4192
  • Adler
    #3792
    thanx
    a c 64 s verzioban nem igy volt:)
  • bigapó
    #3791
    véletlenszerűen. esetleg megpróbálhatod a városba lépés előtti mentést betölteni és megint elfoglalni azt, hátha akkor már beadja. de azt is lehet, hogy mikor végzel, megint megtámadod. ha jól emlékszem, akkor amolyan "meggyőző" fölénnyel kell nyerni, talán...
  • Adler
    #3790
    Elfoglaltam egy spanyol várost - a hollandoknak dolgozom - mégsem lett holland fennhatóság a városban, ez hogy müködik?
  • Botond #3789
    Pirates! társasjáték :-D 2006 május
  • bigapó
    #3788
    szedd le a 1.0.2-es patch-et, ehhez találsz no-cd fix-et is a megfelelő oldalon. a patch ajánlott leszedni, mert sok hibát javítanak vele.
  • Talia
    #3787
    Siasztok! felraktam a játékot a gépre, de nem akar elindulni..valószínűleg crackelni kéne, de a cd-n nem találtam crack filet! tudna valaki segíteni?
  • dr Kotász
    #3786
    Ez szándékos. Ahogy öregszel, egyre lassabbak a mozdulatok. Többek között ezért is kell nyugdííba menned egy idő után.
  • Netrat
    #3785
    Ki tudja, hogy miért lassul le és "felejt el" vívni a fickónk, ahogy halad előre a játék? Ez bug lenne, vagy valami más? Van-e rá javítás, mert kurva idegesítő, amilyen tetű lassan csapkod azzal a rohadt karddal. (Egyébként minden más full gyors.)
  • bigapó
    #3784
    hiányos a filmbeli tudásod:)) bár sok válasz nem érkezett, de elárulom. Magyarországon A Hét Tenger Ördöge címmel megjelent 1935-ös film, a kalózok életéről szól. Főszereplő Erol Flynn. :))
    teljesen nem voltam sportszerű, mert The Sea Hawk az angol címe a filmnek. most szereztem meg DVD-n és gondoltam benyomom ide:))
  • Carlos
    #3783
    Tengeri sólyom.
    Hajónak kéne lennie?
    Mintha valami repülő lenne ilyen. Bár nem emléxem.
  • bigapó
    #3782
    meg tudja mondani valaki, hogy mit jelent a sea hawk? nemtom, hogy a játékban benne van-e, nem ezért kérdem. csak kíváncsi vagyok valaki hallott-e már róla:)
  • bigapó
    #3781
    elkezdtem egy új kalandot. most már az új gépemmel és valami iszonyat gyors a játék, full grafikán is. meg kellett szoknom, hogy gyorsan fordul a hajó, ja és hogy gyorsan töltenek az ágyúk:)) a fregatt 40 ágyúja (oldalanként húsz ugye), tényleg elég, hogy két sorozattal a fenékre küldjön egy kisebb hajót:)
    legnagyobb problémám ismét a tánc lesz, mivel most már ez is gyorsabb (még gyorsabb:))
    ja, a patch akkor működik? kell hozzá új törés? vagy megy a régivel?
  • Carlos
    #3780
    Áz...
  • EqUiNoX
    #3779
    #gonosz ;]
  • Carlos
    #3778
    Infó óráról kicsöngettek...
    Ez mekkora már!!!
  • KM
    #3777
    Persze-persze...
  • Mityu91
    #3776
    Figy én tudok helyesen írni az más ,hogy gyorsan írtam mert a suliba infó órárol épp kicsöngettek!
  • EqUiNoX
    #3775
    Csak előtte tanulj meg helyes írni ;]
  • Mityu91
    #3774
    Hi!
    Én a 576-ba venném a játékot nem tom ott menyibe fáj de a lapn 8000-van!
    de lehet hogy nem frissítették az árat.
    És ha valaki ismeri a pirates2004 oldal szerkesztőlyét akkor mondja meg neki hogy szívesen segítek az oldal szerkesztésében.
    Mityu
  • Carlos
    #3773
    Gyalog.
  • Carlos
    #3772
    Patch és magyarítás nem jó együtt!
  • vigyori14
    #3771
    oké köszi.
  • bigapó
    #3770
    előzőre nem tudom a választ, utóbbira meg válaszoltam már:)
  • vigyori14
    #3769
    ja és még az lenne a fontos h panamába hogy jutok el?
  • vigyori14
    #3768
    ja köszi időközben elkaptam. magyaritással játszok. ha letöltöm az 1.2 es pecset azzal jo a magyaritás? és tört játékkal?
  • bigapó
    #3767
    na, asszem Ő lesz az állandó "egér" :)) mindig Őt kell majd keresni. elvileg mindig mondják, hogy merre ment vagy éppen merre tart. tehát figyelni kell a szöveget, mert összetéveszthető, ha kapkod az ember. van amikor hamarabb odaérsz az adott városba, mint Ő, ilyenkor hajókázz a kikötő környékén vagy abba az irányba ahonnan érkezik és előbb-utóbb összefutsz vele. nem téveszted el, mert jó nagy betűkkel kiírja majd, ha az Ő hajóját meglátod.
    ha jól emlékszem a térkép is jelzi ezeket az infókat. ha nem vagy jó angolba, akkor szedj le magyarítást hozzá, elég jót csináltak (én nem használtam még)

    panama is hasonló gran granadához, próbálkozni kell, sokat segít az iránytű:)
  • vigyori14
    #3766
    ja és Baron Raimondot keresem egy kolostorban mondták h ő tudja h holvan az 1ik családtagom marakaio-ba kellett utánna menni, beszéltem a kocsmárossal és ő mondta h már x napja elment innen de azt nem h hová. merre mennyek most?
  • vigyori14
    #3765
    És panamába hogy jusak el?
  • bigapó
    #3764
    az alábbi link neked is segít. Gran Granada elég rossz helyen van, az igaz. anno nekem is gondot okozott. én elmentettem előtte és elindultam egy kb. irányba, aztán, ha nagyon nem találtam, akkor visszatöltöttem és kezdtem más irányba keresni (persze nem homlokegyenest más irány:))
    ja és kövesd a térképen elhelyezett tereptárgyakat (gejzír, kiszáradt fa, házikó)
    - a családtagjaidról meg egy bizonyos kalóz elkapása után kapsz infókat. a neve mindig ugyanaz, most nem jut eszembe. ezt kicsit változatosabbá is tehették volna, de mindegy. ha elkapod, kapsz térképet, hogy hol van az adott rokon. általában négy darabban kapod meg, tehát egy rokonhoz 4szer kell elkapni.
  • vigyori14
    #3763
    Üdv.
    két dologban kéne nekem segitség:
    1. Blackbard kincsét keresem de nemtudok eljutni Grand Granadába próbáltam begyalogolni a patról de eltévedtem vhogy. hogy kell oda bejutni?
    2. Az I nevű gazembet keresem aki panamában van oda se tudok eljutni.
    ja és még az h a családtagjaimat hol keressem?
    lécci segitsetek.
  • bigapó
    #3762
    szerintem ERRE az oldalra midenképpen látogass el, mert eléggé megnyerő képet fest az amúgy is nagyszerű játékról:))
    mennyiért tudod most megvásárolni?
  • Carlos
    #3761
    Megéri, mert faja játék!
  • Mityu91
    #3760
    Hi!
    Én most szeretnám megvenni a játékot arra lennék kiváncsi hogy szerintetek megéri-e vagy nem?és egy rövid pársoros "élmény beszámolót":D:D:D ha írnátok meg köszönném!!
    Előre kössze:Mityu
  • bigapó
    #3759
    keress rá lentebb a serial szóra. meg fogod találni és nem is egyet.
  • Carlos
    #3758
    ha letöltötted, akkor ott van az *.nfo-ban.
  • roli93
    #3757
    Valaki cd- keyt tudna küldeni?
  • Carlos
    #3756
    Magyarítás...
    Nagyon bonylolult játék ám ez, hogy kelljen hozzá!
    Amúgy mind1.
  • totya4
    #3755
    Kedves fordító!

    1.02-höz lesz illesztve a magyarítás? :)

    Az update febevágja a magyar szöveget az exe-ben...meg gondolom mást is...
  • Carlos
    #3754
    Szivesen.
  • dr Kotász
    #3753
    Kösz. Ezt a gyors kiszolgálást...