4192
  • Ice Pic
    #3712
    Skacok!!! Hogy lehet elküldeni a felesleges legénységet???? Dzsotin linkjén elolvastam minden fontosat, de ott azt mondja(a papiros), hogy adjuk el a hajót a felesleges legénységgel(v. haggyuk ott), de én ezeket cselekszem a legénység átmegy egy máasik hajóra, és így nem szabadulok meg tőlük. Valalki tud vmi tippet??? Amúgy izé volt sztem hogy alig 10 perce kezdtem el a játékot(új játék) és már legyőztem Henry Morgant, Hajnali 1-re meg már én vagyok az 1. . Tök jó a játék nagyon bejön. bár az nem teccik hogy a fregatom hajlamos a csatákban megállni és nulla csomoval "menni". Meg ha elkezddődik a csata baromi lassan gyorsul. Valaki tudna erre gyógyírt????
  • bigapó
    #3711
    írd föl papírra is, mert nekem egyszer ez is eltűnt. mármint a notepad-os
  • Ice Pic
    #3710
    Köszi Matrix!!!!
    Az elsőt el is fogadta de azért jegyzettömbe mindet bemásoltam a későbbiekre. Hálálm örökké üldözni fog, és mégegyszer köszi!!
  • bigapó
    #3709
    most mi nem megy? nincs piros kereszt a térképen? ha van akkor az egyébb terptárgyakat kell figyelned. legjobb a parton elhelyezkedő "nevezetességek" is megvannak, pl. koponya-fok (persze angolul), mert azzal behatárolható, hogy hol kell partraszállni. aztán figyeld a terepet: a kiszáradt fák, a gejzírek stb. segítenek abban, hogy merre kell menned. maga a kincs elásott helye elég feltűnő, kis kiemelkedő dombocska, tele csontokkal, koponyákkal, asszem valami rongy is lebeg felette. meg olyan mintha világítana.
  • bigapó
    #3708
    Lehet, hogy késő, de jobb, mint soha!

    RLDE-FBSC-WLQE-RWAZ-999B-V8EZ
    RLDQ-GEVX-5MR3-RDUA-A3C6-RR9J
    RLD8-3LDN-945R-QHK9-G3B6-PSYC
    RLD4-AP64-URAY-4LE9-Q6CR-SSHG
    RLDW-LJKP-3642-XNY6-UCXJ-22Z6
    RLDL-93SQ-P4FB-MKH3-78EZ-628K
    RLDL-B2CS-KWEQ-DAF4-2Q9B-A6ES

    korábban szintén én írtam be, valakinek a linkjéről vagy mittomén, csak hát az már a 10. oldalon van most:)) sokat dumáltunk. sok sikert.
  • Ice Pic
    #3707
    Hellósztok!!!!!
    Segítség kéne a játék telepítéséhez. Pontosabban a telepítési kódhoz(CD Key). Amikor a telepítésnél oda érek(hogy be kéne írni a kódot) egy rakás x van a mezőben, és nem találtam semmit a CD-ken. Valaki leírná nekem a kódot??? Lécci!!!! Előre is köszi szépen!!!

    Ice Pic
  • Dzsotin
    #3706
    Az alábbi oldalon mindent elolvashatsz :

    Kattints ide
  • littleNorbi
    #3705
    Hy!
    Hogy birok kincseket találni, van 1 kg térképem de még soha nem találtam.
  • Nemcso
    #3704
    Ha gond a tánc, először a csúnya, majd a csinos, és legvégül a szép lányt vidd táncba. Minél klasszabb a lány, annál jobban cifrázza tánc közben. De ha már van rutinod (és esetleg klassz táncra való cipőd is) nem lesz gond vele sem.
  • SirHiggins
    #3703
    nemtom, de szerintem egyáltalán nem olyan ördöngősség ez a táncos téma, csak 1-2 menet kell gyakorlásnak és utána egész jól megy nehezebb fokozaton is
  • EqUiNoX
    #3702
    Meg nekem is sikerult megszokni es tokeletesre fejleszteni a "tanctudasomat", pedig hidd el, ilyen ugyessegi jatekokban nalam benabb alakot nem hordott meg hatan a Fold. Kellett jopar nap es tanc, de a vegen mar megy rutinbol, reflexszeruen.
  • zizzenet
    #3701
    Az király! Csaj mutat, lenyom pause, vizslat, mi van, jobbra aszongya, gyűrüs jobbra fölé, középső pausra, lenyom pause, gyorsan rá jobb, elbasztam, a francba, nem baj, tovább, lenyom pause, mi van, ja semmi, lenyom pause, tovább...
    Nem egyszerű gondolkodásmód...
    Én csak egyszerűen lesek, azt' ha mutat, lenyomom, ha elbasztam, sebaj, de nem nagyon már mostanában, rég, mikor volt. Na.
  • Checkerboy
    #3700
    kis csalás :D de egyébként megvan már
    Pause : Pause Break gomb :D íygy meg tudom nézni a vcsajt mit mutat és van időm jót lépni :D eztz kardozás közbe is lehet :D
  • bigapó
    #3699
    az minek?
  • Checkerboy
    #3698
    melyik a pause gomb tánc közbe?
  • bigapó
    #3697
    kösz:)
  • dr Kotász
    #3696
    Július. Igen. Nem.
  • bigapó
    #3695
    ez mikor lesz? július? és a hivatalos oldalon lesz elérhető? az jó a nem boltihoz?
  • Carlos
    #3694
    Patch 1.0.2 (World patch, not just U.S.) will be ready by mid-summer. Thanks for all your patience during our transition from Atari to Take 2. It looks like clear sailing ahead (so to speak).
  • Tuvok #3693
    1. na én nem teszek tönkre egy lemezt se pár videóért, amúgy is max 1-2x nézem meg őket
    amúgy a starcraft óta amikkel játszottam nem emlékszem olyanra, hogy cd-n lett volna intro, stb
    2. ha nincs pénz, van nocd, ingyen van, lemez se sérül, gyors, stb, ez pipálva
    3. én is ismerem az alcohol 120-at, de lehet akármilyen jó, ha a starforce-ra köpni-nyelni nem tud
  • maxius
    #3692
    1.ismerem a nocd előnyeit és hátrányait, ésépp ezért vagyok a beolvasás híve (pl. kimaradnak a viedók, amik a cdn foglalanak helyet)
    2.az oké, hogy működik, de ha működés közbe más cuccokat tesz tönkre akkor vajon megéri-e? Ez a te döntésed, én beszereznék 1 új darabot, ha lenne rá pénzem, de nincs rá se szükség, se pénz...
    3. nem ismerem a silnt hunteresdis tengeralattjárózást, de az Alcohol 1 eygszerű tükörképfájl (imádom ezt a szót) beolvasó, CD-olvasó emulátor progi...eddig még nem okozott nekem 1x-se csalódást
  • Tuvok #3691
    1. NoCD / DVD egy kis fájl, a legegyszerűbb, leggyorsabb megoldás, és csak néhány Mb az egész .
    2. Nem veszek új cuccot, amíg működik az, ami van .
    3. Többek között az SH III védelmét (Starforce) nem lehet kikerülni semmilyen programmal sem .
  • maxius
    #3690
    sztem szerezz 1 új cd-dvd olvasót, és/vagy olvasd be képfájlba őket (pl Alcohol 120%-kal)
  • Tuvok #3689
    Ha van lehetőség rá, én is nocd (dvd)-vel használom az eredetiket (is), két hetes az eredeti Silent Hunter III -am, és máris csupa karc :(
  • EqUiNoX
    #3688
    Nem sok játékkal játszom, de azok megvannak eredetiben, és hát vigyázok rájuk. Pár éve szétpukkant egy cdm a meghajtóban, dobhattam ki mindkettőt (meghajtót, játékot). Azóta ha a játék hosszabb ideig használja a lemezt - onnan tölt folyamatosan - akkor inkább nocd. Szerencsére a legtöbb esetben a játékok csak az elején használják a cdket a védelem miatt...
  • Carlos
    #3687
    Ejh...magyar mentalitás...
  • EqUiNoX
    #3686
    Jaja, és nem pörög a meghajtó órákon keresztül ;]
  • galocza
    #3685
    azokat a játékokat amelyek megvannak is nocdvel játszom. kényelmesebb.
  • dr Kotász
    #3684

    Amit valóban nem hiszek el: hogy nincs még európai patch.
  • Carlos
    #3683
    Nem hiszem el, hogy ez a játék nem érdemli meg azt, hogy megvedd eredetiben.
  • galocza
    #3682
    nem hiszem el, hogy ez a játék nem érdemel meg egy nocd-t már hónapok óta (1.01).
  • Carlos
    #3681
    Háttéren még javítanék...
  • Diodi
    #3680
    Pirates! rajongók magyar honlapja
  • Carlos
    #3679
    Ezt mondtam énis...
  • Nemcso
    #3678
    Az 1.01 -es patch az amcsi verzióhoz jó csak, a mi európai verziónkhoz nem.
  • Carlos
    #3677
    Én mindenkit megtámadok, aki szembejön. Najó nem teljesen, de engem sose érdekelt, hogy szövetséges-e.
    A cél szentesíti az eszközt (a játékban).
  • Tuvok #3676
    saját országom és szövetségesei hajóit sosem támadom
    mindig francia vagy angol vagyok, ők a spanyolokkal sosem szövetségesek :)
  • bigapó
    #3675
    mikor hogy:)) eleinte csak az ellenséget nyomom, aztán mikor spanyol vizeken járok, akkor azért be-becsusszan egy-két "anyahajó", de csak azért, hogy örüljenek az embereim, meg ne kelljen mindig a kalózvadászok ellen küzdeni (mer azt meg szeretik küldeni az emberre:))
    egyébként tudtommal csak az angoloknak van sorhajójuk, de lehet, hogy tévedek, mert én sem talákoztam még eggyel sem:)
  • SirHiggins
    #3674
    remélem nem ánglius szappantartó lesz mert királyi kalóz vok éppen:) télleg ti hogy szoktatok játszani? kiválasztotok egy népet és Drake- szerűen királyi kalózok vagytok,vagy pedig minden szembejövő hajót válogatás nélkül megtámadtok?
  • SirHiggins
    #3673
    nekem is nagy fregattom van csak be kéne már újítani egy sorhajót is