4192
  • M.A.D.
    #3512
    Na, kinek sikerült felraknia az 1-2 hete megjelent patch-et a magyarított változatra???

  • Icewind
    #3511
    őőőő....párszor kikaptam de könnyű volt...elsőnek mit vársz tőlem? Hogy egyből erősebben kezdem? :D
  • JLH Fans
    #3510
    És....végig maradtál Adventureren?Nem volt túl könnyű?:)
  • Icewind
    #3509
    én kalandor és 1600-ban kezdek :) enyém idős volt már... :)
    nemtudtam az elején,hogy mi van azon a térképen...aztán elkezdtem gondolkodni....mindig csak a kapitányokat kerestem meg amikkel megbíztak.... szöhh...
  • JLH Fans
    #3508
    Persze kössz:)
    Ma végetér első karrierrem (persze huzom amig lehet) hiszen karakterem már 41 éves:)
    Ujat kezdek sztem Rogue fokozaton és aranykorban....
    Jó lenne ha a spanyolokkal nem lehetne csak ugy ripsz-ropsz erőlködés nélkül kibékülni...
    Ti milyen fokozaton ügyködtök?:)
  • Icewind
    #3507
    a magyarosítást csak simán bemásolom a könyvtárba és kész is? Mert ott az oldalon írtak vmi slotos izét és nem értem, hogy ott most mivan....
  • Icewind
    #3506
    már mind1...122 ponttal végeztem...
  • bigapó
    #3505
    asszem 124 a max pont, de mondom, van egy link ami nagyon hasznos INFÓKKAL van tele:)))
    Sőt, tuti, hogy 124, mert neked a 9/10-es romantika miatt kevesebb (meg még valami más is hiányozhat..)
  • Icewind
    #3504
    akkor megyek a havannai szépséghez...vagy st kittsbe nősülni...most vmi bányarémmel táncoltam....furcsa táncot ilyet előzőleg nem táncoltam...jahm ezt vedd úgy,hogy újrakezdtem :D
  • Nemcso
    #3503
    Sajna nem...
    Ha egyszer megnősül a kalózod, a többi leányzót már csak kiszabadítani tudod a fogságból, tovább már nem jutsz nála.
  • Icewind
    #3502
    nahh végigjátszottam.... :)
    egyébként lehet a karakterem bigámista?
  • Nemcso
    #3501
    1.Osztozás után a vezérhajód és maroknyi legénységed marad csak (az osztozásnál rád eső résszel gyarapszik a nyugdíjalapod ).
    2. Így van...
    3. Szövetkezni valamelyik város kifosztására. Neked nincs saját városod (bázisod), majd abban a városban fogsz letelepedni, ahol elér a nyugdíjazás (az utolsó osztozkodás).
  • SigaDragon
    #3500
    Ezekszerint 100000 zsákmányt és a 4 hajomat szét kell osztanom???
    Ya igen vannak olyan városok ahol nincsen katonaság azt nemlehet kifosztani??
    Az indián városokban mit kell csinálni azokat lehet fejleszteni nekem nemlehet saját városom???
  • Icewind
    #3499
    köszi...máris kipróbálom :)
  • Nemcso
    #3498
    Persze, sok pénzre tehetsz szert, sok esetben meg tudod változtatni a város hovatartozását (más nemzetnek adod át), illetve, ha nagyon lázong már a legénységed, egy sikertelen támadással ezt is megoldhatod.
  • Nemcso
    #3497
    Ja. Azt hiszem, 120 a maximálisan elérhető pontszám.
  • Icewind
    #3496
    jahm és érdemes városokat megtámadni???
  • Icewind
    #3495
    őőő...nekem a két kard között asszem 120 van...normális? :D
  • Icewind
    #3494
    a térkép csak egy "vázlat" úgymondd, ha megfelelően nézed rá fogsz jönni...és egyáltalán nem kell sokat menni a parttól (persze,ha jó helyen szálltál ki hajódból) Szal nézd meg mi van a térképen és keresd mondjuk a csontvázas fákat, vagy a forrásokat...remélem érted :)
  • Nemcso
    #3493
    Igen, harmincvalahány éves korodban (ha osztozkodásra adtad a fejed), a progi nyugdíjba fog küldeni.
  • Nemcso
    #3492
    Ezzel én is sokat szívtam.
    Campeche egy félsziget nyugati oldalán van, neked nem ezen az oldalon, hanem a félsziget keleti oldalán (azt hiszem, hogy kb. a felénél, egy kalóztanya mellett) kell kikötnöd.
  • Icewind
    #3491
    hy emberek....mindent megtaláltam(családtagok,elveszett városok) minden kalózt megöltem, románcom: 9/10-es...minden cuccom megvan...4 hajóm van....mi kell még a végéhez??? Egyáltalán vége lesz vmikor?
  • JLH Fans
    #3490
    Pff...ilyen még nem volt...Lost Cityt (inka) keresek mégpedig Campechétől van délkeletre azt irja....
    Hát én kiszálltam ott és kb 1,5 órája járkálok keresztül-kasul de semmi....
    És ráadásul semmi mást nem ir a térkép egy öböl vagy kisváros semmi segitő info sincs rajta...:(
    Segitsetek pliz.
  • Nemcso
    #3489
    halyó = hajó
  • Nemcso
    #3488
    Mire leírtam, megelőztél.
  • Nemcso
    #3487
    Lehet venni a kocsmában pl. hangszereket, mellyel ideig-óráig javítható a morál, más halyókról fedélzetmestert, szakácsot "szerezni", akikkel szintén fenntartható a rend a hajón, illetve, ha sokan vagytok és nagyon rossz már a morál, akkor támadj meg egy várost és áldozd fel az embereidet (piszokság, de hatásos).
    A pénz csak elkölteni, vagy szétosztani lehet, de minél többet raboltál, annál több pénzed lesz majd a "leszereléskor".
    Olvass vissza a topic elejére, ahol részletesen leírják a táncolás mikéntjét. Ajánlatos "tánccipőt" szerezni a kocsmában, azzal könnyebb a tánc, mivel egy-két elbillentyűzéskor automatikusan a jó irányba megy vele a kalózod.
    Esti "séta" csak a kormányzóhoz vezethet.
    A gonosz márkit (neve most nem ugrik be) kell mindíg elkapnod, aki egy-egy elfogása után térképdarabot ad át egy-egy rokonod fogvatartási helyéről.
  • bigapó
    #3486
    Az előbbi hozzászólásban ott van a magyarítás, plusz az oldalon hasznos tippek is vannak, érdemes olvasgatni őket.
    - Pénzt akkor "tehetsz" el amikor felosztod a szerzett zsákmányt (Divide up the Plunder)vagy ilyesmi:)
    - A tánclépések random-ok, tehát nem leírhatók, csak az eggyes lépés-kombók vannak meg, amiket egyszer Kata leírt. Keress rá itt a topikon belül, mondjuk a tánclépés szóra vagy a forgás-ra, mert az is szerepelt benne. Lehet, hogy jó pár oldalt át kell nézned, de légy kitartó, mert sokat segít:)
    - Máshova is lehet menni, pl. kocsma. Kicsit arrébb van.
    - Van egy kalóz-bácsi, név szerint Raymondo (vagy ki:)) akit el kell mindig kapni és tőle szerezhetsz térkép-darabokat az eltűnt rokonok fellelhetőségéhez. Az Ő tartózkodási helyét pedig, nem a rendőrség fogja megadni, hanem a kormányzó leánya, akivel lehet táncolni. Csak, ha meggyőző volt a teljesítményed, akkor ad térképet.

    Ha rossz volt némelyik tipp, akkor ezer bocs, már régen nyomtam, de mint írtam korábban, ahol van magyarítás van tipp-halmaz is:)
    Sok sikolyt, sok sikert:))
  • Diodi
    #3485
    Játék szempontjából teljes magyarítás :
    magyarítás

    Az teljes, a végigjátszhatóság szempontjából (már 2 hónapja).
    Csak a háttérinformácókat tartalmazó kalózlexikon készül még,
    de az nem kell a végigjátszáshoz, csak hasznos tippeket tartalmaz,
    meg néhol történelmi infókat.
  • SigaDragon
    #3484
    A játékban a katonai morált amikor lecsöken akor az csak ugy lehet felviha egy városban szétosztom a pénzt???
    A pénzt nemlehet valahova lerakkni vagy valakihez???
    A tánclépéseket nemlehet valahonan megszerezni?
    Amikor a városba belopozom este ott az a feladat hogy eljusak a kormányzohoz v máshova is belehet menni??
    A térképen szereplő család tagokat azokat hogyan szerzem???
  • SigaDragon
    #3483
    Van ehez teljes magyarositás?
  • JLH Fans
    #3482
    Amugy 2 dolog nem tetszik csak benne:1 .a szárazföldi csata
    2:Tul hamar osztogatja a rangokat és hiába haragszik rád egy nemzet 20 mp és kibékülnek csak pap bácsihoz kell elmenni..
    Az őspirtaesben órákig gürcölhettél legtöbbször igy is hiába.....
    És a régiben mintha lett volna 1580 és 1560 as kezdés is nem?
    Abba volt a vitamin szinte minden spanyol szal ha megharagudtak rád akkor onnantol nagyon nagy kihivás volt a dolog...
    Az,hogy kicsit könnyű a vivás az nagyonis jó,ez a játék szorakoztatásra készült nem arra hogy 20 perc rámenjen egy vivásra....
  • Kata
    #3481
    Igen, néha elindítom azt is. :)
    A tippeket illetően igazán nincs mit!
  • SigaDragon
    #3480
    Hali
    Énis ugydöntötem hogy rakok egy új Windost most 2 can egy a mi a leg fontosabb amivel netezek stb... a másik játékra van!!! Mert a programoknak vannak hibái pl sp2 ami nagyon gáz valakinél nyukszik valakinél nemindul el valami vagy kifagy a játék stb ezért van szükség 2 rencere mert a másikban az újban alaplapi dri és dx9 felrakva pöcre indult a játék!!!
    Néhány program + a windos updet is odaver neki!!!
    Énis most jácok!!!
  • JLH Fans
    #3479
    És a sima Pirates!T csinálod még?Jah és köcce a tánctippeket:)
  • JLH Fans
    #3478
    Pont most találtam meg 41 évesen majdnem Vera Cruznál....
  • Kata
    #3477
    Pirates! rajongóknak kötelező az asztali társasjáték változat is! :)

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1111073857
  • xavier
    #3476
    Hol lehet megtalálni az elsőszámű kalózt?(blackbeard asszem)
    Már az összeset elintéztem de vele nem tudtam összefutni...

    thnx.
  • JLH Fans
    #3475
    Ezt mar én is nem egy helyről hallottam hogy vki pl a ROme Total War miatt 8 szor telepitett uj Windowst.
    Hát én mán egy éve nem telepitettem de különbenis minek...Néha tele van ugyan virussal de erre van a firewall a virusirto az adaware meg a spyware blaster és tsai nem?
    Más:Elfoglaltam 278 emberrel Cartagénat 500 védő ellenében győzőtt már le vki 2 szeres túlerőt?:)
  • steweee
    #3474
    mi fenének telepítetek új windózt egy játék miatt? a vindóz nem úgy lett kitalva hogy csak úgy telepítgetni kelljen. ha meg akarsz szabadulni egy programtól úgy, hogy a vindóz ne lássa hogy az korábban telepítve volt, akkor pl: regcleaner, megkeresed, kipipálod, törlöd, újratelepíted. ennyi
  • JLH Fans
    #3473
    Én pedig most jutok el lassan karrierrem végére gyakorlatilag végig Rogue fokozaton elsőre....
    86 pontom van megvan végre a tesom és az első lost city sajnos 38 éves lettem én....A hátralévő kb 5-6 ban megpróbálok belehuzni még....És megtalálni még egy családtagot és várost és közben továbbra is jol szorakozni....
    A spanyoloknak csak 4 es a a rangom de nem fogom tönkretenni a jatekélményt hogy kimaxolom magam ott is ,éljen a harag:)