3246
banner
  • DarkSector
    #1354
    Pontozásban nincs kategorizálás barátom!

    Valamit akinek írtam azt mondta hogy ez a legjobb Rockstar játék, vagyis ki akarod magyarázni a saját igazadat.
    Hová van írva a pontozáskor hogy kategóriájában a legjobb?
  • Shep
    #1353
    Figyelj az 1 szerintem is unalmas úgy a felétől de a 2, hát az egy remekmű szinte minden tekintetben szerintem érdemes adni neki egy esélyt.
  • IMYke2.0.0.0
    #1352
    Joker még csak-csak... de valahogy uncsi lett a rohangálás, meg batarangozás... pedig nem egy napig, és öt percig próbálkoztam. Jó pár órát játszottam, hogy hátha lesz valami benne...
    De, amikor egy 3 méter magasan lévő falrésbe nem, de egy 10 méter magasan lévő hídpontra fel lehetett "röppenni", akkor felhúztam a szemöldököm a "nagy szabadságot nyújtó" Batman játék előtt...
    Quit - morfondírozás - uninstall.
  • Seth
    #1351
    Batman-ban inkább a felfedezés a jó, nem a bunyó része.
  • TaRka0107
    #1350
    TPS
  • TaRka0107
    #1349
    Meg teljesen másról szól a játék, meg abban repkedsz. Megint olyat hasonlítasz össze, amit nem kéne.
  • wesker24
    #1348
    Az olyan Beat Em Up játékok ahol egy deka vér nincs benne nem tud érdekelni lehet storyban sokkal jobb de ennyi a Batman Beat'Em UP játék ez meg akció TPS két külön kategória !
  • Shep
    #1347
    Fogd már fel, hogy egy egyszerű lövöldét nem hasonlítunk egy sandbox, vagy sandbnox szerű játékhoz főleg nem tartalmilag. Istenem, á tiltalak megint a szarba, mert tőled értetlenebb ember itt a fórumon nem létezik.
  • TaRka0107
    #1346
    Ez nem magyarázkodás, szerintem teljesen igaza van.
  • DarkSector
    #1345
    Hát ezaz ez egy szubjektív dolog hogy neked ezek nem jnnek be, de tartalomban alázza a max-et.
    Csak ott nem fegyverekkel kell lőni.
  • TaRka0107
    #1344
    Igen, ez viszont igaz. De sok helyen 9/10-et kapott a Max Payne 3, meg 4/5-öt.
  • LasDen #1343
    AA Joker miatt megéri...:D
  • Shep
    #1342
    Hát te kész vagy, igaza van LOLSL-nek.
  • TaRka0107
    #1341
    Értem. Nem mindenkinek tetszhet ami nekem. Nekem végül is bejött a játék, csak jöttek ki jobbak amivel játszottam. De szerintem semmi baj nincs vele. Mert annyit röhögtem füves Jacob-on. Nico akcentusa is jó benne. Sztori sem rossz, mi kellene még?
  • IMYke2.0.0.0
    #1340
    Batman AA-t én nem is játszottam végig - meguntam. Az újabb Batmant már ki sem próbáltam...
    Azt is, majd egyszer.
  • DarkSector
    #1339
    Ja hát lehet magyarázkodni végülis.
  • IMYke2.0.0.0
    #1338
    Megint csak:
  • wesker24
    #1337
    Az meég ennél is kevesebb !

    Eleve nem komálom a Beat'Em Up játékokat szóval felölem az ilyen játékok kilöve ! xD
  • IMYke2.0.0.0
    #1336
    Én tisztességesen végigjátszottam [az állítólag sokkal jobban sikerült 2 kieget még nem], így bizony a véleményem már véglegesnek tekinthető vele kapcsolatban.
    S ezen a sok grafikai és jármű MOD sem tudott változtatni [sajnos].

    Pár éven belül teszek egy próbát a "homoszexuális Tóni"-val is...
  • Shep
    #1335
    De apa, pontozni kategórián belül szoktak normális helyen. Nem hasonlítok egy Civilisationt egy NFS-hez.
  • broman191
    #1334
    Viszont egy valamirevaló kritikusnál a 10/10 és 5/5 avagy bármilyen maximális pontszám megadása egy bizonyos skálán egyszerűen nem létezhet, mivel az azt jelentené hogy tökéletes valami...és az lehetetlen. Sajnos nem mindenki mondható kritikusnak aki kritikákat ír. Az a szakma is felhígult mára. :)
  • TaRka0107
    #1333
    Ezért mondom én, hogy ennyi erővel az autós játékokból is hiányolhatnánk azt hogy ki lehessen szállni és felrobbantani mindent.
  • DarkSector
    #1332
    Én nem mondom hogy ne adjanak 9/10-et esetleg de 10/10 az nem ez a játék. Szerintem vagyis én nem így képzelném el a TÖKÉLETES játékot...illetve közel tökéletesset.
    Mert tökéletes soha nem lesz. Mindig lesz jobb.

    És a Batman AC????
    Az mennyi ehhez képest?
  • Shep
    #1331
    Hát még jó, mivel az egy sandbox játék ez megy egy akció, lövölde.
  • IMYke2.0.0.0
    #1330
    Nem vagyok maxi hater - ami az igaz, van terület, eksön, sztori meg minden -, de a számozott 4. rész bizony alulmúl minden korábbi GTA-t...
    Összetettsége a mai "IQ-lightaknak kell készítenünk játékokat" vezérelvet idézi.

  • TaRka0107
    #1329
    Egyébként nem vittem még végig, mert meguntam:) De szerintem nem szar játék.
  • LasDen #1328
    én eleve nem tartom sokra ezeket...érdekesség képen elolvasom, de nem mérvadó...
    lehet hallani róla, hogy stúdió fizet a lapnak, hogy jót írjon vagy hogy a megjelenésig visszatartsa...
  • DarkSector
    #1327
    Persze nem szól másról nem is baj, DE NEM IS A LEGJOBB JÁTÉK.
    Vagy igen ha szubjektív véleményeket nézzük.

    GTA4-ben is hiányzik sokminden, csakhogy ezzel ellentétben 10x ennyi tartalom van, lehetőség.
  • TaRka0107
    #1326
    Ez is túlzás szerintem, mert elég hosszú játék, nagy bejárható területtel és sok jó karakterrel. Sztori nem egy nagy bumm, de szerintem nem is szar.
  • TaRka0107
    #1325
    De nem hiszem, hogy mindegyik online tesztelő oldal adott rá annyit, mert az egy kalapszar játék.
  • IMYke2.0.0.0
    #1324
    A GTA 4-et bizony le kell pontozni...
    Üssetek...
  • LasDen #1323
    sokan idealizálják a játékot...szerintem érthető okokból...nem feltétlenül probléma ez...
  • TaRka0107
    #1322
    Az hogy nem mondanak mindent eevszám játéknak.
  • DarkSector
    #1321
    Háááááát.

    Anó a NFS Undercover kapott 9/10, 10/10 és hasonlókat, remélem mindenki érzi a valós értéket ebben a pontozási rendszerben. :)
  • TaRka0107
    #1320
    Max Payne soha sem szólt logikai feladatokról!
    Ennyi erővel a GTA IV-et is le kellene pontozni, vagy akár egy autós játékot mert nincs benne ez meg az...
  • broman191
    #1319
    Mi köze ennek a Mafia 2-höz? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #1318

    (ez egy ilyen nap)
  • TaRka0107
    #1317
    Hülyeség. Olyan is sok pontot adott rá ami a Mafia 2-t lepontozta.
  • DarkSector
    #1316
    Amúgy megint az a probléma hogy elkezditek a szavaimat kiforgatni.
    Naná nekem is tetszik a játék, ahogy nektek is, de nem dobálóznék olyan szavakkal hogy tökéletes játék.
    Meg a legjobb meg a legjobb Rockstar gém.

    Meg hogy ver mindent.
    Egyszűen egy szép és kellemes lövölde, de messze léteznek jobb mélyebb tartalmassabb játékok, pláne a Rockstar-nál.
    Szóval engem csak ez a nagy fröcsögés nevettet meg picit. De ez legyen az én problémám. :)
  • broman191
    #1315
    Sajnos sok "kritikus" a "netes tesztelő oldalakon" 12 éves amcsi fanboy szintet hoz...gyakorlatilag nincs olyan ami nem "ávszom" nekik. :)