3246
banner
  • Bence94
    #2010
    Még mindig nem tudok betelni ettől a játéktól... Ószom mint az állat, minden fejezet egy teljesen más élményt nyújt...
  • Calver
    #2009
    komikus módon btw nem mindenkinél, nálam nem jött elő 1680*1050-es felbontással.
    itt van pár megoldás

    quick time eventeknél meg nem elég csak rányomni a gombra, hosszan nyomva kell tartani - ez szopatott engem is #1979-ben.
  • LasDen #2008
    kíváncsi leszek erre az új részre, de remélem nem fogja végig nyögdécselni :D
  • DarkSector
    #2007
    jah sokan irták hogy 4:3-as képet nyom össze 16:10-be.
  • KaBuTo666
    #2006
    Magad alá szartál? Akkor ezentúl a neved: a kis beszari. :D
  • Shep
    #2005
    Na belenéztem a legelejébe, 1440*900-ban jól fut (DX11 minden maxon kivéve az élsimítást)csak mintha olyan nyomott lenne a kép. Na meg ez a magam alá szartam mozgás totál röhejes :D
  • DarkSector
    #2004
    Hát Tomb Raider még lecsaphatja.
    Mert sokkal életszerűbbnek tűnik.
    Max kicsit így sterilebb és "robotosabbnak" látom. Mármint a mozgás.

    Az hogy látványra szebb valami nem elég csak pixelszámot növelni...
  • Tomy Lee
    #2003
    Én eddig nem játszottam Tomb Raider-el de ez kötelező lesz úgy látom!:)
  • Tomy Lee
    #2002
    Rockstar feldobta a magas labdát most ezzel az engine-el.Mert ez az elfogadható optimalizálás 2012-re ilyen grafikával.
  • KaBuTo666
    #2001
    Mert. Lehet tippelgetni, okosakat írni de nem jutnánk előrébb.
  • DarkSector
    #2000
    Ez lesz pc-re.
    Nézd meg a karaktert, nah EZ már játék bazze.
    Eddigi TR-ekben az a robotos animációktól hánytam, na valami ilyeneket akarok én látni mostantól.

    Mondjuk ez animációban alázza majd a Max-et.

  • DarkSector
    #1999
    :)
  • Lunki88
    #1998
    Mert jó marketingfogás.
  • DarkSector
    #1997
    Nem kritizálás hanem hogy tudja a kollega hogy ez miért fordul elő néhány játékban.
    Nem azt mondom hogy könnyű, csak akkor miért hagyják a játékba ezt a funkciót?
  • DarkSector
    #1996
    Bocs.
    Csak mondom mert én egy játékban ALAPNAK tartom hogy egy karakter COOL legyen aztán beszélhetünk a környezet kidolgozottságáról.

    Pár név:

    Uncharted
    Gears of War
    Metal Gear Solid Rising
    Resident Evil 5
    Star Wars FU 2
    majd az új Tomb Raider!
    Ghost Recon Future Soldier
    Final Fantasy
    Ninja Gaiden
    meg pár egyébb cím.

    néhány cím ahol a karakterek lemásznak a képernyőről majdnem annyira durván néznek ki.
    Mint itt ez a kopasz a képen..
  • KaBuTo666
    #1995
    Könnyű mondani, írni. :D Mennyémáááá fejlesztőnek vagy minek és old meg ezt a problémát. :D
  • DarkSector
    #1994
    Naná hogy jobban fut mert a dx11-nél sok játékban nem tudnak optimalizálni és sok felesleges számítást végeztetnek a vga-val.
  • Tomy Lee
    #1993
    Ezt most miért kellett fájadítani a szivem,ez az egyik játék a jövőre nézve ami miatt akarok konzolt:D
  • fearfan
    #1992
    azért van különbség a dx9 10 meg 11 között is.Én sem hittem,hogy van különbség,de amióta sok gém vistát meg w7-et kér,azért látni rajtuk,ha nem is eget rengető a különbség.Az más kérdés,hogy pl a dirt 2-nél a dx9 2× jobban fut,mint a dx11
  • Fpocok
    #1991
    Egyetértünk. Blur és PP nekem sem jön be.
  • DarkSector
    #1990
    Van homályositás egy cseppet, az SSAO-HDAO.
  • Tomy Lee
    #1989
    Na meg a blur,ami itt HÁLA AZ ÉGNEK NINCSEN!
  • Tomy Lee
    #1988
    Kérdés,hogy ez érdekel e valakit mert személy szerint nem foglalkozok ezekkel.Ezt a post processing @zarságot kimondottan utálom
  • DarkSector
    #1987
    Ezt is megnézném PC-n egy nagyobb látvány tunninggal, mert a Metal Gear-ek már így koonzolon is büntetnek.
    Főleg a karakterek.

  • DarkSector
    #1986
    DX11 igen ha van éppen. De nem mindenhol van.
  • Tomy Lee
    #1985
    Ott vannak az eltérések DX állításával.Msaa,ambient occlusion,tessellation ami PC.Ja és a shader model.
  • DarkSector
    #1984
    Igen nincs szégyenkezni valója.
    Én ezért tisztelem a kis masinát mert józan észnek ellentmondó dolgokat képesek művelni egy fix hardveren.
    Pc-t nem fogja már soha utolérni, mindig csak az a kiváncsiság hajt.
    Hogy "mennyivel" rosszabb, vagy "mennyivel" gyengébb. Soha nem az a kérdés hogy melyik szebb, mert egyértelműen minden multiplatformnál a pc minimum a felbontásasal előrébb van.
  • Fpocok
    #1983
  • Tomy Lee
    #1982
    Remek összehasonlítás.Jó ez a konzol még mindig.
  • DarkSector
    #1981
    Boxra is fasza lett.
    Mind2 platformon minőséget alkottak.

    Hogy őszinte legyek énis nagyobb eltérésre számítottam.
    De biztos fullhd élőben jobban látszódik a különbség.

    Xbox-nak összvissz 512mb memoriája van valahol lennie kell eltérésnek...
  • Lunki88
    #1980

    Egy kis összehasonlítás a konzolos tesóhoz képest. Szerintem leginkább az árnyékoknál látszik a különbség, annyira nem áll leejtős az eltérés.
  • Calver
    #1979
    Chapter 8 asszem, quick time event, felugrik "Kick: Press F" üzenet, F megnyomására semmit nem csinál. ötletek?
  • DarkSector
    #1978
    Fenéket...:D
    max 2-3 cim van.
  • Tomy Lee
    #1977
    Hogyne jelentene már.Most nem kezdek el dx9 vs dx10 képeket ide beszúrni más játékokból de igenis jelent valamit.Van olyan aminek külön dx10 exe van és sokkal szebb úgy ingame
  • grebber
    #1976
    A játék végére csúnya lesz a statisztika HARD-on. Chapter 8 és már 100 halál van.
  • Tomy Lee
    #1975
    Na ez így már jobban mutat:)
    Amúgy nem csak fényviszony különbség van.Shader jobb,effect több/szebb pl.
    Én is csinálok majd videot de fraps-om teljesen meghalt:(
  • Nagydög
    #1974
    Khmmm... Az elso flashback kuldetesben a kollega beall a tuzlepcsore, es nem tudok tole tovabb menni. Ha ravasz vagyok, es egy kis veraldozat aran megelozom, akkor egy szinttel lejebb csak szimplan meghalok. Ez bug, vedelem, vagy csak balfek vagyok?
  • DarkSector
    #1973
    DX10 és 10.1 egy kamu dolog.
    Szart sem jelent, még DX11 is csak néhány játékban jelent valami eltérést.
  • fearfan
    #1972
    Igen,a sajátom :D

    Ilyen dx 10.1-ben,nemtom,hogy van-e vmi különbség a kettő között,tán a 10.1-nél jobbak a fényviszonyok.
  • Tomy Lee
    #1971
    digital delux.