3246
banner
  • IMYke2.0.0.0
    #2340
    Sikerült nem megértened a mondanivalómat :)
  • DarkSector
    #2339
    Hát de TPS, nem FPS, naná hogy van ott egy kamera, nem viccelj. :D
    De ez legyen a játék LEGNAGYOBB hibája...

    De mondom semmi baj, ha neked más jön be van választék...:)
  • IMYke2.0.0.0
    #2338
    Én meg pont ezt utálom. Rontja az élményt.
    Ha bele tudom képzelni magam a főszereplő helyébe, akkor ne vizualizáljanak nekem a monitorom helyére egy KAMERÁT, meg nem hollywood-i filmet akarok interaktívan irányítani, hanem játékot. A kettő nem ugyanaz.
    Aki ezt érti, az tudja mire gondolok. Akinek ezek bejönnek, az meg úgyis csak ágálni fog.
  • Zsoti90
    #2337
    bár örülnék egy max payne 1-2 átiratnak erre a grafmotorra :DDD nosztalgizni jó lenne, azok jó részek voltak, itt is bejött a new yorkos visszaemlékezős rész
  • Reg5
    #2336
    Fogalmazzunk úgy, hogy 2-3 chapter után meg lehet szokni.
  • Shep
    #2335
    Szívesen. :) Nem árt évente 2x nagyjából kipucolni.
  • Zsoti90
    #2334
    szerintem teljesen jó ez az átvezetős dolog :D, profi tps rész, profi filmes átvezetők, úgy is vehetjük, hogy megvolt a napi game és a napi film bevitel :DDD
  • Frank99
    #2333
    hát pedig az első ilyenkor a takarítás....
    a szervízek örülnek az ilyen gépnek, tudom.
    :-)
  • DarkSector
    #2332
    Izlések és pofonok, a Max-ben a vibrálás nem zavar?

    Kameraállás is csak átvezetőkben van...
    Vízcseppek meg baromi jók szerintem...de máshol megoldják hogy csak bepirosodik a képernyő meg ilyenek...
    Amúgy az ha interaktiv filmszerű egy játék az meg pont hogy jót jelent...legalábbis a legtöbb embernek ez kéne, erre vár...
  • Pacal17
    #2331
    Vettem a fáradtságot, és kiporszívóztam a procihűtőt. Erre minden gond megoldódott :D. Életemben nem gondoltam volna, kössz a tanácsot!
  • Frank99
    #2330
    ha ott megint újratermelődő ellenségeket hagynak, hiába a játékmenet, megunod.
    az attól egy fos lett.... bocs
  • mester1987
    #2329
    Értem, hát az annyira nem vonzz. Jó meg minden, de inkább a tartalmasabb cuccok a jobbak...vagy a Far Cry 3, ami új színt visz majd be megint az akció/kaland stílusba.
  • IMYke2.0.0.0
    #2328
    Speciel a hozzászólásom a jövőre megjelenő Tomb Raider-re utalt, de valóban írhattam volna a játékok 90%-ára is... sajnos.
  • mester1987
    #2327
    Vágom mire gondolsz, de szerintem ne ezt folytassák, mert filmekből már tucat van, de egy különleges a Max Payne, hogy meg tudták ezt így oldani/megalkotni.
    Inkább megnézek egy filmet ah ezt utánozza jövőre majd mindenki, epdig már sok éve nyomom ezt az ipart :D
  • IMYke2.0.0.0
    #2326
    És ezt utálom is már. Egyre jobban.
  • LasDen #2325
    már pedig ebben a konzol világban efelép haladnak a doolgok...
  • gosumofo
    #2324
    warez topicban keress patchet
  • janihunk
    #2323
    Nem lehet megkerüli ezt az vram korlátot? Annó a GTA IV ben volt egy commandline file amiben ha beírtam ezt: -availablevidmem 2.0 akkor 1gb nak látta a kártyámat. Itt nem lehetséges ilyesmi parancs?
  • IMYke2.0.0.0
    #2322
    Kurvára idegesítő ez a "monitor kamerának kezelése" dolog - vízcseppek például.
    Undorító már, hogy állandóan interaktív FILMet akarnak tálalni, mindenből.
  • Shep
    #2321
    Szerintem elkezd valamelyik alkatrészed túlmelegedni, jó annak a háznak a hűtése/szellőzése, ki van takarítva, vagy ahogy a Jóisten megadta gyűlik a por már évek óta?
  • Pacal17
    #2320
    Üdv!

    Az mitől lehet, hogy 5 perc sima futás után a játék fokozatosan rosszabbul fut? Normal beállításokkal játszom (pedig simán vinni kéne neki Highon. Az elméletben szarul optimalizált GTA IV sokkal szebben fut, bár annál is elő jön ugyan ez a hiba), és még így is elviselhetetlen...

    AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
    HD5830 1Gb
    4Gb DDR3 RAM

    Valami ötlet esetleg?
  • tommygear
    #2319
    átfutottam rajta úgy emlékszem...
  • Shep
    #2318
    Jó szemed van ha látod :D
  • Shep
    #2317
    Én meg már napok óta írom, hogy nekem nem volt rá megoldás, tudom azokat pont nem olvastad.
  • tommygear
    #2316
    azt látom... leírom, hogy volt megoldás a képarány problémára, erre hőbörögsz, hogy kinek mi a szíve csücske, értelmetlen vagy
  • Shep
    #2315
    Én nyugodt vagyok te lehetsz ideges, hogy mindent törölsz.
  • tommygear
    #2314
    ne beszélj be magadnak dolgokat :) és nyugodj meg szépen
  • Shep
    #2313
    Leírtam már mi volt csak törölted haversrác.
  • tommygear
    #2311
    nvidiára is ugyan úgy volt megoldás, szóval... :)
  • tommygear
    #2310
    nyálverésed nem kell ide
  • Shep
    #2308
    Nekem egyik sem működött mivel nvidiám van és millió másik játékosnak sem úgyhogy ...
  • tommygear
    #2307
    azt patch nélkül is meg lehetett már a megjelenés napján oldani
  • Shep
    #2306
    Hát sajnos nagyon afelé haladunk. Most, hogy már megoldódik a képarány gond is valahogy mégsem érzek késztetést a játékra, valamiért inkább a Witcher 2 vonz jobban pedig azt már végig vittem 2x de még harmadjára is rohadtul jó. Na de azért hátha elkap majd a hangulat és akkor jó lesz ez a MP is.
  • Maxtreme
    #2305
    pontosan így van. Chapter elején 3-4 perces átvezető. Átlépsz egyik folyosóról, teremből a másikba (közötte semmi cselekmény) újabb cutscene. Akkor jó eséllyel lelősz 4-5 embert, odaérsz egy kapcsolóhoz, ismét átvezető. ..és ez így megy végig fejezetről fejezetre, pályáról pályára.
    Megmondom őszintén nálam (is) teljesen elbassza a játékélményt mert ahogy írod is, mire az ember kicsit belejönne, ismételten nézheti a filmeket.
    Ha filmet akarok nézni, leülök a tv elé, és belövöm a lejátszóm. A filmtől sem várom el hogy kontrollerrel irányítsam, a játékkal viszont JÁTSZANI szeretnék.

    Ez után majd mi jön? Egy akció játék arról fog csak szólni hogy időben nyomjam meg az adott gombot? Amúgy meg az egész egy egy estés mozi lesz?
  • Fpocok
    #2304
    Az egér hibát én is észrevettem. Valahogy nem úgy mozgott, ahogy kéne.
  • BaliFF
    #2303
    Hali,
    Vki nem tudja ,hogy lehet egyszerre két profilt létrehozni...???jó lenne.Köszi szépen
  • Shep
    #2302
    Van új patch és javítottak egy csomó mindent pl a 4:3-as problémát is.
  • gosumofo
    #2301
    Compatibility Issues
    * Fixed reported issues with needing service packs, compatibility with incorrect OS.

    Various Crashes
    * Fixed a range of issues which could have led to crashes on startup and in-game.

    Audio Crash
    * Fixed reported issues of audio dropouts when no audio device was plugged in, or when the headphones/speakers disconnected while in game.

    Mouse Sensitivity
    * Fixed reported issues of mouse being sluggish, especially in prone and Shootdodge™. Increased top end range of mouse sensitivity, but kept the slider from 1-10, allowing the user more range in their sensitivity setting.

    Mouse Acceleration
    * Fixed reported issues of mouse acceleration affecting aiming, included commandline option to disable mouse acceleration, -nomouseaccel (In a future update, this will be added as an option in the Mouse Controls menu).

    Stretched Image / Wrong Aspect Ratio
    * Fixed reported issues of game locked in incorrect aspect ratio, or alt-entering and having incorrect aspect ratio. Added commandline option for locked aspect ratio as commandline option -aspectratio width:height (ie. -aspectratio 4:3 / -aspectratio 16:9) In a future update, this will be added as an option in the Graphics menu.

    Video Memory Reporting as 0MB
    * Fixed reported issues of the video card reporting having 0MB of video memory available. Users unable to adjust Graphics options because of this (Also helps fix stuttering on some video cards).

    We are aware of a few outstanding issues including multiplayer cheaters and hackers. Rest assured this will be dealt with in a forthcoming patch.
  • Lunki88
    #2300
    Valamit kijavíthattak, mert most már a steam könyvtárból is fut a játék. Eddig nekem trükközni kellett vele hogy elinduljon.
  • Lunki88
    #2299
    Nektek is updatel a játék?