3246
banner
  • rolemodels
    #1516
    irjon aki megveszi eredetiben azt csinálhatnánk egy klánt azt tolhatnánk más klánok ellen Team speak van !!
  • PunkZoli
    #1515
    dedikált szerver nincs kizárva, nem kell ahhoz live, sőt
  • rolemodels
    #1514
    azt akinek nagy a nete ö lesz a host?
  • tommygear
    #1513
    private match
  • rolemodels
    #1512
    akkor a warok hogy lesznek megoldva ha nincs dedikált szerver ? pedig ebbe nagyon nagyot ütne ha lehetne warozni
  • tommygear
    #1511
    matchmaking lesz, de nem windows live
  • rolemodels
    #1510
    Nem tudja valaki hogy amultiplayer be lesz dedikált szerver? wagy ilyen windows livos szar lesz?matchmakinges ?mint mwf2 ö?
  • tommygear
    #1509
    nem elég, hogy 2 hetet várni kell értelmetlenül, még ezzel a pár nappal is szopatják a népet :DDD
  • DarkSector
    #1508
    Előre letöltheted csak még nem tudsz játszani a megjelenés napjáig.
  • rolemodels
    #1507
    Mi az a preload ?
  • PunkZoli
    #1506
    csak legyen preload steamen, mert egyébként káosz lesz és anarchia :D
  • mester1987
    #1505
    Jövő hét pénteken már nyomulhatunk!
  • rolemodels
    #1504
    Elörendeltem a max payne 3 -at pc re ha valaki még megveszi pc re az irjon rám privátba és tolhatjuk együt a multiplayert többit privátban akit érdekel megbeszélhetjük !!
  • IMYke2.0.0.0
    #1503
    Helyesen magyarul beszélni azt nem tud a srác... de angolul sem.
  • koschwarz
    #1502
    sosem rajongtam az ilyen gagyi mütyűrökért.
  • broman191
    #1501
    Az a szobor ezzel az arccal tényleg nagyon bazári, nem kellett volna... :DD
  • Prince23
    #1500
    Elrontottam a linket:

    Íme

    HG teszt 9.8/10

    :)
  • Prince23
    #1499
    HG teszt 9.8/10
  • Seth
    #1498
    A kulcstartó a legjobb,azt elfogadnám
  • tommygear
    #1497
    simán
  • wesker24
    #1496
    Jah jó lesz nekünk a sima verzió is ! :D
  • tommygear
    #1495
    drága az egész csomag nagyon az a baj és alig van benne valami
  • LasDen #1494
    ez a szobor tök jó lenne, de az arca nagyon gáz :DD
  • tommygear
    #1493
  • Prince23
    #1492
    Jött ki új NVIDIA driver, MAX PAYNE3-höz kötelező frissítéseket tartalmaz.

    én csak manuálisan tudtam feltenni, az nv fizikszet nem akarta feltenni auto-telepitővel :S
  • tommygear
    #1491
    meg ezt igazából rengeteg cikkben írták, hogy James-ről mintázták a háromban Max arcát
  • tommygear
    #1490
    Rockstar kérdezz-felelek:

    "James McCaffrey-t újra hallhatjuk?"
    Igen, nézd csak meg a Max Payne 3 Pop-Up Edition Trailer -t. Az arcát is láthatjátok a játékban.
  • IMYke2.0.0.0
    #1489
    Ha szigorúan vesszük így van.
  • doggy90
    #1488
    vagyis ő adta az arcát... : )
  • LasDen #1487
    alig 1,5 hét és lehet nyüstölni :DD
  • IMYke2.0.0.0
    #1486
    Így van.
  • broman191
    #1485
    Nyilván nem fog megegyezni teljesen Max arca a játékban McCaffrey arcával, már csak a játszott szerep miatt sem, viszont nyilvánvalóan róla mintázták. Mintázták, de nem modellezték ráncra pontosan olyanra amilyen, soha nem is volt az a cél. /szőrszálgasogatás
  • Seth
    #1484
    hogy konkrétak legyünk, az Ő arcát vették alapul az idős Max-nek, be lett szkennelve meg minden ami kellett, de deformálták, hogy valamennyire benne legyenek a 2. részbeli Max vonásai is. Egy interjúban ezt elmondták,nade melyik meg nem mondom
  • IMYke2.0.0.0
    #1483
    Nem kell megnéznem képet hozzá, hogy látni véljek hasonlóságot, de ezek szerint, nem tudod mi a motion capture.
    Már a Matrix-ok során is használták a CGI-trükköknél - a színész arcát teljesen lemodellezik, és átalakítják, igény és kedv szerint.

    Nem véletlen, hogy úgy említik a srácok a WIKIA-n, hogy csak a mozgását modellezték le.
  • doggy90
    #1482
    és ebben hol írják, hogy az arcát nem ő adta? csak nézz meg egy képet a játékból.
  • mester1987
    #1481
    Én már írtam a kedves Rockstar-nak, remélem nem vagyok egyedül és még foglalkoznak vagyis tesznek az optimalizáslásba energiát, mert egyrészt elég magas árfekvésben is van a produktum másrészt maguknak is segítenek ezzel :P
  • IMYke2.0.0.0
    #1480
    Akkor menj és rúgd sejhajon a Max Payne WIKIÁsokat:

    "James McCaffrey is the voice actor of Max Payne. He voiced the main character in both games of the series: Max Payne and Max Payne 2. McCaffrey is set to return to his role in Max Payne 3 not only for the voiceover but also as the performer of Payne through the use of motion capture."
  • doggy90
    #1479
    tévedés, az arcát is róla mintázták a harmadik részben.
  • mester1987
    #1478
    Komoly :)
  • Shep
    #1477
    Az első rész Maxe a legjobb szerintem.