414
Eloszor kinevettem, de lehet nem vicces...
  • Tikal #254
    csak azért hogy lehiggadj és holnap ugyis te adsz neki enni :D
  • Tikal #253
    menj és verd meg a kutyád :D
  • [Walaki]D`Lair
    #252
    :PPPP
  • [Walaki]D`Lair
    #251
    Jó én többet nem írok ide, mert csak az agyamat baszom fel...
  • Tikal #250
  • Frank99
    #249
    HOL ÍRTAM ÉN EZT???

    na bye....
  • MIMACSKA
    #248
    Remálem a következő életetekben macskaként születtek újjá....:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Mindenki tudja akire vonatkozik...
  • Calver
    #247
    tényleg? ezzel a lendülettel a szüleid TÉGED is simán rugdoshattak volna, hiszen megdöglöttél volna nélkülük!
    IDIÓTA!
  • a_n_d_r_e_w
    #246
    De nem a másik rovására. Nem mondtam, hogy megyek az utcán, és csak úgy ellököm az öreget, mert útban volt
  • Tikal #245
    fiad is azé fogod felpofozni mert te nevelted x évig? ez nagyon béna indok és gondolkodás... ez nem párhuzam ember és állat között... de magatartásra lehet következtetni....
  • a_n_d_r_e_w
    #244
    Téged nem értelek.
    Miért is jó neked látni egy ártatlan szenvedését?
  • Frank99
    #243
    majd te meg a kor(kór)társaid építenek szebbet.
    na szevasztok
  • Tikal #242
    szoval neked elég indok az hogy te neveled? remélem nincs állatod, ez tipikus felsőbbrendűség :D
  • Prank
    #241
    lol:)
  • Frank99
    #240
    nem értem, miért = egy ember egy általa nevelt-etetett állattal?

    a velünk élő állatok nagy része +döglene nélkülünk.
    Akkor mi is a kérdés? Ha fenéken rúgom, miért is ne tehetném? Orvoshoz hordom ezrekért, a pénzem nélkül megdöglene? Egyébként valahol az emberiség hibája miatt betegek, rengeteg macska, kutya rákos, ahogy az emberek, és ez az emberek hibája stb. stb.

    Sosem voltam fasiszta, de nehogy már párhuzamot vonjunk ember és állat között!
    Ha egy értelmes embernek azt mondom, hogy ne igyon a tejből reggel, mert az a másik emberé, akkor az megérti. Egy macska szarik rá, beleiszik. Akkor miről is beszélünk? Te magadat értékeled felül, hogy a macskával vagy egyszinten, vagy engem értékelsz alul, hogy a macskával vagyok egyszinten?
  • Tikal #239
    vagy majd azt mondom a fiadnak, az idő bácsi azé rugta segbe, mert II. vh-s veterán és ő épitette az országot, tehát megteheti, majd ha nagy leszel fiam, te is segbe rughatod :DDD
  • [Walaki]D`Lair
    #238
    De ti véditek fanatikusan!!
  • Tikal #237
    milyen indok kell hozzá hogy seggbe rugj egy macskáát? :) ez tényleg érdekel :D
  • a_n_d_r_e_w
    #236
    De akkor miért nem úgy nyilatkozol?
    Nem kérem, hogy fanatikusan védd őket, de legalább egy kicsit értsd meg, amit mondani akarunk
  • [Walaki]D`Lair
    #235
    Nem vagyok állatgyűlölö bazd meg! van kutyán is, meg macskánk is...
  • Calver
    #234
    "egy egyszerű kérdés, mész a gyerekeddel az utcán és egy idősebb ember csak úgy hobbiból belerúg egy állatba, mit fogsz mondani a fiadnak/lányodnak ?"
    inkább olvasni nem tudsz
  • Prank
    #233
    milyen indok kell neked?
    az hogy nem ment egerészni?
  • Calver
    #232
    ezt az elbaszott világot építette, és? attól egy ugyanolyan állatkínzó senkiházi marad ha poénból belerug egy macskába, nem tud érdekelni mit épített.
  • a_n_d_r_e_w
    #231
    És mennyi állatgyűlölő...
  • [Walaki]D`Lair
    #230
    Milyen sok állatvédő lett hirtelen az sg-n...
  • Frank99
    #229
    a kérdés jó.
    semmit, mert nem tudod az indokot.
  • a_n_d_r_e_w
    #228
    Mert én itt a konzervatívabb vonalat képviselem, aki lehetőség szerint nem bánt senkit, de nem nézheti tétlenül, ha ok nélkül bántanak valakit/valamit.
    Veled szemben, aki fennen hírdeti, hogy milyen vicces is, mikor valaki egy védtelent bánt.
  • Punker
    #227
    egy egyszerű kérdés, mész a gyerekeddel az utcán és egy idősebb ember csak úgy hobbiból belerúg egy állatba, mit fogsz mondani a fiadnak/lányodnak ?
  • Prank
    #226
    a válasz helyes, 5 pont az öné:)
  • I.C.ram
    #225
    hát, ha az öregember fogja rám a pisztolyt, akkor asszem evidens, hogy melyiket :D
  • Frank99
    #224
    nem...
  • Prank
    #223
    szvsz arra gondolt, hogyha egy gyilkos pisztolyt fogna rád és megparancsolná, hogy rúgd seggbe vagy a macskát vagy az öregembert, akkor melyiket választanád? :P
  • Frank99
    #222
    és te miért is nem???
  • I.C.ram
    #221
    Volt itt az SG-n egy hülyegyerek asszem Evil volt a neve, aki azt mesélte itt, hogy megmérgezte a szomszéd kutyáját, csak azért mert ugatott. tiszta elmebeteg emberek élnek itt is, és akkor ti fikázzátok az elmbeteg amcsikat.
  • MIMACSKA
    #220
    Én meg nem vagyok a felsőbbrendű faj elméleten....de tényleg hagyjuk..
  • a_n_d_r_e_w
    #219
    "nem kell többet mondanod, ez minősít téged..."

    Ezt magadra értetted, nem?
  • Frank99
    #218
    neked hiába is beszélek, látom, húzd ki a kardodat, és dőlj bele....

    amúgy akkor is ua.a réteg vagy, aki ki meri mondani, hogy ha egy öreg fenékbe rúg egy macskát, akkor te belerúgsz ABBA, aki azt a világot építette, amiben élsz.

    nem kell többet mondanod, ez minősít téged...
  • K.András
    #217
    LOL hát elöbb raktad be hogy dönteni kell,aztán mondom hogy nem kell dönteni, erre meg irod hogy igy van mit vitáztok ezen,mintha meg akarnád forditani az eseményeket :))))
  • I.C.ram
    #216
    Miért kéne választani??? Én még soha nem láttam olyat, hogy valakinek e kettő dolog közül kellett volna valásztani.
  • a_n_d_r_e_w
    #215
    Akkor meg miért nem számolsz????????????