2597
banner
  • wedge31
    #2517
    Majd ha kész lesz a Director’s Cut-hoz is.
  • grebber
    #2516
    Végre lehet játszani a game-el. Már csak gép kell hozzá azt lehet csapatni.

    Magyarítás
  • Papa01 #2515
    Ok, köszi! :)
  • genndy
    #2514
    Fogalmam sincs hogy halad vele, ha rákérdeznek mindig azt mondja hogy csinálja, de lassan halad. Megjelenési időpont nincs. Magyarítás topikban keress vissza, nemrég is volt szó róla.
  • Papa01 #2513
    Ez nagyon jó hír. :) Nem tudod, idén megjelenhet? Régebben volt egy weboldal is amin lehetett látni, hogy halad a munkával, de sajnos az már nem elérhető.. :(
  • genndy
    #2512
    Steve Q csinálja, lassan halad de csinálja. Ha a rendeshez+DLC kész, akkor megcsinálja a DC-hez is.
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2015.04.09. 20:01:42
  • Papa01 #2511
    Értem, köszi a választ. :)
  • wedge31
    #2510
    Tudtommal a Director cut verzióhoz nem készül forditás a vanilla alapjátékhoz talán csinálja valaki de, hogy mikor lesz kész vele, vagy egyáltalán kész lesz e valaha azt nem tudni.
  • Papa01 #2509
    Sziasztok!

    Valakinek van infója a honosítással kapcsolatban?
    Köszi a válaszokat! :)

    Papa
  • Sith
    #2508
    Lehet hogy jön...
  • coolpet
    #2507
    Jon valamikor 3. resz? Marmint HRML utanni uj resz :)
  • mester1987
    #2506
    Deus Ex: Fallen Angel

    by James Swallow
  • Sirch
    #2505
    Nem fog tetszeni a válasz.... :D
    Vannak rejtett achievementek, amiket álltalában spoiler-gyanú miatt nem jelenítenek meg, amíg meg nem csinálod. Ha steamen átkapcsolsz globális összehasonlításra, akkor látni fogod, melyek hiányoznak még.

    Egyébként meg gratula a Foxihoz!
  • coolpet
    #2504
    Vegigtoltam megegyszer, es meglett a foxi is. Szoval minden megvan :D

    A steam azt jelzi, hogy 59-bol 53-at csinaltam meg, 90%, de kozben egy szurke sincs mar kozte.
    Ez hogy is van?
  • coolpet
    #2503
    Hat a mesterlovesz nem szurhatott ki, mert cloakban mentem vegig a bal oldalon, arra meg nem figyel amugy sem, csatornaban fel bombaert, vissza, majd a mesterloveszhez es ott van egy vent shaft picit alatta, ott be lehet jutni.

    Ugy tudom a Foxi-t nem befolyasolja a tower es a kamera, de abbol is max suspicious volt.

    A mesterlovesz pedig nem tud beriasztani, mert nem jon le a tetorol, es nincs neki alarm panel.
  • grebber
    #2502
    Ja. Készül....
  • Hexex86 #2501
    Üdv!A Magyar lokalizációrol tudni valamit?
  • Sirch
    #2500
    Ez az, ami sose fog kiderülni.

    Ami nálam kritikus pont szokott lenni, az a kikötő, ahova a bombát viszed az irodába. Ott a mesterlövészek a tetőn úgy szúrnak ki mindent (téged is, vagy az utánad maradt hullákat), hogy még csak utólag se veszed észre, hogy buktad a Foxit.

    A legutolsó helyszínen az őrülteknél már nem számít a lopakodás, azok nem riasztanak, de a kamerákra és az automata ágyúkra ugyanúgy figyelni kell.

    Egyébként meg így is szép munka volt!
    Utoljára szerkesztette: Sirch, 2014.10.14. 09:52:35
  • coolpet
    #2499
    Sracok, csak a Foxi archi maradt meg, de nem tudom miert nem kaptam meg.

    Minden palya vegen megkaptam a Smooth operatort, ahol meglehet.2 embert kabitottam el, az egyiket a FEMA-ban ahol 2-en allnak az ajto elott az etkezoes oltozo mellett, es a Burke irodaja elott szaladgalo ipset, de azt bevittem az irodaba. Na meg a 3as hangarban levo 5+Burke kombot.

    A vegen az oroltek is tuleltek csak meglattak, de fekudtek is.

    Megsem kaptam meg a Foxit. ujrakezdeni kb 17-edszer meg mar nincs kedvem.

    Ez valami bug?
  • coolpet
    #2498
    NEM NEM NEM NEM NEM!!!!

    Nem olteem meg senkit amellett hogy probaltam az xp-t maximalizalni

    4 archi maradt a vegere, a doctorate, taion AD, pacifist es foxiest of the hounds, pedig nem volt riasztas, es nem halt meg senki sem... a Bossokon kivul
  • coolpet
    #2497
    A legnehezebb fokozaton tolom, ugy hogy probalom az XP-t maximalizalni, es mindent felkutatni. A construction siteos kuldi elegge nehez legmagasabb fokozaton.

    Megmenteni a csajt es mindenkit lenyomni ugy hogy senki ne vegyen eszre, szoval legyen ghost is es senki ne haljon meg, es ne vegyek eszre a robot robbanasat sem.

    Nice to have volt megcsinalni...

  • Sirch
    #2496
    Hát igen, a Factory Zero acsi bitang nehéz úgy, hogy mellé még a Pacifistet és a Foxiest of the Hounds acsit is akarod, de meg lehet csinálni a játékot úgy, hogy egy végigjátszással az összes acsit egyszerre (aszem talán három acsi van, ami üti egymást, azok előtt mentesz, megcsinálod majd visszatöltöd, így csak pár percbe kerül).
    Nekem kerek 40 órára tolta ki a végigjátszás idejét, hogy egybe meglegyen mind.
  • genndy
    #2495
    Akkor se kapod meg ha valaki meghal. Robot robbanása is megölheti az eszméletleneket, meg azt se bírják nagyon szegények ha tranq.gunnal arcon lövöd őket. Mielőtt továbbmennél, mindig csekkolni kell a fekvőket, tényleg élnek-e még. Ha nem - visszatöltés.
  • coolpet
    #2494
    Koszi. Ahogy neztem a Factory Zero archit, az elegge kemey, ugymint a Pacifist is.

    Mar 4x jatszottam vegig a sima alapot, de egyszer sem kaptam meg a Pacifist archit, pedig 2x nem oltem meg senkit sem.
  • Sirch
    #2493
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, mindent visszakapsz. Az ML végén, a záró párbeszéd utána (ekkor dobja fel a Factory Zero acsit, ha esetleg azt is csinálod) mielőtt visszaszállnál a szállítókabinba, egy nagy dobozban ott lesz minden cuccod, praxisod, lőszered. A praxis pontokat újra eloszthatod.
  • coolpet
    #2492
    Mikor es hol, es mindent? Praxist es loszereket, itemeket is?

    Mar vegigjatszottam kulon a simat 4x, a ML-t 3x.

    De nemreg vettem meg a DC-t es igy egyben jatszom a pacifist full ghost/Smooth operatorra
  • Drubowski
    #2491
    Szia
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De, később visszafogod kapni, de sokkal érdekesebb a játék ha magadtól fedezed fel. ;)
  • coolpet
    #2490
    Sziasztok!

    A DXHR DC-vel jatszom, es amikor Tong csomagjat felrobbantom a kikotoben, akkor ugye egy hajora kerulok.

    Namost eleve ugy erkezek meg hogy nincs augmentacionm, pedig eddig majdnem sikerult mindent kifejlesztenem.

    Amikor elerem a csomagomat, visszakapom a felszerelest, es kapok 8 praxist. De hol a tobbi amit elertem? Nem is fogom azt mar visszakapni tobbet?

    Es a sok cucc amit osszeszedtem?

    Udv.
  • wedge31
    #2489
    Steamen most 75°% off a játék .
  • jarlaxxe
    #2488
    Kb, amilyen gyorsan most választ kaptál...
  • JaSoN HuNTeR #2487
    Magyarítás hogy halad?
  • coolpet
    #2486
    stun gun + Fully upgraded revolvel robbano loszerrel.

    Stun gunt talan ha az egesz vegigjatszas alatt hasznaltam 10x, azt is joforman kamera megbenitasara.

    A revolver meg a foellensegeket jol leviszi, nem kell annyit szarakodni veluk es a legkevesebb helyet foglalja el.
  • genndy
    #2485
    El lehet dobni, meg Jensen lakásában van szekrény, oda lehet pakolni (csak sajnos az a sztoritól függően nem mindig elérhető).
  • Aborg
    #2484
    En csak a sokkolo meg kabito fegyvert + a felspecizett pisztolyt hasznaltam (ami sokkal hatasosabb volt mint a nemfelspecizett nagy fegyverek). Ebben a jatekban nem lehetett szekrenyekbe pakolni a folosleges cuccokat.
  • PhantomAss
    #2483
    ha tudsz áldozni rá xp-t akkor megéri bővíteni a szatyrodat, ahogy haladtam előre a játékban egyre kevesebb cuccost használtam, szinte csak bénító fegyvereket, nagy méretű dolgokat nem, gránátokat meg hasonlókat kidobáltam, rágyúrtam a közelharcra/lopakodásra, és mindig volt üres helyem.

    Egyébként a grafika sztem nagyon illik a játék hangulatához, nekem bejön.
    Nekem a director's cut van meg amiben benne van a missing link is, az in nagyon jól sikerült és jól beleintegrálták a játékba is, észre sem lehet venni hogy eredetileg csak egy kieg.
  • Aborg
    #2482
    Sikeresen vegigjatszva :) Egesz jo jatek de szerintem sok neki a sok helyen latott 90%+os ertekeles. Grafikai teren meg izles dolga, de miutan befejeztem ezt a 2011-es jatekot, lejatszottam a 2006-os Splinter Cell 4-et is ami szerintem grafikailag tobbet mutatott. A Missing Link-re is keszulok.
  • coolpet
    #2481
    Az irodaval vigyazz mert
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    kesobb a jatek folyaman nem lesz elerheto

    Valamint
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nem egy helyszinen jatszodik a jatek, es nem tudsz barmikor visszamenni az adott pontra.
  • genndy
    #2480
    Van Jensennek lakása, ott lehet nyugodtan tárolni.
  • Aborg
    #2479
    Meg egy kerdes: a kellektarbol nem lehet valahol eltarolni a cuccokat? Nehany dolgot amit nem akarok magammal hurcolni de meg jol johetnek jobb hijan ledobtam az irodamban a foldre. Kesobb visszatertem megnezni mi lett veluk, szerencsere ott vannak. De nincs a jatekban valami kulturaltabb modja a tarolasnak? :)
  • 3Error #2478
    Sajnos ez nagy gond... Tudok angolul, de sokkal kellemesebb végigjátszani magyar felirattal a játékokat, főleg, ahol sok az érdekesség.