145
Itt ellenfelet keseshetsz a Honfoglaló játékhoz a forumozók közül.
  • smith09 #145
    Van aki használja még ezt a játékot valamilyen formában ? :)
  • tigeroo
    #144
    hehüm?
  • Dorgal
    #143
    Ez a játék úgy csal,mint az állat.
  • BASEBALL-fan
    #142
    Szerintem a segítség, nem rossz dolog, nekem néha hasznos. Viszont a játék maga roppant uncsi a régi sokkal jobb volt hangulatban és minden másban is.
  • Deadpool2
    #141
    Néha szoktam nézni tv-ben, viszont a műsorvezető idegesít.
  • cseppentob
    #140
    Én is elkezdtem mostanában, és egy erős "meh" a reakcióm. Persze játszom, mert sorozatnézés közben meg kajáláshoz pont jó mellékcselekvés, de kb. 10 éve sokkal jobb volt. Mi a rák az, hogy nemcsak szomszédosakat támad? Meg ez a fal? Meg ahogy hallom, lehet segítségeket kérni a kérdésekhez, ez is tök felesleges. Ez a Travian-szerű vár meg uradalom is teljesen nevetséges, mondjuk mindegy, amíg a játékindítás gombot megtalálom. :D

    Hatalmas plusz viszont, hogy elindult a honfoglaló világot hódítani, van Föld körüli meg USA térkép angolul, most speciel a franciára kattantam rá, mert úgyis tanulom a nyelvet - néha emiatt nehézkes, de jó móka.

    A tévében nézitek?
  • BASEBALL-fan
    #139
    kicsit elővettem a játékot, az energia rendszer nem tetszik ( én így hívom azt a számlálós bigyót) de ismerek olyat akinek már 167 ig töltődik, elvileg ahogy nő a szintünk úgy egyre többre nő ez is, nekem most 70 körül van a regisztrált és a facebookos is , nem nehéz matek -15 egységgel 4-5 menet és elfogy 5 percenként ad 1 egységet, tehát a 15 ami kell a játékhoz kb másfél óra, viszont ha van 1 regisztrált, és 1 facebookos játék is, akkor két profillal el lehet játszani, ez legális is, megkérdeztem a facebookon a support-ot azt írták ez még nem szabálytalan. A telefonos verzióban tetszik, hogy játék után 1 videóért ad 1 segítséget.
    Utoljára szerkesztette: BASEBALL-fan, 2018.07.16. 18:40:16
  • Tibitron79
    #138
    Belekezdtünk egy videósorozatba a honfoglalóról, az új verzióról. Régebben többet nyomtuk, mostanra kijöttünk a gyakorlatból. Erről is szól ez a sorozat.

    https://www.youtube.com/watch?v=6LAtev4iMgA

    https://www.youtube.com/watch?v=6LAtev4iMgA
  • Ironman2
    #137
    mi ez a megújult honfoglaló szar???
  • jackoneill90
    #136
    Az iskolában levan tiltva a honfoglaló, tudtok valami módot rá hogy megkerüljem a tiltást? mondjuk valami honfoglaló kliens programot?
  • Orionk
    #135
    Hy!

    Nekem 5611 JEP pontom van a honfoglalon. A Főoldalon van a képen látható adatlapom. A képen két darab piros nyillal jelöltem azt, ami nekem villog.
    Az 5200+ értem, hogy azért villog, mert annál van több pontom.

    De a 6900+ az miért villog?, mit jelent?

    köszönöm

  • bcrics
    #134
    Ugye ők is ovodások?
  • bcrics
    #133
    igazából 3an voltunk,.
    majd egyszer probáld ki mien 2 emoscsajszival játszani,
  • Rundstedt17
    #132
    de most tényleg büszke vagy magadra,mert elkentél pár isist?
  • bcrics
    #131
    Köszönjük emese,Majd Írjál te szerencsétlen
  • Rundstedt17
    #130
    vagánykodjál tovább az óvodások elleni meccsel...
  • bcrics
    #129
    Higadjál le.
  • Rundstedt17
    #128
    a rangod.....
  • bcrics
    #127
    szegényt már az elso korben:D
  • bcrics
    #126
    mííí?
  • Rundstedt17
    #125
    jep?
  • bcrics
    #124
    eheh
  • RS
    #123
    Most így sikerült. ;D
  • jozing
    #122
    szasztok! mostanába kezdtem honfoglalózni, egész jó. de egy muki (wallee a neve ha érdekel) végig 1700 pontokkal bukdácsolt, aztán a végén úgy támadt egy várat hogy nem is volt szomszédos vele! aztán meg 3x zsinórban jót válaszolt, holott előtte olyan kérdéseket, h ki volt bill clinton nem tudott.

    ennyire szllős a heat védelem? van-e egyáltalán? ennyire könnyű csalni? csak mert miután szóltam neki, ellettem küldve kuanyba... az ilyet lekéne lőni, komolyan. el is ment a kedvem...
  • kovi04
    #121
    Ván már pár hete tematikus bajnokság. A mai 8-kor kezdődik.
  • Dragooon #120
    lehet hogy volt nemtom, az is lehet h már régebb óta van, de most vettem észre, hogy beindult külföldön is (nem német)
  • blackgamer
    #119
    most van EB játék is
  • akyyy
    #118
    volt egy felvetelizo.hu is, ugyanolyan volt de most látom hogy valami let vele:(
  • Rundstedt17
    #117
    bírom ezt a játékot.csak azt nem hogy cheater noob vagyok ha nyerek és általában mindig nyerek.mondjuk én hibám különbe megyek 2 ellen és még úgyis legyűröm őket:D.általában csaj meg pasija játszanak együtt..lol és előadják nem ismerik egymást...
  • blackgamer
    #116
    elküldte végül, de asszem csak 5 nap után küld
    ismertek még hasonló oldalt?
  • blackgamer
    #115
    megerősítő emailt miért nem küldi ki? vagy csak freemailre nem érkezik meg?
  • gstup
    #114
    Még mindig semmi!Nem azt irták hogy 16 h-ra végeznek?!
  • gstup
    #113
    :)
  • mod
    #112
    I donno... De kéne már, mert remeg a kezem!
  • gstup
    #111
    És mikor indul újra?
  • mod
    #110
    Reggel óta nem megy a honlap. Be van fagyva a szerver...
  • JancsiPapa
    #109
    zik77 (haverom)
    így nem nehéz
  • jumper1
    #108
    Sziasztok!
    Tegnap játszottam Waffi ellen. Gondolom tudjátok ki az a Waffi?
    Gondolhatjátok, ki nyert!

    Waffi:
    7159 játék
    8384 JEP
    8837 VEP
    9850 játéknyerés

    jumper1 (én)
    528 játék
    5245 JEP
    5037 VEP
    5450 játéknyerés

    zik77 (haverom)
    49 játék
    4166 JEP
    3626 VEP
    4150 játéknyerés
  • JancsiPapa
    #107
    mi ezt honnan tudnánk? ^^
  • ferenc30
    #106
    sziasztok!
    Egy kis gegítség kéne!
    Kb. egy éve már játszottam a honfoglalóval , de el kellett mennem és most újra szeretnék, csak elfelejtettem a nevet és a jelszót amivel bent voltam.
    Ha megoldható, légyszi köldjétek el őket az e-mail címemre.
    /[email protected]/
    Köszi