414
Eloszor kinevettem, de lehet nem vicces...
  • peet69
    #214
    Pontosan erről van szó hátakkor meg mit vitáztok ezen
  • Tikal #213
    vhol le kell vezetni a proli feszultséget :D
  • K.András
    #212
    Nem kell ezt eldönteni,a legjobb ha egyikbe sem rugsz bele,olyan nincsen hogy el kell döntened...
  • Calver
    #211
    egyiket sem mert egyik sem ártott nekem
  • Tikal #210
    egyiket sem kell seggbe rugni :D ilyen választások az életben nincsenek :)
  • peet69
    #209
    VAZE HA EMBERILEG MGADBA NÉZEL MEIKET RUGOD MEG INKÁBB A TATIT VAGY A MACSEKOT ???
    ITT EZT KELL ELDÖNTENI
  • K.András
    #208
    Persze van benne valami,én értem mit mond.De azt is meg kell érteni hogy nem véletlen történt ami,egy társadalom nevezetesen a német,kimondott valami olyat amit nem kellett volna,igy le lett tarolva a fél világ,örülök hogy nem abban a korban éltem és a nagyszüleink is örülnek ennek(nekem sem él már sajnos csak egy nagyanyám,meg sajnos fater sem él már,tudom mi az elveszteni valakit).
  • Tikal #207
    egyébként adj neki halls-ot meg multuivitamint meg gyogyszert, de rendes kaját végképp ne :D
  • Tikal #206
    nagyon figyelmes vagy, többiek már elkanyarodtak :D
    látszik hogy te nem a vv-n nőttél fel :D
  • Frank99
    #205
    nem öreg, nem személyeskedtem

    TE TETTED azt először.
    akkor meg nem kell csodálkozni a reakción.

    a lényege a dolognak, hogy mielőtt nekiállsz vagdalkozni, gondolkodj előtte.

    többek között ezt tanította a nagypapám. Évekkel ezelőtt, amikor a történeteit mesélte (néha többször) annyira nem fogott meg. Mióta elment, és nem jár velem horgászni stb. bizony egyre jobban előtörnek a régi meséi, és bizony-bizony mindnek volt mondanivalója, de ezt csak később érted meg, mikor már családod van stb. stb. És az élet fontos, hasznos tanácsait jobb ha tőlük tanulod meg, mint a saját károdon, ezt csak mondjuk azt látja, akit már megmart a kígyó, az bizony a gyíktól is fél.... akinek ez kimaradt az életéből, csak sajnálni tudom, és azt kérem tőle, hogy mielőtt bármit is kimond, számoljon előtte háromig...
  • Calver
    #204
    takony, való világon felnőtt réteg? marhára. kb 3 hónapja be se kapcsoltam a tv-t. és képzeld, ennek itt volt nagyapja. apja elvileg igen, gyakorlatilag nem de ez egy hosszu történet. és az a bizonyos nagyapa spec ezt itt épp a természet szeretetére és vele való együttélésre tanította, íme neked a helyes ut.
  • Prank
    #203
    köhög még a macskád?:)
  • [Walaki]D`Lair
    #202
    Hol van itt ilyenről szó???
  • I.C.ram
    #201
    Tiszta proletár munkás gondolkodás ez, hogy az állat azért van, hogy a nagyfater megrúgdossa.
  • Punker
    #200
    van abban valami amit Frank mondott az a generáció annyi szenvedést láttot hogy mi azt nem tudjuk elképzelni és épp ezért próbálták a legtöbb jót kihozzni magukból.
  • [Walaki]D`Lair
    #199
    Nem is ismerted...
  • Calver
    #198
    beleivott, és? szomjas volt. ha te az vagy, te is öntessz magadnak piát. a különbség hogy ő nem tud, ezért ha ki van öntve akkor beleiszik - magyarul teljesen az emberi hülyeség miatt tette amit tett, őt csak az ösztönei vezették, ha raktak volna elé tejet azt issza meg. ennyi. ha állatot tartassz, tedd felelősségteljesen, vagy ne tedd.
  • [Walaki]D`Lair
    #197
    Te egy nagyon értelmes ember vagy!
  • a_n_d_r_e_w
    #196
    Hidd el, szüleimen kívül talán nekem hiányzik legjobban a nagyapám.
    Lassan TV-t sem nézek, mert elegem van a szennyből, ami elárasztja

    Jó lenne, ha nem tartanád magad különbnek nálam, nála, stb.

    Vagy minket is megrugdosnál, csak mert felsőbbrendű vagy?

    Egyszer volt egy ilyen ember, valami Adolfnak hvták...
  • K.András
    #195
    Pl 600 ezer ember elhurcolásárol beszélsz mint szeretetröl?Vagy a második világháborurol?Az a generácio annyi bünt követett el amennyit mi soha nem fogunk!Itt nem konkrétan nagyapádra gondolok ez nyilvánvalo,de az a kor nem az a kor amiröl te beszélsz...
  • [Walaki]D`Lair
    #194
    Tudod mi a szép? Hogy én is ebbe a korba tartozom...mégse tartozom azok közé...
  • [Walaki]D`Lair
    #193
    Nem vagyok állatkínzó...de elborult elméjű állatvédő sem...persze védeni kell az elmebeteg emberektől az állatokat...meg amikor volt az a kutyás dolog...hát a szivem majd megszakadt érte...DE NE VIGYÜK TÚLZÁSBA BASSZUSKULCS!!!
  • Prank
    #192
    hábórúk, erőszak, stb...de ez nagyon off
  • peet69
    #191
    NA MEGJÖTTEM
  • Frank99
    #190
    igen, miután tavaly január 30-án temettem el a papámat, szarul is esik....
    és az átlag mai fiatalsággal szemben nincsenek elvárásaim, mert a a szüleim és nagypapám oda tették a mércét , ahova tették.
    A mai takony, ValóVilágon felnőtt réteg sosem éri utol azt a szeretet és egyéb , itt elmondhatatlan szintet, amit magunkévá tettünk, SOSEM fognak úgy élni és szeretni, mint ŐK.
    sajnos már én sem....
    és ez független egy hülye macska p*csán rúgásától, de EZEKnek hiába mondod. Ha 1000 évig élnének, akkor sem értenék.

    EZ lehet lombikban született, mert nem volt nagyapja, nem volt aki tanította az élet apró dolgaira, nem mesélte el a háborús élményeit, az apró fogásokat a horgászatban, és sorolhatnám. Lehet apja sem volt, mert ... na mindegy..
    JELLEMZŐ, mi lett egy kis félreérthető (vagy direkt félreértett) kis történetből...
  • I.C.ram
    #189
    De a nagyafater gyerekeit biztos az a gonosz macska tartotta rettegésben!

    Szánalom ez a felfogás :(
  • [Walaki]D`Lair
    #188
    ugyanmár...nagymuterom macskái hetekig eljárnak, pedig sose senki nem bántja őket...
  • [Walaki]D`Lair
    #187
    Így van! De én ezt mondom az elejétől fogva...
  • MIMACSKA
    #186
    Tudod mit???
    Rugdosd meg a logomat!!!
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Az mindjárt három macska!!!!!!!!
  • a_n_d_r_e_w
    #185
    De három nap?
    Nekem az jelez valamit a rúgás erősségéről....
  • K.András
    #184
    Na de ez igy teljesen más...
  • a_n_d_r_e_w
    #183
    :DDDDDDDDDDDDD
  • [Walaki]D`Lair
    #182
    igen? hol?
  • [Walaki]D`Lair
    #181
    Hát bazmeg! Jelen esetben meg a reggeli tejbe ivott meg az a szemtelen dög!
  • Prank
    #180
    bele is bukott...
  • Punker
    #179
    látod intelligens állat védi a gazdáját :)))))))
  • [Walaki]D`Lair
    #178
    Nem így értem...hanem mondjuk aszonnyák, hogy öljek meg 100 macskát, különben a kölöknek baja esik...gondolkodás nélkül megtenném...
  • a_n_d_r_e_w
    #177
    Nagyfaterok sajnos meghaltak mielőtt megszülettem :(

    Én is bántottam a macskát, mikor teszemazt beszart. De ok nmélkül soha, és az is csak intő jellegű volt, legkevésbé sem fájdalmas

    De ha a macska 3 napig haza sem jön, az nem csak legyintés volt...
  • I.C.ram
    #176
    Mert az állatoknak már évmilliók óta megvan a saját társadalmuk, ami tökéletesen működik!

    Az emberek meg kb 100 évente váltanak társadalmakat.
  • Punker
    #175
    nézz meg 1 hangya várat, azoknak van a legtökéletesebb társadalmi felépítése...