3246
banner
  • DarkSector
    #1887
    Senki nem tudja megmondani hogy vannak-e bossfight-ok vagy nem nyomta még végig senki?
  • BAk3R
    #1886
    szóval, steam és retail verzió között van különbség? tudja esetleg valaki?
  • zzeN
    #1885
    CloneDVD-t kell leszedni, nem a feltört verziót.
  • kill3r21
    #1884
    sima retailt ha leszedi azzal nem lesz gond, elvégre az az eredeti lemez másolata mindenféle mókolás nélkül :)
  • The Protector
    #1883
    hasonló esetekben mindig ez a megoldás.warezes verzió+eredeti kulcs=eredeti game

    de azért várd meg míg más is leírja mert nem ismerem a játék védelmét stb....
  • BAk3R
    #1882
    én arra tippelek, hogy le kellene szedned egy clonedvd verziót, mert máshogy nem lesz meg. telepítéskor pedig kérni fog egy aktivációs kulcsot, ezt a kulcsot adják meg neked inkeys-en. a retail dobozon levő kódot fogod megkapni egy kép formájában email-ben. egyébként a elgtutibb az lenne ha írnál nekik a [email protected].
  • Frank99
    #1881
    magyarul torrent, és aktiválom a kulccsal.
  • The Protector
    #1880
    warez.
  • kill3r21
    #1879
    OFF
    mi az baromság, hogy nincs vírusirtom és nincs is virusom?? Haver meg állandóan beszed valamit??
    Szerinted mire fel találják ki a 30-40ezres virusirtókat? Annyi helyen olvasni hogy mindenki szív a külömböző programokkal....akkor meg minek?
    3 Havonta lefuttat valaki valameik progit aztán csőváz....
    Nekem utoljára nod volt fent évekkel ezelőtt, a becsomagolt családi képekre azt mondta hogy virusos...meg hogy gyanus és karanténba rakta meg az anyád hehe....:D
    Sokan paráznak, de annyi esze senkinek sincs hogy nem nyitunk meg ismeretlen emailt, facebookon nem kattintunk furcsa német videóra, vagy nem akarjuk megnézni ahoy Bieber dugja Mile-t...
    A virusok beszedése nagy részt az emberi butaságon múlik, nekik találták fel a virusirtokat is...aztán mindenki felrakja és nyugodt hogy semmi gond, aztán jön a fekete leves mikor jelez a program...:D
    Csak egy PG kell ami tiltja a fontosabb ipket hogy turkáljanak a gépedbe azt cső :D
    ON
  • Frank99
    #1878
    akkor hogyan tudom letölteni?
  • BAk3R
    #1877
    Az intkeys-es kulcs az nem steam-es!

    Nekem is majdnem idevágó kérdésem lenne, mi a különbség a retail és a steam-en elérhető verzió között, steam-es több valamivel?
  • Frank99
    #1876
    Urak!

    Vett valaki csak kulcsot?

    Intkeys-en ha megveszem, hogyan tudom letölteni a játékot?
    Steamen?
  • alma2
    #1875
    hm, valaki azt irta nincs benen 16:10 tamogatas, ez nem igaz.
    Ahogy elinditottam az elso erzesem az volt, hogy egy gta4 mod-ot indottam el. Le se tagadhatna, hogy ugyanaz a motor duborog alatta, a sok kis sajatossagan latszik.(ha tevetek szoljon valaki :) ) Termeszetesen az optimalizacio teljesen igaz, hihetetlenul porog max beallitasok mellett is. Hogy bizonyos atvezetoket miert kellett bik-be tomoriteni erdekelne a valaszuk, mert a szokasos cserebe rosszabbul nez ki a jatek, mint ahol realtime van az atvezetetes plusz meg feleslegesen elfoglal 8 giga helyet is... Egy nagy es sok mozgast tartalmazo jelenetnel meg meg is ertheto (menjen reccenes mentesen a gyengebb gepeken is), de pl csak a jatek elejen levo video 1 giga es meg igen nyugis is.
    Szerintem boritekolhato, igy fog kinezni a gta 5 is. Ami viszont mar nagyon idejemult pedig ebben uttoro szerepet toltottek be azok az animaciok, foleg a mimika. Osszevetve egy binary domainnel, kifejezettem csunya es idejemult ez. Remelem erre ragyurnak a gta5-ig, vagy jobb hijan hasznaljak a la noire-ben letrehozott megoldast.
  • darkstreet89
    #1874
    Akinek 1440x900 (16:10) képarányú monitorja van és NVIDIA karija annak egy megoldás,hogy ne húzza a szét a képet


    1. NVIDIA vezérlőpult indítása

    2. Felbontás módosítása majd testreszabás -> Egyedi felbontás létrehozása (alul a képen mutatom a beállítást) ha kész a beállítás akkor nyomunk egy ok-ot ,majd a tesz után is ok!



    3. Indítjuk a játékot ,majd kiválasztjuk vagy az 1440x900 felbontást vagy az 1600x900-ast és játszunk! Így a kép nem lesz szét húzva vízszintesen! Függőlegesen meg nem húzz annyit rajta,hogy annyira észrevehető legyen!
    Míg nem jön egy frissítés addig ez is jobb mint a semmi,mert többen jelezték,hogy ablakos módban vissza esik az FPS-ük! Grafikára amúgy semmi hatással nincs a felbontás változtatás,nekem ugyan annyi FPS-el megy a játék mint előtte!

    Előtte:


    Utána:
  • priluki
    #1873
    most röhögni fogtok de nekem 4 éve nincs virusirtó.. mikor ugy látom szarakodik a gép ujrarakom 5 perc alatt norton ghostal.. ez kb 1 éve volt utoljára :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1872
    Én sem szeretem.
  • yesname #1871
    Azért ezt ne terjeszd, mert baromság :D:D:D
  • kill3r21
    #1870
    vagy ne használj....én sosem tudok senkit meggyözni hogy tök felesleges a viruirtó, haverom állandóan a virusokkal cumizik, már nem tudja mien programot rakjon fel, mert állandóan beszed valamit....én meg már lassan 1 éve használom a rendszerem és 3 havonta futtatok át rajta valamit és sose talál semmi virust....:) ha nincs virusirto, nincs virus :D
  • yesname #1869
    Akkor kapcsolgasd ki egyesével a Kaspersky funkciót, míg jó lesz és akkor tudni fogod melyik okozza a bajt. Ezután ott tedd bele a kivételek közé - ha lehet - az egész könyvtárat, vagy ha játszani akarsz arra az időre kapcsold ki. Más ötletem nincs, illetve egy: keress másik vírusírtót :)
  • rolemodels
    #1868
    :-)
  • rolemodels
    #1867
    azt probáltam és nem volzt jó mind a 2 exét
  • Tomy Lee
    #1866
    Ezt a fogalmazás zavart itt korán reggel
  • yesname #1865
    Próbáld ki, hogy a Max Payne 3 könyvtárat vagy exe-t berakod a Kasperskyben a kivételek listájára, hogy azt ne ellenőrizze.
  • rolemodels
    #1864
    eredetibe vettem meg és hiba észlelt nekem is rájötem mi volt a gond a kaspersky internet securiti ugyan is letöröltem indulta játék multi minden viszatettem és ujra hiba üzenet a windows leál ezért elnézést kérünk valaki segittene hogy lehetne virusirtom is és játékom is elöre köszi
  • DarkSector
    #1863
    A Sniperről még csak annyit hogy (bármennyire is vannak hibák benne) az pont nem megyek és lövök hiszen ott ponthogy vannak felszerelések, taposóaknál meg csapdák stb. Szóval azért az nem megyek és lövök.
    Vagyis azt lehet igyis nyomni meg úgyis míg a Max-et nem tudod másképpen. :)

    Nem azért hogy bármit is védjek, csak érdemes tudni. :)
  • DarkSector
    #1862
    Oks megnézem legnehezebb fokon. :)
    Tuti nem easy-n megyek mert az nekem hamar unottá válna, azt meg nem akarom.

    Bossfight van????
  • DarkSector
    #1861
    Sniper-ben is, de ott próbálj meg így kifutni és beugrani közéjük.
    AW-ben nem, kevés a harc, sokkal több a rejtett keresnivaló cucc izgibb a történet.

    Szóvan nem nem ilyen.
    De ez az én vélemnyem a Max-ről.
    Ettől még 1x jó vele lövöldözgetni, de nem lesz maradandó nekem.

    Sniper elite se éppen maradandó. (soha egy szóval nem is mondtam)

    De Alan Wake az ettől sokkal jobb részemről.
  • mester1987
    #1860
    [URL=http://gtaplace.hu/cikkek/segedlet/904/pc-segitseg]Ez mehetne bannerba!!! Nagyon sok segítség van "magyarul"!!![/URL]
  • Peetboy
    #1859
    Halihó!

    Nocsak megjelent a Max Payne 3, nem is tudtam róla. Jónak tünik a grafika, a játékmenet valószinü olyan lesz mint az előző részben.
  • xido
    #1858
    csakis hard..már a múlt emlékei miatt is:)
    tetszik,hogy nem muszáj egyből felkelni..és tetszik,hogy tökölni se szabad mindig,mert ráindulnak az emberre:)
  • PunkZoli
    #1857
  • Lunki88
    #1856
    Itt egy jól elkapott kép a játékból, az előbb lőttem. :)
  • Calver
    #1855
    +1, én is hardon tolom, baromira bejött eddig, nem futkározhatsz töketlenül, gondolkozni kell. mondjuk néha iszonyatosan tud szívatni, amikor ment checkpoint-nál úgy h van még 30 töltényed összesen, többi szétszórva halott ellenfeleknél, akik mellé frissen jött be pár élő pajtás

    pozitívan csalódtam eddig abszolút de, nem számítottam rá h ilyen jó lesz MP3.

    btw mindenkinek ajánlanám, h game options-ban target slowdown-t kapcsolja kapásból ki, iszonyat elbaszottá teszi a célzást másképp.
  • kill3r21
    #1854
    benne vagyok már a játékvilágban egy ideje, igaz nem vagyok hardcore gamer, de ez azért easyn is tud meglepetéseket okozni, ennyire csak nem vagyok béna....:)
  • LasDen #1853
    az az 'is' jól megvezetett...gondolkodtam is hogy mi lehet :D
  • Fpocok
    #1852
    *és
  • tommygear
    #1851
  • Bence94
    #1850
    Old school-ra leszek kíváncsi
  • Fpocok
    #1849
    medium is alatta... a gyengék fegyvere. Prok egyből hardon mennek! :D
  • Bence94
    #1848
    mediumon is tud szívatni rendesen, de nekem ez bejön! Elképesztő lett!