3246
banner
  • DarkSector
    #1232
    Amikor a holtest lecsúszik a lépcsőfokokon, ha éppen úgy esel össze igenis a tested a lendülettől lecsúszhat.
  • Shep
    #1231
    Melyik csúszásra gondolsz?
  • broman191
    #1230
    GameTrailers Review HD
  • DarkSector
    #1229
    a csúszás legalább valósághű.
  • Rayden02
    #1228
    True
  • Shep
    #1227
    Mókás de legalább nem az elfekszünk és leszánkózunk a lépcsőn megy. :)
  • Csokis
    #1226
  • DeerHunter01
    #1225
    Jó volt az átvezetők minősége.
  • Prince23
    #1224
    A játékmenet és az átvezetők minősége valóban olyan mint ha egy másik Red Dead játékot néznünk?
  • DeerHunter01
    #1223
    Másodszorra. Normalon kezdtem előszőr.
  • Prince23
    #1222
    3x tolod akkor?
  • DeerHunter01
    #1221
    Holnap újrakezdem hard-on. Nem lehet vele betelni :D
  • TaRka0107
    #1220
    Jaja. Ahogy mész a ruhája is gyűrődik, meg golyó nyomok látszanak az emberben. Vizes a ruhája, akkor sem hirtelen szárad, hanem fokozatosan.
  • kill3r21
    #1219
    én a 7. chapternál tartok, eszement brutál a grafika, nem is tudom láttunk-e már ilyet xboxon, és akkor mien fain lesz ez pc-n....
    Pc-re előrendelve, ez kell a polcra....:)
  • DeerHunter01
    #1218
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na végigvittem én is, brutál lett nagyon, hatalmas játék! A vége pedig kifejezetten tetszett, végre szerintem már megnyugvást talált. Azt hittem egyébként, hogy meg fog halni ,de szerencsére nem így lett.


    10/10
  • DarkSector
    #1217
    ok.
  • grebber
    #1216
    Youtubon még nem láttam!
  • DarkSector
    #1215
    Neten van vidi csak erről a motoros szészről?
  • grebber
    #1214
    Akik már végigvitték attól kérdem nektek melyik pálya tetszett a legjobban?

    Nekem több is volt:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A motorcsónakos, az a pálya amikor meg kell a faszit védeni a házában miután kigyullad nagyon ott van, a vizes esős pálya az nagyon szép volt


    Nem akarok költeni nagyon nem, mert már idén 60k-t költöttem game-ekre és még nem volt nyári akciózás meg hol van még a karácsonyi roham ,DE ezt muszáj lesz megvennem ,mert ez az a GAME ami kurvára megérdemli ,hogy megvegyék.
  • kill3r21
    #1213
    most komolyan azon megy a remegés, mert kiderül hány chapter van meg hogy kb mennyi a tiszta játékidő?? Azért ennyire ne legyetek noobok...:D
    Semmi spoiler nem volt..
  • DarkSector
    #1212
    Akkó szar---
  • TaRka0107
    #1211
    Na ja, nagyon jó lett a grafika. Elején amikor elindítod a játékot, tiszta recének tűnik a szobában, de utána meg....
  • Waczkor
    #1210
    Neked úgyse fog tetszeni,mert story van benne és nem lehet átugrani az átvezetőket:)
  • DarkSector
    #1209
    Jó azért nem kéne ennyit hazudni 1 hsz-ban....:D
  • Waczkor
    #1208
    Elkezdtem a második lemezt.Egészen elképesztő hogy még tudják fokozni.Ja és olyan szinten tűéles a grafika,hogy párszor azért haltam meg mert Max "kopac" tarkóját bámultam vagy a környezetet:D
  • gabo91
    #1207
    Ez de jó, ilyen kell nekem is :)
  • DarkSector
    #1205
  • tommygear
    #1204
    Hanyagoljuk már ezt is, hogy ki hol jár, meg hány óra alatt vitte végig, hány chapter, blablabla...
  • zzeN
    #1203
    New York Minute és Score Attack single módok
  • SötétBarom
    #1202
    Asszem mostantól -fav. :)
  • #1200
    :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Chapter 12-ben próbáljátok ki a zongorát :) Soundtrack of my life. Nagyon jó!
  • TaRka0107
    #1199
    De így van. Nagyon durva. Csávó földön feküdt, lassítva lőttem ak-val és csak remegett a földön:D
  • kill3r21
    #1198
    mikor a golyót belassitod és még nyomva tartod a lövést, akkor küldi utána a többi golyót is nem? tehát ha vállba találod, aztán fröccsen a feje az valszeg azért van mert odaért egy másik bullet is....vagy tévedek? :D
  • tommygear
    #1197
    konzolra nem lesz annyi alatt
  • mester1987
    #1196
    10.000 alatt.
  • tommygear
    #1195
    mi számít olcsónak?
    itt 13 500 Ft
  • tommygear
    #1194
    +1
  • Prince23
    #1193
    EASTER EGG a MP3-ban!

    SPOILER

    Egy legendás hős tűnik fel cameo szerepben a MP3-ban!

    Megtekintése csak a végigszaladós gamereknek ajánlott, akik nem nézne szét alaposabban. .)
  • grebber
    #1192
    Mondjuk nálam az a baszott jó game kategória ami annyira beszippant hogy lese rakom szinte amig vége nem lesz.Nem sok ilyen game van , de ez olyan.Újrajátszhatóságnak semmi köze, hogy milyen gyorsan vittem végig.
    Pcn újrajátszom mert jó.
  • mester1987
    #1191
    Igaz. Elveszti még az újrajátszhatóséágát is, ez nem egy film. MÉG :D