3246
banner
  • Forza Italia
    #2256
    most elindítja de hibaüzenettel kidob
  • csinkin
    #2255
    Akkor ellenőrzi a frissítéseket a neten!
    Lehet hogy nincs bekapcsolva az internet?
    KAPCSOLD BE :)))
  • Svenhassel
    #2254
    Én személy szerint, jobban szeretem a kicsit objektívebb teszteket, mint az ilyeneket. Ebben is szinte végig azon lovagolt, hogy neki nem tetszik a történet/hangulat stb. és ez engem nem érdekel :D
  • Fpocok
    #2253
    Engem érdekel, mit mondanak mások. Persze az ilyen nagy lapoknak, ,pl a gametrailersnek... már nem hiszek.
  • Svenhassel
    #2252
    Sosem szerettem az ilyen bemutatókat. Ki a lóf*-t érdekel, hogy tetszik-e neki a játék vagy sem?
  • Fpocok
    #2251
    BÁLETT TÁJM? MI A FAX?
    BÁLETT? Már nem azért... de így ejteni, hogy bálett?

    Amúgy jó volt, bár meg kellett volna említeni, hogy a multi egy p2p rakás szar.
  • Forza Italia
    #2250
    srácok mitől van az h elindítom a játékot és a loading résznél csak tölt de nem megy tovább???
  • mester1987
    #2249
    Lehet szitkozódni, mert itt a kritikák kritkája...:D

  • kjhun
    #2248
    DX11 problémára, ha nem akarja úgy futtatni, csak DX9-ben, ezekkal a kapcsolókkal futtasd:

    -dx11 -adapter 1

    Vagyis: PlayMaxPayne3.exe -dx11 -adapter 1
  • LasDen #2247
    nah sikerült befejezni a játékot...fasza volt ez így...
    össz. 10óra és 32 másodperc volt a játékidőm :D
    az uccsó részt aszittem soha nem csinálom meg, csak megdöglöttem csak megdöglöttem csak megdöglöttem és nem ment...már visszább akartam venni a nehézséget, de aztán csaknem :DD
  • Tomy Lee
    #2246
    Én meg ezt küldöm DarkSector-nak(tűzharc olyan 7:00-töl):DD
    (sry az off-ért)
  • broman191
    #2245
    Oldschool-on sem sokkal nehezebb mint például hardon, anni a különbség hogy nincs last man standing és kb 3 painkiller tolja tele az életedet nem 1. :D
  • misiizsai
    #2244
    Ha 1 lenne akkor Hardcoreban rád fújna az ellenfél és véged! XD
  • DarkSector
    #2243
    :D

    1?
  • misiizsai
    #2242
    Szerintem 2 lövés és annyi..XD
  • DarkSector
    #2241
    Nekem elég a hard bőven ennyire nem vagyok oda vissza hogy kínozzam magam...:D
    Szerintem elég nehéz és sok káromkodást biztosít.
  • misiizsai
    #2240
    Én boxon tolom Hardon Free Aimmal.
    Mint írták tényleg jobb fedezékből lőni.Néhány helyen le kell szedni őket gyorsan.Pl a Chapter 7 végén a tetős résznél.Most tartok a Chapter 9-nél egyébként.
    Oldschoolon mennyire durva?Aki esetleg tolta már Oldschoolon.
  • DarkSector
    #2239
    Persze az em gond használom énis a fedezéket de amig úgymond engedi a keret inkább ugrabugrálok...:D

    Volt mikor a geci függőfolyosón ugráltam aztán leugrottam a gec..e...:D
  • MerlinW
    #2238
    Nem tudom én nem nagyon taktikázom, csak óvatos vagyok. Ha kell fedezékbe bújok, ha kell vetődöm. Általában bevetődöm a nép elé/mögé, kiosztok 2-4 fejlövést, aztán elbújok valahova és onnan fejezem be. Lényeg, hogy mozgásban legyél. Nem olyan nehéz hardon sem, ha nem ész nélkül COD-ozik az ember. Gyakorlott Splinter Cell, Mass Effect 3 multisoknak meg sem kottyan.
  • DarkSector
    #2237
    Jah jogos a gondolatmenet, mondjuk én eddig vetődtem dögivel nem volt gond, de lassan nehezebb lesz szerintem aztán rákényszerülök a fedezékre majd. :)
  • Gabe18
    #2236
    Hát az 1-2 ebből állt, csak azóta eltelt majdnem egy évtized, úgyhogy szerintem jól érezték hogy valami új elem is elkelne. Ez pedig pont jó, mert némileg realisztikusabbá tette az egész játékot, de ahol belefér, vagy éppen kell, ott jöhet a Max-es vetődés is.
  • DarkSector
    #2235
    Nemgond értettem mit akartál.
    De ez a vetődés lenne a sava borsa ...ettől max payne...:D
    Nem?
    :)

    Mondjuk jó ha leesel és nem mozogsz, mert akkor fekszik a földön és szerintem sokkal kevesebb golyó talál el.
  • DarkSector
    #2234
    Pontossan Max 1-2 ebből állt, de azért mert ott nem volt fedezék, vagyis lapulás nah! :P
  • Gabe18
    #2233
    ...de NEM ebből áll...

    Nem tudom, ma még hány szót hagyok ki a mondandómból.
  • TaRka0107
    #2232
    Max Payne 1-2 -be pedig szinte csak azzal lehetett végig vinni a játékot:D
  • TaRka0107
    #2231
    Vetődni én sem nagyon szoktam, csak ritkán.
  • Gabe18
    #2230
    Nem, jó pár tesztbe leírták hogy a fedezék nem viccből került be. Az "agyatlan" Rambó stílussal már normál szinten se jutsz messzire. Néha jól jön a vetődés, de ebből áll az egész játék.

  • DarkSector
    #2229
    De HARD-on nem úgy van hogy meg kell ölnöd ellenséget hogy visszatöltödjön...mert én eddig azt hittem, bár nem figyeltem még meg, csak nyomtam ha volt nyomtam lassitást ha nem akkor nekikmentem lassitás nélkül.

    Eddig csak helikopteres résznél kellett volna, de akkor még nem figyeltem fel rá.

    Amúgy lehet hülyén hangzik de a fedezékharcal sokkal jobban lehet haladni mit a vetődéssel...(mármint nekem jobban beválik)

    jópofa a vetődés, de néha értelmetlennek láttam.
    fedezék mögé bujva lassulás nélkül egyszerűen leszedegetem 1-esével őket.

    Vagy rosszul vettem észre?
  • MerlinW
    #2228
    Ami pont elég arra a 4-5 lövésre:) Ha nem kell már megint shift és kikapcsolod. Vannak néha szünetek, akkor feltöltődik ismét 1-2 lövésnyire.
  • DarkSector
    #2227
    Amíg tart persze...mert HARD-on kb 4-5 másodperc ha jol érzékeltem...
  • MerlinW
    #2226
    Shiftet kell nyomni és bullettime-ban egyszerű mint a karikacsapás, egyet sem hibáztam el:)
  • DarkSector
    #2225
    Ez nem szétbarmolás.
    Tárazás az fontos...:D

    Oks akkor neked legyen ez jobb. Nekem aztán 8...
  • Waczkor
    #2224
    A tárazásban,fegyverekben,lövésekben valósághűbb.Ami a LÉNYEGE a játéknak.
    Igaz nem lehet megállni és vakargatni a golyóit a karakternek,de azért vannak jó dolgok benne.Egyébként ajánlom a régi oldalnézetes Aladin játékot,ott ha megálltál elkezdett almát dobálni.

    Már elmondtam 100x de tényleg az lesz számomra is a megoldás mint amit Seth is írt,mégpedig hogy teljes mértékben ignorálom a hozászolásaidat az összes topicban mert teljesen felesleges bármit is válaszolni neked,csak mondod a magadét és mivel általában a másik akivel küzdesz feladja egy idő után magadban szépen elkönyveled hogy megint igazad volt.

    Azokban a játékokban amik neked nem a kedvenceid mindent észreveszel,amik meg bejönnek azokat az égig magasztalsz.

    Amúgy jó úton haladsz hogy szokás szerint szétbarmolj egy topicot
  • DarkSector
    #2223
    Én olvasom amit irsz.

    Én meg azt irtam hogy az a 2 játék Valósághűbb...nem egy az egyben ilyen ha ugrasz, de élőbbnek tünik a karakter.

    Vagyis te ezeknek tagadásával a Max Payne-re fordítod azt hogy valósághűbb....érted...

    Nem mondod, hanem a tagadással jelezted hogy a Max valósabb.
  • Waczkor
    #2222
    És még te mondod hogy mi nem olvassuk el amit írsz és nem értelmezzük?Olvasd el még egyszer mit mire írtam és hogy hol írtam hogy a max valóság,ha az lenne és csak azt lehetne tenni mint a való életben,akkor a francnak se kéne.
  • DarkSector
    #2221
    Jah a Max Payne a valós azt mondod ugye? Huh.....
    Igazad van ha 2 kiló viagrát megeszel...:D
  • Waczkor
    #2220
    Ha neked az uncharted futása és a TR felugrása valóság,akkor nagyobb baj van nálad mint ami kommentjeid alapján körvonalazódni látszik.
  • LasDen #2219
    a multival egy problémám van (azon túl, hogy folyton megdöglök, de az az én hibám is :D), hogy ez a matchmaking rendszer egy fos...jobb esetben 1-2 percet kell csak várni, míg máskor halálod napjáig is várhatnál akkor sem lesz játékos....
  • mester1987
    #2218
    Én meg nem vettem észre semmi változást...:D

    Na majd idővel nekem is leesik :)
  • DarkSector
    #2217
    Hát lehet neked nevetséges, de ez a 2 cim ami neked nevetséges valósághűbb mint a max...