3246
banner
  • Drizzthsz
    #1807
    Bemásolom a mai fejleményeket. Előzmény: tegnap elhoztam a dvd-ket, a 4. nem olvasható a gépemben, a többi igen. Azóta ma munkahelyen kipróbáltam, s a 4. dvd-t sikerült lementeni egy ottani gépen.

    Végül csak emailt írtam. Azt válaszolták, hogy 14 max. napos átfutási idővel tudják analizálni a problémát, s cserélni, ha úgy találják.

    Mondták még, hogy a CNGnek írjak, mert ők a forgalmazó\kiadó. Írtam nekik is, de ők is totál no comment jellegű választ adtak. Eddigre annyi plussz infóm volt hozzájuk, hogy a munkahelyi dvd-olvasóm be tudta nehezen olvasni, úgyhogy megvan elvileg a tartalma(csak install után merek már biztosat mondani :D).:

    - Nézessem meg a dvd-t, "javasoljuk a DVD tisztítását (polírozását)". (... Hozom is a gépi polírozót... :)) )
    - Tisztítsam meg a dvd-olvasót.
  • kjhun
    #1806
    Próbáld így felrakni, crackelés nélkül, netán úgy is: [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1336630434&no=494]OFF/Warez #494[/URL]

    Meg, lehet, hogy a kiegészítők, vagyis, a NETFX 4, VC++ 2008 SP1, DX-ek valamelyike vacakol, újratelepíteni őket, és gép-restart is legyen.
  • kill3r21
    #1805
    vidd vissza a boltba...jobbat nemtudok
  • rolemodels
    #1804
    segitsetek pls nem indul feltelepitettem ahogy mondtátok mér 4 ed szere és még mindig nem jó uj nvidia driver uj network nincs a maxpayne 3 közt szoköz mik ell még
    ?
  • TaRka0107
    #1803
  • darkstreet89
    #1802
    Nekem is ugyan ez a baj! 1440x900-ba tolom és széthúzza a képet!
    Remélem lesz rá valami orvosság,kár lenne ha ez rontaná le a játékot mert amúgy iszonyat jó :D
  • mikuc
    #1801
    Brutálisan jó kis játék.
  • tommygear
    #1800
    képarányt nem lehet állítani? mert úgy néz ki mintha nem 16:9-ben menne a játék
  • kill3r21
    #1798
    De van itt ellenpélda is, a cigány játszik, az ember meg nem tudja telepíteni és indítani...:D
  • kill3r21
    #1797
    A dolgozó cigánynak hóvége van, és fizetéskor megveszi a multi miatt! :)
  • Mastigias
    #1796
    Ez szép volt! :D :D :D
  • IMYke2.0.0.0
    #1795
    Csak formában tartja magát :)
  • Svenhassel
    #1794
    Ez igen...
  • kill3r21
    #1791
    nagy a csend...mindenki tolja? :D
  • Lunki88
    #1790
    Mázlisták, tudtok játszani. :(
  • MinimumGame
    #1789
  • tommygear
    #1788
    igen :)
  • Mastigias
    #1787
    Mert ott már vannak 44-en, akik több, mint valószínű, hogy magyarok, tehát adott egy közösség (:
  • mester1987
    #1786
    Nyomon lehet követni, hogy milyen a játék, mondjuk hozzászólásokból a RGSC-n, csakmert itt mire visszaolvassa az ember azt a sok nem a multira illő hsz-t elmegy a kedve is?!
  • wesker24
    #1785
    Azért mert amit csinált Groupot már nem létezik !
  • LasDen #1783
    mért érdemesebb???
  • kill3r21
    #1781
    akkor megy?
  • tommygear
    #1780
    mert átnevezett mappával már hibát írt ki, de most reinstall után már jó :))))
  • Mastigias
    #1779
    Most látom, hogy a MaxPayne.hu már csinált egy crew-t, akkor abba érdemesebb csatlakozni (:
    Itt találjátok.
  • kill3r21
    #1776
    maxpayne3.exe-t insitsd ne a playmaxpayne-t, az nekem is hibát dobál, de a sima maxpayne3.exe indul...
  • broman191
    #1775
    Kipróbáltam 1-2 órája telepítés után átnevezve az mappáját, de akkor sem indul a játék, csak jön a hibaüzenet hogy nem találja az exe elérési útját...tehát nálam az utólagos átnevezés nem jött össze, de a telepítéskor space-mentes mappa beválhat.
  • kill3r21
    #1774
    átnevezed, minek reinstall?
  • Lunki88
    #1773
    Kár hogy a steames változatnál ez sem segít.
  • tommygear
    #1772
    tényleg ez volt az LA Noire-nál is, na valószínű ez lesz a probléma, akkor reinstall...
  • Prince23
    #1771
    ja jut eszembe a dobozos nem steames
  • Prince23
    #1770
    Steam letölti a fájlokat. no para
  • Mattheuska
    #1769
    most rakom fel megint, (3x-ra) :D de ha az volt nekem is a gondja..a gépemet kidobom :D
  • kill3r21
    #1768
    nekem is ugyanez volt a bajom, kattoltam kiirta az updater hogy idle...és semmi, exére semmi, nekem az oldotta meg hogy a játék könyvtárát átirtam...
    Nekem igy volt Max Payne 3
    ÉS átirtam MaxPayne3-ra szóközök nélkül, utána pöcre indult...
  • Mastigias
    #1767
    Újaknak: itt egy magyar multis csapat, tessék jönni!
    Hungarian KillerCrew
    Előtte engem kell bejelölni friendnek, aztán küldöm az inviteot (ez de szép magyar mondat).
    Ötlet esetleg csapatnévre?
  • Lunki88
    #1766
    Igen ezt javasolták steam fórumon is, de pl. nekem ilyenkor azt írja a steam hogy jelenleg nem elérhető a játék. Wtf is this shit? xD
  • broman191
    #1765
    update.: Elvileg a játék nem tűri ha van szóköz a telepítési mappáknál...van akinél megoldotta a gondot...
  • broman191
    #1764
    Max-et idézve a második részből "a millió dolláros kérdés amelyre nem tudtam megadni a választ"...
  • Mattheuska
    #1763
    de kedves Bro:) azt mond meg nekem, hogy akkor másnak miért lett jó? :)
  • Lunki88
    #1762
    Nézz be az off topikba, ne itt vitassuk meg.
  • Mastigias
    #1761
    Na fasza, én meg tegnap óta reménykedem, hogy ma végre tolhatom...