2597
banner
  • coolpet
    #2557
    Az a szobaban a falakon atugralo lathatatlan majom? :)
    Egyszeru leszedni. Futkosol korbe lenn es kozben aknakat helyezel el. meg mondjuk van egy revolvered maxra upgradelve robbano toltenyekkel. Give Me Deus Ex fokozaton sem tart tovabb 2-3 percnel :)
  • JonasSandor
    #2556
    Amikor a zsoldosok táborából jönnénk kifelé.
  • coolpet
    #2555
    inventoryban kivalasztod/lehuzod gyorsgombra a granatot majd G-vel gobod el.

    Melyik foellenseg dobalozik bombaval? En nem emlexem ilyenre.
  • JonasSandor
    #2554
    A g-vel kellett csak egy főellenfelet kellett kinyírni azt folyton rám dobálta azt a kibaszott bombáját, aztán mindig megölt a rohadék.
    Megláttam hogy fel lehet menni egy létrán aztán kitudtam cselezni, elég sok kellett belé mire megdöglött.
  • grebber
    #2553
    Általában kézzel
  • JonasSandor
    #2552
    Gránátot mivel dobjuk el?
  • JonasSandor
    #2551
    Úristen szerintem normálon nyomom mert kihívást szeretnék magyarul így van
  • coolpet
    #2550
    Hat lehet 2 raketa nem lesz eleg attol fugg milyen fokozaton jatszasz.

    Egyebkent mondom EMP granat es bumm.

    A Pacifistet meg nem lehetetlen megcsinalni, csak nem kell megolni senkit :)
    Na a Ghostot es az egesz jatekra vonatkozo nemtudom mi a neve archit aminek az a lenyege hogy az egesz jatekban egyszer sem lattak meg, na azt nehez :)
  • JonasSandor
    #2549
    Ja értem nem is akarok arra hajtani mivel azt lehetetlen megcsinálni.
    Van 2 töltényű rakéta a dobozon azt akkor felveszem addig elhajítok mindent azt lelövöm.
  • coolpet
    #2548
    Mindenkit ki lehet nyirni attol fuggoen mit akarsz.
    Ha a Pacifist archire hajtasz akkor senkit nem olhetsz meg a jatek folyaman.
    A robot artalmatlanitasahoz meg nem szukseges skill pont, EMP granattol elszall :)
    De egyebkent a FEMA facility-ben tobb BOX guard is van es akar raketavetovel is elintezheto.
  • JonasSandor
    #2547
    Na végül másik irányból megközelítve a dolgot kinyírtam a katonákat csak lőszerem nagyon kevés van az a baj.
    Van ott egy mászkáló robot is, de azt nem tudom ártalmatlanná tenni mert egy képesség kéne hozzá pont.
  • JonasSandor
    #2546
    Én most tartok a zsoldosok tanyáján ott kilehet nyírni mindenkit?
  • coolpet
    #2545
    Mert az egy teljesen kulon kieg volt, ami az alapjatekbeli szakadast hivatott kitolteni es fuggetlenul az alapjatektol futtathato.
    A DC-ben egybegyurtak, de megmaradt a majdnem 0-rol fejlodj. Egyebkent ott a cuccodnal egy tasakban van par praxis kit es ha ugyesen osztod el a cuccokra akkor eleg jol fel lehet huzni :)
  • Anonymusxx
    #2544
    A missing linknél ahol vissza lehet szerezni a felszerelésem, és a pontjaimat miért van hogy jóval kevesebb praxis pontot kapok?
    Így nem tudom használni se a feltörést, se a láthatatlanságot, se a tárgyak emelését, mivel hogy azt a keveset amot kaptam elszórtam másra..
  • SötétBarom
    #2543
    Az normális, ha a Panchea-n senki nem támad meg, csak körbeállnak és kiabálnak? Abból gondolom, hogy bug, hogy gecisok gázgránátot meg ammot találtam mindenfelé.. :D
  • Anonymusxx
    #2542
    Az kemény, akkor kezdhetem teljesen elölről...
    Az elején tényleg sokat nézelődtem, próbáltam megoldani a tolvajos részt, de gondolom azt csak később lehet befejezni, ha egyáltalán be lehet, a googleban keresgéltem, és senki sem tudta rá a választ...
  • coolpet
    #2541
    Steamen akcios a Directors CUT!
  • Malakai
    #2540
    Valószínűleg még mielőtt kiszálltál a küldetésre túl sokat "nézelődtél" a Sarif épületben, figyelmeztetnek, hogy sietni kell. Ha elkéstél, akkor elméletileg mondják is olyankor, hogy valami szörnyűség történt. Ha ez volt, akkor a túszok meghaltak mielőtt a küldetést elkezdted.
  • Anonymusxx
    #2539
    Az első küldetésnél /fejezetnél azt hogy lehet megoldani hogy a túszok ne haljanak meg?
    Az pálya végénél jöttem rá hogy lettek volna túszok is, emiatt visszamentettem, megtaláltam a túszokat, de már halottak voltak..
    Visszatöltöttem egy még korábbi mentést, de akkor is halottak voltak, pedig nem vett észre senki..
  • Papa01 #2538
    Az nem rossz! :) Nekem a 60h az első végigjátszásból van. :) Sajnos nem minden teljesítményt értem el a Steam-ben, mert néhányról nem is tudom mi a teljesítés feltétele, mert nincs odaírva semmi... :)
  • coolpet
    #2537
    Viszont nem ez viszi a primet :)
    FC3: 346h
    Skyrim: 185h
    Killing floor 110h
  • coolpet
    #2536
    Alapjatek: 110h
    Missing Link: 16.3h
    Directors CUT: 74h

    Persze ez nem 1 vegigjatszast tartalmaz :)
  • Papa01 #2535
    Sziasztok!

    Végigvittem ezt a nagyszerű játékot, és meg kell mondjam, bekerült a legjobbak közé a listámon! Köszönet még egyszer a fordításért is! :)
    60 óra lett a játékidőm. Nálatok ez mennyi? :)
  • Papa01 #2534
    Köszönöm szépen a tippeket! :)
  • coolpet
    #2533
    Meglehet, sot meg GHOST-ot is meg lehet csinalni ugy hogy megmented.

    En vagy 70-edszerre tudtam osszehozni Give Me DEUS EX modban.

    1 dologra kell nagyon figyelni, hogy a BOXGUARD amikor felrobban, akkor ne legyen a kozeleben ember.

    Meg kell 1-2 energy cell es maxos energy bar, valamint a lathatatlansag.

  • wedge31
    #2532
    Persze, hogy lehet söt kill nélkül is megtudod csinálni egyébbként nem lenne no kill-es acsi ha nem lehetne, csak ügyeskedni kell egy kicsit.
  • Papa01 #2531
    Ez a játék hatalmas, nagyon tetszik! :) A játékmenettel kapcsolatban lenne azonban egy kérdésem:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Malik-ot meg lehet menteni miután lelőttek a helikopterrel minket? Eddig gyilkolás nélkül játszottam, de a csajt úgy sem tudom megmenteni, ha átmegyek Rambóba... :D
  • wedge31
    #2530
    Nekem spec nagyon bejön ez a látványvilág és inkább gold szint mondanék, de ez már csak szemantika.
  • kasa85
    #2529
    A kért szín
    Utoljára szerkesztette: kasa85, 2015.09.15. 21:02:22
  • jarlaxxe
    #2528
    Kevés vizet iszol ha neked ilyen szinü...
  • mans
    #2527
    Valaki tud ajánlani egy modot a director cut-hoz,ami kiveszi a vizelet sárgát a grafikából?
  • Solid Snake
    #2526
  • wedge31
    #2525
    Tölthetö a DC forditása, köszönet érte.

    Link.
  • wedge31
    #2524
    Steamen már csak a DC elérhető, ahhoz nem jó ez a forditás / ezért várok még én is /
  • genndy
    #2523
    Steames a játék, automatikusan frissül. Ja hogy neked nem olyan van... szopacs. Akcióban fillérekért dobálják már, vedd meg.
  • kopaszeger
    #2522
    Köszi szépen a honosítást csak az a bajom hogy a megadott verzió számú patch-et nem találom sehol ahonnan le is tudnám tölteni. Illetve egy helyet találtam de onnan nem engedi letölteni vírus miatt. Esetleg ha valaki lenne olyan kedves betenni egy linket a 1.4.651.0 számú játékverzióhoz azt nagyon megköszönném.

    Előre is köszönöm a segítséget.
  • totya4
    #2521
    Mert gondolod, hogy rohangálok végig a fél városon hogy eladjak pisztolyokat egyesével, majd pénzt fogok csalni? :D Akkor mi a játék?
    Az inventory korlátot mindig az első hogy kilövöm, az engem nem szórakoztat. Mondjuk ennél a játéknál csak enyhítettem valamelyest, de muszáj volt, mert röhej hogy az ajándék fegyverekkel gyakorlatilag két töltényt felvéve már tele volt az inventory. Mi ez már mi ez már... :D De most is ott vagyok, mintha inventory korlát lenne, hiszen egyesével kell rohangálni fegyvereket eladni, mert a játék ilyet nem tud... Csak tudnám mi történik a fegyverrel amikor felveszem, a töltényt kiszedem, aztán a fegyver köddé válik?
  • genndy
    #2520
    Nem lehet, mert úgyis baromi kicsi az inventory. Hacsak nem készült hozzá mod. Vagy csalj be magadnak pénzt ha annyira kell.
  • totya4
    #2519
    De jó hogy már nincs kereső... a lényeget vették ki ezzel. Szóval ha fegyvert akarok felvenni a földről úgy, hogy olyan már van nálam, akkor csak a töltényt veszi fel, a fegyver meg eltűnik. Ez azért gáz, mert a fegyvert jó áron el lehet adni. Szóval lehetséges valahogy úgy felvenni a fegyvert, hogy vegye fel akkor is, ha már van nálam olyan fegyver?

    A fordítást meg köszönöm, egész igényesnek tűnik :)
    Utoljára szerkesztette: totya4, 2015.08.31. 15:51:55
  • Papa01 #2518
    Köszönöm szépen a fordítók munkáját! :)