3246
banner
  • tommygear
    #1143
    nem probléma, tőlem írhatnak ide spoilerben bármit a játékról, de úgyis lesz 1-2 degenerált aki elköp majd valamit a storyról spoiler nélkül...
  • LasDen #1142
    mondjuk talán a konzol részbe kéne nyitni egy topikot a játéknak és akkor nem lenne probléma belőle, hogy nekik előbb jelenik meg...
  • Waczkor
    #1141
    Hűha mi megy itt.Látom megjöttek a konzolon minden recés,crysis 2 a király,pécén biztos szaggatni fog emberkék.
    Jó hogy a youtube-os konzolos videókon kívül semmit nem láttunk még a játékból,a pécésből meg még annyit se,de már megint elkezditek előre temetni a játékot.

    Amúgy még a legelején mindenki mondta,hogy max payne-nél grafika pont hogy nem számít,most hogy közeleg a megjelenés hirtelen mégis a legfontosabb?
    Az szerintem a videókból is lejön,hogy a grafikára nem lesz panasz,nem kell eget rengetőnek lennie,a story,a hangok,karakterek,story bőven elviszi a játékot.Pécén meg kitudja hogy fog futni,csak mert a gta egy szar port volt,attól miért kellene ennek is olyannak lennie.

    Én részemről végigtolom a konzolost először,majd megveszem pécére is és van egy olyan sanda gyanúm hogy jól fogok szórakozni.

    Lehet rosszat is írni majd megjelenés után,miután le lett tesztelve a játék,biztos lesznek benne hibák,nem lesz tökéletes,de eddig mindenhol csak jókat írtak róla.
  • tommygear
    #1140
    nem, de szerintem a pc megjelenés előtt senki nem akar itt semmi konkrétat olvasni, majd mindneki eldönti magának jó e vagy sem
  • grebber
    #1139
    Miért csak jót lehet majd róla írni?
  • tommygear
    #1138
    repülsz is
  • grebber
    #1137
    Én meg nem ,jövök azt fikázom majd ezt az 5 órás szart
  • tommygear
    #1136
  • kill3r21
    #1135
    énis boxon fogom tolni előszőr, végig is tolom mire kijön pcre, de csöndbe leszek mint egy kisangyal :D
  • tommygear
    #1133
    isten ments konzolon :D
    nagyon le lehet butítva a konzol verzió
  • grebber
    #1132
    Nézd az ő szemszögéből.Ha neki világmegváltó úgyse fogod meggyőzni hogy nem az.Pedig tényleg nem az semmi kiemelkedő nincs benne.

    Ha meg nem fog menni gépen rendesen akkor toljuk a fűrészrecék között konzolon de legalább nem akadva azt ennyi!

  • tommygear
    #1131
    én láttam, de azért ne túlozzunk, egyáltalán nem egy egetverő grafika ez
    feszültséget meg ne keltsd
  • DeerHunter01
    #1130
    Addig úgy sem tud senki biztosat, míg meg nem jelenik a pc-s verzió, csak a találgatás megy.
  • doggy90
    #1129
    Nem tudom láttad-e a GTTV-n bemutatott 20 perces anyagot, de gyanítom nem, mert akkor nem beszélnél ilyen hülyeségeket. Brutális grafikája lesz a játéknak - néha már olyan, mintha filmet néznél - a GTA IV a közelében sincs ennek. Arról nem is beszélve, hogy ezt párhuzamosan fejlesztik PC-re is, míg a GTA IV egy port volt.

    Amúgy semmi közöd hozzá ki milyen PC-t vesz, vagy talán savanyú a szőlő?
  • DeerHunter01
    #1128
    Hol adják olcsóban azt a brutál procit, ami olcsóbb, mint egy gombóc fagyi? :D
  • mester1987
    #1127
    Ez az elmosódás nem valami szép. Amúgy a grafika meg egy tipikus GTA IV látvány lesz. És ehhez kell full grafikán egy 100 forintos processzor na persze...még ha lenne olyan szép, mint egy Crysis 2...ehelyett kapunk egy ilyen szürke látványvilágot...

    A robbanás meg esetleg a karaktermodell ami jól néz ki azt annyi.
    De azért vegyetek egy High-Tech PC-t mert jön a Max Payne...:D
  • Prince23
    #1126
    Képeken az árkád mód
  • LasDen #1125
    ki nézi a falat, ha max payne 3-mal lehet jáccani??? :DD
  • Hellsing47
    #1124
    high-end gépek mellett vakolatra már nem futotta
  • tommygear
    #1123
  • gabo91
    #1122
    tapéta a fal, vagy tényleg nincs bepucolva?
  • PunkZoli
    #1121
    pánikrohama volt, asszem ez az
  • DeerHunter01
    #1120
    Szimpla ok nélküli nerd-rage.
  • zzeN
    #1119
    Történt vmi durva spoiler?
  • tommygear
    #1118
    neked most mi is a bajod? moderáld már magad
  • tommygear
    #1117
    majd ha kijön konzolra kiírom 80-as betűmérettel, hogy a storyról csak spoilerben okoskodjanak
    sőt ideiglenes topikzáráson is gondolkodom
  • Frank99
    #1116
    a faxért nem lehet bánat büdös valagába berakni a kiba spoilert??????????????

    legalább addig, amíg meg nem jelenik minden platformra???

    legalább a Topicgazda legyen majd aktív!!!!!
  • Shep
    #1115
    Igen, úgyhogy nem lenne baj ha majd a konzolosok nem lőnék le a poénokat.
  • tommygear
    #1114
    irigy vagyok -.-
  • Prince23
    #1113
    Csütörtökön jön a Launch trailer!
  • TaRka0107
    #1112
    Csak legyen már csütörtök, én már csak azt kívánom. (G*CI érettségi)
  • tommygear
    #1111
    én meg azt nem, hogy pc-re várhatunk rá plusz 2 hetet
  • Waczkor
    #1110
    El sem hiszem,hogy jövő héten megjelenik.
  • tommygear
    #1109
    Új gameplay jelenetek.

  • Prince23
    #1108
    Éjszakai élet a Max Payne 3-ban

  • tommygear
    #1107
  • Ryder62
    #1106


    Youtubera föl, rákeresni az 1. rész comic theme-jére, elindítani és végigolvasni a képregényt.

  • Prince23
    #1105
    Király akkor de jól jönne akkor egy -20% Off
  • PunkZoli
    #1104
    steamworks csak a steamen vásárolt gameban lesz
  • DeerHunter01
    #1103
    nézem is