3246
banner
  • xido
    #2094
    igen,abból kiindulva,hogy egyszer felvettem x helyen..aztán már nem volt ott halálom után
  • Tomy Lee
    #2093
    Golden Gun-ért ha elkezdek megint egy régebbi chapter-t és megszerzem majd visszatöltöm ahol abbahagytam akkor kollekciómba benne lesz?
  • LasDen #2092
    én csak a multiban használok soft aimet...amúgy az ilyeneket kezdésnél kikapcsoltam...
  • xido
    #2091
    egyetérte..lassításnál nagyobb segítség nincs,aztán mehet legalább a tripla headshot :)
  • broman191
    #2090
    "Jól lőni" akkor lehet hogyha kikapcsolod a rásegítéseket, minden off-on és free aim egészen finom eredményt ad...szerintem ártalmasabb a "segítség" ebben a játékban minthogy előnyös lenne... :)
  • xido
    #2089
    biztos?..gta4 nem hagyott nyomokat esetleg?
    regedit és ha találsz bejegyzést,töröld ki
  • LasDen #2088
    ember függő....itt az átlag most többször elvérez míg mások átgyalogolnak...:D
  • DarkSector
    #2087
    Nem lehetetlen megcsinálni.
    De brutál irritáló hogy te jól akarnál lőni de a játék nem adja be.
  • MerlinW
    #2086
    1920, minden max (+HDAO, Tesselation very high)
    Hard-on játszom, chapter 6-nál járok, kb 5x haltam eddig, nem értem a nehézség miatti kritikákat. Szerintem semmivel sem nehezebb, mint bármelyik TPS. Eddig még komolyabb buggal, fagyással, stb sem találkoztam.





  • Mattheuska
    #2085
    amikor felakarom telepíteni a social clubot ezt írja ki:


    "A newer version 1.0.9.5 installed for Rockstar Games Social Club. Exiting installation."


    pedig nincs is telepítve a gépen...

    pls help!
  • SpeedXHUN
    #2084
    Küldd el privátba a cd kucsod! Utána nézek:D
  • zadorjan
    #2083
    Szevasztok !
    Megvettem a gamet EREDETIBE és felraktam eddig oké. Aztán indítás után elkezd betölteni a címlista bejön azt utána kidob az asztalra. Nem tudok mit kezdeni vele.
    Olvasgattam vissza nem volt senkinél hasonló ??
    Konfigom: Corei5-750, 8GB RAM, GTX 460,
  • Tomy Lee
    #2082
    Nekem a stadionnál kezdett izzadni Payne,ott vettem először észre legalábbis:)
    Tárazásra is van pár különféle animáció.Igényes játék lett az biztos
  • Tomy Lee
    #2081
    Go vissza warez topik..
  • Fpocok
    #2080
    Menet közben izzadok. Tárazás után megtörli a homlokát, beljebb húzodik, mikor lövik a fedezékét. WOW
  • TaRka0107
    #2079
    Gondolom black box-os verziód van. Az írja h meddig telepíti, azzal meg menj át warez topikba. Ha tévedtem bocsi.
  • Shep
    #2078
    Szerintem a Blackbox verziót próbálja felrakni :)
  • broman191
    #2077
    Pár percig vinyóról vinyóra. DVD meghajtóról megy vagy mi? :D
  • skygt90
    #2076
    Nektek meddig telepítette a játékot ? :D Mert nekem 2órát ír ki hátralevő időnek,,,az kicsit húzós :D Nemhiszem akkor hogy megvárom :S :D
  • DarkSector
    #2075
    Nagy betűkkel lett írva, az OFF/WAREZ-ban. ne itt kérdezősködj warez-ről...vagy ne csodálkozz ha nem irnak vissza.
  • Mattheuska
    #2074
    nem hiszem, tényleg nem tudsz valami megoldást? :S :(
  • DarkSector
    #2073
    erős géped van.:D
  • Mattheuska
    #2072
    segítsetek légyszives ezzel a inicializing szarsággal :S
  • Fpocok
    #2071
    Max felbontáson, dx11ben tökéletesen megy. Nem semmi...
  • broman191
    #2070
    A befejezés tényleg lehetett volna jobban kidolgozott, így túlzottan hálivúdi', banális - de végülis élvezhető. Viszont így bárhogy folytathatják a sorozatot, nagyon érezni lehet rajta hogy ehhez a részhez folytatást nem terveznek, Max mehet bárhová a világon ezután igazságot tenni, igazi amerikai hőshöz illően...
  • Calver
    #2069
    nagyon sok, mivel nálam gyengébb gépen nagyobb felbontásban köszöni szépen nagyon szépen fut. (igaz lecsupaszított windows, másképp lehet durva memóriagondjai lennének 2 GB rammal)
  • skygt90
    #2068
    Sziasztok. Ezen a gépen mennyi esély van rá hogy elinduljon ? Core Q6600, 4gb ram , 8800 gts 320mb . Minimum grafikán is teljesen megfelel, 1280X1024-ben is :D
  • Seth
    #2067
    Megérdemli :D
  • BiG G
    #2066
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    igazán visszamehetett volna new yorkba a végén max :D helyette az unalmas, napsütötte tengerparton lógatja a lábát, pfeh. remélem előszedik még egy negyedik rész erejéig is. ennyi erővel lehetne a helyszín moszkva. vagy budapest!
  • Lunki88
    #2065
    Ugye ugye, mondtam én itt már korábban hogy zavaró ez a sok cut scene...
  • #2063
    Sziasztok

    A játék nálam a rockstar painkiller effektes logó után kilép szó nélkül. Az installt direkt szóköz nélküli nem ékezetes mappába csináltam, ahogy láttam is mástól, mert tudtam, hogy van azzal is probléma. Akkor ez meg mitől lehet?
  • broman191
    #2062
    Második végigjátszáskor én sem örültem a sok átvezetőnek, tényleg rettenetesen sok van, pár rövidebbet éppen el tudtam nyomni, de a hosszabbakat általában már nem tudtam, mindig "still loading" feliratot tolt az arcomba (lehet hogy egy SSD beszerzése segítene ezen). Ezért jó ha megy a játék közben a TV, legalább az untat és nem a sokadszorra látott átvezető jelenet. Körülbelül 7 órát vett igénybe a második menet az elnyomhatatlan átvezetőkkel együtt, ha csak egy órányi átvezetőt számolunk (talán van az több is) akkor a tisztán gameplay részek valahol 6 óra környékére/alá jöhetnek ki.
  • Maxtreme
    #2061
    Rövid vélemény így a chapter 7-ig.
    Nem rossz ez a játék, de komolyan mondom olyan érzésem van vele kapcsolatban mintha egy filmet néznék... és ezt most nem pozitívumként mondom. Mi a szarnak bele percenként 5 perc átvezető? Nincs azzal baj ha egy játék nem folyamatos darálásból áll, de könyörgöm ez mégis csak egy akció JÁTÉK.
    Sok esetben miután végignéztél egy 3-4 perces átvezetőt, lépsz ötöt (eközben semmi nem történik) megint jön a cutscene..
    Kíváncsi volnék hogy a 10 óra gameplay az egész mindensége értendő (tuti) vagy csak a "játszható" részekre? Mert akkor ez jó esetben is kb 4-5 óra.
  • LasDen #2060
    nekem egyszer az átvezető megállt, de a hang ment tovább majd utána elsötétült...később meg mikor indítottam, akkor folyamatosan villodzótt...kiléptem majd újra be, és jó volt...

    azé akad 1-2 helyzet, mikor a mész-lősz megoldás célravezetőbb :D
  • broman191
    #2059
    PC-n 2 végigjátszás alatt összesen kétszer dobott ki exe hibával az asztalra, ennél komolyabb hibákat nem tapasztaltam...
  • Shep
    #2058
    Tetszhalott lett Max :)
  • Attila8805
    #2057
    Az előbb én is beszoptam.Vetődtem oldalra leértem a földre és nem kelt fel többet sőt lőni se tudtam meg mozgatni az egeret de az ellenek mozogtak.Vagyis csak a lábuk mert más nem látszott XD
  • Shep
    #2056
    És ráadásul boxon.
  • woy
    #2055
    álltíólag igen bugos
    ez igaz ?
  • sherlock1
    #2054