1412
  • unknown nick
    #1092
    Hogyan lehet átmenni másik kontinensre?
  • Bucser
    #1091
    13,5 euro ahogy olvastam.
  • djuiceboy
    #1090
    Mennyibekerül a havidíja?
  • djuiceboy
    #1089
    És mennyibe kerül?
  • DragonKnight
    #1088
    Hát igen... Meg kell venni ez az első küldetés.... de utánna halleluja mert van 30 nap igyen játékod... addig tán vagy megunod vagy kerítesz egy bankárt a többi idő finanszirozására.
  • djuiceboy
    #1087
    Hy all! Egy elég béna kérdés a Vanguard fizetős??????
  • DragonKnight
    #1086
    lvl 21-el tudod felvenni ugyanott ahol az elsőt
  • Torzonborz
    #1085
    mi tegnap elött nyomtuk le a cloak quest linet. nem volt könnyű de egész jó a köppeny bár nem ártott volna ha nem csak 1 fajtát ad.
  • unknown nick
    #1084
    Na megcsináltuk a Cloak Quest első részét, most jöhet az Ring Quest. Nem volt egyszerű a Captain és csapata párszor megfektetett minket. A ring questhez mekkora szint kell?
  • unknown nick
    #1083
    Nem, úgy vettem észre Donovan mindig ugyanott áll.
  • cain
    #1082
    esetleg sétál?
  • Uftak
    #1081
    Találtam egy oldalt és megvan a quest is. 13-as szintűre emelték, pedig a bétában 9-es szintű volt. Na mindegy megnyugadtam :-))
  • unknown nick
    #1080
    Megtaláltam a quest giver-t. Nem volt egyszerű, mert ahány database annyi loc :)
  • MrStokes
    #1079
    Ajanlom figyelmedbe a topic korabbi hozzaszolasait, kulonos tekintetel
    #916 -ra. ;)

    Ezeknek az oldalaknak a linkjeit es a korabban post-olt dungeon finder oldal linkjet kitehetnenk a fejlecbe, ha egy mod van ra.
  • deluxer
    #1078
    Kösz :)
  • Uftak
    #1077
    Tud esetleg valaki vmi oldalt, ahol területek vagy szintek vagy bármi egyéb alapján rá lehet keresni, hogy milyen questek vannak? Mivel a bétában volt egy questem, amit most nem találok pedig minden helyet végigjártam sztem, amit akkor, de persze lehet, hogy kimaradt valami.
  • Torzonborz
    #1076
    hmm ez kb olyan lehet mint Thestran a legend of Trengal Keep quest line.
  • DragonKnight
    #1075
    Hi,

    A hely neve Donovan Roost, a quest ado neve Scholar Donovan.

    Min lvl 20 kell hozzá. A quest ado feje felett nincs quest pajzs szóval csak akkor kapod meg a questet ha beszélsz vele és a beszélgetés során tudod felvenni.

    Ha az is kell hogy hogyan kell megcsinálni akkor egy kis angol tudás mellett ezt a linket ajánlom.


    Infineum Cloak küldi
  • Tomy Lee
    #1074
    Tess
    Link
  • unknown nick
    #1073
    "egy este elmegy rá simán. Ahgram-tól észak nyugatra van a a hely."

    Kicsit pontosabban lehetne? Ki a quest adójának a neve (estleg a loc is jó lenne)? Thx.
  • deluxer
    #1072
    Sziasztok!

    Miután elolvasgattam a fórumot az az ötletem támadt, hogy megveszem a játékot és kipróbálom :) . Ezidáig WoWoztam, de annyi jót írtatok erről a játékról, hogy gondoltam megnézem magamnak.

    Meg is vettem fel is raktam de a regisztrációnál a creditcard résznél kicsit tanácstalan vagyok. Sajnos nincs kártyám amiről fizetni tudnék :( . Azt olvastam egy korábbi hozzászólásban, hogy no para, mert meg lehet adni fake cardnumbert is mert csak egy hónap múlva próbálja lehúzni a pénzt róla.

    A kérdés az lenne, hogy valaki rakta már fel hasonlóan fake cardnumberrel? És ha igen akkor esetleg tudna adni egy működő linket ahonnan a számot megszerezte? Vagy az első google találat megteszi ami képes számot generálni?

    Előre is köszi.
  • Uftak
    #1071
    Hát lehet, de akkor az egy vicc, hogy a GF6800-zal nem volt semmi gond, olyan szép volt a víz, hogy csak na!
  • krisz073
    #1070
    Játékba a Video beálitásoknál a felbontás alatt ha jol emlékszem ott tudod kikapcsolni.
  • krisz073
    #1069
    Sajna én 2 vga karesszel ( Inno 7950 GT, Asus 8800 GTS )és jó pár nvidia driverrel is probálkoztam,de nálam is ugyanez a helyzet a vizzel.
    A felülröl nézem tökéletes, ha lemerülök csak egy nagy kék valami látszik :(
  • Uftak
    #1068
    Eléggé béna vagyok ezekhez a dolgokhoz, AA kikapcs az mit jelent és hogyan lehet:-)
  • Shion
    #1067
    Geri most pár nap pihire ment, így elsősorban engem keress Gelenia szerveren. Én Fenyhozo vagy Szellem néven leszek online, de zaklathatod Kittiara, Dzsuhi, Eony nevű társaimat is :)
  • Torzonborz
    #1066
    Gelenian keresd a Hungaricumot (Shion , Geri ). A hibára passz talán videókártya driverrel lehet babrálni (pl AA kikapcs ) vagy a legújabb hivatalos drivert szedd le ha nem az lenne .
  • Uftak
    #1065
    Ja, Gelenia szerveren vagyok:-))
  • Uftak
    #1064
    Sziasztok! A héten vettem meg a játékot végre, mert a bétát nyomtam, de úgy gondoltam várok egy picit, amig gatyába rázzák. Csak már nem bírtam tovább, mert anyira hiányzott. Nagyon jól összerakott játék lett, mindenkinek csak ajánlani tudom.
    Viszont lenne egy kérdésem, hátha vki tud segíteni. A bétában a víz alatt minden csodálatos volt, most viszont ha lemerülök elsötétül a kép és csak az ui ikonjait látom. Azóta mondjuk annyi történt, hogy új VGA van a gépben (Geforce 7950 GT), nem hinném, hogy azzal lenne a gond. Vkinek van vmi ötlete mi lehet? Bug, valami beállításon kellene változtatni, vagy egyéb?
    Előre is köszi a segítséget. És ha vkinek szüksége lenne egy ork monkra a guildjében az megírhatná kinek lehet dobni egy tell-t:-))
  • kerek1224
    #1063
    ahh köszi, beszarok rá nem jöttem volna. :)
  • Torzonborz
    #1062
    P betü general ability és ott van. azt tedd ki hotbarra és nyomogasd nagy bőszen .
  • kerek1224
    #1061
    tudja használni, megvan hozzá a skillje.
    Melyik a ranged attack icon? Ez lesz itt a kulcskérdés.
  • Shion
    #1060
    Egy kérdés: dreadknight tud használni crossbow-t? Nem tudom, azért kérdem.

    Ellenőrizd le a skill-eknél, milyen típusú fegyvereket tudsz használni. Vegyél olyan fegyvert, amit a skill-ed alapján tudsz is használni (a skill szintjét is nézd), vegyél ammo-t (itt is nézd a szintjét), tedd a fegyvert és ammo-t a helyére és utána ranged attack ikon. Ennek működnie kell.
  • Torzonborz
    #1059
    van olyan hogy ranged attack vagy mi. azt kell használni nem a crossbow-t :D
  • kerek1224
    #1058
    Van bolt az ammo slotba berakva. Nem értem egyenlőre. Ha a quickbaron rákattintok akár a crossbow akár a bolt ikonjára, akkor ki-berakja az adventure felszerelésből, de nem támad vele, hiába van kijelölve ellenfél.
  • Torzonborz
    #1057
    talán kéne hozzá vmi amit ki tudsz vele lőni :D menj general goods/ranged weapon vendorhoz és vegyél bolt-ot.
  • kerek1224
    #1056
    Lehet hülye kéréds, de hogyan használom a távoldásgi fegyveremet? Konkrétan crossbow-t, dread knight vagyok.
    Kiteszem quickbarra, kijelölöm az ellenfelet, de hiába kattingatok rá, csak kattogó hang van, támadás nuku. :)
  • DragonKnight
    #1055
    Az új art file-ok ma töltödtek le kb 4 óra alatt. Szóval már lehet hogy megvan a dam.

    A parley counter egy bug de nem tudom hogy mai patch megoldotta-e vagy még mindig benne van.

  • DragonKnight
    #1054
    Az egy SwampFlyer ahogy a képen is látható, csak egy nagyobb gyik.

    A sárkány az más lesz.
    Erre a képre ez ügyben van eg post a silkyvenom-on ami azért mást mod és egybe esik azzal amit anno a dev-ek mondtak.
    "
    That is not a dragon. It may be a wyvern, a drake, or a wyrm, but not a dragon. Dragons in Vanguard are not something that you encounter here and there and slay without much consideration. According to Nino (post was on the beta boards and is now gone, so it can't be linked), there is or will be only one dragon in the game and she will be a badass. It looks like those are the screenshots for THE dragon."

  • HaaS
    #1053
    Amellett, hogy a diplo parlay counter egyszerűen eltűnt (nem tudtad mikor lesz újra fel6ó egy kártya), Themwnar's Shieldnél egyszerűen törlődött a dam. Aztán kábé 5-ször estem át a hegyeken a semmibe negyed óra alatt... ami evac-cal IS idegesítő volt kissé:)!