3246
banner
  • Maxtreme
    #2053
    Attól függ hogy port lesz e mint a 4, vagy párhuzamosan fejlesztik pc-re is :)
  • SpeedXHUN
    #2052
    remélem a gta V-tt sem basszák el:D
  • Skypack
    #2051
    Végre nem csalódtam, jól sikerült az optimalizálás elég szépen fut és szépen is néz ki, szép munka Rockstar
  • Shep
    #2050
    A gépigényt biztos úgy adták meg, hogy a Cowboys stadionban lévő kivetítőn tervezték játszani :D
  • Pretorian
    #2049
    Ahhoz sem kell nagy gép. VRAM kell neki bőven, mint anno a GTA IV-nek.
    Az én közepesnek csak nagyon erős jóindulattal nevezhető konfigomon full HD-ben 40-60 fps-el fut úgy, hogy csak az AA nincs bekapcsolva, és a tessellation is "csak" high-on van. Minden más fel van húzva fullra.
    Elég jól van optimalizálva, remélem a GTA V is lesz ilyen igényes.
  • Szasza20
    #2048
    ja oké tényleg!
  • Szasza20
    #2047
    annyit dobna rajta a dx 11? hogy akkora paksi atomerőmű kéne neki? :D
  • TaRka0107
    #2046
    Ezt a warez topikba írd!
  • grebber
    #2044
    Nagyon nagy gép a csutka maxhoz kell!
  • Szasza20
    #2043
    DX10, maxon minden, 720p! ennyit a nagy gépigényről!

    http://noob.hu/2012/06/03/MaxPayne3_2012-06-03_14-06-32-65.jpg
    http://noob.hu/2012/06/03/MaxPayne3_2012-06-03_14-02-19-87.jpg
    http://noob.hu/2012/06/03/MaxPayne3_2012-06-03_13-41-02-65.jpg
    http://noob.hu/2012/06/03/MaxPayne3_2012-06-03_14-02-39-52.jpg
    http://noob.hu/2012/06/03/MaxPayne3_2012-06-03_13-41-33-47.jpg


  • grebber
    #2042
    Már rajta vannak a dolgok felderítésén!
  • Tomy Lee
    #2041
    "Camera toggle" opció miért vált automatikusan néha el?
  • Zsoti90
    #2040
    én már csak egy dolognak örülnék egy jó magyarításnak :)
  • rolemodels
    #2039
    szia nekem se indult a játék de nekem ugy let jo hogy a virusirtot le kellet törölnöm a gépröl kaspersky virusirtom volt amiota nincs virusirto a gépen kifogástalanul megy a játék
  • Seth
    #2038
    Xbox-ról úgy emlékszem hogy más-más gombot kell megnyomni, nem ugyanazt
  • mkrisz13
    #2037
    Hello, elakadtam a chapter 9 végén, amikor a faszi nekem jön a machetével, és nyomkodni kell az egeret, de mindig kinyír, az első csapást néha sikerül kivédeni, de a másodikkal rögtön hazavág.:( Van valami trükk, folyamatosan kell nyomni az egérgombot, egyszer, vagy püfölni egyfolytában, vagy lehet hogy ez bug? Esetleg egy mentés nem akad vkinek?
  • Lunki88
    #2036
    Akinek még mindig nem menne a steam verzió annak itt egy hasznos leírás. Ez alapján nekem végre sikerült elindítani. Hihetetlen amúgy hogy a userek hamarabb rájönnek a megoldásra mint a rockstar...
  • Shep
    #2035
    Hát néha azért én is visszasírom azokat az időket.
  • rolemodels
    #2034
    valaki megirhatná hogy multiplayerbe amikor várjuk az embereket hogy jöjjenek a szerverre és nem indul még a pálya akkor nem lehet kilépni valahogy ?mert esc -re nem lép ki csak ctrl+alt+del -re
  • MerlinW
    #2033
    S ilyenkor áldják a fejlesztők a 80-90-es éveket, mikor még nem volt internet és online közösség:)
  • Shep
    #2032
    Ez tetszik nekem :)


    My support ticket to R*
    If you have not submitted one, do it now.

    Hello Rockstar. I love the game, or would love it rather, if it was completed. As it stands it is a gem covered in crap.
    1.) I cannot play with my native resolution which is 16:10 1366x768! The image is stretched and horrible! Thousands of your customers are having this problem, FIX IT! Did you not test the game before launch? What kind of monkey business are you running there? Only way to bypass this is to launch it windowed, which is something what you recommended some to do to some guy on twitter? Lolwut? WHY would we need to run the game in windowed mode?! Its not how the game is supposed to be played! And while in windowed the graphics settings go out of whack too. For the love of all that is holy fix your damn game please, its been 4 days now!
    2. Mouse acceleration must go. Simple as that. Or atleast put that as a choice in options! Why would we, PC gamers need console mouse acceleration? I cant properly aim at anything!
    3. Multiplayer is great fun! IF you can get in a server... 7 out of 10 attempts result in a lenghty loading screen and a disconnection due to "bad data" from host or some  like that.

    I apologize if my letter is rather heated. I do not mean to offend, but i am very offended by your unfinished product i paid full retail price for. Next time let us pay you 60% of the games price, since the game is only 60% finished.
  • Mattheuska
    #2031
    Segítsetek, valahol még írtam lent, hogy nem indul meg minden, de most elindult( nem raktam szóközt telepítésnél) és frissített meg minden, de most mikor elindul a játék csak azt írja ki, hogy initializing.. és megy a zene meg a max payne 3 felirat..meddig kell várni vagy mi? meg nem tudom feltenni a social clubját :S azt írja h valami újabb verzió fent van a gépen, de nincs :S kérlek titeket segítsetek! :(
  • Maxtreme
    #2030
    Én még nem vágtam tele a topikot képpel, most pótolom





















    dx11 max, tessalation off.
  • Danyi
    #2029
    Sziasztok!
    Erre a Still Loading problémára van valami megoldás, vagy majd patchelik? Iszonyat, hogy 5 perces átvezetőket kell néznem, amiket már láttam egyszer... -.-
  • Shep
    #2028
    Ja elnéztem, ez már korábbi volt. Hát akkor várakozó üzemmód.
  • Shep
    #2027
    Most jött valami 1 xxxx17-es vagy mennyi patch lehet már javítja a hibát.
  • darkstreet89
    #2026
    Hát akkor passz :-/ Csak lesz tán jövőhéten rá egy frissítés! Nem értem ilyen hibát,hogy nem lehetett észre venni!
  • Shep
    #2025
    Na nekem ez nem jó, mert azt írja a tesztnél ,hogy ez a felbontás már létezik ami igaz is.
  • Shep
    #2024
    Ja látom te nem ilyesmit írtál, na kipróbálom. Kösz.
  • Shep
    #2023
    Ilyen ablakban futtatás? Az nálam nem játszik akkor inkább várok.
  • darkstreet89
    #2022
    Olvass vissza pár oldalt leírtam,hogy NVIDA kariknál mi a teendő,míg nem jön a javítás! ;)
  • Shep
    #2021
    Nvidiára nem találtam benne megoldást. mondjuk nem értem ,hogy ilyen hibákat miért nem lehet észrevenni.
  • frankblack
    #2020
    Nekem nagyon bejön a game. Kérdésem lenne:
    Medium-on ha végigviszed a játékot megkapod a karakter választót arcade módban. Ez ok, de a gyakorlatban ez mit jelent? Választható lesz az összes Max Payne "skin" ami a story folyamán előfordult mindegyik???
    És ehhez pluszba még Old school módban a Max Payne Advanced karakter model-t is megkapod?
    Please valaki erősítse, vagy cáfolja meg!
  • PunkZoli
    #2019
    ki lehet valahogy kapcsolni ezeket a buzi arany fegyvereket?
    a multi meg elég gáz :D nekem 3-4 golyót kell lőni a fejbe valaki meg(nevezzük random náci haxornak) egy golyóval elintéz
  • V43 1105
    #2018
  • BiG G
    #2017
    nem vita kérdés, kinek melyik tetszik jobban. imádtam az aprólékosan megrajzolt képregényeket átvezető gyanánt, a mocskos és hideg new york-ot, meg az indíttatásom is nagyobb volt, a bosszú miatt, jobban átéreztem a sztorit.

    itt se new york (2 chaptertől eltekintve), helyette dél-amerika, amit amúgysem szeretek egyéb okokból kifolyólag, ugyan minden mozzanatán látszik max-nek, hogy azóta is szét van esve, de itt nekem sovány vigasz a gazdag ember feleségének a megmentése. nem ugyanaz, mint amikor a meggyilkolt családod miatt, drogdílerek ellen harcolsz.

    a poénokból is kevesebb van, a max payne 1-2-ben rengeteg rejtett és nyílt poén volt, és ugyan itt is akad, de sokkal kevesebb és azokat is csak akkor érted, ha alaposan ismered a korábbi részeket. viszont ezzel párhuzamban szinte nulla kapcsolódási pont van, míg az előző két rész egymás automatikusan értelmezett folytatása volt.

    persze, nyilván ha megcsinálnák harmadjára is ugyanazt, akkor rókabőr szagú lenne, másrészt újat is kellett mutatni, így lett ez. nem rossz, sőt nagyon jó játék, de egy korszak véget ért a max payne 2-vel annak idején. egy korszak, aminek remek folytatása a harmadik rész, másmilyen, de remek.
  • TaRka0107
    #2016
    ŐŐ lehet, de nem tudom, rég játszottam a MP1 -el meg 2-vel, de lehet ennek jobb a hangulata:)
  • BiG G
    #2015
    3-4 óra játék után azért azt mondom sikerült elkapniuk a rockstarosoknak a dolgot, és habár a max payne 1-2 hangulata határozottan jobb (talán csak new york miatt), méltó folytatás lett.
  • broman191
    #2014
    Szerintem nem lett nehéz a hard, nem rég fejeztem be, közepesen többet haltam mint hardon. Most kezdtem egy oldschool-t, ott sem véltem felfedezni a "brutális nehézséget" ahogyan a leírásban áll...
  • kill3r21
    #2012
    nekem sincs képarány gondom