2597
banner
  • 3Error #2477
    Én is lopakodva mentem végig sok misszión. Sokkal többet ad a játékhoz, mintha végighentelsz mindenkit. :) (persze azt is kell, de nem állandóan)
  • Aborg
    #2476
    Koszi a tippeket! Ugy jatszom hogy lopakodok, kar lenne vegiglovoldozni, azt lehet a legtobb jatekban mig lopakodni nem :) Hackelessel mar 3-as szintu zarakat nyithatok, rambo-perkekbe nem invesztaltam a nehez ladak mozgatasahoz szuksegesen kivul. Olvasgatom a szertehagyott e-konyveket, ujsagokat. A szamitogepek is tartalmaznak neha erdekes leveleket, de ugy veszem eszre hogy a fo tortenethez nem szukseges mindet feltorni (marmint nem lenyeges infok), hacsak nem a kuldetes celjakent van megjelolve a gep. Jo par ellenfelet meg is kerulhetek.
  • coolpet
    #2475
    en kb 7-edszer jatszom ujra 1 even belul :)
    Most az xp maximalizalasra megyek, es egy golyot sem kap senki sem a foellensegeken kivul :)
  • súter
    #2474
    Szerintem szimplán haladj az árral és játssz úgy ahogy épp jól esik. Külön arra gyúrni hogy mindent kifejlesz sztem fölösleges, hacsak nem ez a konkrét célkitűzésed, de első alkalommal inkább a történetre és a világra érdemes koncentrálni. Aztán amilyen stílust szimpatikusnak tartasz, úgy játszol, az ahhoz szükséges perkeket fejleszted. Stealtheléshez, nem kellenek a rambos perkek és ez fordítva is igaz. Hacheléssel sok xp-t lehet amúgy szerezni, és sok helyre be lehet jutni, ahol extra dolgokra lelhetsz, így azt nagyjából érdemes szinten tartani. A falátütés, icaros landing, gáz, elekromosság immusitás, nagyobb ugrás, nehéz láda emelgetős perk, meg új útvonalakat nyithat meg. Elég sokféleképpen el lehet jutni a célhoz, és sztem nincs tuti nyerő útvonal, persze néha le lehet vele egyszerüsíteni a dolgokat, de a többnyire a legrosszabb esetben is kéznél van egy mezei szellőzőnyílás valahol. Amúgy sztem ez egy olyan játék, amit többször is érdemes végigvinni, minden alkalommal kicsit más megközelítésből/perkekkel.
  • coolpet
    #2473
    Ha a kepesseegeidet ki akarod maximalizalni, akkor jobban teszed, ha mindeny felkutatsz, es minden ort hatastalanitasz, de ugy, hogy leutod, es ne vegye eszre senki, meg maga az aldozat sem.

    DE jatszhatsz rambo modot is, szoval kinyirsz mindenkit, csak harmad xp-t kapsz a killekert, es veszted a palya vegi bonuszokat(ghost, smooth operator)...
  • JaSoN HuNTeR #2472
    Csak a cél elérése a fontos hogy tovább haladj a történetben, a te döntésed hogy merre mész, ezért sokszor újra játszható a játék.

    10/10-es csak sajna nincs hozzá magyarítás és ez a problémám... Majd talán 2016ban kész lesz.
  • Aborg
    #2471
    Jatszottam vele par orat, tetszik, folytatom. De hogy kell ezt jatszani? Van ugye a palya elejen a pozicionk es meg van adva a cel ahova el kell jutni. De oda tobb ut is vezet, peldaul at az udvaron, vagy a szellozokon at, vagy a tetokon. Nomost maszkaljak be mindent, vagy csak jussak el valahogy a celig? De akkor egy csomo mindent nem talalok meg (konyvek, loszer stb.)

    Es mi a helyzet az ellenfelekkel? Mert ugye a jatek celja gondolom hogy tuningoljam magam, az viszont pontokba kerul. Pontokat meg az ellenfelek kiiktatasaert is kapok. De sok ellenfelet meg is tudok kerulni... Azert nem jar pont?
  • Inquisitor
    #2470
    Nagyon durva, az alapjáték valami 1270-ért láttam ma, amikor kijött meg ugye ...
  • coolpet
    #2469
    Vannak szituk, amikor a beszelgetes menetet iranyitva xp-t kaphatsz(silver tongue), esetleg az adott szituhoz tartozo esemeny menete valamiben valtozik.
    De a jatekmenetet nagyban nem befolyasolja.
  • Aborg
    #2468
    Gond megoldva. A gyogyszer ez volt: Deus.Ex.Human.Revolution.v1.2.633.0.Update
  • Aborg
    #2467
    Van egy kis gondom a jatekkal: amikor kivalaszthato parbeszed kozben a felelet, akkor soha nem valaszthatom a bal oldalit mert attol azonnal kilep a jatek. A tobbit valaszthatom. Bar lehet hogy igy is vegigjatszhato lesz? Nagy hatasa van a valaszoknak a jatek tovabbi alakulasara vagy nem is annyira fontos hogy mit mondunk? A jatek verziom Build 1.2.630.0
  • Inquisitor
    #2466
    http://www.escapistmagazine.com/news/view/133342-Deus-Ex-Mankind-Divided-Trademark-Registered-By-Square-Enix
    Nocsak, nocsak. Vajon ez is DLC lesz? Cím alapján inkább új résznek tűnik. :)
  • Inquisitor
    #2465
    HUMAN REVOLUTION - DEUS EX - SHORT FILM
    Kis amatőr film egy kis hangulatfokozásra. :)
  • Solid Snake
    #2464
    :)
  • grebber
    #2463
    Magyarítás van már ?
  • Csokis
    #2462
    PC-s képek a Deus Ex: The Fall-ból!
  • Rayden02
    #2461
    Lehet ölni
    "Deus Ex: The Fall Coming To The PC"

    Square Enix has officially announced Deus Ex: The Fall for the PC. The game is planned for a March 25th release on Steam. Here are the key features:

    No in-game purchase options
    28 Steam achievements
    Adjusted AI
    Steam Trading Cards, Badges and (TBC)
    Revised tutorial
    Full keyboard and Mouse control optimisation
    Rebalanced game economy taking into account no IAP
    Microsoft Controller support
    Removal of auto target options
    Reduction in aiming recital size
    Choice in cover style as DXHR (HOLD or Toggle)
    Resolution options
    Anti Aliasing option
    Vsync
    Control maps for keyboard and gamepad


  • coolpet
    #2460
    Nagyonjo, tehat akkor minden 0-rol :)

    egyebket 6x jatszottam vegig az alapot, es 2xa dlc-t. Nem vagyok fanatikus :)
  • Zóanagyvarázsló
    #2459
    Úgyis megéri újrajátszania játékot, szerintem élvezd tovább, aztán majd egy másik nekifutás során. Amúgy az achievementeket is külön kezeli az alap és a DC.
  • Malakai
    #2458
    Nem szabad fejre lőni a tranq gunnal. :)
    Meg persze vannak bizonyos dolgok, amikre játékoslogikával nem mindenki gondol, pl az ájult emberek ráncibálásakor vigyázni kell ne üssük oda dolgoknak a fejét, lépcső pl. :)
  • genndy
    #2457
    Smooth Operator, az lesz az, arra gondoltam, de akkor az lopakodásra van, ok.
    Akkor viszont marad az hogy mindenkit mindig ellenőrizni kell hogy nem halt-e meg.
  • coolpet
    #2456
    Az mas, a ghost az az hogy nem vesznek eszre, de megolhetsz barkit, ha nem fedezik fel. Legalabbis ugytudom.

    A ghostot mekapod, ha nem latnak meg/tamadnak meg, illetve security bot/kamera/ellenseg sem lat egy kiutott/megolt testet sem.

    A Smooth Operator bonuszt pedig ha nem tortent riasztas, amit alarm panel/bot/kamera okozott

  • genndy
    #2455
    Ismerek olyat aki már látott olyat akinek mind megvolt
    Meg lehet csinálni, de a Pacifist a legnehezebb, senki sem halhat meg, se a te kezedtől, se később (nem robbanhat rá robot, stb). Sőt még ha kábítónyíllal lövöd le, abba is belehalhat, mindig csekkolni kell a fekvőket, ha koponyás akkor újra az adott rész. (Nekem sincs meg az összes, egyelőre nem volt hozzá türelmem.)
    Meg asszem van rá XP valamilyen névvel ("...Ghost..."?) és ha azt megkapod, akkor az adott szakasz a pályán belül megvan halál nélkül (de lehet hogy keverem a lopakodással).
  • coolpet
    #2454
    valakinek eddig siekrult az osszes archit es shillt unlockolni?

    Nekem meg nem, azthiszem 1 hianyzik, mert valaki meghalhatott, nem adta meg.
    Talan tul nagyot esett vagy vizbefult a csatornaban :)

    Nembaj elolrol az egesz
  • genndy
    #2453
    Nem lehet ilyet csinálni.
  • coolpet
    #2452
    Ami mar telepive van steamen, azt nemtudom visszakonvertalni gift-e?

    Eladnam oket miutan megvettem a directors cut-ot.
  • genndy
    #2451
    Igen, azért kapod olcsóbban mert megvan az alap+DLC.
    Benne van az összes pluszfegyver (amik szintén DLC-sek voltak), javítottak a grafikán, csiszoltak a bossharcokon.
  • coolpet
    #2450
    Egyebkent lehet megis elgondolkodom rajta.

    Mi van benn pluszban, azonkivul hogy egybegyurtak az alapot es DLC-t, valamint van benne new Game+ opcio?

  • coolpet
    #2449
    mondjuk most 4 euro, de nemtudom azert e mert megvan mind a 2, de egyebkent egy 500-nal tobbet nem adnek erte igy.
  • coolpet
    #2448
    kar, 2x nem veszem meg...
  • genndy
    #2447
    Így nem.
    Viszont olcsóbban megkapod a DC-t, amiben már egybegyúrták ezeket. Hátrány, hogy az is új játékként jelenik meg, és töltheted le újra az egész adatmennyiséget. Ráadásul a régebbi mentések nem használhatók vele. Tehát érdemes még azelőtt DC-t venni hogy (újra) játszanál vele.
  • coolpet
    #2446
    Sracok, ha a megvan a sima es a ML is mindketto steamen, de kulon regeltem oket, akkor tudok egyben jatszani a 2-ve?
    ertem ugy hogy elkezdem az alapjatekot, es amikor odaerek a ML ponthoz akkor azt folytatom es az augjaim megmaradnak?
  • Aborg
    #2445
    A hiba orvosolva! Az a eger vagy kepakadas ami a Deus Ex: Human Revolution - Director’s Cut -nal zavart a Win8-on, teljesen megszunt miutan leinstalaltam a jatekot es folraktam a sima verziojat a jateknak. Tokeletes!
  • Aborg
    #2444
    Koszi a tippeket! Sajnos nem jottek be :( Probaltam kulon-kulon, kombinaltam is a lehetosegeket de nem javult. Arra jutottam hogy levettem a menuban az eger erzekenyseget a defaultnak a felere, igy nem annyira szembeotlo az akadas. Bar lehet hogy nem is az egerrel van a baj mert ha csak siman, nyilegyenesen ballagok akkor is olyan erzes mintha hinarba lenne gabalyodva a labam, neha meglodulok, neha megakadok.
  • mester1987
    #2443
    Köszi a segítséget! V-Sync gyanús lehet.
  • Malakai
    #2442
    Próbáld ki, hogy kikapcsolod vsync-et, esetleg triple bufferinget is mellé, ha úgy nem javul.

    Ha úgy nem lett jobb, akkor próbáld ki, hogy regeditben a HKEY_CURRENT_USERSoftwareEidosDeus Ex: HRDC alatt két értéket megváltoztatsz.
    g_debugFreeLookSpeedScalingRatio_Pitch : 00 00 00 00
    g_debugFreeLookSpeedScalingRatio_Yaw : 00 00 00 00
    Utána pedig játékban beállítod az egér érzékenységet.

    Én is keresőben lestem ezeket, mert nem volt ilyen gondom, se alappal, se DC-al, igaz én Win7 alatt is vagyok.
  • Aborg
    #2441
    Grafikailag nekem tetszik. Bar eszrevettem hogy peldaul a fenyforrasok torhetetlenek, ha belelovok egy hintazo felig logo neonlampaba nem zavartatja magat es hintazik a maga modjan tovabb, a kornyezet rombolhatatlan, sok kis kacat van az asztalokon de mozdithatatlan stb... de ennek a jateknak mashol vannak az elonyei. Gondom kizarolag az eger szaggatott mozgasaval van, de az annyira idegesit hogy igy inkabb nem is jatszom, hacsak nincs ra valami javitas.
  • mester1987
    #2440
    Amik a Redist mappában vannak általában azokat fel kell telepíteni.
    Szerintem nem teljesen konzolport, inkább régebbi fejlesztésű grafikus motor megy alatta ezért vannak hiányosságok látványilag még egy 2010 & 2011-es címhez is hasonlítva is.
  • Aborg
    #2439
    Koszi a tippeket.
    Rony94, megneztem a linked, ha jol ertem az valami univerzalis problemajat orvosolja a Win 8.1-nek? Nekem sima Win8-am van, mas jatekokkal nalam nincs egeres gond.

    Mester 1987, szoval nalad is problemas ebben a jatekban az eger? Mit ertesz azalatt hogy "az összes VC++ (x86 & x64) + .NET FameWorkkal"? Es mas jatekok mennek rendesen?
    Bocsi, annyira nem ertek a gephez, tudok instalalni es annyi :)

    Amugy ez a jatek konzolos port?
  • mester1987
    #2438
    Nekem Windows 7-en is (x64), szinte az összes VC++ (x86 & x64) + .NET FameWorkkal...ezért tettem félre. Director's Cut, sőt patchcsel is.