3246
banner
  • IMYke2.0.0.0
    #1436
    Kiemeltem a szót, amivel a korábbi hozzászólásomat is kezdtem...
    Emlékeim szerint...
    A Max Payne 1 része óta csak kábé 25 játékot játszottam végig - némelyiket többször is...
  • Svenhassel
    #1435
    Biztos. Nem esett le.
  • LasDen #1434
    azt akarta hogy emlékei szerint nem voltak...de ettől még lehet hogy téved...és ezt emelte ki a válaszával is...
  • Svenhassel
    #1433
    Nem tudom mit akarsz ezzel...
    De ha nem hiszed itt van:
  • LasDen #1432
    nekem annyira nem is jöttek be...talán a 2. részben az egyik...vagy az első részben??? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #1431
    Emlékezet...
  • Svenhassel
    #1430

    Volt az első részben is.
  • IMYke2.0.0.0
    #1429
    Emlékeim szerint, csak a 2. részben voltak ilyen "álompályák"...
  • tommygear
    #1428
    ahogy az első 2 részben is voltak ilyenek (álompályák) csak sokan elfelejtették már ezt és egyből vőő vőő szar elmosódik a kép
  • wesker24
    #1427
    Az a tesztekben is el lett mondva hogy lesz benne olyan rész ahol Max kissé ittas állapotban van és ugy kell játszani de szerencsére nem sok ilyen alkalom van benne !
  • Prince23
    #1426
    Lehetséges hogy keverem, de haver már játszott vele, és azt mondta, h a noir hangulatból nagyon kevés maradt meg, helyette inkább a fényekkel, a blur effektekkel játszadoztak el rockstarék. Ilyen idegesítő fények voltak benne, mintha betépett volna a kamerás...

    de javítsatok ki, ha nem így van :D

    én PC-n fogom játszani ezt a játékot... eddig megnéztem belőle az első 30 percet, de azt is beletekerve... szal nem tudom mi van. teszteket meg nem olvastam el róla, majd ha végigjátszom akkor
  • koschwarz
    #1424
    sem = is
  • koschwarz
    #1423
    amit eddig láttam, nekem is úgy tűnik, dél-amerika ide vagy oda.
    kicsit olyan "tűzben edzett férfi" fílingem van, és azért az is elég sötét hangulatú film, a napfény és palmafák ellenére sem.
  • tommygear
    #1422
    én se tudom hogy hozta össze a noir-t a blur effekttel :DDD
    de igazából minden teszt úgy kezdődik, hogy megmaradt a régi jó noir hangulat
  • koschwarz
    #1421
    MIVAN?
    kevered a szezont a fazonnal.
  • tommygear
    #1420
    no shit sherlock
  • Prince23
    #1419
    Itt nincs noir, helyette a R* a blur effektekkel babrált.
    A blurozás, mint tudjuk, az egyáltalán nem noir elem!
  • mester1987
    #1418
    Szerintem a modern MP feeling lesz itt a kárpótlás.
  • DarkSector
    #1417
    "A legfájóbb: a noir hangulat szinte teljesen eltünt."

    Érdekes, a tesztekben azt mondták hogy megvan benne.
    Biztos izlés kérdése. :)

    Hát az Unalmas gameplay-t nem csodálom, de azért szerintem a Max Payne hangulat megvan mert kiköpött MP stílus, ha nem lenne a cím akkor is mindenki azt mondaná hogy ez egy Max Payne klón. Vagy nem?
  • Louis Cyphre
    #1416
    Nekem egy kicsit csalódás lett a game.
    - A legfájóbb: a noir hangulat szinte teljesen eltünt.
    - Maga az akció(magyararán a lövöldözés), nem rossz, de láttunk már jobbat is.
    - A játék mechanika arról szól, hogy átvezető movie, egy kis akció, megint átvezető movie megint egy kis akció és így tovább...
    Általában az átvezetők végén mindig megjelennek a rossz fiúk, Max fedezézbe húzódik és ekkor kapjuk meg az irányítást, mehet az eksön.
    Emiatt kicsit uncsi lett sajna.
    - Ha átmész egy ajtón számítani kell arra, hogy már nem tudsz visszamenni ill. átvezetők után már biztosan nem tudsz visszafelé menni.
    Tehát eléggé be vannak határolva a helyszínek. Keresgélésre, nézelődésre nem nagyon van lehetőség így.

    Tulajdonképpen a készítők csináltak egy profi akció játékot, fedezék rendszerrel és bullett time-al. Csak éppen az a bizonyos MP hangulat hiányzik a játékból, de az nagyon.
  • IMYke2.0.0.0
    #1415
    PS-nek - jav.korr. - PC-snek...
  • IMYke2.0.0.0
    #1414
    Amennyiben *.bik-ben vannak az átvezetők, akkor nem kell 1080-asnak lenniük ahhoz, hogy leszakadjon egy PS-snek az arca, elélvezés közben.

    Ha a Max Payne 3 motorjával készülnek / jelenítődnek meg az átvezetők [DIREKT nem nézek meg semmilyen Youtube-os szarságot], akkor érthető a várakozás a minőséget illetően - bár, a 720-as felbontás sem olyan rossz, ha közben meg minden klappol.
  • Prince23
    #1413
    Akkor valszeg szerdáig meg is mondják R*-ék a PC verzió részleteit.
    Láttam gépigényt egy oldalról, de az lehet kamu, még a Steam sem tette ki.
  • Bence94
    #1412
    A rockstar majd jövőhéttől fog a pc változatról még részleteket közölni azt ígérték.

    Más fórumon tanakodnak a cutscenekről, hogy hogyan lesznek megoldva pc-n. Ugye konzolon videok és 720 p elvileg egész jó minőségben.pc-n talán 1080p, de az fps az még kérdéses, hogy lesz megoldva ?!
  • broman191
    #1411
    Nem hinném hogy nemzetközileg eltérne a terjesztési forma, ha az indiaiaknál úgy lesz ahogy, akkor esélyesen mindenhol máshol is... :) Remélem hogy a latinó beszédes részekhez a PC-s verzióban már lesz normális angol felirat, mert több végigjátszásnál is amelyeket néztem, a latinó szöveg latinó felirattal volt...köszönjük Emese.
  • Prince23
    #1410
    Ez csak egy indiai áruház szerint van így, lehet az eu verziós 2 DL lemez felére tömörítve, telepítésnél meg meg lesz a 35-40 giga is

    Ha 4 Dl lemezes akkor ez kicsit fura
  • broman191
    #1409
    Valószínűleg minden apró fájlt kitömörítgetnek amennyire csak lehet, azért. Anno a Rage-nél is beszéltek arról, hogy hatalmas méretű lenne a játék, a tömörítés nélkül. Másrészt reméljük hogy a pc-specifikus nagyfelbontású textúrák és hasonlók miatt lesz annyi amennyi...álom.
  • Bence94
    #1408
    A jáékról is legyen szó:Max Payne 3 pc változat 4 dvd-n
    Kíváncsi vagyok miért ekkora ? Talán a cutscene-ek lesznek 1080 p-sek meg az audio rész tömörítetelen...
  • Pretorian
    #1407
    Még Remedyék is maximálisan elégedettek vele, mondjuk ők is besegítettek 1-2 ötlettel nyilván (mondták is anno). Én is imádtam az első 2 részt, és az előzetesek alapján nem félek ettől sem, a lehető legjobb kezekbe került.
    Mondjuk a Rockstar már a második rész óta ott van kiadóként a sorozat mögött, pénzük és idejük is volt rá bőven hogy fasza játékot készítsenek.
  • DarkSector
    #1406
    hahaha
  • tommygear
    #1405
    neked lehet már nem olyan sokáig...
  • DarkSector
    #1403
    Jaja. :D
  • mester1987
    #1402
    Nem ide...sorry.
  • mester1987
    #1401
    Szólásszabadság van...azaz MÉG :)
  • dienesoft
    #1400
    Szájkaratementesen mondhatom, hogy a Max Payne 3 eddig az idei porondon a legkiegyensúlyozottabb, legkiemelkedőbb NEKEM. Jó volt a történet, izgalmas, zúzós, néhol érzelemmel teli, a karakterfejlődés pedig fantasztikus. Nehézsége miatt nagyon jó érzés végignyomni, mert mondhatnám, hogy mostanában a közelben nem volt ilyen nehézségű játék, mint ez. Talán nekem egy kicsit a végefelé már bejátszott a történet "rétestészta feeling-je", de akkor is megfogott, lekötött és nem eresztett az xbox elől.
    9/10 lazán, a Rockstar szerintem megint belerakta az összes tudását. :) Vajon folytatódik, az meg szerintem most megjósolhatatlan. Majd az eladások...
  • DarkSector
    #1399
    miért mondja hogy nekem nem tetszik, ha egyszer ez nem igaz? nem fogok hazudni.
  • TaRka0107
    #1398
  • DarkSector
    #1397
    Oks de azt nem mondhatom ennél a játéknál. :)
  • TaRka0107
    #1396
    Amire válaszoltam!
  • mester1987
    #1395