3478
  • haxoror
    #3238
    Na végre fent van nforce-on
  • haxoror
    #3237
    Az a kentaur-izé a regényben egy Zoat volt ami nem alap btw hagyjuk inkább, még a legelején arra akartam célozni hogy X db átlagos tyranida (szal nem full elit) veszíteni fog ugyanannyi marine ellen.
  • Szaruman
    #3236
    A tyrannidák is ilyen génmanipulált burjánzatokból csinálják a szaraikat.
    Az amúgy nem a kódex, hanem Watson regénye. A kódex más, ha jól tudom :)
  • laca103
    #3235
    Úgy tudom csak a génorzók gyüjtögetnek géneket...
  • laca103
    #3234
    MOst tartok a kódexben pont itt ahol letépt Thundrish fejét az egyik alap tyranida.... úgyhogy nincs igazad
  • Szaruman
    #3233
    Sztem addig nem érdemes véleményt mondani róla, amíg nem próbálod ki a teljeset. Nem azt mondom, h nincs igazad, de én pl pozitívan állok a dologhoz :)
  • Magh
    #3232
    Én a DC-t hónapokig keményen toltam, de a demo után ez a kieg valahogy fikarcnyit sem érdekel. Az egy dolog, hogy utálom a DE-t a Warhammer világban, de második új "fajként" a BS durván erőltetett, mikor pl. más rendeknek Grey Knights szintű szerep jut. A repülő egységek gyengén impelementáltak. Nagyon rókabőr szagú ez a 4. kieg, a DC kompetitív szintre hozta a multit, kár megbolygatni.
  • haxoror
    #3231
    két napja arany és még mindig nincs fent sehol
  • kHares
    #3230
    Oké, bizonyos port range engedélyezve és látja a direct hostot de a Hamachi-n keresztül továbbra sem
  • kHares
    #3229
    Srácok, egy kis info-ra lenne szükségem. Egy barátommal akartam játszani hamachi-n keresztül de nem látjuk egymást. Direct connect ment de csak ha én hostolok, fordítva nem. Van egy routerem. Szóval egy pálya lement, de kéne a többi faj, registery file letölt, minden remek, de már a dc sem működik.
    Ha ismert a probléma(gondolom router) valaki útbaigazítana?
  • Panzerfaust
    #3228
    Van ezer meg egy féle tyranida. De ha már itt tartunk, akkor egyetlen power armoros SM lazán ledarál egy Ig osztagot, szóval be tudták úgy lőni az egyensúlyt ahogy akarják. Bár tulajdonképpen az Ig-t bárki lenyomja, tényleg csak az irdatlan, és itt tényelg az irdatlanra gondolok, létszámukban bízhatnak. De az meg hülyén nézne ki, ha egy lövésre megpusztulnának ,viszont több ezren lennének a pályán.
    A tyranidákat emg azt mondták azért nem rakják be, mert nem bírja el az engine. Na de majd a kettőben.
    És amit nem raktak be, az a négy különböző káozsisten 4 különböző harcstílusa, és egységei. Szerintem pölő egy fasza nurgle sereget marha jól meg lehetne csináéni Plague Marinostúl, Nurgle nagy démonástúl.
  • ollie
    #3227
    Inkább vedd meg.
  • haxoror
    #3226
    A forward base pályán azonnal le kell rohanni az alsó relic-ig amíg az nincs meg addig lassítani sem szabad egy pillanatra sem, ha azt elvesztik akkor nem jön squiggoth, onnantól sokkal könnyebb.
  • haxoror
    #3225
    Én úgy emlékszem hogy 1vs1-ben a marine nyer egy "mezei" tyranida ellen, szal nem egy übertápos hanem az átlag tyranida ellen
  • dronkZero
    #3224
    Legnagyobb bajom egyébként, hogy már háromszor letöltöttem a DC-t, először CRC-s volt és az birodalmi gárda főbázisát nem lehetett megtámadni mert fagyott, a második után sajnos kellett egy formatc, és én határozottan emlékszem, hogy harmadik nekifutásra kiírtam magamnak DVD-re. Aztán új gépem lett, kerestem a lemezt, de nem találom sehol. Úgyhogy vagy várok a Soulstormig, vagy leküszködöm negyedszer is... :P
  • dronkZero
    #3223
    Ehh, én úgy még nem tudtam lenyomni őket. Az elején nekiálltam a máshol jólbevált kifejlődős taktikámmal, aztán úgy elleptek az orkok, hogy nem győztem pislogni. És mindez normálon. Aztán utána már csináltam olyat, hogy a bázisukat hagytam fejlődni addig, amíg el nem foglaltam a többi CP-t, de az annyira nem volt móka.
    Az előretolt bázist adó területen szoktak izomnagy gyaszatok lenni, de az nem is mindig sikerül elsőre...
  • dronkZero
    #3222
    Attól függ, hogy milyen tyranida, nem? Merthogy minden hajó olyanná válik, amilyen géneket gyűjt be... Vagy nem?
  • ollie
    #3221
    Rosszul emléxel.
  • haxoror
    #3220
    ööö... nem pont fordítva van?
    Én úgy emlékszem hogy az marine-ok az erősebbek
  • Szaruman
    #3219
    Tyranidák (vagy h kell írni) nekem nem hiányoznak. A story szerint 1 dög kb 5x erősebb 1 smnél (1ik könyvben 1 mozdulat 1 power armourban lévő sm feje), a balancera igen rossz hatással lennének.
  • haxoror
    #3218
    Én hagyom őket felfejlődni, guard-al két felfejlődött ork bázis illen jó kis tunkolást lehet rendezni
  • haxoror
    #3217
    A repülő egységek a Soulstormban is csak egy "teszt" a DoW 2-höz, a tyrannidák a 2-ben jönnek majd így mindenki rögtön megfogja majd a DoW2-t venni
  • Kindred Blades
    #3216
    Oh, s..t. Pedig reménykedtem.
    Mondjuk nehezen hiszem, hogy valóban akarnák, nem tudnák megvalósítani. De ez nem az én asztalom.
  • Zóanagyvarázsló
    #3215
    A Relic arra hivatkozott, hogy ezzel a motorral(?) nem oldható meg a tyranidák szerepeltetése, illetve a gazdaságuk a játékban. Ezzel már az is világossá vált, hogy kiegészítőkben sem fognak érkezni, persze a rajongók mindig erre számítanak.

    A táblás játékban választható fajok közül a következők maradtak ki:

    Witch Hunters: Ordo Hereticus + Adepta Sororitas (az Adepta Sororitas most ugye helyet kap)
    Daemonhunters: Ordo Malleus (őket a GK-k képviselik)
    Tyranidák

    Régen játszható faj volt a Squats (zömik) is - azóta kiirtották őket.
  • dronkZero
    #3214
    Hát, azt nem kell erőltetni. Azokat max hozzá kell csapni az űrgárdistákhoz(ha valakinek nagyon hiányozna), mint az inkvizíciót. Elvileg az inkvizítorok is külön rend, vannak külön inkvizítor ólomfigura-sorozatok, a játékban meg SM. Ja, a Szürke Lovagok szintén.

    Nem is tudom, hogy a mostani 9 "fajon", meg a tyranidákon túl mi hiányzik még. Tényleg, azok miért maradnak ki?
  • Panzerfaust
    #3213
    Az, hogy összes faj erős túlzás, pölö a Csatanövérek nekem már a nem tudtunk mit kitalálni kategória. Ahelyett, hogy betennék a többi káozs istent a démonjaival és gárdistáival. Cserébe viszont tuti nem lesznek menne a tirranidák. Azért voltak ötletek itt a Dark Elfeknél, de inkább örülnék egy Dawn of War 2nek.
  • Nuno88
    #3212
    sztem is nagyszerű játék, a DC meg egyenesen királyos... Kampányba már sikerült kiirtani az Orkokat és a Taukat nagy nehezen a Chaosokkal, most jönnek a Nekronok ^^
  • dronkZero
    #3211
    Ha csak azt a szintet hozza, mint a DC, akkor már elégedett leszek. Nagyon jó az a játék (amit az alap DoW-ról nem állítanék). Ha szép lassan bekerül az összes WH faj, meg lesz elég pálya, akkor nem is tudom, hogy mivel lehetne még javítani rajta. Na persze a grafikával, de az meg pont nem érdekel, nekem megfelel így is.
  • dronkZero
    #3210
    Az még egy kicsit odébb van sajna... Remélem a három bolygó háromszor annyi területet is jelent, mint amennyi a DC-ben volt...
  • dronkZero
    #3209
    Van a Nekron Lordnak egy sebezhetetlenséges speckója, ami a környező nekronokra hat. De nem szabad hagyni őket kifejlődni, a lord képességeit az egyik épület adja(most nem vágom a nevét, ilyen oltárszerű cucc), a feltámasztás is ilyen. Le kell rusholni őket az elején a honor guarddal, amikor még gyengék, kevesen vannak, és lassan termelődnek. Bár ez gyakorlatilag minden fajra igaz, ez egy rusholós játék. (Ja, ezt single playerre mondom, a multiról nem tudok nyilatkozni)
  • Nuno88
    #3208
    sztem jó lesz ez a Soulstorm, a két új faj közül kár h csak az egyiket lehet kipróbálni a demóban :S

    máskérdés: a Dark Crusade-ben miért nem lehet sebezni egyes Nekron katonákat? és felidegesít h álandóan felélednek a holtestekből :@
  • Szaruman
    #3207
    március 25 talán.
  • dronkZero
    #3206
    Mikor jön ki ez a Soulstorm? Lehet már tölteni lefelé?
  • Csero90
    #3205
    Azt kérdeznám h még él ez a szoba? Mármint beléptem de senki sehol...szóval itt van élet? Ha van mikor?
  • worship the sun
    #3204
    soulstorm demo kipróbálva, nem mondom, hogy le vagyok nyűgözve, és most nem az elavult grafikára gondolok, az zavar legkevésbé. viszont láthatólag egy picit sem akarták jobbra - szebbre csinálni, mint a dark crusade kieget. dark eldar gyűjtöget lelkeket, ad új képességeket, meg vannak repülő egységek, melyek inkább földközeli siklókra emlékeztetnek, mint igazi légijárműre, de kb ennyi.
  • FlashKill3R
    #3203
    MyVipen a Warhammer 40000 Klubba mindenkit várok szeretettel aki gondolja lépkedjen be alkossunk valami közösséget
  • SFKS
    #3202
    soulstorm demo
  • kisradai
    #3201
    ...
  • SBT
    #3200
    Hello mindenkinek!!! Lenne 1 kérdésem hozzátok. A KÉRDÉSEM:A Dawn of War MAP-okat hová kell berakni hogy benne legyenek a játékban? Előre is KÖSZÖNÖM a SEGITSÉGET!!!
  • ollie
    #3199
    Vagy inkább a fordító. :)