145
Itt ellenfelet keseshetsz a Honfoglaló játékhoz a forumozók közül.
  • Web mester
    #105
    Hát... Sztem ez nem vál be, nagyon kicsi rá az esély.
  • akyyy
    #104
    amúgy nagy monitorral könnyű:D lekicsitem aj átékot, behozok egy üres googlet, feltesz egy kérdést, gyorsan beir egy szót beléle keresőbe, ha szerencséd van az első találatok közt megemlít egy nevet amit ki lehet választani, gyorsan klikkelsz, tuti bejön. :D csak toippelésnél, meg egykét kérdésfajtánál nemjó.
  • akyyy
    #103
    grat
  • Monóbaba
    #102
  • mod
    #101
    Ma egész jól ment:


  • zsolt67
    #100
    zsolt67
  • Grove4
    #99
    Amikor rányomok a játékindítás gombra egy nagy fehér képernyő lesz és nem megy tovább.
  • Kongy
    #98
    imádok honfoglalózni van is 1pár királyságom...gyekran játszok pl Bluetooth007 néven vagyí Gabirka10-zel....stb
  • Web mester
    #97
    Tök jó game!
  • megaman9412
    #96
    ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
    fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
  • megaman9412
    #95
    hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  • curvel
    #94
    hali
    mükszik nektek mostanság az oldal?
  • curvel
    #93
    http://media.proxnet.hu/upload/20070218/19152042280.png
  • barcagabi
    #92
    hy
  • Hajnalcat
    #91
    Én szoktam játszani ilyet, nyertem is egyszer egy fantasy hűtőmágnest.
  • Pheaper
    #90
    engem be engeD:P
  • famarta
    #89
    SEHOL SENKI????????????????????????
  • famarta
    #88
    Hahó valaki? Most pipa vagyok, játszottam, és megint kidobott, be se enged!!!!!!!!!!Miért?
  • horváth martin
    #87
    szerintem ez az új oldal jó szar lett mert nem mindig lép be a játékba pl 2006.06.08.-án sem lépett be reggel még tudtam játszani aztán utána már nem szal nagyon ratyi lett
  • xy21
    #86
    Én csípem a gamet mer addiktív ha belekezdek nem bírom abbahagyni!!!
  • dj89
    #85
    PLS segitsetek, nem műxik a honfolgalo. Mikor be szeretnék lépni akkor azt irja hogy hiba az oldalon. mirt lehet ez?
  • laslandes
    #84
    Jahhh, kb. 1 éve.:)) Néha vannak jó cuccok, bár a licitnél esélyed sincs, hogy a tiéd legyen az utolsó, mert annyian licitálnak.:/
  • tigeroo
    #83
    te már csináltál ilyet?:D:D_:_
  • tigeroo
    #82
    akkor ilyen nyereményjátékszerűség?
  • laslandes
    #81
    Nem kell megvenni, illetve az aranyaddal fizetsz csak.:) De van amit személyesen kell átvenni. Amúgy a licitálás nagy sz*r.:/
  • tigeroo
    #80
    hy , árverésen miért jó licitálni? ha te licitálsz legtöbbet akkor megnyered a cuccsot vagy meg kell venned?? mert ha ingyen adják akkor ofkóz licitálok:D
  • Sobel
    #79
    Felhívás!

    Nem tudom, hogy tudjátok e, de a játék készítői is játszanak. Ez azért probléma, mert ezek a mocskok, nézik közben az adatbázist, szépen gyűjtik be a tallérokat. Ezért van az, hogy még nem találkozott senki olyannal, (vagy csak ritkán), hogy nyert volna az árverésen. Ez nem csak undorító, arról nem is beszélve, hogy elrontják a játék örömét, de lehet, hogy törvény ellenes is.
    Hamarosan megnyitom a szabotáljuk a Honfoglalót című topicot, az általános fórumok között.
    Most kérdezhetitek, hogy ezt honnan veszem? Nagyon egyszerű, játszottam már ellenük. S mindig más néven játszanak, sőt az is lehet, hogy más nevén játszanak. Rákerstem az egyikre, bizonyos Pom Pomra, akinek látszott a medállján (Tudjátok ami kb jelzi, hogy milyen kaliberű játékosról van szó), hogy van legalább 10000 JEP-e, ha nem több. Na most rákkerstem erre a játéjosra, és egy Fábien Nikolett nevű lányra bukkantam, akinek volt kemény 2900 JEP-e, vmikor 2004 februárjában regisztrált, s 2004. májusában játszott utoljára, pedig az imént játszottam vele, a haverjával együtt. Tehát, ez már több, mint gyanús. Ez egy gyenge kis mozgalomnak indul, de remélem lesz belőle valami.

    NE ENGEDJÉTEK ÁTVERNI MAGATOKAT!!!
  • Slayerboy
    #78
    Kapcsold ki a tűzfalat!
  • kovacscsaba
    #77
    hahó!!!4
  • kovacscsaba
    #76
    miért van az,hogy nekem bejelentkezés után nincs játék indítása link?
  • kovacscsaba
    #75
    miért van az,hogy nekem bejelentkezés után nincs játék indítása link?
  • Gladiator
    #74
    lol, n00b:)

    szented nekünk mi közünk a játékhoz? ez nem a hivatalos fóruma, ahol a készítőkkel dumálhatsz.
  • famarta
    #73
    És egyáltalán szeptember óta senki nincs itt?!?! Akkor minek tépem a szám!?!
  • famarta
    #72
    Gyerekek! miért nem javítja meg már valaki ajátékot! 1. reggelente nem lehet belépni, 2. a kérdésekre időnként biztosan tudom, hogy nem a jó választ jelölik meg helyesen! nem lehetne frissiteni?
  • Magic Boy
    #71
    A fajok csak tulajdonságaikban és kinézetükben térnek el?
  • JGTC
    #70
    java kell hozzá (ha van akkor nem tudom mi lehet az oka)

    #67 pedig a tippelősek a legjobbak
  • LittleL
    #69
    na végre valaki játszik is ?
    én már mondjuk egy ideje nem játszottam, de majd beízzítok
  • WEbshark
    #68
    Gyerekek, nem tudok fellépni a site-ra, másnál is így van ez???
  • Tetsuo
    #67
    Engem csak az irodalom meg a tippelős marhaságok (pl Mennyi Jenő nevű ember él Mo-n?) idegesítenek..
  • JGTC
    #66
    különben marhasok a művészeti, meg a történelmi kérdés