3246
banner
  • MerlinW
    #2134
    Nekem az elsőre sikerült hard-on:) Egyedül a stadionos rész végén (lelátón rohamozó katonák) haltam meg egynél többször, de ott is csak mert ész nélkül próbáltam rambózni:)
  • wesker24
    #2133
    Nekem azt mondták hogy 15 van de ha 14 van akkor 14 van :D
  • TaRka0107
    #2132
    Az mind1, hogy act-e vagy chapter, nem azért írtuk oda hogy kiemeljük. Wesker24 rosszul tudja, 14 chapter van.
  • Frank99
    #2131
    zavaró, valóban.
    az 1-2 rész után igenis zavaró.
  • Frank99
    #2130
    bocs chapter, :-)

    kösz, csak megy a Diablo is, az meg Act....

    :-()
  • samsung123
    #2129
    Tudok angolul, nem a story zavar, hanem az hogy én sokat játszottam az első két résszel, és kb tényleg lövök 10 golyót és videó, bele se tudok melegedni, mindíg kizökkent. Szerintem a helyes arány nincs meg. Ha valakit nem zavar, annak csak örüljön.
  • TaRka0107
    #2128
    14 chapter van!
  • wesker24
    #2127
    15 Chapter van !
  • Frank99
    #2126
    hány act van?
  • TaRka0107
    #2125
    De aki nem tud angolul az ne vegye már meg a játékot és ne sírjon az átvezető videók miatt. Szerintem nagyon jó így, és kicsit túlzás hogy 10 méterenként van. 3-adjára viszem végig és még most sem zavar.
  • DarkSector
    #2124
    Köszönöm az infót. :)

    Én problémámat nem a beállítás oldja meg, hanem sajnos mindenképpen ilyen, már végigpróbáltam mindent.
    Olyan érzésem van. (nem gyalog) hogy vagy lassan lehet célozni vagy gyorsan de nem oda lő vagy egyeltalán irányítani sem lehet ormálissan.

    De egy fórumozó azt monta hogy egyik hibát az okozhatja hogy a célkereszt ha odamegy egy célpontra még ettől MAX karja később fordul oda és addig mellé lő...:S

    Csak ezzel az a baj hogy én azt hittem mivel sok ellenfél van nyomom egérrel s gyors fejbelővőldözöm őket, de olymindegy mert annyira ettől lassu lesz hogy simán kontrollerrel is ugyanaz az eredmény.
  • BAk3R
    #2123
    enterrel lehet skippelni a videók egy részét.
  • xido
    #2122
    és nem reagál 2x ugyanúgy...az eleje mindig,ha újra kezded,de aztán minden lépésedhez alkalmazkodik..
  • Pretorian
    #2121
    AI sem hülye ahogy elnézem. Végre nincs olyan mint más shooterekben, hogy mindig a tök nyilvánvaló helyen fog kiugrani a fedezékből csak hogy szájbalövesse magát. Inkább próbál kúszni-mászni megkerülni, gránátot dobál hogy időt nyerjen a helyváltoztatáshoz. Fasza.
  • grebber
    #2120
    Engem nem idegesít ,szerintem jó így.
  • samsung123
    #2119
    Titeket nem idegesít, hogy lépek 5-öt lövök kettőt..és videó??? alig játszok, egy 10 méterenként videó...engem nagyon idegesít. Az meg hogy képregényes jeleneteket kivették, az is rátesz egy lapáttal.
    Nagyon vegyes érzéseim vannak, és nem azért mert annyira vártam. az 1-2 részét, hónapokig toltam. Sokminden van amitől max payne a játék, de pont a lényeget hagyták ki, a képregényt és a töretlen akciót, ja meg mocskot, minden másban le a kalappal.

    ímiért kell ennyire tele scriptelni??? Cod-nál is rosszabb, pedig videók nélkül is mehetne történés, nem ennyire direkten, hogy a kiveszi az irányítást a kezemből teljesen
  • broman191
    #2118
    True story...ugyanezt megcsinálod a legnehezebb szinten, csak a hamar elb4szás nélkül akkor WIN.
  • xido
    #2117
    ugye?..vihogva elvagyok,taktikázok,fedezékből campelek,okosan lassítok,de amint egy dobozt találok,nyakam szegem egy szar ugrással vagy valaki lábon lő a kanyarban:))
  • Gabe18
    #2116
    Én azt bírom ebbe a játékba hogy ha van nálam 3 doboz energia, vagy fájdalomcsillapító vagy mi a franc, akkor azt rendre elb...om pillanatok alatt. De ha már nincs egy se, és van egy centi energiám, akkor azzal lelövök 15-20 embert rendre...
  • xido
    #2115
    bekavarhat social club is
  • samsung123
    #2114
    nemsoká jöhetnek a modok
  • #2113
    fasza nálam csak úgy random indul el a játék, van hogy egyből, van hogy 4x indítom mire megy, előtte meg kidobálja hibaüzi nélkül... minden létező dolgot kipróbáltam, amit a neten lehet találni, a hiba okát se írja ki a VS, mert nem is dobja fel, hiába van elvileg minden jól felrakva és a debuggernek is rá kéne állnia erre...

    de a játék nagyon tetszik :)
  • BAk3R
    #2112
    kill indicator on, minden más off nálam a gameplay-ben.
  • Tomy Lee
    #2111
    gameplay/reticles/weapon specific
  • Reg5
    #2110
    A játékban hogy lehet átállítania célkeresztet? Az alap fehér pontot mindig későn veszem észre.
  • DarkSector
    #2109
    Próbáltam mindent, aim assist ki-félig be tlejessen be.
    Próbáltam kontrollert is meg bill+egér ugyanaz az eredmény.
  • BAk3R
    #2108
    nálam is odalő ahova akarom amúgy, biztos kikapcsoltál minden autoaim-el kapcsolatos dolgot?
  • DarkSector
    #2107
    Legelső helis rész pl.
    az kurvagáz volt.
  • broman191
    #2106
    Mit értettél azon hogy "nem adja be"? Amikor valahová lövök oda is találnak a golyók, egyedül stadionos sniper mókánál volt ez másképp ahol egy centivel máshová kellett lövöldözni a mozgó ellenfeleknél. :)
  • DarkSector
    #2105
    Tudom ki van lőve.

    De nem erről beszéltem a hsz-aimban, szerintem félreértelmezték néhányan.
    Az én gondomnak a világon semmi köze a célzásrásegítéshez.
  • Tomy Lee
    #2104
    Ezt kipróbálom thx:)
  • xido
    #2103
    állj meg minden fejezet végén és csináld újra arcade módban..arra csúnyán rá lehet kattanni,2x legalább újra nyomod a pontok miatt :)
  • Tomy Lee
    #2102
    Az a legjobb,hogy végig se játszottam de már várom,hogy elkezdjem megint elölről
  • MerlinW
    #2101
    De, alapból be van kapcsolva. Nézd csak meg a gameplay beállításokban.
  • DarkSector
    #2100
    Nemtuom mire gondolsz, semmilyen rásegités nincs. :D
  • Mattheuska
    #2099
    isten vagy. köszi sikerült :)
  • xido
    #2098
    nézz bele a local machine vagy a current user mappán belül a software-be..keress rockstar bejegyzéseket,ha van..
  • xido
    #2097
    hát a menüben keringj,mert van egy statisztikai adatlap,ahol mutatja miből mennyit találtál már..de a socialclub honlapra ha felmész,ott is láthatod fejezetekre bontva a játékot,hogy mi van meg
  • Mattheuska
    #2096
    vagy a regeditbe mit keressek?
  • Mattheuska
    #2095
    és ha hagyott azt hol tudom megtalálni? :S