3478
  • RatBaG #3158
    nem tudnátok dobni vmi linket ahonnan meg lehetne rendelni? kerestem de nem találtam semmi használhatót
  • ollie
    #3157
    Én meg nemrég fejeztem be a 4. Gaunt szellemei kötetet Dan Abnett-től, és csalódás volt. Pedig a 3. rész eszméletlenűl jó volt.
  • kiskorúbézoltán #3156
    Összecsaphatna még ennyit!
  • laca103
    #3155
    Minden amit írt Ian Watson
  • EnigmaHarlequin
    #3154
    Hali a nagy kodexbe benne van mindegyik rész?



    :D:D
  • laca103
    #3153
    Hát gyerekek Ez az Ian Watson egyszerűen fenomenális!
    Elképesztően jó lett szerintem az Inkvizítor, Most kezdem befejezni az Ürgárdistát. Eszméletlen jó. Bár sztem az Ürgárdista az jobb mint az Inkvizítor. Ez volt sztem életem eddigi legjobb könyvvétele, h megvettem a NAGY KÓDEXET :D
  • Benyi
    #3152
    nemtud vlki dark crusadehez egy hamachi szervert???
  • EnigmaHarlequin
    #3151
    sziasztok hosszu idő után újra szeretnék hamachin warhammerezni nme tudom kell e valami uj patch mert szeretnék alkalmazkodni azok hoz akik jáccanak esetleg hálozat elérést is tudnátok adni mert én régen gyártottam szerokat de azok márr a multé jó lenne ha adnátok valami infot előra is köszi
    For the emperor:D

    U.I most csak a dark crusade van fenn de sztem az is bőven elég:D
    de ha nem infozzatok:D
  • Zóanagyvarázsló
    #3150
    A sima Dawn of War gpigénye kisebb:
    Dawn of War
  • ollie
    #3149
    A LOTR jobban terheli a gépet szerintem.
  • fawcet
    #3148
    XBOX360:
    Lord of the rings: Battle of midle earth 2

    PC:
    Dark Crusade: benne van a követelmény is
  • vixo
    #3147
    Hi all!
    Azt szeretném kérdezni,h melyiknek nagyobb a gépigénye?
    A Dawn of war-nak vagy a Lord of the rings batle for midle earth 2-nek???
  • fawcet
    #3146
    Dark Crusade taktikák

    Most ezen csemegézek.
  • fawcet
    #3145
    Nem vagyok a tau néppel, de annyit mindenképpen ajánlatos, hogy legyenek közel- és távolsági egységeid. Pathfinder épület a legfontosabb amik tudnak detektálni, hiszen eldarok szeretnek bújkálni. Elsőre jó erős védelmet hozzál létre, amikor rájössz, hogy mivel megy, utána hozzá létre egy csapatot ami zászlóról zászlóra megy.
    És érdemes még egy Főépületet készíteni, mert akkor hiányzó másik utolsó épületet is ki tudod fejleszteni.

    Russolást szerintem nálam tau népet jobban ismerők le tudják írni. Tankirtásban gyengébbek a tau, úgyhogy ezt kell begyakorolnod.
  • berlinboy6329
    #3144
    Hi all!

    látom a Dark Crusaderől megy a beszélgetés.Beszállnék egy kérdéssel:Azért hagytam aba a játékot,mert egyszerűen nem tudtam tovább csainálni.Volt 1 havas map,már nem emléxem a nevére...Taukkal voltam,az ellen az az elfes kinézetű akarmik voltak(Sry elfelejtettem a neveket) volt,egy dombon kezdtem,mellettem 2 strat point 1más mellett a domb tövében,meg előttem 1 2 kicsit távolabb.Na azt valahogy végszenvedtem(Úgy, hogy szerencsémre megtámadta más őket, így könnyebb volt elfoglalni a mapot)..Aztán csinálgattam a mapokat tovább és kész.....De eljutottam valahova...Egy olyan állapotba,agol már csak 10 és 10< területek voltak.Na itt hagytam abba.Egyszerűen olyan túlerővel kezd,és olyan hamar lerohan,hogy az kivédhetetlen..Hiába van kezdő egységem,meg kezdő épületem,amiket nem kell építeni,az ellen 2 kifejlett bázissal kezd.....


    ide a kérdés:Hogy van-e használható taktika az ilyen erősen védett mapokra?
  • fawcet
    #3143
    Én úgynézem a tau kifejezetten utálja a gépfegyverre tuningolt űrgárdista squadokat. Picit előrébb láthatatlanul egy sniper squadot teszek skull probéval. Már azelőtt kilövik az ellent mire megállnának.
  • fawcet
    #3142
    Egy jó kérdés jutott eszembe lángszórók mennyire hatásosak a nerconok vagy akár más faj ellen? Mondjuk scoutnak mindnek adok lángszórót azzal mit érdemes szétégetni?

    Necron lordnak melyik az a 3 skill egyben ami nagyon jó szerintetek és miért?

    Eddig épületlebegtetés, láthatatlanság, zöld köd, scarabidézés és félelemkiáltás, nightlord, feltámasztás.

    Még egy érdekesség: necron lorddal feltámasztom az elhullott katonákat nemcsak hogy cap-otjócskán meghaladja, de még az egységeket számát is tudom növelni maxra. Igaz én nem raktam fel az 1.2-es patch-ot.
    Szerintetek megéri felrakni, nem veszítem el a meglévő küldetéseim?
  • SaGa Jr
    #3141
    Nekronok, akárcsak minden nehéz gyalogság, kifejezetten utálják a plazmákat. Azzal prímán ritkíthatóak. Szóval jöhetnek a maximum mennyiségű plazmával felszerelt osztagok és scoutok. Sok járműre úgysem kell számítani, ellenben ha ellenük megy az ember géppel, akkor könnyen azon kaphatja magát, hogy elfoglalták tőle a gépét.


    Nekron varázsló nincs. Necron lord van csupán. :)
    Ő meg úgyis fel fog kelni ha az ellenfél újra legyártja. 1 osztag assault terminatoron simán átverekszi magát upgrade nélkül is, hát még ha fejlesztést is kap. Lazán legyilkolja őket és megy tovább. Amikor áll fel akkor hiába csépeled, fel fog gyógyulni maxra és 2-3 másodpercig ott is marad minden őt érő csapás ellenére, de közben már ütni fog és ölni. Jóval több kell a lekötéséhez mint 1 osztag közelharci terminátor.

    Az az igazán kellemetlen, ha pár spider is bejut a bázsig és ott kerül leverésre. Azok seperc alatt szétkapják a védelmet és bármilyen épületet.
  • fawcet
    #3140
    Azt szeretném megkérdezni, hogy nekronok általában mire érzékenyek? Space Marinéval milyen egyég ellen mivel érdemes nekimenni?
    Necrovarázslót nem lehet valahogy bebörtönözni mikor meghal? Arra gondoltam, hogy kalapácsos terminátorokat kéne hullája mellé rakni és akkor nem nagyon urgálna.
  • fawcet
    #3139
    Space Marine-ként Tau szivatott meg eddig nagyon egy mapon. Kivásároltam az épületekből a barakot, fegyverfejlesztőt. Két lépegetőt és két gépfegyveres terminátort is kivettem, varázslót is azzal a megfontolással, hogy tau eléggé szereti a rejtőzködést, szóval felderíti azokat.
    Főleg arra mentem rá, hogy minél előbb legyen tankgyáram azután kinyomtam belőle 3-4 gépfegyveres-rakétás lépegetőt. Végül erős védelem ki lett bővítve két squad gépfegyverre bővítet űrgásdistákra és két squad mesterlövészre.
    Támadás: ugráló gépfegyveres gépeket gyártottam, előkészítettem a terminátorokat teljes létszámra, majd visszapakoltam a barakkra. Orbitális állomás mellé tettem csomó kifejlesztett gyalogos harci egységeket, hogy benne lévő hellfire-k után azokat is ledobom a cél mellé.
    Végül annyi történt, hogy bejumpoltam gépfegyveres gépekkel és oda melléjük hellfire lépegetőket és összes erre készített gyalogos egységeket.
    Seperc alatt legyakták a HQ-t mivel gyalogos egységei nem voltak ott.
  • Solid Snake
    #3138
    Sziasztok!!!
    Aki akar hamachin játszani az jöjjön ide: neve:dow15 jelszó:dow15
    Gyertek amennyien szeretnétek.
    Üdv:Solid Snake
  • fawcet
    #3137
    Necron főbázis elég kemény pálya, azt kihagyom, gyűjtöm az erőket mielőtt lecsapok rá.
  • Vantys
    #3136
    Hamachin? Ott neked kell networkot csinálni, azt adsz meg amit akarsz...
  • fawcet
    #3135
    Eddig keményen odacsaptam minden enemynek, csak most kaptam ki hardon egy pályán. Kaptam egy sereget, egy építőrobottal. Rengeteg extra egységem volt. Az idegesített hogy nem lehetett javítani a gépeket. Akkor nem így toltam volna. Gázhiány miatt meg a terminatorok is hamar kifulladtak.
    Ezt nevezem igazi kihívásnak.
  • Solid Snake
    #3134
    helósztok!!
    Hamchin mi a név és jelszó a játéknak?
  • Vantys
    #3133
    Köszi Fawcet!
  • fawcet
    #3132
    Horus sorozatból az első 3at rendeltem meg a Trollbarlangtól.

    Trollbarlang angol nyelvű könyvei
  • lammaer
    #3131
    "Azt kérdezném, hogy angol nyelvű WH40k könyvek közül melyeket érdemes megvenni? Olyasmit szeretnék mint az Ian Watson: Űrgárdista."

    Nekem például bejöttek a Grey Knights sorozat könyvei, azok egy másik gárdista rend életéről szólnak, és ott is hentelnek rendesen a fiúk. Összehasonlitanom kicsit nehéz az Ürgárdistával, mert ezeket angolul olvastam, a Gárdistát meg magyarul :)
  • fawcet
    #3130
    Összes faj DoW és WA nélkül
  • Vantys
    #3129
    Hali! Nos... visszaolvastam, de nem igazán tiszta a dolog, kérlek segítsetek. Lanozni szeretnék, Dark Crusade-el.
    1. Felteszem a sima dawn of wart, aztán nem crack-elem, nem patchelem, semmi. Ezután felteszem a Dark crusade-et, és kitörlöm a DoW mappájából minden fájlt, kivéve az exét?
    2. Ha nem teszem fel a WA-t, akkor is tudok lanozni? Imperial guardokat úgysem választjuk lannál, szal az nem fontos. De ha nem rakom fel, úgy is fog menni? Ha mégis fel kell tenni akkor DC install után WA minden fájlát törölni kell, kivéve az exéket?

    Bocs a körülményes fogalmazásért, de tényleg szeretném pontosan tudni a dolgok menetét. Előre is köszi!
  • fawcet
    #3128
    Akkor eldarokkal jutsz át és nem a SM-val mész tovább. Szerintem próbáld ki azt is.
  • RatBaG #3127
    *ha megcsinálom az eldaros objective-eket is...
  • RatBaG #3126
    hali!
    most tolom a winter assault kampányt az imp guarddal. nemrég fejeztem be azt a missiont mikor el kell juttatni az ultramarine apc-t a kapuig, közben váltani kéne az eldarokra is. nos, én első próbálkozáskor elverekedtem magam odáig az ig-al aztan mission vége, eldarok kizárva, csókolom... arra lennék kíváncsi hogy mi van akkor ha az eldaros objective-eket is? más befejezés lesz vagy akkor hogy alakul a történet?
  • SaGa Jr
    #3125
    Hivatalosan már lehet kapni, de még én sem láttam könyvesboltban. Nem tudom kikkel vannak leszerződve Szukits-ék de néha eszement lassan kerülnek el a nagyobb könyvterjesztőkhöz is a könyveik.
  • ollie
    #3124
    Jah, én is kiváncsi vagyok hol lehet megvenni. A http://www.szukitskiado.hu/-n azt írják, hogy már megjelent, de érdekes módon nincs az újdonságok között.
  • fawcet
    #3123
    Állítólag a nyomdában van a könyv, az lesz a legjobb, hogy valaki megírja hogy hol látja, mikor megjelenik.
  • Orgi
    #3122
    Hát én tegnap 4 könyvesboltban is jártam, de egyikben se volt még meg:( Hol lehet tutira kapni?
  • ollie
    #3121
    Megjelent a negyedik rész? Ehehe, rohanok megvenni! :))
  • fawcet
    #3120
    Köszi a választ!
    Megpróbálom beszerezni a HORUS RISING-et (Dan Abnett).
    Azért hivatkoztam az Űrgárdistára, mert jobban szeretem a hősalapú történeteket, mint egy háborús leírást, ami kicsit személytelen számomra.
    Újrakezdtem a SM-val hardon, még úgysem tudnak megszorongatni. Előző hozzászólások alapján keményebbre számítottam. Szerintem igazi nehézség skrimishben van. Főleg ha arra van beállítva, hogy csak teljes megsemmisítés esetén van vége a játéknak. Insane módban durván játszanak a computerek. Teljesen más a taktikájuk, mint Winter Assaultban volt. Lan-on 3on3-ban (ember vs computer) nagyon legyaktak minket.
  • SaGa Jr
    #3119
    Olyan nincs, mint Ian Watson sorozata. Stílusilag tuti nincs. Űrgárdistákkal és inkvizítorokkal foglalkozó könyvek meg magyarul nem elérhetőek.
    Egyedül az Imperial Guard egyik seregét bemutató könyvek vehetőek meg magyarul. Ezeket Dan Abnet írta és a Gaunt's Ghost sorozat könyvei. Eddig megjelent az Első és Egyetlen, a Szellemgyártó, a Nekropolisz és most már kapható múlt hét óta a legújabb, a Becsület Őre (Honour Guard).

    Ha angolul szeretnél regényeket, akkor a Black Library ahová el kell látogass itt a neten. Vagy a Games Workshop. De ha gondolod, ott van lehetőségként a Trollbarlang boltja Bp-en, ahol ezeket a könyveket beszerezhetetd, megrendelheted. Az első két helyütt a könyvekről rövid ismertetőt olvashatsz és eldöntheted melyik tetszik és melyik nem.

    Így eslőre a Horus Heresy sorozatot tudnám bátran ajánlani, meg Dan Abnet Eisenhorn trilógiáját. Szintén elég pozitív a visszhangja az író Ravenor sorozatának is. A Horus Heresy az eretnekség korában játszódik izgalmas és nagyon régóta vágyott történelmi hiánypótló, a másik kettő meg az inkvizíciós akciózásokba visz bele.