2597
banner
  • Coradiel
    #2597
    Én is pacifistán játszottam, de így gyorsak voltak a boss harcok, mert csak egyszer kellett eltalálni, a többi lövedék már ment ugyanoda :)
  • coolpet
    #2596
    DX:HR DC most csak 5 euro a steamen, nyari akcio!
    Szerintem 1500Ft-ot siman meger barkinek
  • coolpet
    #2595
    Kicsit rosszul emlekeztem.

    Kevesebb XP a TD es a DTD, de meg mindig tobb mintha fegyverrel olnel.
    http://deusex.wikia.com/wiki/Praxis#Experience
  • krisztajo
    #2594
    Igen, ezekre én is emlékszem.
    Én nem is próbálkoztam ezekkel a fegyverekkel fejlövéssel.
    Érdekes és jó ötlet, erre nem is gondoltam.
    Csak olyan éles fegyver volt nálam, amit hangtompítóssá lehetet fejleszteni.
    De a főellenségeknél végül is mindegy, ki fogom próbálni, nekem is mindig hely hiányom volt.
  • coolpet
    #2593
    igen, ha lopakodos karaktert tolsz, akkor van ghost meg Smooth Operator ha nincs riasztas, amit a palya vegen xp-t ad.
    Valamint takedown-ert 50XP DTD-ert 120XP jar.
    Ha lelovod 10XP, ha sikerul fejbeloni akkor meg azthiszem 30XP.
    A stun gun is 30XP ha jol csal az emlekezetem de mar 2 eve nem toltam, varom a 4-et :) ebben van 200+ oram :)

    A stun Gunba es a Tranquizer Gun-ba belehalhat ha fejbelovod, akkor oda a pacifist.

    A foellensegekhez en 1 fegyvert vittem, a 44-es magnumot, azt felmoddoltam max sebzes es robbano tolteny. Nem sokaig huztak :)
    Kicsi is, eleg hozza 2-3 box ammo, nem foglal sok helyet, es par lovesbol levisz mindenkit.
    Udv
  • krisztajo
    #2592
    A biztonság kedvéért nálam is volt éles fegyver, de én pacifista vagyok, azokban a játékokban ahol lehet nem halálosan játszani úgy szoktam.
    Illetve azt vettem észre, hogy a játék ezt jobban is díjazza, tehát több xp-t ad a kiütésért és kábításért.
  • JonasSandor
    #2591
    Na az tök jó csak azért mert a tutorialban nem lehet észrevenni.
  • Drubowski
    #2590
    Igen.
  • JonasSandor
    #2589
    A + újrakezdés az miben más?,megmaradnak a képességek?
  • Coradiel
    #2588
    Én a gépfegyverhez megszereztem a nyomkövető fejlesztést és mellette minden fejlesztést arra tettem, és azt használtam hozzájuk :) amúgy meg én is lopakodtam, meg számítógépfeltöréssel mentem.
  • krisztajo
    #2587
    Bevallom erre én eddig nem is gondoltam, talán majd most a DC-al kipróbálom, köszi.
  • Zsoltee_a_bator
    #2586
    A legtobbet meg lehetett olni csak a stunt fegyverrel a regiben is. Kell persze sporolni ugy 20-30 toltenyt. :)
  • krisztajo
    #2585
    Igen, frusztráló ha nem tankot csinálsz, hanem lopakodó gépet akit nem halálos harcra fejlesztettél, hanem kábításra.
    Én így játszottam végig, a főellenségeken kívül nem öltem meg senki mást.
    De egyébként köszi az infót.
  • Drubowski
    #2584
    "frusztráló"?

    Egyébként igen, most már több módon is megölheted őket.
  • krisztajo
    #2583
    Egy gyors kérdésen volna.
    Igaz, hogy a Director’s Cut-ban változtattak az eléggé frusztráló főellenség harcokon?
    Köszi a választ.
  • JonasSandor
    #2582
    Kiakasztottam a játékot, de nem így képzeltem el hanem visszatérve a városba és mindenki boldog.
    Visszatérni már nem lehetett így nem tudtam még bolyongani. A képességeit meg nem is vitte át az új játék +-ra.
  • JonasSandor
    #2581
    Na visszakaptam mindent hál istennek.
  • JonasSandor
    #2580
    Okés élvezem is tegnap ezzel az időremenős részével jól megszenvedtem. Ha leálltam velük hadakozni mindig kinyírtak, így kénytelen voltam úgy felmenni a lépcsőn, hogy ne harcoljak a katonákkal, éppenhogy letudtam csúszni a létrán.
    Lesz mit újrajátszanom úgy nézem mert itt a túszokat szabadítottam ki most, következő lesz a hapsi.
  • Drubowski
    #2579
    Szerintem csak játssz, és élvezd a játékot.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A pálya végén mindent visszakapsz.
  • coolpet
    #2578
    Nem ad visza mindent. Talan kapsz egy pisztolyt meg egy Stun gun-t, valamint par cuccot, es mellette egy ladaban 3-4 praxis kitet.

    Ennyi. Innentol ujra gyujtogetheted a dolgokat ;)
  • JonasSandor
    #2577
    Hát ezt elbasztam ott volt minden tárgy csak nem vettem észre, visszamenni érte meg nem hiszem hogy lehet.
  • JonasSandor
    #2576
    Igen az volt de csak egy részét adta vissza többet nem.
  • coolpet
    #2575
    Hol buktad a cuccaid?
    A Missing link kezdodik ugy hogy egy szekben vagy, kinoznak, es meg kell szoknod. az elso kuldi hogy szerezd vissza a cuccod :)
  • JonasSandor
    #2574
    Az elveszett tárgyakat hogy tudom visszaszerezni mikor magamhoz tértem?,ez nagyon nem jó hogy nem tudom feltörni egy csomó zárat.
  • JonasSandor
    #2573
    Potyautas a címe
  • coolpet
    #2572
    Nekem megvolt az alapjatek, vagy 6x vegigvittem.
    Megvettem a Missing Linket, vegigtoltam 4x.
    Megvettem a Directors Cut verziot, vegigtoltam 3x, 96% archivment megvan Pacifisttel egyutt.

    Meg mindig nem remlik hogy merre jarsz :)
    Talan ha megmondod a kuldetes nevet :)
    Igen, ha a foszalat nem viszed tovabb jarhatsz a helyszinek kozott.
  • JonasSandor
    #2571
    A cutos verzió van meg a pc gurus. Amikor visszakerültem oda tűz volt meg eltorlaszolt betontömbök voltak. Ezt a küldit végül sikerült úgy megcsinálni hogy a főszál is arravitt mikor egy komát kellett kimenteni a csatornán keresztül. Előtte rengeteg ellenfelet még le kellett érte nyomnom. Azt a gyereket vissza kellett vinni az apjához egy garázshoz.
    A helyszínek között akkor nyugodtan mehetek ha a főszálat nem akarom továbbvinni egyenlőre?
  • coolpet
    #2570
    Te melyik jatekkal jatszol? :)
    A fohadiszallason a bejarat az elso kuldetes utan megnyilik (Milkauwey factory vagy mi)
    Nem veszik el kuldi, es hol van halott testor? :)
  • JonasSandor
    #2569
    Most egy halott testörnek kéne elolvasni a könyvét de nem csinál semmit a küldi. Meg láttam hogy a helyszínek között lehet mozogni, ha átmegyek máshova akkor elveszik a küldi?
  • JonasSandor
    #2568
    Igen közben rájöttem hogy át kell ütni őket, sikerült megoldani. Mikor visszakerültem a főhadiszállásra ott a földszinten a bejárat nem lesz szabad?,nem sokat tudtam hekkelni ottan amit kihagytam az elején.
  • coolpet
    #2567
    a repedt falakat at kell utni, ahhoz meg perk kell. de nem vagom hol kellene falat robbantani? Kicsit reszletesebben? Kuldetes? Varos?
  • JonasSandor
    #2566
    Nem lehet kirobbantani a falat ez bug vagy mi?
    Nem tudom kiakasztani a játékot.
  • JonasSandor
    #2565
    Ki kell robbantani a falat, de nem találok bombát, most hol tudnék venni a káoszban?
  • JonasSandor
    #2564
    Most jó volt mert ahogy le kellett menni a lifttel a francba végtelenszámba jöttek az ellenfelek alig tudtam elmenekülni.
  • JonasSandor
    #2563
    Igen rádobtam egyszer amikor szellőzőből nem tudtam kijönni, mert beszorítottak és volt 3 belőle, meg még 2 valami. Akkor csak 2-őt nyomtam le, de mindet felhasználtam ellenük. Egyet meg ezzel a duplacsövűvel sikerült megölni.
    Most túljutottam ezen a 2 robotoson feltörve mindent. 3-4 órát biztos elszórakoztam vele.
    Azt meglesz a képesség akkor hatástalanítom azt a 2 dögöt.
  • coolpet
    #2562
    Nem ertem mit beszelsz :) Mi az a bomba? Akna es granat van.
    Robotok ellen 1 EMP granat vagy 1 EMP akna es annyi neki. Ha pisztolygolyoval akarod megkarcolgatni a pancelos robotokat csak tessek.
    Egyebkent a stun Gun hatastalanitja egy jopar masodpercre.

    Es igen, a torony es robot kikapcsolas jo kepesseg.
  • JonasSandor
    #2561
    Most derült ki hogy a képességet nagyon elbasztam. Ezeket a robotokat nagyon nem lehet kicselezni, mindig jönnek utánam és van a toronyban olyan rész ami egy feltörési kütyü az útban van és nem tudom miatta széthekkelni. Illetve a továbbjutásnál is van egy rohadék, szétlőni tudom csak de baromi sok lövés kell bele és nincs már bombám.
  • JonasSandor
    #2560
    Duplacsövű fegyóval.
  • coolpet
    #2559
    Van benne shotgun? :)

    En 3 fegyvert hasznaltam: Stun Gun, Tranquizer Rifle es a magnumot fullra upgradelve.

    Soha nem volt problemam meg Give me Deus-Ex fokozaton sem, megvolt a pacifist.
  • JonasSandor
    #2558
    Én úgy oldottam meg, hogy felmentem a létrán azt a szellőzőn keresztül löttem a shotgánnal, meg másik fegyóval amíg megnem döglött.