3246
banner
  • broman191
    #1760
    A legrosszabb esetben... Esetleg kis szerencsével warez úton hamarabb javítják mint hivatalosan...de úgy rémlik hogy az L.A. Noire esetében is lényegtelen volt hogy tört/nem tört, akinek nem indult ugyanígy, az kitéphette a haját, nem változott semmi az egyik patch-ig...
  • Mattheuska
    #1759
    hol találtál crack-et?
  • Lunki88
    #1758
    Én már odáig jutottam hogy crackeltem hátha így elindul, de ugyanaz volt az eredménye. :)
  • Mattheuska
    #1757
    az írja le h mit van akinek elindult :D f*om bele, ideges vagyok :D majd mindjárt csinálok képet a hibáról.
  • tommygear
    #1756
    aha, szóval megvettem és várjak 2 hónapot? :DDDDDDDD
  • broman191
    #1755
    Úgy rémlik hogy 1-2 hónap után az egyik patch javította, és végre képes volt elindulni...szóval felhasználói részről lehetett babrálni teljesen hatástalan volt. No de nem festem az ördögöt a falra... -.-''
  • TaRka0107
    #1754
    Amikor "magában" beszél akkor szürke, amúgy párbeszédeknél fehér.
    Biztos valahogy lehet cfg-ben. Volt olyan amikor boxon toltam, hogy közelebb ültem és csak úgy láttam, pedig FULLHD-ban tolom.
  • tommygear
    #1753
    és hogy sikerült végül megoldani?
  • Mattheuska
    #1752
    és akkor ennyi? megrendeltem "ennyi pénzért" aztán cső? :S
  • LasDen #1751
    nem a R* social clubját használja....én kipróbáltam a multit...naaagyon sokszor megfogok halni az tuti :DD
  • broman191
    #1750
    Mondom én tiszta L.A. Noire, azzel is ez volt nálam anno, bármit telepítettem, uninstalláltam teljesen mindegy volt neki...
  • LasDen #1748
    amúgy, ha valakinek kell a Max Payne pólóm, ami a csomaggal jött szóljon...:DD
    én L-es pólót 14 évesen hordtam utoljára...:D
  • Mattheuska
    #1747
    ez hülyeség, másnak akkor miért lett jó? :S
  • Lunki88
    #1746
    Steam fórumon is a játék topikja ezzel van tele hogy egyszerűen semmit nem csinál a játék indításkor. Szinte minden javasolt módszert kipróbáltam, akár fejre is állhatok akkor sem indul. :)
  • Nuclearity
    #1745
    ujabb kérdés, windows live-ot használ mint a GTA IV? Multizni fog valaki innen? (jobb többen tolni...stb :P)
  • broman191
    #1744
    Jöhet valami 0day javítás vagy érdemi support a R* részéről, addig sz0punk...
  • Mattheuska
    #1743
    mit csináljaaaaaak? :(
  • broman191
    #1742
    Nálam is így sz4rakszik, a DotNet redist-tel kezdtem el szórakozni, anno az L.A. Noire-nál is volt vele gond hogy csak régebbi verziót támogatott, lehet itt is hasonló probléma van...bár az újat eltávolítom, a régit pedig fel sem engedi telepíteni ami a játék lemezén van...
  • Lunki88
    #1741
    Na látom nem vagyok egyedül a problémámmal...
  • LasDen #1740
    jaa...a gép így állította be alapból..:D
  • IMYke2.0.0.0
    #1738
    [Egy véleményen vagyunk!]
    Akkor csak az tévesztett meg, hogy a leg-erőforrás-igényesebb eljárást bekapcsoltad [SSAO].
    Az ugyanis majdnem direkt szívatása az ATI-soknak.
  • grebber
    #1737
    Ez a lentebb linkelt orosz oédal mennyire megbízható?
  • Mattheuska
    #1736
    Hy mindenkinek.

    Én is megrendeltem, minden oké volt, de amikor vége a frissítésnek meg minden, elöttem ugye a kis ablak és a bal sarkában annyi hogy Status:Idlle
    aztán kilép belőle :S a sima maxpayne3.exe re meg nem reagál semmit :S mit csináljak? segítsetek pls!
  • LasDen #1735
    soha nem volt és soha nem is lesz nvidiám :D ati 5470 van egy AMD X3-ssal és ASROCK alaplappal...
  • wesker24
    #1734
    Én Phoenix30 néven vagyok csak nem az SG-s nickem irtam be !
  • IMYke2.0.0.0
    #1733
    Nvidiád van. :)
    Milyen gépben?
  • IMYke2.0.0.0
    #1732
    Köszi.
  • LasDen #1731
    az én vagyok :D
  • Lunki88
    #1730
    Megjelent már hivatalosan. Azok a szerencsések akiknek elindul akár játszhatnak is vele... :)
  • Mastigias
    #1729
    Te vagy Las Den?
    Mástól most nem érkezett request.

    Igen, tegnap már át lehetett venni a boltban, játszani viszont csak mától lehet.
  • LasDen #1728
    aha...reggel jött meg...de a wrz is mögy..
  • DarkSector
    #1727
    Mivan megjelent a játék?

    Vagy csak a warez?
  • LasDen #1726
    nah, én is dobok pár képet...:DD


  • wesker24
    #1725
    Megtörtént igazolj vissza !
  • akyyy
    #1724
    fehér a felirat, olvasdható, akkor sötét ha max épp gondol valamit, vagy narrár.
  • Mastigias
    #1723
    No azt kéne, hogy először jelöljetek be engem friend-nek (Mastigias), aztán küldöm a meghívókat a bandába. Jó lesz ez, gyerekek! (:
  • Mastigias
    #1722
    No készítettem egy bandát, tessék belépni! Nem tudom, tudtok-e, ha nem, akkor hívogatom az embereket:
    Hungarian KillerCrew
    A név persze nem végleges (:
  • Lunki88
    #1721
    Berozsdásodott Max a 3.részre. :D
  • LasDen #1720
    vagy én vagyok szar vagy az irányítás...legalábbis kurva nehezemre esik eltalálni az embereket...
  • Mastigias
    #1719
    Nem is erre gondoltam, de a képből nem látom, akad-e :D
    Csak a GTA IV-et nem tudtam úgy beállítani, hogy szép is legyen, meg ne is akadjon...
    De akkor ez jónak tűnik, reméljük menni fog rendesen (:
    Multi???