3246
banner
  • DarkSector
    #2216
    Nem állítgattam nagyon még...:S
  • mester1987
    #2215
    Vagy esetleg más?
  • Waczkor
    #2214
    Nem szeretnék megint ellenmondani neked,de a TR és Uncharted gémekben a mozgásanimációk igencsak a nevetséges kategória felé kacsintgatnak.

    Unchartedban a futás nevetséges,TR-ben meg a szokásos felugrás és átugrás szakadék felett ami vicc.Ettől függetlenül mind2 játék jó,Tomb Raider e3 videó alapján első TR lesz mit végre ki fogok tolni.

    Nem értem még mindig,miért élvezed hogy feleslegesen húzod az emberek idegeit olyan dolgokkal amiket csak te látsz:)
  • mester1987
    #2213
    DarkSector: Te már rájöttél ,hogy a Gameplay menüben mi mit jelent pontosan, az indikátoron kívül???
  • DarkSector
    #2212
    Jah bocs akkor félreértettél, nem az átvezető videókra gondoltam. :D
  • Seth
    #2211
    éppen meditálsz? Látod Dark, itt még ez is van ?
  • barmi
    #2210
  • barmi
    #2209

  • TaRka0107
    #2208
    A homlokáról szokta törölni az izzadságot. Bár mi a fasznak állnál meg, amikor ez nem sandbox játék?
  • Gabe18
    #2207
    ...technikailag MINDEN akció játék...
  • Gabe18
    #2206
    Na hát ez már a kákán is a csomó...
    Maradjunk annyiba, hogy addig jutnánk el hogy technikailag akció játék hasonló dolgokat tudjon felmutatni. Ráadásul ahogy olvasom korrekt gépigény mellett.
    Ehelyett jönnek a CoD féle ezer éves megoldásokat alkalmazó gagyik, nulla fizikával, stb...
  • DarkSector
    #2205
    Halli még egy apróság.

    Ha megállok, 0 animáció, nem néz körbe, nem vakarja meg az orrát semmi.
    Ez amúgy nem annyira brutálnagy dolog, csak kis apróság.

    Hiába minden szart észreveszek...:D

    DE jólvan befejezem a keresgélést meg analizálást....
  • DarkSector
    #2204
    Az a baj hogy megint a MP3-at akarod te is foggal körömmel védeni.

    oké nektek most nagy kedvenc, meg nekem is tetszik, de azért ami igaz az igaz...ettől még nem csorbul a MP3 látképe...:)
  • DarkSector
    #2203
    Hát arról nem tudsz ami nem létezik.
    A vak is láthatja az eltérést.

    Még Gabe 18 is látja, ő érvel elfogadhatóan...mert oké fgojuk rá megöregedett nem fut olyan lendülettel stb...de a vetődések nem illenek a képbe...

    mind1 csak mondom hogy a TR-t nézve ez gyengének számit. :)
    Meg mint mondtam NEM CSAK NEKEM TŰNT FEL...CSAK NEM HIVATKOZOK AZ ILLETŐRE.
  • Seth
    #2202
    Megtanultam már, hogy téged lehetetlenség meggyőzni, úgyhogy nem is agyalok ezen tovább :D
  • DarkSector
    #2201
    Jó...

    lehet magyarázkodni, az emberi mozgás ha LASABB is (csak ha kiégett öreg, akkor érdekes hogy miért tud vetődni összevissza mint egy szuperman...:D)
    ettől még ez nem kifogás arra amit írtam.

    Kellemes a fizika, CSAK nem annyira kiemelkedő a palettán mint a grafika....
  • DarkSector
    #2200
    oks....:D
    de szerintem nem egyre gondolunk. :)
  • Gabe18
    #2199
    Azért nézzük meg onnan is amit a játék végig mutatni akar. Ez nem egy "akcióhős" karakter, mint az Uncharted főszereplője. Ez egy kiégett, megfáradt, életunt Max, aki iszik, fájdalomcsillapítókat szed, stb...
    Ez a karakter nem fog villámgyors sprinteket levágni, hanem a játékban jól ábrázolt kissé komótosabb, megfáradtabb mozgást fogja előadni. Szerintem nagyon jól illik a képbe ez az egész.
  • DarkSector
    #2198
    Ennyi nincs mert nem kell, de ami van az ott "lazább"

    de lezárásképpen ezt érdemes meglesni...KATT

    Attól hogy TÖBB a mozgás...az ANIMÁCIÓ még nem jobb...ugorhatsz oké de nem hajlékony a karakter...nemtudom mennyire érthető amire célzok, olyan merev aMax, hogy a lába a karja minden merev mikor ugrik, ezt így nehéz szavakkal elmagyarázni. :D

    De maradjunk annyiba hogy nekem sokat jelent.
  • Gabe18
    #2197
    Hát nem tudom, szerintem technikailag nagyon magasan van ez a játék. Úgy is mondhatnám igy kell kinézni 2012-ben egy TPS akció játéknak. Grafika, fizika, animációk, minden rendben van. Egy-két bug van, de hát annyira nem vészes, meg talán jön majd 1-2 patch javítani.

    Az pedig külön dicséretet ér hogy az összes chapter egészen más környezet, egészen más hangulat, és mind az utolsó részletig kidolgozva.
  • TaRka0107
    #2196
    Arról írtam.
  • Tomy Lee
    #2195
    Jó de itt azért sokkal több animációt használtak fel azért azt is nézni kell és ezt nagyszerüen megoldották,profin irányítható.
    Alan wake is igazán tetszik de ott közel sincs ennyi dolog benne.
  • DarkSector
    #2194
    Hát akkor a Rockstar nem látott még jobbat, és ezért hiszi hogy ez annyira nagy szám.
  • Bence94
    #2193
    Kérlek szépen ez legjobban kidolgozott játék, ami megjelent eddig szinte! Pont az animációk, amik elképesztően finomak és élethűek.Ráadásul még promózták is, hogy mekkora hangsúlyt fektetnek rá! Az meg a másik, mint a többi rocsktar játéknál is, hogy mennyire részletes úgy "zusammen".
  • DarkSector
    #2192
    "Simán lehet mondani rá,hogy jó."

    Írtam...NEM szar!...nem azt mondom, de a látvány MÉRFÖLDEKKEL jobb lenne ha normális (csontváz) animálás lenne.

    Ezt nem érti meg az aki nem látott ellenpéldát.

    Csak ezzel arra utaltam hogy SOKKAL jobb is lehetne, TR ezért faintosabb ÉLETSZERŰ meg az Uncharted, mert brutális animációk vannak...

    Ettől még a Max Payne jó...csak mondtam hogy nekem mi lehetett volna még több...ez csak egy kis eszmefuttatás.
  • DarkSector
    #2191
    Nem.
    a futásról van szó, hiszen ezt tudom összemérni mert az Alan Wake-ben nincs szükség ugrálásra, azt nem tudom példázni...

    Nézd meg ...(újra) Alan futását, elhajolását, ezután fuss Max-el...blöá....:D
  • Tomy Lee
    #2190
    Szerintem ehez az engine-hez jól meg vannak csinálva az animációk vagyis passzol a játék menethez.Simán lehet mondani rá,hogy jó.
    Ez ilyen egyedi a Max Payne talán ezért is tetszik ennyire:)
  • Seth
    #2189
    Lol, viccelni tetszik? :D
  • DarkSector
    #2188
    Az animációról van szó...
  • TaRka0107
    #2187
    Százszor kidolgozottabb ez, mint az Alan Wake.
  • DarkSector
    #2186
    Kapásból mondok egy 1.5 éves nevet.
    Alan Wake.
  • DarkSector
    #2185
    Pedig bendzsa, vagyis kapásból 10-20 közel stávol megjelent játékot mutathatok ami lazán levágja ezt.
    Nem csak a két keze a lényeg.
    Amúgy konkrétan a nemmondomeg kivel a mászkálást beszéltük hogy elég alap, ahogy megy-fut...meg a vetődés is fura...
  • Seth
    #2184
    Animáció csak közepes szerinted? Szerintem nagyon is jó. Max ahogy fordul a fegyverekkel, tartja a puskát egyik kezével, vagy tárazásnál a hóna alá szorítja, fedezékben ahogy tekintget,elhúzza a fejét ha odalőnek.Ha elfekszik és úgy nézelődsz úgy változtatja a testtartását. Pöpec na. Erre mondani hogy csak közepes,vicc
  • LasDen #2183
    nemtom...nekem volt :D
  • petecz
    #2182
    Hogy tudom vissza tölteni a bull timeom? Mire oda érek nincsen már.
  • Mattheuska
    #2181
    Köszönöm mindazoknak akik segítettek abban, hogy elinduljon a játék:) ami tetszik a játékban, a grafika, ahogy képesek összeesni az emberek, olyan mintha egy filmet néznék néha :O , bázz! hatalmas és kész! :)
  • DarkSector
    #2180
    off:
    nem csak a festői látvány, hanem:

    -animációk
    -karkater stilus
    -rombolhatóság
    -játékmenet.

    A látvány önnmagában vagyis a grafika semmit nem ér ha a fentiek hiányoznak, az animáció ISZONYÚAN fontos.

    Ezért olyan az Uncharted amilyen, és ezért lesz olyan a TR amilyen.

    MP3 szép-szép... de épp ma mesélte egy tag hogy a MP3-ban nem az igazi a mozgás, és be kell vallani, a grafika magas szintet képvisel, de ennyi.
    Animációkban közepes szintet képvisel.
    Annyi menti meg hogy a ruhák fodrozódnak lebegnek de a mozgás a karakternél nagyon lehetett volna méltóbb a látványhoz.
  • LasDen #2179
    nem lehetetlen...én is picit elakadtam ott és jó párszor megmurdáltam, de meglehet csinálni. én először bullettimemal felmentem a lépcsőn, akit láttam kilőttem majd vissza mentem. aztán még 1-2x és mikor az utolsó is megvolt, akkor mentem fel....
  • rz
    #2178
    Valaki tudna nekem segíteni: a chapter 3-nál vagyok minden megy rendesen aztán mikor elérném a második checkpointot fogja magát és kilép a játék a windowsba. Nem tudom másnak volt-e ilyen problémája, de én bármit próbálok nem működik (megnéztem több crashfixet is), valaki tudna nekem adni egy savegamet, mert a netről letöltöttem párat de mind fake.
  • petecz
    #2177
    Nem tudom hányadik chapter amikor a hajón vagyunk Panamában. Na van egy rész ott ahol a hajó oldalán kell végig menni és a másik lő az ellen, az még oké, de utána lépcsőn kell felmenni ahol el van baszva az irányítás és nem tudok finoman irányítani, rögtön kapom a fejest, be rusholni is próbáltam, túl sokan vannak. Plusz mindig újra kell csinálni a hajó oldala részt. Valami tipp? Más is akadt itt el?