3246
banner
  • IMYke2.0.0.0
    #1314
  • DarkSector
    #1313
    Ezt nem a nehézségre szokták írni, hanem hogy mész és lősz összevissza, semmi egyébb fejtörő vagy logikai rész nincs benne...semmi extra változatosság.
    Csak a bulettime harc.
  • TaRka0107
    #1312
    Pedig sok netes tesztelő oldal 10 körüli pontot adott rá.
  • DeerHunter01
    #1311
    Casual konzolos? Szerintem pont, hogy EZ a játék megy szembe a mostani casualos fosokkal. Normal fokozaton jópár helyen szoptam vagy 20 percig egy pályán míg át tudtam vinni egy bizonyos részt benne. Ilyen volt pl. a:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az irodás pálya, mikor az informatikus srác fedezékbe menekült, és 2 oldalról jöttek, a kikötős pálya, mikor a csónakról is szórtak meg szemből is jöttek százan, a régi romos épület tetején, mikor felrobbantod az egészet és rázkódik össze vissza minden meg az utolsó pályán mikor ezren jönnek és még a gránátvetős is lő rád.
  • broman191
    #1310
    Szerintem csak a játék vége lett siralmas, semmi köze a klasszikus Max Payne érzéshez. A gameplay nagyszerű, de a sztorival nagyon elcsúsztak az előző részek színvonalához képest... :)
  • Shep
    #1309
    Vagyis?
  • DarkSector
    #1308
    Pont eleget.
    Sima fedezékes shooter, messze nem egy mindentverő játék.
    Azért mert Max Payne meg szép a játék még nem kell a sok magömlés, meg 10/10-ezés, máskor meg a hasonló játékoknál megy a causal konzolos szar jelző... :)
  • Shep
    #1307
    Mennyit játszottál vele?
  • DarkSector
    #1306
    Nem ellene.
    A játék jó, de NEM KÉNE MINT MESSIÁST EMLEGETNI.
    Miazhogy a legjobb Rockstar játék? :D
    Na nemár. :)
  • Shep
    #1305
    Hát akkor tuti :)
  • LasDen #1304
    nemtudjátok, június 1-e van már???
  • Seth
    #1303
    Videókat nézett belőle .FullHáDé-ben !!!!! Úgyhogy biztos tudja mi,hol, merre
  • Shep
    #1302
    Fogadok ,hogy nem is nagyon játszott még vele csak osztja itt az észt.
  • rolemodels
    #1301
    valaki irjon a multiplayeröl is valamit pl vanak dedikált szerverek meg hány multiplayer pálya van bent a modokat ismerem csak kiváncsi vagyok hány pálya van bent single nem érdekel
    elöre köszi mindent
  • grebber
    #1300
    Hagyd rá az a lényeg nekünk és több ezer más embernek tetszik!
  • Seth
    #1299
    Miért vagy ennyire a játék ellen? Mindenhol,ahol csak megemlítik.
    Mint valami kibaszott próféta úgy sulykolod hogy már ez a játék pedig nem jó,mert neked nem tetszik

  • DarkSector
    #1298
    "a legjobb Rockstar gamma" oké hogy tetszik neked, de nem játszottál szerintem még minden játékukkal...:D
  • Ulthane
    #1297
    A játék istenkirály, a legjobb Rockstar gamma! Döbbenetesen hangulatos, a grafika beszarás, a filmszerű megjelenítésért meg csillagos ötös a csapatnak!

    Nálam ez 10 pont.
  • DarkSector
    #1296
    Ja nem, de azok is okozhatnak, persze ahogy írtad is azokkal legalább tisztában van a játékos, mire számíthat.
    Sőtt szerintem fel is van tüntetve a dobozon!

    Nembaj fáradság sokmindennek lehet oka...:)
  • DeerHunter01
    #1295
    úbázmeg. látszik hogy lefáradtam a héten, hirtelen azokra az effektekre gondoltam, amik az átvezető videókban voltak.
  • DarkSector
    #1294
    Olvass vissza miről volt szó. :D
    Nem a játékokról annyit megmondhatok....
  • DeerHunter01
    #1293
    Omg...epilepsziások ne játsszanak ilyennel, amúgy is szinte MINDEN játékhoz odavan írva, hogy epilepsziásoknak nem ajánlják.
  • DarkSector
    #1292
    Mindkettő igaz lehet....valós betegségek, de tudtommal az epilepszia kicsit súlyosabb.
  • Prince23
    #1291
    vagy fotófóbia
  • paj01
    #1290
    epilepszia?
  • DarkSector
    #1289
    Percek múlva meglesz.
    Amúgy ez egy hülye vicc hiszen valaki érzékeny az ilyenre ráadásul erősen villogó kép, szóval nem jut eszembe ez a fajta betegség ami néhány embernél van, de ez elég szemét dolog ilyenekkel szórakozni.
  • grebber
    #1287
    Gamekapocs teszt 93%
  • bendáj17
    #1285
    Klassz videó és kiváló értékelés. Nagyon várom a game-t
  • grebber
    #1284
    Ingyenes Gorilla Warfare DLC-vel gazdagodott a Max Payne 3
  • mester1987
    #1283
    Csak óvatosan, gondoltam belinkelem akik már tűkön ülve várják.
  • LasDen #1282
    ezé nem mertem más video reviewkat megnézni...:D
  • Hellsing47
    #1281
    köszi, így meg se nézem :)
  • Seth
    #1280
    Elég sok helyszínt, jelenetet lespoilereznek, úgyhogy csak óvatosan
  • TaRka0107
    #1279
    Badsector jókat szokott írni!
  • mester1987
    #1278
    A la teszt

  • koschwarz
    #1277
    döbbenetes, hogy a fejlesztők még olyan feature-re is tudtak gondolni, ha a játékos esetleg egy műanyag ládában üldögélve szeretne lövöldözni :DDDDD
  • Maxtreme
    #1276


    bazz :D
  • mester1987
    #1275
    Ilyen értékelést nagyon rég nem láttam, sőt szerintem nem is biztos, hogy láttam. A játékélménnyel sosem volt gond a Rockstarnál. A technika az más kérdés :)
  • grebber
    #1274
    A GTA V járművei a Max Payne 3 forráskódjában?
  • koschwarz
    #1273
    a melóhelyen az irodai gépen most toltam végig az első két részt...azé a 3. már nem fog futni, gondolom :D