3246
banner
  • broman191
    #854
    Nem kell tervezgetni, csak csinálják meg és adják ki... :)
  • tommygear
    #853
    kb mindenre ezt írják, hogy no plans blablabla, ez egy sablon szöveg, ettől még egyáltalán nem biztos, hogy nem lesz demo
  • Prince23
    #852
    5 új kép

    A második kép baromi hangulatos :O_o
  • Prince23
    #851
    On Twitter, Rockstar tweeted, "@jonny92 @wilmo03 @PeterNeedham3 @bret_11 @antonbosnjak @JohnFarley88 @Moorey_92 There are no plans for a demo of Max Payne 3".
  • KaBuTo666
    #850
    fail
  • tommygear
    #849
    ezt kb 3 hónapja tudjuk :)))
  • gosumofo
    #848
    akkori a hír
  • mester1987
    #847
    Nem Jun? :)
  • Bence94
    #846
    ezt már régóta tudjuk, de kösz a a megerősítést...
  • grebber
    #844
    Na mégsem egy időben jön a pc-s verzió a konzolossal! (Bár nem tudom van-e olyan aki ezen meglepődött)
  • Büdös Bohóc
    #843
    Kicsit olyan hangvételű volt ez a hsz, mintha mi olyan helyzetben lennénk, hogy ki is tudnánk menni megnézni és kipróbálni XD
  • scomcomputers
    #842
    Ja értem köszi, hirtelen azt hittem olyan mint az Onlive,és örültem hogy van valami kipróbálható változat,de közben utánna néztem...
  • Prince23
    #841
    Olyan mint az E3, játékrendezvény
  • scomcomputers
    #840
    Mi az a PAX?
  • Waczkor
    #839
    PAX-on kipróbálható a gém,mindenhol jókat írtak róla.


    Katt
    Katt
    Katt
  • Prince23
    #838
  • tommygear
    #837
    jó... :)
  • Rayden02
    #836
    50 oldalig olvassátok,vagy továbbezt a topicot,és majd rájöttök!
  • tommygear
    #835
    ?
  • Büdös Bohóc
    #834
    ?
  • Rayden02
    #833
    Shootgun powaa!

    BTW,remélem ennek a résznek a megjelenése napján nem lesz Balázs Palizás,mint a 2. rész esetében!
  • Waczkor
    #832
  • Waczkor
    #831
    Akkor már nem üres a keze,amikor közel ér a fegyóhoz.Ott már lehet látni a tárat.
  • tutituti
    #830
    vagy ghost ammo:D
  • Shep
    #829
    Azért tényleg illúzióromboló ,hogy minden tök részletes erre az üres kezét teszi a fegyverhez és ezzel be is van tárazva. Persze lehet csak bug :)
  • Waczkor
    #828
    Miután beszúrtam a képet sejtettem hogy valaki bele fog kötni.Egyébként nem láthatatlan tárat tesz be,max annyi hogy ténylegesen nem előveszi hanem ahogy közelít a keze a fegyóhoz,akkor már ott van.

    Ez speciel engem nem zavar,mert maga a tárazás,a fegyverek mozgása,az animációk mind brutálisak.

    Gtaban semmi animáció nincs,fegyverek nem mozognak,a karakter ujja nincs a ravaszon.

    Épp tegnap toltam le újra a max payne 2-t,most tolom az egyet.Félelmetes,hogy ennyi év után is milyen precíz dolgok vannak benne,kezdve a töltényhüvelyektől,a golyónyomokon át egészen a töltés animációkig.

    A giffel csak azt akartam mutatni(gifet nem én csináltam),hogy végre nem csak úgy a testéből veszi elő a fegyvert,hanem jelen esetben azt is megoldották,hogy ha két különböző fegyver van nála,akkor amíg tárazza az egyiket,addig a másikkal mit csinál.Meg amiket a videókon is láttunk,hogy ha két pisztoly van a pisztolytáskában,akkor amit nem tud vállra tenni,azokat eldobja és előhúzza a táskákból.

    Szerintem így is brutális,pláne hogy mindez ha nincs így kilassítva mint a gifben,fel se fog tűnni.
  • Ryder62
    #827
    Jól látom hogy láthatatlan tárat tesz bele?

    Azért pont egy Payne játéktól elvárná az ember hogy az új tár ott legyen a kezében. Megrajzolva. Ne csak egy anim legyen amint épp újratölt mint a GTA IV-ben.
  • Waczkor
    #826


    Reloading while holding two weapons is a natural animation for Max, as an empty magazine falls the ground.
  • Waczkor
    #825
    Max Payne 3 Special Edition Pre-Order Deadline is No More

    Rockstar has announced that the previous April 2nd deadline for pre-ordering the Max Payne 3 Special Edition has been extended until launch day, due to "unfortunate recent retail issues in the UK and elsewhere in Europe which have affected preorder availability."

    Presumably, GAME Group's financial difficulties and other issues have had an impact on Rockstar's decision to move the deadline, which would have passed yesterday. So, if you still want to get your grubby paws on a Max Payne 3 Special Edition, you now have until the game's May launch.
  • Ryder62
    #824
    Valamelyik gta részt is itt reklámozták, úgy tudom.
  • tommygear
    #823
    az komoly
  • gosumofo
    #822
  • gosumofo
    #821
  • mester1987
    #820
    30 min.
  • Szolnokboy1
    #819
    hát remélem, nem célom a 60 fps meg a fúdehádé maxedout.
  • Ryder62
    #818
    "bár váltig állítják most hogy az mp3 nem holmi pc port lesz"

    Haha. Április 1 még odébb van
  • tommygear
    #817
    nekem sincs mai gépem, de igazából minden mostani játék megy rajta normálisan, a rockstar sajnos nagyon igénytelen portokat csinál pc-re :( bár váltig állítják most hogy az mp3 nem holmi pc port lesz
  • Büdös Bohóc
    #816
    szerintem kb a gta iv szintjéhez kell gépet venni, hogy menjen normálisan, a tiéden szerintem el fog döcögni
  • Szolnokboy1
    #815
    5. éves lesz a konfig. Mass Effect 3 faszán ment. Amd dual 4400+, 2 giga ram, Ati HD3650 256Mb. Nem fűzök hozzá sok reményt, de hátha.
  • Shep
    #814
    Hát ez bizony elkeserítő és felháborító is egyben.