3246
banner
  • Tomy Lee
    #1930
    Spoiler,mielőtt jobban kibontakozol itt..
  • DarkSector
    #1928
    Bevan pöttyölve hogy mutasson fps-t?
  • Maxtreme
    #1927
    nálam simán megy frapsel. (dx11 mellett)
  • Prince23
    #1926
    5:50-nél nagyon LOL
  • Prince23
    #1925
    Maximális beállítás mellett DX11 effektekkel, Very high tesszelációval!

  • Drizzthsz
    #1924
    Nekem se, afterburnerrel sem.
  • Haversrác
    #1923
    Szasztok. DX11-ben sikerült valakinek az FPS-t megjeleníteni. Fraps-al nem megyen?!
  • xido
    #1922
    tudom :)
  • Calver
    #1921
    game options-ban ám átpiszkálhatod a dolgokat menet közben is.
  • Prince23
    #1920
    Szerintem meg nagyon jók az átvezetők. Máskülönben ez R* egyik legnagyobb védjegye. Figyel a sztori részletekre, aprólékosan kezelik.
  • xido
    #1919
    alapból érdekes meg fontos a történetben,de igen..pl arcade score módban nem tudni kikapcsolni eléggé barátságtalan húzás:)
  • grebber
    #1918
    Végig ez lesz itt ez a loading!
  • SpeedXHUN
    #1917
    ezeket a hosszú távezető videókat mindig végig kell néznem?:D nagyon unalma snéha h 1 percet ölök és 3 perc videó követi:D
  • xido
    #1916
    hát...én voltam a hülye,hogy hardra raktam még 2 másik akármi kikapcsolásával..rég anyáztam ennyit játék miatt 10 méteres távokon :)
  • Rage47
    #1915
    Szóval a kérdésem, hogy milyen drivert használ, akinek megy ezzel a videokarival?
  • Rage47
    #1914
    Nálam tök jól megy high-on /1280x1024/, de ez a problémám:
    LINK
  • Calver
    #1913
    8800GT-vel tolom (elég közel állnak egymáshoz), le kell csavarni grafikát de köszöni szépen jól elvan.
  • MerlinW
    #1912
    Külföldi fórumokon azt írják, hogy elindul... néha beszaggat minimum grafikán.
  • Rage47
    #1911
    Valaki játszik itt vele 9600GT-vel, vagy tud olyanról akinek ez van és játszik vele? Fontos lenne.
  • MerlinW
    #1910
    Itt. Fejléc.
  • broman191
    #1907
    Nem csúnya így DX9-ben sem, és milyen kevés textúramemót eszik... :)
  • wesker24
    #1906
    Ime egy pár kép tölem is !






  • grebber
    #1905
    Eddig azt hittem hogy a CoDokat nem lehet überelni nehézségben legnehezebb szinten.
    De ennek sikerült túlszárnyalni.És ez csak HARD ennél még van 2 nehezebb is!!!Szopok rendesen.Atyaég mi lesz a legvégén ha már az elején szopás van.
  • Prince23
    #1904
    No megnéztem ezt a gamet. Nagyon jól fut very high beállításokban, az anisotrop meg a másik 2x, meg 4x-en van. de nem oszt nem szoroz a látványban. A grafika nagyon ott van. Kb. ilyen fejlődést kéne felmutatnia az IW motornak is. GTA 4, és RDR játékokhoz képest ORBITÁLIS a grafikai látványvilág. 4 csapterig jutottam el.

    Az a tipikus Max Payne hangulat az első 3 fejezetben, a brazil részeknél nagyon rossz volt. Egyáltalán nem lehetett érezni a noir feelinget. VISZONT a chapt 4 eszméletlenül visszaadja a Max Payne hangulatot, és végre van benne noir. remélem végig megmarad eza stílus. mert első 3 fejezet inkább akciódúsabb volt, egy sima akciójátéknak tünik.
  • DarkSector
    #1903
    Hát GTX260 egy cseppikét lehet necces lesz.
  • BiG G
    #1902
    az első indításnál, amikor megkérdezi mekkora legyen a brightness, majd bejön az első intró (a szobás, amikor nyílik az ajtó), mindig kivág az asztalra.

    erre van valami megoldás? legfrissebb hang- és videódriver fennvan, a c++ és a visual akármi is, directx is.
  • Szasza20
    #1901
    na akkor úgy látom a hozzászólásokból ítélve nem kell agodni hogy nem fut max el DX10-ben!
  • grebber
    #1900
    Nálam több mint 2 éves géppel DX11 1920*1080 Tesszaláció max talán 2-3 dolog ami nincs very highon + 2x AA és játszható.
  • Lunki88
    #1899
    Hát ha úgy istenigazából mindent ki akarsz maxolni, akkor oda már kell vga-nak úgy 2gb vram legalább. Proci igénye nem olyan vészes mint ahogy beharangozták. GTAIV-nél legalábbis jobban lett optimalizálva. :D
  • DarkSector
    #1898
    -.-
  • Prince23
    #1897
    Jól fut Full HD-ben?
    és hogy bírja a max graf beállítást?
  • kill3r21
    #1896
    nyilván ha 3 havonta megnézetem akkor ha bármi lenne megtalálná akkor is...:)
    Szakmabeli vagy tehát neked kéne a legjobban tudnod hogy miről szól ez....
    80% üzlet....semmi több :)
  • petecz
    #1895
    A játék realizmusra törekszik, ha valakit fejbe lősz az meghal, és fordítva, te is így jársz (legalább is hardon játszok, és ott igaz). "Boss fight"-ok ezt a realizmusra hajazó képet tönkre tennék, és amúgy is felesleges.
  • BAk3R
    #1894
    megvan a válasz, bemásolom, hogy ha mást is érdekelne: "The Steam version of Max Payne 3 supports Steam achievements and buying DLC from in-game via Steam. Certain features normally associated with Steamworks—such as friends, cloud saves, stats, and matchmaking—are fully supported using Rockstar's own Social Club (not Steam or Games for Windows Live) as the platform for all versions. Retail key activation on Steam is not supported."
  • darkstreet89
    #1893
    Hát az! Amúgy lehet driver gond,nem tudom!Az tudom,hogy másnak is volt ilyen észrevételét nem tudom,hogy ő is NVIDIA karit használt vagy ATI-t! Remélem lesz rá valami okosság, esetleg új driver vagy valami frissítés a rockstartól!
  • DarkSector
    #1892
    Mondjuk ez eléggé gáz.
    Amúgy röhely mert ha 16:10-be torzulna és 16:9-es képpel csinálna torzitást, akkor pont hogy vékony karakterek lennének...
    Szóval ez olyan mintha 4:3-as képet nyomorintana 16:10-be...akkor kapsz ilyen dagi embereket!

    Vagyis a 16:10-nél valamiért 4:3-at mérettel dolgozik.
    Általában a 1680x1050-es monitorra mikor kiteszel 1600x1200-at az néz ki így....

    De ez VGA driver hiba szerintem.
  • DarkSector
    #1891
    Oks THX!

    Nem feltétlen fontos.
    De háát bazze megtörhették volna a monotonitást.

    Sebaj. Csak fel akartam készülni hogy mire számítsak.
  • Drizzthsz
    #1890
    Írtam a Rockstar Gamesnek egy support ticketet erről a problémáról. Kiváncsi leszek mit mondanak. A képet is belinkeltem nekik, amit itt linkeltél, mert nálam is ugyanígy néz ki.
  • Drizzthsz
    #1889
    chapter 5-ben vagyok. Bossfightok nincsenek, de easyn is meghalok kb. fél percenként. Illetve vannak főbb ellenek, de nincsen semmi spéci tulajdonságuk eddig, pont ugyanannyit kell beléjük lőni, mint bárki másba.
  • yesname #1888
    OFF
    Jah igen. 3 havonta lefuttatsz valamit. Közben meg ki tudja esetleg milyen trójai, malware vagy hasonló ügyköik ott. WArezt használsz? Simán terjednek warezes dolgokban is vírusok.
    Az mindenestre igaz, hogy nem nyitunk meg ismeretlen linkekeket és társai. Szóval látszik, nem vagy hülye, de messze nem úgy van ahogy gondolod. Nekem van vírusírtóm, tűzfalam stb. és soha semmi bajom nincs vele. MInden megy rendesen. Meg kell találni a megfelelőt, ennyi.
    Nekem szakmabelinek meg ne akarj lyukat beszélni a hasába, köszi :)