3246
banner
  • tommygear
    #2298
    én másodjára is élvezem mindegyiket
  • Pretorian
    #2297
    Nekem bejön ez így, az menti meg a dolgot hogy kellően nehéz a játék, szóval az a relatíve kevés akció legalább nem csak agyatlan mész/lősz.
    Még csak normalon játszok, chapter 11-ben vagyok de vagy 100x biztos megmurdáltam már.
    Az pedig hogy a töltőképernyők helyett átvezetőket kell nézni + pont.
  • Shep
    #2296
    Hát szerintem ezzel a sok átvezetővel megölték a játékot mire ráéreznél az ízére az akciónak addigra megint jön egy video aztán visszarázódsz de már megint kibillent. Ha filmet akarok nézni akkor majd azt nézek. Nincs bajom azzal ha filmszerű egy játék de nem ebben a formában.
  • DeerHunter01
    #2295
    azt leírná valaki, aki végigjátszotta a játékot, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mi volt Marcelo meg Victor közös biznisze a panamai hajózásnál? mit csempésztek a hajón, pénzt?
  • DarkSector
    #2294
    Értem...nem mondtam hogy nem értem...csak akinek válaszoltam az azt hitte hogy a sima belassitás kellett nekem.
  • rz
    #2293
    Mindig mikor megölöd az utolsó embert egy csoportból vagy ha megölnek de van fájdalomcsillapítód és lelövöd azt az embert aki "megölt" (last man standing) akkor lehet belassítani jobb egérgombbal és folytatni a tüzelést bal egérgombbal (ilyenkor kb. egy másodperc alatt bele tudsz ereszteni egy egész tárat).

    Tényleg senki nemakarja megosztani a savegamejét mert az egész öt perc lenne és már két napja meg vagyok akadva annál a rohadt pontnál szóval ha valaki úgyérzi hogy segíteni szeretne akkor azt nagyon megköszönném.
  • frankblack
    #2292
    Nemrég hosszasan ment a vita a mozgásanimációról. Annyit tennék hozzá, hogy a mozgásanimáció és fizika motorja a Max payne 3-ban is az ,ami a GTAIV-ben is van: Euphoria
    Tessék megnézni mit is tud:
    http://www.youtube.com/watch?v=JXXOY2VmWB4&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=vbLJHY-hXMA&feature=related

    Ezért számomra igen furcsa, ha valaki a Max Payne 3=euphoria mozgásanimációját nem tartja elég jónak.
    Szerintem az eddigi legjobb, amit valaha csináltak. A GTAIV-ben is a lövöldözős részeknél az járt az eszemben, hogy milyen durva lenne ezzel a motorral egy kimondottan csak akció-lövöldözős játékot csinálni. Íme: Max Payne 3. De ez csak az én véleményem.
  • tommygear
    #2291
    megtámad mondjuk 6 ember, akkor a hatodiknál fogod látni a golyólassítást, mindig az aktuális utolsó ellenfélnél, jobb egérgombbal meg lassítod az egészet, ezen nem tudom mit nem lehet érteni
  • DarkSector
    #2290
    jo de a golyóbelassulás kell nekem...:D
  • SpeedXHUN
    #2289
    shift is belassít:D
  • LasDen #2288
    a deathmatchek annyira nem vágtak földhöz, de most már a többi mód is megnyílt és a gang wars kifejezetten tetszik...de a max paynes mód se rossz...
    viszont a cemetery dlc-t nemtudom megnézni, mer 1000 évet kéne várni, hogy legyen 3 játékos az elindításához...:DD
  • BaliFF
    #2287
    Sziasztok!

    Én csak ma kezdtem el játszani vele,eddig tetszetős...vki nem tudja esetleg annak a zenének a címét,amit akkor kezdenek el játszani a discoba,amikor az a csávó benyit...qrva nagy:D???
  • DarkSector
    #2286
    Ja értem hogy ez csak véletlenszerű alkalmakkor használható...:D
  • rz
    #2285
    Killcamnél jobb egérgombbal tudod belassítani.
  • DarkSector
    #2284
    Valaki elmondaná hogy hogyan kell használni a golyóbelassítást? mert nem vágom az elején leírta 1x a játék, de most gondoltam megnézem és nekem nem műkodik...

    Valaki?
  • Shep
    #2283
    Hát ez az, volt itt lentebb egy videoteszt berakva és abban mutatta az első részt, hát az valahogy még mindig jobban megmozgatott.
  • SpeedXHUN
    #2282
    Jöhetne már a kiegészítő!

    Max Payne 3: Still Loading DLC
  • gergou
    #2281
    Kipróbáltam én is a játékot, s van pár gondolatom:
    Ha megkövez érte bárki is, de nem estem hanyatt tőle :S Kezdem a pozitívummal: Gyönyörű egy szóban kifejezve. A fizikát játékélményt tekintve semmi extra szerintem. Annó a Stranglehold sokkal jobban megfogott, rá lehetett feküdni az asztalokra, onnan szórni a golyókat, darabokra lehetett lőni mindent, s még az ellen bokáját is be lehetett célozni... Megdöbbent, hogy 2 golyóval a hátában még futkozik az ellenség a Maxben :S Interaktív film számomra, de az 1. rész annak idején felállította a szőrt a hátamon olyan nagyszerű volt. Ez most elmaradt...
  • wattafaka
    #2280
    sziasztok.
    problémám a következő:
    a játék szépen fut meg minden, viszont a hang a főmenüben, és játék alatt recseg, pattog, mint valami régi bakelit lemez. a videók alatt pedig tökéletes és semmi baja. ötletek? :/
    előre is köszi
  • rz
    #2279
    Bocs hogy megint ide írom de nem tudna vlki adni egy savegamet (lehetőleg aki már túlvan a harmadik chapteren), sokat segítene mert az első két pálya már kezd unalmas lenni és a neten még mindig nincs fent csak fake savegame.
  • vzsoca
    #2278
    ott és gepigeny oldalán se kaptam sajnos választ
  • tommygear
    #2277
    hiába írod be 2x, akkor is törlöm, ott a warez topik a bannerban
  • tommygear
    #2275
    amúgy ha chapter select-el betöltök egy pályát, miért nem lehet utána a continue-vel folytatni? az oké, hogy válogatni lehet a chechpoint-ok között és tudom, ott folytatni ahol abbahagytam, de ez így elég hülye megoldás... például abbahagyom a játékot, úgy hogy van 4 painkillerem meg minden lőszerem fullon, utána kiválasztom a chekpontot ahol jártam és van egy pisztolyom...
  • tommygear
    #2273
    ez nem kritika, ez egy tirexi szintű hülyegyerek nyálverése
  • gosumofo
    #2272
    June 2012
    Local Justice Map Pack

    Summer 2012
    Disorganized Crime Map Pack
    Deathmatch Made in Heaven Mode Pack
    Hostage Negotiation Map Pack
    New York Minute Co-Op Pack

    Fall 2012
    Painful Memories Map Pack
    Trickle Down Economics Map Pack
  • szabo861011
    #2271
    Akkor valaki tud segíteni?
  • Waczkor
    #2270
    Milyen dlc?
  • gosumofo
    #2269
    működni működik, csak készíts be még 30 eurót a DLC csomagra.
  • Waczkor
    #2268
    Pécén multi működik rendesen?
  • Skynet
    #2267
    Eredeti dobozos verzióm van de akár mit csináltam a játék csak SAFE módban volt hajlandó indulni,alap indítással csak fekete kép fogadott.
    Radeon HD6650 DX11-es kártya ketyeg a gépben.
    Találtam megoldást,gondoltam ideírom hátha valaki küszködne a fekete képernyő problémával.
    Felhasznév/dokumentumok/Rosckstar games/Max Payne 3 alatt van egy graphics.xml... Ebben a DXversion részt írjuk 0-ra,így DX9-ben elindul minden gond nélkül a játék. Viszont! Ezután jött a következő probléma,játékon belül állítottam DX11-et,restart...És DX11-ben elindult,igaz jóval lassabban ráadásul 0mb video ramot látott a játék.
    Megoldás a beállításokra, dx11 indításra atomlassú indítás és töltögetés kiküszöbölésére:
    A játék telepítési helyére készítsünk egy COMMANDLINE.TXT szöveges fájlt ami ezeket tartalmazza:

    -dx11
    -frameLimit 2
    -fxaa x
    -MSAA x
    -MSAAQuality
    -reflectionquality x
    -shadowquality x
    -ssao x
    -tessellation x
    -texturefilterquality x
    -texturequality x
    -useHighQualityShaders x
    -waterquality x
    -availablevidmem 1024

    Az X-ek helyére: A 0 vagy kikapcsolt vagy LOW állapot,míg a 4 VERY HIGH... Értelemszerüen 2-3 normal-high...Egy két beállítás csak 2 állapotú tehát vagy 0 vagy 1 szerepeljen (pl SSAO).

    Availablevidmem részhez a vidkarink memóriáját véssük (1gb-nál 1024,stbstb)...

    Ezután a játékon belül a grafikai beállításokat ne csesztessük,amiket itt állítunk azokkal fog futni a játék,lassulás és problémamentesen.



  • szabo861011
    #2266
    Hali!!Nekem van egy olyan gondom mikor a motorcsónakkal kell menni akkor van valamilyen grafikai gond és nem látom az ellenfeleket és így nem tudom megcsinálni!!Ötlet valakinek?
  • tigeroo
    #2265
    dettó, plusz nekem jobban átjött max "szenvedése", a képregény átvezetők sem hiányoztak, sőt. nekem a trilógia közül ennek tetszik legjobban a története és az atmoszférája (pedig ez csak a végén megy át bosszúhadjáratba)
  • tigeroo
    #2264
    mocap az egész, nem? nekem legalábbis nagyon tetszik az animáció is.
  • tigeroo
    #2263
    na most járok a

    SPOILER őrsön SPOILER


    eszméletlen jó a játék... hihetetlen, de most belegondolva az első 2 rész csak előkészítette a terepet ehhez az egészhez... a történetet és a drámát pedig TANÍTANÁM. magasan ver minden más játékra /műre amit eddig ismertem. ahogy max lejtmenetét bemutatja... az őrület határán. kibaszott nagy katarzis volt számomra amikor (már levágta a haját ugye, azis szimbolikus hogy ő csak egy csontig lecsupaszított végrehajtó már), ...szóval elkattant nála valami amikor megtalálta fabianékat. igazi lúzer, akinek már minden mindegy csak tisztába akarja tenni a dolgokat amiket elbaszott. aztán a szervdonoros rész, ott aztán végleg betelt nála a whiskeyspohár, brutális így látni maxet ahogy őrjön és kiakad az egész szituáción!

    kíváncsi leszek a végjátékra. eszméletlen jó a cucc! az utóbbi 10 év legjobb gammája.
  • Forza Italia
    #2262
    Na sikerült elindítani :D iszonyat jó játék :D
  • broman191
    #2261
    2 rész...nem volt jó a történet, nem volt jó a játékmenet...STFU & DIE! Legalább ne említené meg hogy nem neki szól a harmadik rész...így nem csoda lehúzza. Ez így minden csak nem objektív, tehát "csupán" a kritika lényege veszik el, más nem. A történetet úgy érzem nem értette meg, főleg a sorok között nem. Szerintem bizonyos lényeges negatívumokat/pozitívumokat nem említett meg, ez így nagyon felületes volt...sokszor ráadásul hamis.
  • Shep
    #2260
    Bál lett, meg bál nem lett :D
  • mester1987
    #2259
    Megszokhattuk már a The Otherworld tesztjeit, kérdés az, hogy van még ez a cég/szervezet életben...
  • Maxtreme
    #2258
    igen? Pedig gondolkoztam rajt hogy pont a multi miatt beruházok rá, de a p2p-es rendszerből a cod mw2-nél köszi elég volt.
  • Rage47
    #2257
    Nekem nagyon bejött a játék, olyan volt, mint egy jó akciófilm, csak te irányítod a főszereplőt. Max-szel is lehetett azonosulni. Nem sokat vártam tőle, mert gondoltam csak a Remedy tudja jól megcsinálni, de nagyon pozitívan csalódtam.