3246
banner
  • DarkSector
    #1394
    Nem.
    Ez a baj hogy megint féálreértelmezitek a dolgot.

    A Max Payne-re nem fogom ezt mondani, mégpedig azért nem mert szerintem is jó gém.
    Nem figyeltek ezekszerint. :)
  • Seth
    #1393
    Segítek:

    "De ettől még másnak jó játék"
  • DarkSector
    #1392
    Mit?
  • TaRka0107
    #1391
    Akkor mondd ezt a Max Payne 3-ra és akkor a vita lezárva.
  • DarkSector
    #1390
    Szerinted igen, ne akard már bemesélni hogy tartalomban pl több egy a felsorolt játékok közül mert öngyilkos leszek...:D
  • mester1987
    #1389
    Én bízom benne, hogy többször végigjátszós lesz, a videoteszt is magáért beszél :)
  • Ulthane
    #1388
    Ember, gondolhatod, hogy de. Túltesz bármelyik GTA-n, a Red Dead-en, a Bully-n, pedig nagyon szerettem, az L.A Noire-t is lekörözi, messze a legjobb.
  • DarkSector
    #1387
    Jah ezt mondtam én is, de a Borderlands azért egy fps ami kicsit RPG-s stílusu, szóval az más azért, de ja amúgy igen.
  • mester1987
    #1386
    OFF:

    Hát az Arkham City azért szerintem odaver tartalomban. Közel annyi, mint a Borderlands-ben.

    Mondjuk csak néznék, ha ebbe is lenne ennyi :)))
  • DarkSector
    #1385
    Mindamellett hogy a GTA 4 elismerem egy amúgy jó játék, engem ugyanúgy hidegen hagy, vagyis jó játék objektíven nézve, de nem fér bele az izlésembe.

    A Saint Row ezzel együtt szintúgy. De ettől még másnak jó játék.
  • LasDen #1384
    számomra a SR beli karakter jobban a szívemhez nőtt, mint mondjuk Niko tudna...:D
  • TaRka0107
    #1383
    Ok, nyertetek!
  • Seth
    #1382
    SR sokkal szórakoztatóbb.
  • IMYke2.0.0.0
    #1381
    Ez van - a GTA 4 steril, egysíkú, unalmas.
    A Saint's Row 2-3 pedig sokféleképpen játszható, és egyáltalán nem unalmas.
  • LasDen #1380
    én a gta-val nem játszottam, de ez lenyügözött...:DD biztos a gta története is fain, de amiket a Saints művelt...jókat derültem rajta :DDD
  • TaRka0107
    #1379
  • TaRka0107
    #1378
    GTA IV nem tetszik, de a Saints Row igen?
  • DarkSector
    #1377
    Én is így vagyok vele az animációs film nagyon tetszett, de a játék.
    Nem mintha másik rajzfilből készült játékok jobbak lennének...
  • IMYke2.0.0.0
    #1376
    A Tin Tin filmet bírtam - de játékban tuti utálnám :)
  • DarkSector
    #1375
    Darksiders sem klasszikus mese, akkor a Tin Tin játékot mondtam volna...:D
  • IMYke2.0.0.0
    #1374
    Ne akarj félreérteni...
  • IMYke2.0.0.0
    #1373
    Remélem, hogy igen - mert az előző részekben is szerettem az ilyet.
  • IMYke2.0.0.0
    #1372
    Nem a klasszikus értelemben vett mesére vágyom, de ezt Te is értetted, hanem arra, hogy bizony tudjam és akarjam érezni a játék mélységét, magával ragadóságát - ne legyen túl klisés [ez a ritka manapság], és persze ne legyen "facepalm" a vége [ami direkt átverés].
  • DarkSector
    #1371
    De nem elég meseszerű...:D
  • Seth
    #1370
    Itt van sztori, és nagyon jól megrendezett. Sokan már azért sírnak, hogy túlontúl sok is, az átvezetők, szövegelések. Akkor ez vajon a te játékod?
  • IMYke2.0.0.0
    #1369
    Nem volt még meg - bár, haver útján, megszereztem akkoriban.
  • DarkSector
    #1368
    Meseszerű és hosszú órákra leköt az a Darksiders akkor inkább, de gondolom már megvolt. :P
  • DarkSector
    #1367
    az közel 7....:)
  • Seth
    #1366
    Az átlag 64,6% , de ki is számolták neked :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1365
    DX11-es VGA-m és atomerőművem alá nincsen - 4 éves, vásárláskor sem bika géppel nyomulok [E8400 / 4GB DDR2 / HD4850 / 27 inch Samsung] - így a csiliviliből kimaradok, lassan már minden játéknál, mert első dolgom lejjebb venni az élményfokozókat, hogy jól fusson az adott játék...

    Ellenben, sokkal többre értékelem, ha hosszú órákra le tud kötni a SZTORI benne - erősen "mesefüggő" vagyok.
    Jellemző rám: Crysis-okat végig sem játszottam [első részből kábé 1 pályányit bírtam] - mert levegős, tartalom nélkülinek érzem az ilyen játékokat. Cukormázba bújtatott salak az ilyen a szememben.

    A grafikai megjelenítés ne öncélú legyen, hanem szigorúan a történetvezetés alárendeltje. Ezt nem nagyon látom visszaköszönni manapság.
  • DarkSector
    #1364
    Akkor megváltoztatták, megjelenéskor volt egy trailer és ott mutogatták a magas pontszámokat amit a játék kapott.
    de full mindegy ez a 7-8 átlag is röhely, valahol a 4-es környékén lenne a helye.

    Amit a bowntown adott 4/10 nah azzal értenék egyet, ha csak az autós játékokat nézem.
  • Seth
    #1363
    Nem látok 10/10-et vagy 9/10 -et
  • DarkSector
    #1362
    Nehogy sztárolás miatt játsz egy játékkal mert akkor sok jóról lemaradsz.
    BAC amúgy sokak szerint jobb még az első résztől is.
    Van több felszerelés szebb a dx11 végett, valamint a macskanővel is mehetsz.
    És több mozgás , feladvány is van benne, ráadásul komplexebb a terep, egy egész város rendelkezésedre áll.

    Azt mondom ha nem is veszed meg 1 próbát megér a BAC.
  • IMYke2.0.0.0
    #1361
    Na az nálam KÖTELEZŐ vétel lesz, amint kiadnak egy All In One csomagot belőle [összes DLC-vel]. Mert a külön-külön DLC-zés engem a Taigetoszra kerget...
  • LasDen #1360
    én mostanába már nem sokkal játszom...Saints Row volt legutóbb, ami letaglózott...:DD
  • IMYke2.0.0.0
    #1359
    Nem olvastam nagyon vissza - akkor ezek szerint a Max Payne 3 nagyon jól sikerült, kötelező vétel a PC-seknek?
    Vagy csak konzolon lett ilyen jó, PC-n meg invesztálni kell ahhoz, hogy LOW-n elinduljon?
  • IMYke2.0.0.0
    #1358
    Lehet, hogy adok neki egy lehetőséget - az első rész ellenére -, de még sokan "állnak" előtte a sorban, a gépemen :)
    A mai "sztárolt" játékok közül is, de többnyire a közelmúltból. Utóbbiakat szívesebben játszom.
    [kivétel a Kingdoms of Amalur]
  • DarkSector
    #1357
    Szuper érvelés.
    Addig találd ki nekem hogy a NFS Undercover mire kapta a 10/10-et meg 9/10-et ha azt állítod hogy kategóriát néznek.....:)
    És még mondhatnék néhány címet.
  • Shep
    #1356
    Hát kész, te teljesen sötét vagy ahogy a neved is mutatja.
  • DarkSector
    #1355
    Pontossan...többekközt.