3246
banner
  • Tomy Lee
    #1970
    Multizni akarok.Nem cseréli valaki el kódját?Adok Swtor accountot:))
  • kill3r21
    #1969
    hát majd meglátjuk, szerintem ők már rájöttek mekkorát hibáztak a gta4el, és szerintem az 5re ilyen hibák nem lesznek...:)
  • DarkSector
    #1968
    Hát nem egészen...:D
  • Tomy Lee
    #1967
    Ez a jó pont ebbe a játékban(ez is:),hogy mind1 milyen a vga csak dx11-et tudja és szép grafika lesz.
  • DarkSector
    #1966
    Hát naná nem mindegy...
    de dx9-ben is bővel átlagon fellüli...nem panaszkodhat az sem akinek csak dx9 van...
  • Tomy Lee
    #1965
    Nekem annyira nem tetszik dx9 hiába full high.
    itt egy dx11 pl.2:20-tol csekk 720p+.Aztán 720p+ ez #1961
  • Lunki88
    #1964
    Ja egybként árulja már el valaki hogy a hangtompítós pisztolynak mi értelme volt? Mert próbálkoztam lopakodni de ebben a játékban azt nem lehet.
  • DarkSector
    #1963
    Hát szerintem igen...sajátot szoktak ilyenkor...
  • Tomy Lee
    #1962
    Saját vidi?
  • fearfan
    #1961
  • DarkSector
    #1960
    NEM..
  • tescodr
    #1959
    Igen attól függetlenül hogy rühellem a GTA részeket ha így ebben a formában jönne az 5 lehet bele néznék!
  • grebber
    #1958
    Elégedett lennék de akkor az biztos hogy kibaszott brutál gép kéne neki.
    Mert ebben nincs akkoa terület mint a GTA-ban.Szóval ezt ott megvalósítani és ugyanígy optimalizálni na az már férfi munka lenne a javából.Bár így lenne!
  • Tomy Lee
    #1957
    Elégedettek lennénk.Fizika teljesen rendben van ez mellett optimalizált engine(DX11),szép grafika!
  • Lunki88
    #1956
    Előre félek a következő gta gépigényétől. :)
  • tescodr
    #1955
    textúrabőség,sebzésmodell,fizika!
  • Tomy Lee
    #1954
    Multiplayer,hajrá.Ott nincs movie:)
    Sztori részbe igenis kell,pakolják csak tele videokkal!
  • kill3r21
    #1953
    srácok ha egy szóval jellemezhetnétek a grafikát, mit irnátok?
    Max beállitásokra gondoljon mindenki...
    Szerintetek ha a GTA5 ilyen lenne grafikailag, akkor elégedettek lennétek/lennénk?
  • DarkSector
    #1952
    A vibrálás a szar a videóban nem a sokassága...:D
  • Lunki88
    #1951
    Kicsit engem is zavart hogy szinte minden nagyobb hullám ledarálásakor mozizni kellett. Jó kellenek az ilyen jelenetek nem azt mondom, de már zavaróan sok volt belőlük szerintem. Egyébként az ellenfelek meglepően okosak benne, mindig próbáltak bekeríteni a rohadékok, sokszor sikerült is nekik. :)
  • kill3r21
    #1950
    nemrossz nemrossz
  • DarkSector
    #1949
    Ez a full grafika!!!

    (8x élsimitás van egyedül OFF-on de így se recés...:D)


    X
  • tescodr
    #1948
    hát igen hosszú idő óta végre egy izgalmas fordulatos bár sejthető story átlagos játékidővel :)
  • Tomy Lee
    #1947
    Én is úgy olvastam,hogy vannak csak nem akartam beleszólni mert nem voltam benne biztos.
    Nagyon nagy game!Simán újra fogom játszani,igaz még kb sehol se vagyok mert itt lógok megint neten de kicsit később nekiállok komolyabban aztán mehet reggelig:D
  • tescodr
    #1946
    Igen láttam de úgy voltam vele hogy ha már elkezdtem Medium-on akkor be is fejezem ezen.Amúgy vannak a game-ben Bossfightok csak el kell addig jutni :)
  • Tomy Lee
    #1945
    Lehet váltani ingame a fokozatot.Én is medium kezdtem és nem szeretném átváltani egyszer se.Mondjuk most Alan Wake-el belejöttem ebbe a stílusba(tegnap játszottam ki),az se volt könnyű:)
  • tescodr
    #1944
    most toltam végig.10/10 a játék :) animációkat végigolvasva kibontakozik a story.És hihetetlen a látvány!Amúgy Medium nehézségen toltam éés néhány helyen csak vért izzadva jutottam át!Készüljön fel rá mindenki ez egy nehéz játék!
  • Tomy Lee
    #1943
    Ez mondjuk komoly lehet.Meg kell vennem multizni akarok:)
  • Nagydög
    #1942
    Hmmm... Nagyon vacak ez az interaktiv film koncepcio. Viszont jo nehez lett a jatek. Mediumon is egy pillanat alatt kicsinalnak. Kulonosen idegesito a "valaki kiugrik a sarok mogul, boom headshot" halal. Es idonkent nagyon szep tiszta talalatokat is elsikkaszt a szemet.
  • LasDen #1941
    bulletime van...feltöltődik és akkor lehet használni, közbe az ellenfelek szintén belassulnak és nehezebb eltalálni ilyenkor a másikat...
  • Tomy Lee
    #1940
    Multiba is működik minden ami sztori módba?Bullet-time,közelharci lassítások.Vagy ez felejtős?
  • xido
    #1939
    egyébként ennél a Social club-nál..meg akár steam-nél is..nem lehet valahogy az online statisztikákat is törölni a játék mentéseivel együtt,hogy nulláról kezdjen az ember mindent vagy ne is látszódjék online a játék megléte?
  • Lunki88
    #1938
    Lefejelte a lámpát haha. xD
  • wesker24
    #1937
    Hát neke csak XP SP3 van fent és az DX9-ben van tettem is fel képet hogy milyen DX9-ben !
  • grebber
    #1936
    Azért kiváncsi leszek majd a DX9 vs SX11 comparsion képekre mert ha hátulról újjaznak se látok különséget.
    Lehet állóképen már észrevehető lesz!



  • DeerHunter01
    #1935
    Ebbe ne menjünk bele :D Nem írok semmit, vidd végig a játékot, aztán megbeszéljük :D
  • LasDen #1934
    mit??? nem értem...az hogy én mit gondolok nem jelent semmit....
  • DeerHunter01
    #1933
    Én ezt sem olvasnám szívesen ha még nem vittem volna végig a játékot.
  • LasDen #1932
    ebbe nem volt spoiler...direkt nem írtam semmi konkrétat...
  • tommygear
    #1931
    spoilert használjuk már