3246
banner
  • Rayden02
    #1061
    1 hónappal az amcsis megjelenés előtt?
    Nem hiszem én azt!
    Ha nincs igazam akkor egy
  • Montanosz
    #1060
    ja még csak fizetős oldalon van fenn, hajnalban került fel, szerintem 1-2 nap alatt a torrent oldalakon is fent lesz
  • Rayden02
    #1059
    Am,jólvan!
  • Montanosz
    #1058
    hát hogy sokára jön le, arra gondoltam, ja amugy bocs a warezé, csak nem láttam neki külön warez topikot
  • tommygear
    #1057
    ?
  • Montanosz
    #1056
    Lassan kell egy nagyobb sávszél nekem is, majd 15gigás a reloaded verzió..
    Mire lejön a 2megás netemmel..
  • Rayden02
    #1055
    Max Payne 3 Get an exclusive look at Max Payne 3 -- Thursday @ 12:30am ET -- On Spike!
  • tommygear
    #1054
    a brazil változata benne lesz (PT92)
  • Shep
    #1053
    Így van és nem csak neki de nekem is a kedvencem, remélem most is benne lesz!
  • Rayden02
    #1052
    Jaa,akkor ez rá a magyarázat!
    Ez tényleg fAiL!
  • Ryder62
    #1051
    lol az fail :D
  • tommygear
    #1050
    "*updated to reflect a correction from the earlier version of the video - Max's original go-to dual wielding pistols were of course the Berettas. We apologize for the error and thanks to all the fans (and our lead designer) who caught this in the original video!"
  • tommygear
    #1049
    mert az első videóba kiírták hogy az "1911 Max kedvenc fegyvere a kezdetektől", holott benne se volt az előző játékokban :D mindig is Beretta volt nála
  • TaRka0107
    #1048
    Azt meg nem muszáj megnézni...
  • Rayden02
    #1047
    Mmmhhh,érdekes,ha jól tudom ezt a videót a R* saját csatornájából raktam be ide,erre most látom hogy a videó újra meg jelent pont egy órája!
    Érdekes!!
    Mindegy itt van megint szintén onnan!
  • Rayden02
    #1046
  • tommygear
    #1045
    a konzolos banda parádézzon máshol addig :D
  • Rayden02
    #1044
    Pedig biztos lesz olyan konzolos aki majd berak egy videót a
    "Nézzétek csináltam egy vidit" szócskával!
  • tommygear
    #1043
    ezért is fogom kirepíteni innen aki elkezd majd spoilerezni esetleg, fracnak késik 2 hetet a pc verzió :\
  • tommygear
    #1042
  • Rayden02
    #1041
    Osztom!

    Ezért is volt jó régen mikor még nem volt internet mikor kibontottad a megvett játékot és izgulva telepítetted úgy hogy semmit sem tudtál arról hogy mi vár rád!
    Persze ennek voltak hátulütői is,mint pl hogy xar játékot vettél-e avagy sem,de akkoriban ez ritkábban fordult elő mint mostanság a DLC-k korszakában!
  • mester1987
    #1040
    Jogos.
  • Ryder62
    #1039
    Tiszta hálivúd. Mindent ellőnek (haha szószerint ), nem marad semmi újdonság a játék játszásakor. Már meg sem nézem ezeket a videókat mert mire kijönne a játék már fejből tudnám az arzenált és a pályák felépítését stb.

    Mass Effect 3-nál sajnos elég sok mindent megnéztem és mikor játszottam vele már fejből tudtam hogy hohó ezen a helyszínen, pályán ez és ez történik, hupsz jó akkor ezen a pályán lesz ez az ellenség, de várjunk ez még nem lehet a végjáték hisz volt az a pálya amin ....

    Szóval szvsz a MP3-nál már megint beindult a gépezet és ontják magukból a videókat, trailereket.
    Én jobb szeretem mikor belecsöppenek a játékba és fogalmam sincs hogy milyen pályák lesznek, milyen ellenségekkel futok össze vagy milyen csúzlikkal lehet lyukacsossá lőni az ellent.
  • Prince23
    #1038
    Kár h mind 30 sec-esek :(

    mármint a fegyó bemutatók
  • Rayden02
    #1037
    Új vidi!
  • SötétBarom
    #1036
    Nomen est omen. :P
  • mester1987
    #1035
    Egyértelmű...SötétBarom :)
  • SötétBarom
    #1034
    Az ugye megvan, hogy a processzor magjainak számán kívül egy PC még kb 5 létfontosságú jellemzővel bír, amik meghatározzák az FPS-t, ugye?

    Nem mindegy, hogy egy 4 gigára húzott kétmagos, meg egy 6990 van a gépben, vagy egy alap i5 mondjuk egy alsó-középkategóriás VGA-val..
  • mester1987
    #1033
    Akkor passz. Biztos randomra van állítva. lehet egy P3-ason meg 60-on megy
  • tommygear
    #1032
    az nem lehet, nekem is 64-es
    persze nem full hd-n max beállításokkal futtatom
  • mester1987
    #1031
    Nálam meg 20-al szenved, 3 maggal. Szerintem a 64 bites oprendszer lesz a ludas. Bár elméletileg nem lehetne.
  • tommygear
    #1030
    2 maggal nekem simán ment 30-40 fps-el
  • SötétBarom
    #1029
    6 magon fúécsdíbe 40-60 fps ultrán. :DD
  • mester1987
    #1028
    Míg 2 magoson 20-al ment el, 3 magoson már 30 felett megy a BF3.
    Reméljük...
  • tommygear
    #1027
    vagy még jobbat is
  • tommygear
    #1026
    így van, de ezt már a Rockstar is közölte tegnap óta, az a felsorolt atomerőmű a high end beállításokhoz kell, tehát az nem az ajánlott konfig
    egy xbox szintet simán lehet majd hozni egy átlag konfiggal úgy gondolom
  • Waczkor
    #1025
    Szerintem 4 magos,8giga kombóval,meg egy jobb karival vígan elfut majd full hdben.

    Ezt a böszme erős konfigot max ilyen 3 monitoros hiperszuperultramegabrutal felbontásra tudom elképzelni.

    Szerintem akinek jól fut egy bf3,annak ezzel sem lesz gondja.
  • doggy90
    #1024
    valószínűleg a nagy felbontású textúrák miatt lesz ekkora mérete. 360-on két dvd-s lesz, tehát a pc változatnál nyilván a minőségbeli különbség teszi ki a maradék helyet.
  • Ryder62
    #1023
    Sztem is olyan lesz mint ami már sok játék alkalmazott: Videók, átvezetők (ami itt képregény lesz) alatt szépen betölt a játék. Ha nem nyomod el észre sem veszed hisz míg fut a képregény, betölt. Ha át akarod skipelni akkor csak azt veszed észre hogy később jelenik meg az a gomb amivel át lehet ugorni a képregényt.
  • mester1987
    #1022
    Persze egy olyan 4 magos (3.3/mag) és 8 G RAM tulajoknak nem hiszem, hogy lesz nagyobb problémájuk. Max majd nem FULL HD-be játszanak, hanem csak simába.