3478
  • SaGa Jr
    #3038
    Gondolom az eldákra gondolsz. Van a bonesingernek erre ikonja. Csak nézd meg mi mindent lehet neki parancsba adni, ott lesz ez is (jobb alsó sarok az ikonok között).
  • Dulli
    #3037
    Sziasztok!
    Valaki tudna segíteni abban, hogy a winter assault-ban a 3. pályán hogyan kell elteleportálni az építős fickót?Köszi!
  • ollie
    #3036
    A Nekropolisz tényleg a legjobb, bár nekem mind a három tetszett. Igaz, meg kellett szokni Ian Watson után.
  • SaGa Jr
    #3035
    Azon kívül, hogy Gaunt és a szellemei is szerepelnek a könyvben, semmi köze az előzőekhez. Semmi visszautalás, semmi múltba merengés nincs a Nekropoliszban. sőt még csak szereplők bemutatása sem zajlik (erre ott volt az első két kötet).
    Ja de egy kapocs mégis van, egy utált ellenfél is szerepel a könyvben akivel a múltban már voltak gondok, de ezzel ki is fulladt a kapcsoalt a korábbiakkal. :)
  • Blasta
    #3034
    Megvettem mind3-at eccerre, így az nem gond. Ha nem kötődik szorosan az első kettőhöz, akkor lehet, h nekivágok.
    Nemtom, engem nem szórakoztatott az a sok, mindenféle komolyabb háttérsztori nélküli kis harc leírása.

    "Mondjuk Watson egyedül a novelláiban és az Inkvizítorban tudott jó sztorit írni szerintem, az Űrgárdista már gyengülő színvonalú, a Harlekin és a Káoszgyermek meg egyenesen mélyrepülés. :( "

    Ezzel maximálisan egyetértek. Az utolsó két könyvet szenvedés volt végigolvasnom, egy kész marhaság az egész.
  • SaGa Jr
    #3033
    Szerintem hiba volt félbehagyni, de ez csupán az én véleményem.

    De a harmadikat, ha meg tudod szerezni olvasd el. Az egy nagyon jó könyv. Jobb mint az első kettő. Egy izgalmas és bonyolult ostromot ír le, ahol nem csak a Szellemek szemszögéből zajlanak az események, ráadásul több cselekményszál is fut egyszerre.

    De aki jobb szereti az űrgárdista vonalat, annak ott van Dan Abnett Horus Heresy sorozata. Igaz csak angolul jelent meg, de állítólag messze alázza Watson mindegyik könyvét. A legjobbnak tartott 40K-s könyvsorozat jelenleg.
    Mondjuk Watson egyedül a novelláiban és az Inkvizítorban tudott jó sztorit írni szerintem, az Űrgárdista már gyengülő színvonalú, a Harlekin és a Káoszgyermek meg egyenesen mélyrepülés. :(
  • Blasta
    #3032
    Nekem a Dan Abnet regények (Gaunt szellemei sorozat) nem jöttek be.
    Az elsőt elolvastam, nem nagyon vágott a földhöz. A második viszont már totálisan unalmas volt, lényegében nem szól másról, csak mindenféle különösebb sztorivonalat mellőzve a szellemek hadjáratait mutatja be.
    Félbe hagytam.
  • ollie
    #3031
    Az, és az Űrgárdista még jobb.
  • laca103
    #3030
    most fejeztem be az Inkvizítort... fasza
  • Cekrény
    #3029
    na jó, most meg a patchot nem tudom feltenni:S mi van itt?
  • Cekrény
    #3028
    apróság, de eszembe nem jutott volna:P
  • Cekrény
    #3027
    na ez beszarás:D
    VGA frissítés kellett, nagyon köszönöm
    faszah::P
  • Blasta
    #3026
    Hát, a játék nem hiszem, hogy rossz lenne.
    Nekem spec eredeti van meg, de sokak játszottak "biztonsági másolattal" és müködött...
  • Cekrény
    #3025
    az nem lehet h maga a játék hibás?
    amugy még tölti a driver csak lassan:P
  • Cekrény
    #3024
    rendben megpróbálom köszi
  • Blasta
    #3023
    Próbálj meg VGA drivert frissíteni
  • Cekrény
    #3022
    DirectX 9 és az uj frissítésel.
    Ezt irja: ERRORS : Spooge driver not found. Verifly that DirectX is properly installed
    megcsináltam h letörlöm a direntx-et és ujra felrakom de semmi
  • ollie
    #3021
    Ide tudod másolni az eredeti szöveget, hogy pontosan mit ír ki?
  • nfs world
    #3020
    hányas directx van a dvd?
  • Cekrény
    #3019
    ha netán volt már ilyen téma a fórumban, bocsi h nem néztem vissza de rengetek oldal van:P
  • Cekrény
    #3018
    sziasztok, megszereztem végre a dawn of wart, fel is tettem meg minden, de amikor elindítom kiirja anholul h egy frissebb DirecX-et tegyek fel, feltettem ami a dvd-n volt és ungyanugy kiirja és nem megy:( valaki tudna mondani valamit? már nagyon érdekel ez a játék...
  • SaGa Jr
    #3017
    Persze hogy van lehetőség az eldákat átjuttatni, de olyan lehetőség nincs hogy őket is és az IG sereget is. Csak az egyikük mehet. Ha az eldákkal akarsz átjutni akkor velük csináld meg a 4. küldetést ne az IG sereggel. A lényeg, hogy csak egy sereg mehet át a nagy kapun a 4. küldetésben.

    A csata kezdetén át lehet váltani az eldákhoz és onnantól velük vidd végig a pályát.
  • fawcet
    #3016
    Birodalmi küldetésnél Winters Assaultnál elmagyarázná valaki, hogy eldák mért maradtak odaát? Bezárult a kapu, és ezzel eldák kiestek a meccsből. Van e olyan alternatíva, hogy eldák is túljussanak?
  • ollie
    #3015
    Szerinted ez mégis mit jelent?
    "Előszőr alapjáték felrak és nem kell patch"
  • TomDantes
    #3014
    a winter asssult magától felrakja a neki kellő patch-eket miközben telepít. Ezen kívül semmi más patch nem kell.
  • lalinov
    #3013
    vagy itt olvastam:Mit csinálsz pontosan?
    Előszőr alapjáték felrak és nem kell patch, majd Winter Assault akkor most kell vagy nem a patch???
  • lalinov
    #3012
    Hellósztok honnan lehet letölteni az 1.4-es patchet mert a winter assaulthoz kéne nem tudjátok véletlenül???
  • Saccard
    #3011
    Igaz:). Kicsit fáradt vok. Sry.
  • Thanatos
    #3010
    de, a visszaolvasós technika tökéletesen müxik :)
  • Saccard
    #3009
    Sziasztok. Lenne egy kérdésem. Letöltöttem a Warhammer 40k: Dark Crusade-ot. Megy is mint a karikacsapás, csak az az egy problémám, hogy multiban csak a 2 uj fajjal tudok játszani (tau és necro). Nem lehetne valahogy megoldani, hogy tudjak a többivel is? Előre is köszi!
  • nyenyenye
    #3008
    ok köszi megy mint a távirat :)
  • EnigmaHarlequin
    #3007
    Hogyan lehetne online jáccani mert hamachis közösségek hamar felbomlanak nincs valami faja server ehhez is mint ugy a war 3 hoz vannak
  • TomDantes
    #3006
    alapjáték föl, nem kell crack-elni, telepísd a winter assultot, hagy hoyg fölpakolja magától a javításokat, és kész.
  • nyenyenye
    #3005
    Hali !!!

    Már olvastam a forumon hogy másnak is van baja a WinterAssault föltelepítésével !!! De tud valaki megoldást rá mert nekem is genyózik !!!!

    Előre is köszi !!
  • ollie
    #3004
    Mit csinálsz pontosan?
    Előszőr alapjáték felrak és nem kell patch, majd Winter Assault.
  • Hompi01
    #3003
    Sry hogy ide irom de nem tuom máshova :( Na szoal azt szeretném kérdezni, hogy valakinek megvan-e a Winter Assault (kiegészítő) mert nem tuom fölrakni :(:(:( pls segitsen valaki ha tud !?!?!?
  • TomDantes
    #3002
    Tau, Necron, Ork kipusztítva. Egy nap alatt mind a hármat. Gyünyörű nagy csaták voltak
  • TomDantes
    #3001
  • ollie
    #3000
    Nem sajna az. Angol nélkül úgy sem lehet lassan megélni, szóval ideje megtanulni.
  • TomDantes
    #2999
    csak sajna angol.