2597
banner
  • wedge31
    #2397
    Simán végig lehet pusztitani csak mint genndy is irta jóval kevesebb xp-t kapsz majd mert a játék a no killt jutalmazza.
  • steweee
    #2396
    igen, nekem a Rambó stílus jön be, de annyit tudok erről a játékról hogy azért annál összetettebb hogy végig lehessen pusztítani :)
  • wedge31
    #2395
  • genndy
    #2394
    Ezt elteszem, mert nekem is jó lesz majd a következő végigjátszáshoz :) Köszi.
  • wedge31
    #2393
    Ez attól is függ milyen stilusban szeretnéd végigjátszani.
    De ezekkel nem nyulsz mellé:
    -Hacking: Capture
    -Social Enhancer
    -Sarif Series 8 Energy Converter
    -Typhoon Explosive System
    -Dermal Armor

    Ezek jók ghosthoz is meg rambóhoz is
  • genndy
    #2392
    Mindig mindenhová nézz be, mássz végig a légcsatornákon, a mellékágakon, sok XP-t össze lehet így szedni. Sőt, ha ügyes vagy még egy-két praxis pontot is találsz így, ha nem csak célirányosan mész mindig a küldetés nyíl után. Hackelj is sokat, fejleszd keményen, mert abból is jön jó sok XP.
    Másik jó módszer, bár az nehéz, ha nem ölsz. Ha az adott szakasz végén még mindenki él, mert csak elkábítottad őket, az plusz XP (és a végén achi is). De ehhez nagyon speciálisan kell fejleszteni a karaktert, meg ismerni kell a pályákat, első végigjátszásra nem ajánlott.
  • steweee
    #2391
    pár napja felraktam, de XP-re. ott eléggé szaggat, pedig a gépnek bírnia kellene. majd felrakon az új win7 rendszerre. ott jól fog menni, anno kipróbáltam

    kérdésem az, hogy tud vki vmi tippet adni a végigjátszáshoz ? főleg a fejlődés érdekelne, csak 1x lesz időm nekikezdeni, ha elrontom sose viszem végig....
  • wedge31
    #2390
    Multiplatform lesz a bővített Deus Ex: HR

    "Az még nem világos, hogy akik már rendelkeznek az alapverzióval, ingyenesen frissíthetik-e a Director's Cutra" - meglepödnék ha igy lenne.
  • Inquisitor
    #2389
    Mondjuk a gyilok nélküli végigjátszásnál a bevezető is számít! Konkrétan csak a bossfight-ban lévő főellenfelek nem számítanak, mindenki más, ellenség, civil, akárki igen.
  • a.carkey
    #2388
    Steamen a gamestar áráért dlckkel együtt megkapod ha van se akció. :)
  • wedge31
    #2387
    Deus Ex: Human Revolution teljes játékkal jön az áprilisi GameStar.
  • wedge31
    #2386


    Egy ilyet adhattak volna a játékhoz...
  • Darun
    #2385
    Ebből lesz is valami?
  • genndy
    #2384
    Jó lesz ez!
  • wedge31
    #2383


    Fan made videóhoz képest nagyon profi.
  • a.carkey
    #2382
    Jó kis akciók vannak steamen. Az első résszel játszottam, az nagyon bejött. Azóta ez az első, de először AC3 és HM, csak utána ő. :D
  • coolpet
    #2381
    Senki? :)
  • Voltan
    #2380
    Jaja, fogtam, vittem! Eddig még kimaradt nekem a játék, de ezt most nem hagyhattam ki :)
  • coolpet
    #2379
    Sziasztok!

    Egy kerdes a ghost bonussal kapcsolatban.
    Mar 5x kijatszottam a gamet, most az jon hogy Give me Deus Ex fokozaton, mindenkit kiiktatok akit lehet takedown-al, es Ghost es Smooth operator bonusszal szeretnem mindezt.
    Elozo vegigjatszasban osszejott, hogy senkit nem oltem meg a bossokon kivul, es tudom hogy egy kezi sokkoloval es egy fullos magnummal mindent el lehet intezni, nem kell semmi mas fegyo :)

    A ghost bonussal kapcsolatban annyi a kerdesem, hogy mist jon Detroit1-ben, hogy kapcsoljam le az antennat a DRB teruleten. Mindenkit kiiktattam, 2x voltam alerted, de hostile sosem, es a testeket elrejtettem mindig, ahol senki nem jar, igyhat nem is lathatta senki.

    Ennek ellenere az antenna lekapcsolasakor nem kaptam meg a ghost bonust.
    Mitol szamolja a program, hogy nem lathatnak meg vagy ami miatt bukhatnam a bonuszt?
    A teruletre valo belepestol, vagy mar ha megkaptam a kuldetest, es mashol 'elrontom'?

    Esetleg bezavarhat az, hogy az antennahoz vezeto folyoson tele van a fal aknakkal es nem tudom hatastalanitani oket csak ha felrobbantom mondjuk hordoval?

    Mi lehet a problema?

    koszi!
  • grebber
    #2378
    Mondom én jövőre már ők fizetnek, hogy meglegyen mindenkinek!
  • a.carkey
    #2377
    Még cirka két napig 3 euro a steamen ...
  • jarlaxxe
    #2376
    A mátrixos idők már elmúltak nem "A" kategóriás szinész már.
  • wedge31
    #2375
    Itt már bejátszik a film költségvetése is mert ö valszeg bagóért nem vállalná.
  • jarlaxxe
    #2374
    A szakáll mindenkit öregit egy kicsit, igy ha jobban belegondolok még Keanu Reeves is jó lenne.
  • genndy
    #2373
    Jensennek nem volt amúgy egy "arc"-modellje (mint mondjuk ME Shepardnak az a modell srác)? Mert ő lenne a legideálisabb...
  • Calver
    #2372
    közben beugrott ki lenne kurvajó egy ilyen szerepre: Michael Mosley

    inkább sorozatos színész, de a karakter baromira stimmel, még a mély hang is, és eddig akárhol láttam, zseniálisan játszott... plusz még közel áll Jensen életkorához is, mert hiába csípem Clive Owen-t kurvára, azért lassan 50, és úgy egy harmincas éveiben járó figurát azért nem olyan könnyű eljátszani
  • wedge31
    #2371
    Clive Owent támogatnám és még James Franco se lenne rossz.
  • Calver
    #2370
    férfi akciószínészek között körbenézve, akiknél megközelítőleg stimmel is a karakter, és képes is lenne eljátszani, öööö... Clive Owen talán?

    jobban körbenézve: John Cusack kurvajó akciójeleneteket hoz mindig, de teszi ezt inkább fekete komédiákban, és Jensen-nél kicsit "pragmatikusabban" (ujjak leharapása, repülő tv, társai). azon kívül Colin Farrell ugrik be még hirtelen, In Bruges-ban kurvajól hozta ezt a "rémes dolgoktól gyötört" figurát, plusz előbbi kettőnél jóval fiatalabb is.
  • jarlaxxe
    #2369
    Vincent Cassel tökéletes lenne.
  • Fpocok
    #2368
    Tom Cruise lesz. :D
    Mondjuk a srác már szerepelt jó sok helyen, szóval nem most kezdené.
  • wedge31
    #2367
    Jó fej a srác én nem bánnám ha megkapná a szerepet de kevés esélyt látok rá.
  • genndy
    #2366
    Láttátok azt a videót, amiben úgy játszanak a játékkal, hogy ő is ott van, és közben kérdezgetik? Egészen szürreális... És tényleg ilyen a beszédhangja, nem erőlködik, vagy "torzítja el".
  • wedge31
    #2365
    Itthon ugy is szinkronos lesz...
  • Fpocok
    #2364
    Mondjuk tudom, hogy nem ő elsz, de a hangja nélkül nem fogom elhinni, hogy Jensen az.
  • Fpocok
    #2363
    Egy igen is megtette volna :D
  • wedge31
    #2362
    Michael Ironside volt a hangja. Az egyik legjobb és legkarakteresebb játék szinkron volt az övé, szvsz.
  • Fpocok
    #2361
    Sam Fisher játékbeli hangját fel tudod magadban idézni? Persze lehet, hogy régen volt, de szerintem sosem volt karakteres.
  • wedge31
    #2360
    Szerintem egy ismertebb fazon lesz. Sam Fishert se bizták akárkire.

  • genndy
    #2359
    A nevek nem sokat mondanak, csak legyen jó (azért a gonoszkodást nem tudom megállni: az összes lehetséges befejezéshez csak a vége előtt kellett egy mentés...)
    Fpocok: a hangjának neki kellene lennie, de kinézetre nem hasonlít. Ha már ennyire hűek akarnak lenni a játékhoz, akkor már a játékbeli megjelenéshez hasonló kellene.
  • Fpocok
    #2358
    Elias Toufexis