227
Nokia 6600
  • vanhelzing
    #187
    Köszi nagyon jó progi ez a FExploler ezzel már tudok küldeni emg mined. Köszi a segitséget
  • vanhelzing
    #186
    Az a baj, hogy ha küldeni akarok mp3-at és rámegyek az opciókra akkor nem jelenik meg a küldés opció. A fájlkezelőből se tudok küldeni
  • 42nd Intruder
    #185
    Milyen hibaüzenetet ír ki, ha mp3-at akarsz küldeni? Mert nálam akkor nem sikerült küldeni, mikor kevés volt a helyem, de ekkor szépen kiírta hogy nincs elég hely, vagy valami hasonlót....

    Ahoz, hogy mp3-at át tud másolni memóriakártyára, ahoz kell egy fájlkezelő program, mint pl a FExplorer. Azon belül az inboxba megtalálod a bejött zenéket, majd oda másolhatod, ahova akarod. Sok sikert :)
  • vanhelzing
    #184
    Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy nem tudok mp3-at küldeni se infrán se bt-n ezt meglehet vhogy csinálni? A másik meg, hogy tudok ha küldenek nekem egy zeneszámot azt elmenteni a galérikba? Mert nekem csak a saját mappákba engedi átteni. A választ előre is köszi
  • lampard99
    #183
    hello adok egy sony ericson z600 egy nokia 6600
  • DrFantastikus
    #182
    Mar ide is ezzel a BAROMSAGGAL josz ???

    IDIOTA BAROMSAG es HAZUGSAG AZ EGESZ !!!

    SENKI SE HIGGYE EL EZEKET A PARASZTVAKITASOKAT !!!

    100% HAZUGSAG !!!
  • rosta1994
    #181
    Ittvan a legjobb pénzkeresési módszer!NAGYON SOKAT LEHET VELE KERESNI!!!!!
    Rövid leírás:könnyen kereshetsz pénzt ezzel!Ha te naponta dolgozol 1 órát akkor nagyon sokat kereshetsz!Te napinta 1 órát chatelsz és továbadod!
    Te továbadod 1hét alatt 100embernek akik szintén továbadják további 10 embernek akkor te NAPONTA keresel 2000ft INGYEN!
    100X10=1000X2ft=2000ft vagyis egy hónapban 62ezer ft lesz a jövedelmed!!!
    Én már havi 200ezer ft-t keresek ezzel a mobilossal!(mellékjövedelem)

    Hosszú leírás:
    Pénzt kereshetsz a mobiloddal! Annyit kell tenned, hogy elolvasod reklámcélú SMS üzeneteinket, és ezért fizetünk Neked. Csak regisztráltatnod kell magadat!

    Szeretnéd tudni, mennyi pénzt kapsz?

    Minden fogadott és elolvasott üzenet után 5 Forintot kapsz, amit jóváírunk Mobilpont számládon, ezt weblapunk egyenleg oldalán kisérheted figyelemmel. Több pontot gyűjthetsz, ha a Mobilpont szolgáltatást ajánlod barátaidnak, ismerőseidnek, mert az ő általuk fogadott SMS-ek után pontokat írunk jóvá Neked.

    Ahhoz, hogy ezt a kereseti lehetőséget kihasználd, csupán az a teendő, hogy regisztrálod magad, és a fogadott reklám SMS-ek után a Mobilpont pénzt ír jóvá, melyet vagy bankszámládra utalunk, vagy postai utalványon kapod meg. Az átutalás havonta történik, ha eléri a 6000 Ft-ot. Amennyiben nem éri el, az összeget átvisszük a következő hónapra.

    Példa:

    Regisztrálod magad a Mobilponthoz és 5 barátodnak is ajánlod a szolgáltatást és ők is regisztrálnak. Ők tovább népszerűsítik a Mobilpontot személyenként három ismerősüknek.

    E példa szerint egy SMS fogadásánál a következőképpen írjuk jóvá pontjaidat:

    Az általad olvasott SMS után 5 Forintot kapsz.
    A barátaid által fogadott SMS-ek után még kapsz 5*3 Forintot.
    Az ismerősök által fogadott SMS-ek után kapsz 15*2.

    Összesen egy kampány után 50 Forintot írunk jóvá Neked.

    Egy kis számolás:
    ha csak 10 embernek ajánlod, és ők is további 10-10 embernek adják tovább, akkor havi: 10x20x(5Ft+10x3Ft+10x10x2Ft)= 51700 Ft üti a markodat.

    Ne feledd, ha sok ismerősödnek mutatod be a Mobilpontot, a pénzed hatványozottan nőni fog!

    Nem küld sok sms-t, túl sok pénzt sem jelent, de ha tagokat gyűjtesz, jóval többet kapsz, mintha csak magad lennél. Tudod... sok kicsi sokra megy!

    Hogyan regisztrálhatok?

    Erre a linkre kattintva kitöltheted a regisztrációs lapot:

    http://www.mobilpont.hu/be4.html

    FONTOS!

    A regisztrációnál Ajánlónak ezt a számot írd:

    06 20 443 1683


    Sok sikert!
  • Prince of Máté
    #180
    "Gooogle a barátod Wiki meg a barátnöd"
  • Prince of Máté
    #179
    menü-»üzentek-»opciók-»egyebek-»és ott kiválaszotd hová mentse
  • geri777
    #178
    a máésik kérdésem téma szerkesztöt valaki betudna linkelni?
  • geri777
    #177
    Sziasztok hogyan lehet beálitani a telon hogy a blotusrol vagy a infrárol bejött fájlok rögtön a memoria kártyábaba menjenek és ne a teloba ??
  • Prince of Máté
    #176
    lol ne etesd a népet.
    1. Stereóhoz általában 2 fülhallgaót kell...
    2.6600 hardweileg gyenge a stereóhoz de mind1
  • sozs
    #175
    Itt, vagy itt! De regisztrálnod kell!
  • geri777
    #174
    programokat meg témákat hol találok hozzá???
  • 42nd Intruder
    #173
    Hmm ez érdekes lehet! Mivel ugye a 6600 hardverileg gyenge ezen a téren és hiába van sztereós headset, akkor is dualmonoba adja a zenét (mondjuk nekem ez is tökéletes, hogy ne unjam szét az agyam). Kár, hogy ilyen drága, de remélhetőleg lesz majd még ilyen okosság, aztán előb utóbb lemegy az ára és elterjed.
  • asdasd
    #172
    SZTEREÓ mp3 lejátszó és fülhallgató nokia 6600-ra!
    Eladó egy I.Tech Clip S35-ös bluetooth-os SZTEREÓ fejhallgató (S 35)! Ezzel a fejhallgatóval nokia 6600-on is tudsz SZTEREÓBAN mp3-at hallgatni, illetve ha van SmartMovied akkor sztereóban filmet nézni. Ára: 12.500,- Ft. Gyönyörű hangja van, szépen hozza a basszust is. Alig egy hónapos, én is nokia 6600-val használtam. Ha érdekel, dobj egy levelet a [email protected].
  • 16peti16
    #171
    Én tom hogy lehet belépsz az üzenetekbe és ott ki irja hogy uj irása bejövö stb OTT egyikre se lépjélbe hanem ahol ezek ki vannak irva ott meg nyomod az opciok gombot!ott legalul lesz hogy egyebek és oot azon belül betudod állítani!
  • ronaldo10
    #170
    szasz all4 Nekem 1 olyan problémám lenne hogy nem tom hogyan lehet a bejövő üzeneteket alapból a memókártyára menteni.aki tud segíteni az lécci tegye meg.előre is köc!
  • ZilogR
    #169
    én most ízlelgetem a 6600-t a 3650 után (persze azt sem dobtam ki :) ), de nagyon zavar, h az oldalára fordított kijelző nem nézhető tetszőleges távolságról (nagyon sötét és a két szem sem azonosnak látja (egyikkel sötétebb, másikkal sokkal világosabb)) - a 3650 kijelzője ebből a szempontból sokkal jobb volt.

    Hallott-e valaki arról, hogy melyik Symbian-os telefonok kijelzője cserélgethető egymás között? Megoldható-e ez páka nélkül (kipattintom-bepattintom módszerrel)?

    Minden infonak nagyon örülök! (Magyarul: lehet-e egy N6600-nak másik kijelzőt egy másik készülékből bepakolni?)
  • 16peti16
    #168
    Nem nagyon értek a mobilokhoz de ez a kodt a nem fogadta el mert csak 4 jegyü de szerintem én vagyok a béna !!
  • 16peti16
    #167
    És nem tud valaki pogramokat hozzá vagy játékokat??
  • 16peti16
    #166
    Ó kösz majd meg probálom! de És akkor majd utána ne rakjak fel a psiloc programot??
  • Garyskillz
    #165
    Én is jártam így, anno a 3650-esemen, asszem vmeik psiloc progi nyírta ki, egyedül a formázás segít rajta, *#7370# ezzel a kóddal tudod formázni, de vigyázz mert minden beállítás és a telefon memóriájába mentett adat elvész! Az MMC-n pedig a legtöbb program futni fog utána is, viszont van amit újra kell telepíteni. Ajánlom h ilyen h sms-ek esetleg telefonszámokat mentegesd mmc-re illetve sim kártyára. Remélem tudtam segíteni.
  • 16peti16
    #164
    Hali! Nem jo a nokia 6600-on az alkalmazás kezelö nem jön be de nem tom miért és igy nem tok progikat letörölni.ha valaki tud nekem segiteni akkor lécci irjátok meg elöre is kössz
  • Garyskillz
    #163
    nokia.hu-ról lekértem... és nemmüxik, attól még h nemjó a beállítás a playernek ismernie kellene a formátumot..
  • sozs
    #162
    Talán a beállítás??
  • Garyskillz
    #161
    Szerintetek miért nem müxik nálam a video streamelés? 3650esemen simán tudtam rádiót hallgatni, tv-zni, T-mobile-os kártyával. 6600-án pedig nem jön össze... azt írja a real player h ismeretlen formátum.. van esetleg vmi másik streamelős progi ami olvassa ezeket a ram fájlokat? vagy van rá vmi módszer h a real player lejátsza őket? egyébként legfrissebb szoftver van rajtuk
  • sozs
    #160
    Van valami progi ami akár jelzi is, hogy mennyi idő telt el... Sajna a nevére már nem emléxem...
  • ZilogR
    #159
    ez nem rongyrázás, de ha vadonat újan veszel egy ilyen keyboard-ot és mellé pakolod a kis N6600-t máris hatékonyabb eszközöd van, mint a marhadrága mostani eszközök. egy wifi azér' jót tenne... billentyűzet+wifi+zsebben elférő eszköz. nem kell más a kommunikációhoz.
  • ZilogR
    #158
    tud ez a telefon olyant, mint a N3650, h hívás közben is írja a hívás idejét, nem csak a végén?! ezt a funkciót kihagyni eléggé gyík dolog... :P vagy a Nokia leszerződött a szolgáltatókkal, h a telefonálók ne tudják, mikor kattan a percdíj?! ;)
  • ZilogR
    #157
    Ha valaki eddig bizonytalankodott volna:

    A Nokia 6600 TÖKÉLETESEN működik a Nokia SU-8W Bluetooth-os billentyűzettel, noha a Nokia weboldalán nem szerepel a kompatibilis készülékek között (pontosabban, az európai oldalon - az USA beli Nokia oldalon igen, és valóban megy is együtt a két szerkentyű).

    Boldog pillanat: végre nem kell egy combos asztali gép, hogy Symbian alá írogassak: ott a Python és lehet írni a kódot a telefonon :P nyami!!!
  • Prince of Máté
    #156
    szia!

    Én le tudom szedni róla!

    HA van egy jó kis lapos csavarhúzód, akkor azzal lesz a legkönnyebb.
    Először is:
    Az infra köré beledugod a cs.húzót, és lehúzod, aztán fel.
    Ugyanezt megcsinálod a másik oldalon, egészen a tetejéig, hogy kipattanjanak a tartók.
    Csak óvatosan!
    Elég nehéz munka, de sikerülni fog!
  • joshua
    #155
    Szevasztok! Van vkinek eladó, jó állapotban lévő 6600ás telója? Lécci küldjön privit akinek akad:D Ja és használtan kb mennyi a még elfogadható ára? Előre is köszi!
  • ddd14
    #154
    Hi!!!
    Nokia 6600 van.Nekem 1 olyan problemam van ,hogy a piros gomb(letevo) nem mukodik(nem is vilagit).Mit lehet vele csinalni?????
  • Garyskillz
    #153
    tegnap töröltem le a telefonról :D nekem vmiért nem indult el, lement a videó, aztán betöltöképernyőnél kilép... nekem olyan problémám van vele, hogy nemtudok streamelni.. eccerüen a ram fájlokra azt irja a real h nem támogatott fájltípus... mi lehet a baj?
  • ZilogR
    #152
    Sziasztok! Emlékszik-e vki annak a billiárd programnak a nevére, ami nagyon jó animációval volt megáldva a kis kijelzőn, többféle játék is választható volt és még a koccanások hangja is tökéletesre volt csinálva - gondolom ezzel jó sokat segítettem :P

    Valahol megvan nekem, de egyszerűen nem emlékszem rá és a hosszú hétvégi vonatozáshoz szívesen elvinném magammal...

    Vagy vki írhatna nem gagyi játékok neveit, esetleg próbaverziós/fullos letöltési lehetőségeket - olyan game-re gondolok, mint pl. a Dűne2 volt PC-n anno. Azzal a szinttel már kibékülök. Vagy mint a Warlords I, Kyrandia, stb... ;) :P

    Előre is köszönöm!
  • Garyskillz
    #151
    hi, lehet h n00b kérdés, de ma kaptam meg a telefont (6600), és eddig senki sem tudta megmondani, hogy mi módon tudom levenni az előlapot, ugyanis leakarom cserléni, mert kicsitt kopott van rajta.. plz help
  • Prince of Máté
    #150
    nagyon fasza teló, msot tv-zek rajta.(meg rádiózok is)
  • Prince of Máté
    #149
    Zenehallgatásra nem való ezért alapból nincs is rajta MP3 lejátszó.
    Fülhallgató nekem két füles de stereós nem létezik,én nokia boltban vettem
  • ZilogR
    #148
    Üdv! Van valakinek tapasztalata ehhez (N6600) telefonhoz működik-e a Nokia SU-8W BT-os billentyűzete?

    Ha valakinek kell egy kis zsebpénz Karácsony előtt, küldjön egy privátot, eredeti gyári tartozékokkal szívesen vennék egy ilyen masinát, ha megy vele a BT-os billentyűzet! Csak eredeti tulajtól, bemutatott számlával...!

    -=ZR=-