3246
banner
  • tommygear
    #1847
    nem sokáig húzod élve ebben a játékban, ha lősz és mész... végre egy játék amiben van valami kihívás, mondjuk én hard-on kezdtem el, lehet easy-n tényleg csak menni kell előre :)
  • Shep
    #1846
    Mert a Sniper elitben nem, vagy az AW-ban? Ja nem, ott lámpázni is kell :)
  • Frank99
    #1845
    na, ezért nem veszem meg. multi nem érdekel.
  • broman191
    #1844
    Nálam mutatta a Fraps és az MSI Afterburner is, bár az Afterburner folyamatosan fals értékeket adott, 200 FPS alatti értéket szinte nem láttam soha. Akkor is írt vagy 140 FPS-t amikor valósan érezhetően lecsökkent 30-40 környékére... A Fraps ellenben jól működött!
    Általában 50-60 FPS megvolt, 1280x720-ban, DX11-ben, amit csak lehet very high-ra téve, 16x-os AF, 2x-es AA mellett, jól optimalizált cucc lett, egészen szép is. Egyedül a textúramemó használatát lőtték be elég ostobán, 2x-es AA-val max. ~920 MB-nál kötök ki, 4x-esnél pedig már éppen kimászik az 1024 MB-os keretből...
  • Drizzthsz
    #1843
    FPS-t hogyan irattok ki? Nekem nem igazán sikerül a megszokott AB, fraps, stb...-vel.
  • SpeedXHUN
    #1842
    Offline profilt,hogyan lehet készíteni? itt nem találok kipipálandó dolgot mint a gta 4 ben.
  • tommygear
    #1841
    simán
  • kill3r21
    #1840
    ugy mint nekem, dx10 high minden 1680*1050 felbonti 28-38 fps között
  • The Protector
    #1839
    AmD x2 5200+ 2.7Ghz,2gb rm és geeforce 9800Gt 512 vel hogyan futna a játék?
  • DarkSector
    #1838
    A játékkal 1 bajom van hogy mész-lősz stilus.
    Régebben még lekötött, manapság valszeg 1 gyors végigjátszásra lesz elég. :P
  • DarkSector
    #1837
    azaz...
  • Fpocok
    #1836
    Ehhez a quick save dologhoz: Amíg nem oldják meg, hogy pl csak X percenként lehessen menteni, addig szar. Tudom, tudom... de én is PCs vagyok. Nem szeretem a quick savet, pedig használom. De jobban tetszene, ha lenne korlátozás.
  • gosumofo
    #1835
    single player = casual
  • LasDen #1834
    kihívás akkor is volt, mikor én menthettem és nem csak a gép...és nem vagyok casual, de akkor sem szeretem a chekpoint rendszert...
  • kill3r21
    #1833
    végre van egy kis kihívás...ne kapj agybajt, ettől jössze bele jobban :)
  • DarkSector
    #1832
    Vagyis causal vagy? :)
  • LasDen #1831
    nem vagyok puhány...:D csak agyfaszt kapok, hogy amit már elsőre is megcsináltam újra meg kell csinálnom, hogy eljussak oda, ahol előbb elvéreztem...
  • DarkSector
    #1830
    Jah hogy puhány vagy?
    Ha igen akkor szerezz trainer-t, hogy f4-f5-el tudj azonnal menteni és visszatölteni és akkor nem kell erőlködnöd hogy saját tudásból vidd végig. :)
  • LasDen #1829
    igen...:D
  • DarkSector
    #1828
    Mert a fejlesztők ezt találták ki.
  • grebber
    #1827
    Mit vagy úgy oda mert kb 1 perccel korábbra tesz vissza?
  • LasDen #1826
    ha tudnak, akkor meg minek ez a szar chekpoint...?? :D
  • DarkSector
    #1825
    Tudnak a konzolosok is menteni...:D
  • LasDen #1824
    a végzetes lövés...:D


    basszák meg a konzolosok, hogy nem tudnak menteni...basszaazagyam ez a kibaszott csekpojnt rendszer. utálom mint a szart, hányadék szar....
  • Ryder62
    #1823
    És mi a helyzet a 16:9-essel?

    Láttam a képeket, a játék itt is használja a GTA 4 hatalmas hülyeségét hogy video memoryt kiírja, és ha eléred, akkor nem tudod feljebb húzni a grafot? Remélem nem.

    És mennyire optimalizált?
  • darkstreet89
    #1822
    Sajna a 16:10 képarányok min elvannak b***ríntva! Nálam is 1440x900-ba olyan mint ha 4:3-ba játszanék! Úgy játszottam vele,hogy vissza vettem 1366x768-ba és ablakos módra kapcsolni,hogy ne húzza szét a képet! Bár ha csak ablakos módra kapcsolsz akkor is megoldódik a probléma! remélem javítva lesz!
  • tommygear
    #1821
    1440x900-ban is szar a képarány, össze van nyomva a kép, valami megoldás jó lenne erre
  • TaRka0107
    #1820
    Mármint ha sokadjára halsz meg, akkor egyre több pk-t ad.
  • Starfighter
    #1819
    Betudott szerezni valaki Special Edition-t (PC) itthonról? Én Gameshop-ból rendeltem de nagyon megszívattak, egyik csóka azt mondta tegnap hogy feladták, másik meg ma délután azt hogy nem is kaptak, közben meg a webshopon meg azt mutatta a rendszer hogy raktáron van(telefon hívásom óta már javították. Ha vki esetleg tudott tőlük vásárolni az szóljon PLS. Vagy tud esetleg egy helyet Pest közelében ahol ténylegesen kapható.
  • kill3r21
    #1818
    ezt nem is figyeltem....komoly? ha érzi a program hogy nehéz neked akkor ad több painkillert? :D
  • Drizzthsz
    #1817
    Ööööö... Miért van elrontva a képarány 1680*1050-ben vajon?
  • Gabe18
    #1816
    Hát én még nem mentem sokat, de az irányítással annyi a bajom hogy ha leguggolsz akkor abból nem lehet egyből átmenni futásba, hanem előtte mindenképp fel kell állni normálisan. Amúgy jó kis játéknak tűnik.
  • grebber
    #1815
    Haj meg sokszor azt akkor adja majd a painkillereket :D
    Xboxon a végével annyit görcsöltem már a kezdeti 0 painkiller helyett halál után már 7-et adott a gép :D
  • kill3r21
    #1814
    Az egy biztos, nem csak boxon volt nehéz a játék, elég kemény pc-n is, kevés a töltény és a painkiller....
  • Bence94
    #1813
    Nekem megjött ma a játék vagy 3 óta nyüstölöm és beszarás milyen jó! Év játéka! Az ótvar procimon is frankón megy medium-highon! Gépem: e6600 2,4 ghz @ 3,1 ghz , 2gb , hd 6870

    jó lett nagyon pc-s változat és az irányítás is nagyon jó egérrel!!!!
  • Drizzthsz
    #1812
    De még valami frappáns választ fog kapni talán mindkét cég.
  • Drizzthsz
    #1811
    Munkahelyei notin már le lett mentve, onnan usb-n áttolom, aztán kiírom dvd-re.
  • kjhun
    #1810
    Lehet, hogy sok selejtes lesz a DVD-k közt a 4-es, amit még eladnak majd.

    Meg általában a dupla-dvdt sok író/olvasó nem szereti. Kerees egy régebbit, ami még jól olvass még, hátha az jobban boldogul vele.
  • Tomy Lee
    #1809
    Hát én biztos online veszem meg csak a kulcsot.Nem fogok ilyen nagy dobozokat tárolni,ráadásul hibás is a disc..
    Várok kicsit olcsóbb lesz és megveszem digitálisan féláron mint most van
  • IMYke2.0.0.0
    #1808
    Szép kis kálvária... :(