3246
banner
  • LasDen #1476
    Sam Lake bazzeg olyan mintha Stephen Kinget látnám....rémísztő :D:D
  • IMYke2.0.0.0
    #1475
    Az arcát nem róla mintázták - az már teljesen CGI - csak a motion capture-höz használták őt.
  • IMYke2.0.0.0
    #1474
  • tommygear
    #1473
    mosasd ki a füled :DD James Mccafrey a hangja ahogy az első 2 részben is, az arcát is róla mintázták a háromban
  • Ryder62
    #1472
    Elvileg ugyanaz a színész kölcsönözte hangját mindhárom játékhoz. És emlékeim szerint annyira hasonlít a hangja Nikoéhoz mint Gordon Freemané
  • koschwarz
    #1471
    totál más, szerintem.
    (eleve a szinkronszínészek nem ugyanazok)
  • TaRka0107
    #1470
    Max-nek olyan a hangja mintha Niko Bellic-é lenne:D
  • grebber
    #1469
    Max Payne 3: a Rockstar nagyon kíváncsi a játékosok benyomásaira
  • DarkSector
    #1468
    Teljes bann azért gáz mert akkor kurvára biztosra kéne menniük, ezt meg ellenőrizni elég gáz.
  • Waczkor
    #1467
    Konzolon tudtommal legtöbb esetben accot bannolnak csak,wareznél szokott lenni gépban.Fifaban legalábbis kevés ember ea-s fiókját tiltották ki a virtual pro hackelés miatt.Most is tele van 99-es emberrel a leaderboard.

    Bf3nál is egy csomó csaló van,akiknél ha jól emlékszem statot nulláztak,nem bann volt.

    Egy biztos,valami megoldás kellene ami olyan szigorúan csapna le hogy kétszer is meggondolnák,mielőtt csalnának.
  • DarkSector
    #1466
    Az a poén hogy ez most is így van már évek óta. :)
  • Waczkor
    #1465
    Jah az meg a másik,hogy nyilván vannak olyanok akiknél egyértelműen megmondható hogy csal e,van olyan aki egyszerűen profi,meg ugye van az is aki meg figyel arra hogy ne látszódjon hogy csal.Mission Impossible.

  • Shep
    #1464
    Én úgy tudom egyből bannolják a kulcsot, legalább is CS-ben. Na de szódát nem ér, mert a csíkészítők, mindig 1 lépéssel előrébb járnak ,így csak az amatőrök buknak el. Na de azért az is igaz, hogy nem mindenki csíter aki annak látszik.
  • Ulthane
    #1463
    Max Payne 3 teszt
  • zoliapu
    #1462
    PC-n jobban néz ki?
  • Waczkor
    #1461
    A legnagyobb baj az hogy nem lépnek fel kellő szigorral a csalók ellen.
    Konzolokon egyből gépet és accot kellene véglegesen tiltani,pécén pedig egyértelműen bannolni a kulcsot,nem statot,rankot nullázni.

    Mondjuk azt nem tudom felfogni mi értelme hogy felkerülsz a top akárhányba irreális stattal,tudja mindenki hogy csalsz,nem saját erőből érted el.Akkor mi értelme?
  • LasDen #1460
    ezeket nem vettem meg, így nemtom milyenek (BF2-t annó 2000-ér, de nem sokat jácottam :D)...TF2-vel, Tribes meg HL2 DM szokott menni inkább :D
  • Ryder62
    #1459
    Én még mindig azon a véleményen vagyok hogy a multi a kis tízenéves kölköknek való akik attól érzik nagynak magukat hogy csalással 85 hedsátot be tudott vinni egy huzamba halál nélkül. Most a Cod MW3 free weekenden kemény 4 órát bírtam. Mondtam hogy köszönöm, ennyi elég volt.

    És már rohadtul idegesítő hogy lassan nem lesz játék amiben ne lenne multi. Elég átfáradni a Mass Effect 3 topikjába. Nagy, sztori központú, single akció/rpg játéksorozat utolsó darabjába beleerőltették ezt a sz*rt. És a játék megjelenése után bő 1 hónappal már másról sem szólt a topik mint a multiról. Teljesen felesleges. Jah és azt mondtam már hogy a single játékra kihatással van a multija? Röhej.

    A szemembe így zülled le a játék ipar. Hogy mikor kiejtesz egy címet (ami egy singe játék) és a játékosok felének már a teljesen felesleges, beleerőltetett multi jut eszébe, nem a jó sztorija vagy játékmenete stb.
  • Shep
    #1458
    Volt mindkettőben de minek, ezeket a részeket legszívesebben mindig elnyomtam volna de hát ugye nem lehetett.
  • IMYke2.0.0.0
    #1457
    Max Payne 3 konzolra - 10500 Ft-ért.
  • Svenhassel
    #1456
    Na ez örök igazság. Többek között ezért sem játszok BF-el meg CoD-al. Még a Red Orchestra-val is felhúzom néha az agyam, pedig ott elég kevés csíter van.
  • IMYke2.0.0.0
    #1455
    Próbáld ki a CoD-okat, és a Battlefield-eket... nem kocamód, hanem rendesen, mondjuk mindegyik esetében a katonád és fegyvereid fejlődésére gyúrva, esetleg barátokkal, osztagokban...
    S akkor döbbenettel tapasztalod majd, hogy mekkora is a csalók, más játékát direkt elszarók tábora = el fog menni a kedved jó időre a multizástól.

    Súgok: a nyerési vágy minden multi játék alapja, azaz, egy idő után MINDEN multijátékban megjelennek a csalók.
  • LasDen #1454
    soha nem voltam nagy multi huszár,de mostanába elég sokat multiztam és még egyszer sem nyomtam ki amiatt, hogy az ellenfelek baszták volna el a játékom...
  • DarkSector
    #1453
    Akkor sorry, úgy akartam kérdezni hogy most kijött már konzolra is? Vagyis az eladások minden platformot érint?
  • IMYke2.0.0.0
    #1452
    Nem. Kijön konzolra is.
  • IMYke2.0.0.0
    #1451
    Főképp, hogy idióta-jóska-pista jól el tudja szúrni az ember játékát, kedvét multizás idején...
    ...csalókról meg ne is beszéljünk... [mert le kell lombozzak mindenkit: igenis lesznek]
  • DarkSector
    #1450
    Diablo 3 nem onli PC?
  • DarkSector
    #1449
    Pont fordítva, a single éri meg, a multi-tól ne várj sokat.
  • IMYke2.0.0.0
    #1448
    Kijavítanám a cikk íróját: a Diablók sosem voltak "akció RPG"-k, hanem a mezei hack 'n' slash kategóriába tartoznak...
    Nem mindegy, és a kettő között ég és föld a különbség (előbbi javára).
  • tommygear
    #1447
    helyes
  • grebber
    #1446
    Az Egyesült Királyság kasszáinál a Max Payne 3. jobban szerepel,mint a Diablo III.

    Miközben mindenki, és mindenkinek a barátnői is a Diablo III -al vannak elfoglalva, itthon alig esik szó a Max Payne 3-ról, pedig az sem kisebb siker mint a
    Blizzard akció RPG-je.
    A két játék között 8,000 eladott példány a különbség, ami nem sok, pláne ha azt nézzük, hogy az Egyesült Királyság játékosai ismert konzol huszárok.
    A múlt heti lista a következőképpen alakult:
    1 – Max Payne 3
    2 – Diablo III
    3 – FIFA Street
    4 – Sniper Elite V2
    5 – FIFA 12
    6 – Prototype 2
    7 – Modern Warfare 3
    8 – Battlefield 3
    9 – Assassin’s Creed: Revelations
    10 – Mario and Sonic at the London
    Olympics
  • koschwarz
    #1445
    köszönjük, emese!
  • tommygear
    #1444
    ezzel egyedül vagy itt szerintem
  • broman191
    #1443
    GameTrailers review, elmondanak minden lényeges momentumot a multiról
  • Skypack
    #1442
    A legtöbb embert, meg pont a multi nem érdekli
  • Prince23
    #1441
    Omg, pedig pont fordítva van. aki ide jár, az elsőként a single miatt teszi
  • IMYke2.0.0.0
    #1440
    "a single nem érdekel senkit "

    Személy szerint én pont a multira tojok...
  • rolemodels
    #1439
    a multiról irjon már valaki valamit pls a single nem érdekel senkit
  • IMYke2.0.0.0
    #1438
    Nem kiabáltam, és nem is kaptam fel a vizet :)
  • Svenhassel
    #1437
    Okés, nem kell felkapni a vizet, Geez :D