3246
banner
  • Tomy Lee
    #2176
    Na igen,remekül néz ki!
  • DarkSector
    #2175
    kis off: Emlékszel mit mondtam a Tomb Raider-ről?
    Nézd meg az E3 Gameplay-t, nah ez odabasz.
  • Nagydög
    #2174
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Inkabb a bugyuta tortenetvezetes idegesito. Nincs iranyitas, a rosszfiuk elsetalnak a novel. A rosszfiuk az utolso pillanatban ismet lelepnek a novel. Nincs iranyitas, Max besetal a legvedhetetlenebb helyre, letolja a nadragjat, behajol, es atadja az iranyitast. Nincs iranyitas, Max beles egy ablakon. A kis szobaban vagy ot ember nyuzsog a tuszokon kivul. Max berugja az ajtot, es uvoltozni kezd. Nyilvan az ablakon keresztul loni nem lenne lovagias.
  • Kongy
    #2171
    Az átvezetők fontosak, ha érdekel a sztori, a "homály effekt" meg Max illuminált állapotát hivatott jelezni. 2 féle ember van: akinek bejön, és akinek nem. De van egy harmadik is, aki eltűri.
  • mucsácsó
    #2170
    Olvasgatok vissza, de eddig nem találtam olyan panaszt, mint ami nálam van. Megy jól a játék meg minden, de az a baj, hogy néha az árnyékok NAGYON pixelesek, és ezáltal a modelleken is látszódnak néha batárnagy pixelek... tök mindegy milyen minőségűre állítom a grafikát, high-on van a shadows, ugyanúgy pixelhalmaz... találkozott valaki ilyesmivel? Elvileg a legfrissebb driver van, nem tudom mi a baj...
  • jarlaxxe
    #2169
    Ezt a rengeteg szar átvezetöt nem lehet valahogy kikapcsolni, vagy legalább azt a idegesitö homály effekteket?

    Így a 8 fejezet környékén erösen ugy érzem jól tettem, hogy nem vettem meg.
  • priluki
    #2168
    agyatlan buta lövölde.. :( de igen a single mindent visz :)
  • gosumofo
    #2167
    A multi tipikus konzolos szar, p2p, 5 pályával, többi majd dlc.
    Tele idióta OP perkekkel, HP barokkal mutatja az ellenfeleket ha körbenézel meg ilyenek.
    De a single player olyan jó, hogy azért megérdemlik a pénzt.
  • Fpocok
    #2166
    Hmm. Úgy látom P2P? Akkor felejtős. Pedig megvettem volna 4k ért.
  • Fpocok
    #2165
    Valaki mesélne róla, milyen a multiplayer?
  • DarkSector
    #2164
    Meg én közbe mint kiderült bullet-time nélkül lőttem, de mind1 már...:D
  • broman191
    #2163
    Csak annyi a trükk hogy ne célozz a helikopteres rész alatt jobb egérgombbal, hanem csak egyszerűen lövöldözz, több esélyed van a találatra úgy, bármennyire nevetséges is... :D
  • DarkSector
    #2162
    Mi sikerült elsőre HARD-on a helikopteres rész???
  • broman191
    #2161
    Egy közepes és egy hard végigjátszás után 41. Elsőre közepesen eléggé siettem, bőven lehetne ez jobb is.
  • LasDen #2160
    én kettővel előtted járok, de csak 83 van :DD
  • grebber
    #2159
    Rockstar social clubban van igen!
  • broman191
    #2158
    Van statisztika valahol? Nem találtam.
  • grebber
    #2157
    Chapter 13 közel a 300 halálhoz!
  • TaRka0107
    #2156
    Ezzel gyere át warez topikba szabo. Gondolom nem eredeti a játékod.
  • IMYke2.0.0.0
    #2155
    Windows - Vezérlőpult - Windows Tűzfal.

    Windows 7 esetében ráadásul első indításkor szól is.
  • szabo861011
    #2154
    De a max payne net hozzáférését hogy blokkoljam?
  • IMYke2.0.0.0
    #2153
    Offline próbálkozz - húzd ki a neted, ésvagy blokkold a Max Payne net hozzáférését.
  • szabo861011
    #2152
    Hali!!Nem tudja valaki hogy mi lehet a gond mert nekem amikor azt írja ki hogy initializin utána nem akar tovább lépni!!!Előre is köszi!
  • Tomy Lee
    #2151
    Ja és a képregény szerü átvezető intro-k sincsenek.Sorry a tripla post-ért:)
  • Tomy Lee
    #2150
    Talán ezek a "psycho" részek amik eltüntek új részből.Ez viszont nem hiányolható mert van helyette bőven más.
  • Tomy Lee
    #2149
    "Vinné-e a gépem".Ha leírnád milyen géped van esetleg tudnánk is válaszolni.
    "Lehet csalódnék a második után".Nem fogsz csalódni.Egy igazán jó folytatás lett ez a rész.Akinek tetszett a régi Max Payne 1-2 annak ez is tetszeni fog!
  • grebber
    #2148
    Egész jól van optimalizálva attól nem kell félni.
    Szerintem nem fog csalódást okozni!A 86%-os metacritic score nem véletlen!
  • Haulin
    #2147
    Hááááát. Nem merem kipróbálni. Több oka van: Vinné-e a gépem, játszhatóan.
    Lehet csalódnék a második
    után. Segítsetek dönteni :D
  • mkrisz13
    #2146
    Soha nem Diablóztam:)
  • mkrisz13
    #2145
    Kösz megpróbálom, meg a nyomva tartást is.
  • BAk3R
    #2144
    nekem az elsőre meglett :)
  • MerlinW
    #2143
    Ne csak megnyomd a gombot, tartsd lenyomva.
  • Seth
    #2142
    szerintem ő csak bal klikkelget egyfolytában, biztos Diablo 3 beidegződés :D
  • Seth
    #2141
    Biztos hogy jó gombokat nyomsz? Nem ugyanazokat a gombokat kellett megnyomni 360-on sem.
  • PunkZoli
    #2140
    jobbklikk aztán balklikk, majd F és kontrol, szerintem hót egyszerű
  • mkrisz13
    #2139
    TÉLLEG nincs senkinek egy savegame, chapter 9, egyszerűen nem tudom azt a machetes barmot kinyírni, akárhogy nyomkodom az egeret!
    Tisztára mint a GTA4 végén amikor a spacet kellett nyomkodni, és fél nap után összejött véletlenül, nem kéne a Rockstarnak erőltetni ezt a billyentyűnyomkodósdit, mert soha nem tudják normálisan megoldani...áhhh, uninstall lesz a vége.
  • ratgab
    #2138
    Én meg az irodaházas részen feküdtem sokat hardon. Nem vettem fel semmilyen fegyvert, csak egy pisztoly volt nálam, amikor megrohantak vagy 20-an. Nem volt egyszerű rész.

    Volt, hogy kinéztem a fedezék mögül instant headshot. Na az volt Priceless. Jah és ezután még 3x ugyanezt eljátszotta velem a játék.
  • samsung123
    #2137
    Igen, valóban jó játék, de nem 100% max Payne
    MErinW: na látom mást is zavar, pedig én is szeretm alapjába véve az átvezetőket.
  • MerlinW
    #2136
    Valóban kicsit sok az átvezető (sosem hittem, hogy valaha ezt fogom mondani:)), de esti mozinak rendben van, legalább igényesek. Engem a legjobban az zavar, hogy a spanyol szövegek nincsenek lefordítva (felirat) angolra és elég sokat beszélnek spanyolul.
  • BAk3R
    #2135
    Nekem annyi bajom van a játékkal, hogy KEVÉS a noir! A brazíliai részt alig vártam, hogy vége legyen... Nagyon jó játék meg minden, de kanyarba nincs az elődhöz képest, a Remedy srácok nagyon tudnak sztorit írni meg játékot csinálni, lásd még Alan Wake. Mik voltak már a 2. részben, mikor elkeseredetten hajtott minket a bosszú néha meg valami elkúrt rémálomban mászkáltunk úr Isten... Itt meg annyira nem érint meg a sztori, hogy nagyon.