227
Nokia 6600
  • csonti94
    #227
    Köszi a segítséget!! Találtam ultra mp3-at az lejátsza.
  • ZilogR
    #226
    ...de ugye igazából nem gondolod komolyan ezt a kérdést... (?!?!?)
    Bár én anno Nokia 3650-emen hallgattam MP3-at rendszeresen és nem is volt olyan rossz (pedig mono és nincs is vmi nagy minőség...)
    Na, majd túrok neked vmit a CD-imen ;) Küldj privátban egy emilcímet
  • 42nd Intruder
    #225
    www.nokiaprogramok.hu oldalon regesz és a fórumban utána nézel, vgy a letöltéseknél.
  • csonti94
    #224
    Sziasztok!! Légyszives segítsetek!! Most szereztem egy Nokia 6600-át és nem bírok mp3-at játszani. Mien progi kell hozzá??
    Előre is köszi.
  • sozs
    #223
    Miklós nap alkalmából sok szeretettel mindenkinek!
  • timexxx
    #222
    valaki eltudná nekem küldeni a 6600 nokia témáját??
  • kem001
    #221
    Képernyővédőket hogy tudom megjeleníteni 6600-án?
  • sozs
    #220
    De ez a szép a Symbian oprendszerben, bármilyen másik kamera progit felrakhatsz ami viszi amíg van hely.
  • ATX
    #219
    10mp
  • kem001
    #218
    A gyári videófelvevővel hány perces videót lehet felvenni?
  • kem001
    #217
    Én nem újan vettem postaköltséggel együtt 11000-ért, de minden gyári tartozék meg van hozzá, dobozával együtt
  • tigeroo
    #216
    honnan vetted és mennyibe fájt?
  • kem001
    #215
    Na szóval!
    Alap szoftverrel simán viszi a telefon az 1 gb-os memóriakártyát ;)
  • kem001
    #214
    Na ezen a héten megjön az én 6600-ásom is gyári tartozékokkal együtt :)))
  • kem001
    #213
    Kártya már lassan 1 éves
  • 42nd Intruder
    #212
    Állítólag újabb szoftverekkel simán megy az 1Gb-os MMC. Ennél nagyobbat passzolom, de tanácsos azért a kártya konkrét megvétele előtt kiprobálni azt.
  • kem001
    #211
    Namár megoldottam telót tudok szerezni. Csak ez a memóriakártya típus érdekelt hogy menne-e a telóba
  • ZilogR
    #210
    és milyet is adnál érte?
    nekem 512M-s Kingston van benne, nagyszerűen lehet róla avi-kat nézni
  • kem001
    #209
    A telefonba megy 1 GB-os mobile MMC memóriakártya? Vagy milyen fajta megy bele?
  • kem001
    #208
    Valaki nem tud ilyen telót szerezni? Elcserélném telómat ilyenre(h megéri 6600-ást venni)
  • ZilogR
    #207
    sztem bármelyik kigyúrt, kopaszba hajló telefonos szervizes bizalomgerjesztő csávesz szerez neked 2 év egész világra érvényes Nokia garanciával 25-30000Ft-ért, olyat, amit soha nem használt senki

    ;)))

    Nem vicc nekem 26-ért tudnak hozni 6260-at, még a színt is megmondhatom :P erősen gondolkodom a dolgon ;)
  • tigeroo
    #206
    lehet még ilyen telefont újonnan beszerezni valahonnan?
  • sozs
    #205
    Boldog Új Évet!
  • sozs
    #204
    S60 Theme Studio keress rá a gugliban!
  • geri777
    #203
    Valmijen táma készítő progit valki belinkelne nagyon kéne
  • do2
    #202
    na kinek van eladó ilyen telcsije ami független ?:)
  • ZilogR
    #201
    3gp-t alapból lejátsza a beépített lejátszója (Quick Time)

    Ellenben javaslom neked a 'Smart Movie Player'-t. Én azzal szokom az efféléket nézegetni, bár az ÉPPEN a 3gp-t nem játsza le (a honlapon van hozzá vmi bővítmény, vagy az újabb már ezt is tudja, nem is emlékszem...)

    Van hozzá egy PC-s konverter program, ami percek alatt tud DVD-t konvertálni avi-ba és azt a telefonra telepített Smart Movie Player le tudja játszani. *.ogg, meg mittomén milyen egyebet is konvertál, nagyon jó program és nagyon-nagyon gyors!

    Elvileg feliratot is ki tud pakolni, de ezt nekem vhogy nem sikerült összehozni...

    Közben eszembe jutott, lehet azért jelenik meg nekem az mp3 fájlok listája a csengőhangoknál, mert telepítettem egy mp3 lejátszót a telóra.

  • Ernesto61
    #200
    Sziasztok A 3gp filmet hogy lehet lejátszani? Mivel? memoriakártyáról
  • dzsozefo
    #199
    Gyárilag, nem lehet betenni mp3-as csengőhangot nokia 6600 nál! Van mp3player de siralmas hangzás, csak AMR. tipusú fájlokat kezel a teló! Illetve lehet van egy kis progi amivel lehet mp3 is csengőhangnak berakni de jobban jársz minőségileg egy mp3-> wav konvertálással és emelsz a hangerőn is! ;)
  • ZilogR
    #198
    nem próbáltam, de sztem sehogy... Annak ellenére, h a csengőhangok között megjelennek az mp3 fájlok is
  • Ernesto61
    #197
    Sziasztok hogy lehet beteni Mp3-at csengöhangnak Nokia 6600-nál?
  • 42nd Intruder
    #196
    Üzeneteken belül opciók/beállítások/egyebek/felhasznált memória a memória kártya legyen. Így a kapott zenék a memókártyára mennek, de csak az üzenetek között lesz, ahoz hogy onnan átrakd, kell egy fájlkezeló progi, példáúl az FExplorer, amivel az inbox-ból át tudod másolni a tzenét a memókártyára.
  • Ernesto61
    #195
    Sziasztok nem tudna valaki segiteni? Hogy lehet átállitani hogy a blotusrol egyböl a mem kártyára tegye a zenéket Nokia 6600-nál
  • Ernesto61
    #194
    Sziasztok nem tudna valaki segiteni? Hogy lehet átállitani hogy a blotusrol egyböl a mem kártyára tegye a zenéket
  • 42nd Intruder
    #193
    Milyen formátumú a csengőhang? Mert ha mp3, akkor előfordúlhat (mondhatni tuti) hogy amint a végére ért a számnak, mint csengőhang, akkor egyből átvált az alapértelmezett nokia csengőhangra. Esetleg ha a számot wav-ba megprobálod, mert azt a teló alapból ismeri és elfogadja.
  • do2
    #192
    Ja Amúgy ha van vkinek 1 eladó független 6600-sa az jelezze nekem, ha yó árat mondd megveszem :)
  • do2
    #191
    segítsen vki pls! beálitok 1 csengőhangot ami frankón csörög is meg minden, de ha hosszabb ideig hivnak akkor nem előről kezdi a csengést hanem átlép 1 másik csengőhangra! Hogy tudnám beálitani hogy ne lépjen át másikra ?
  • ZilogR
    #190
    Erről mi a véleményetek? Ha működik, akkor mitől működik? Vannak-e más efféle "trükkök", amik beváltak? (3650-re is érdekelnek...!)
  • gsm900
    #189
    1-et értek a kártyaolvasó a legjobb és a leggyorsabb is !
  • ZilogR
    #188
    ...de a legjobb, ha beszerzel egy USB-s kártyaolvasót az MMC-hez (valami HAMA is megteszi - 2990Ft). Azzal lehet rendesen másolni. Az infra és a BT is nagyon lassú hozzá képest!