297
Final Fantasy VII - Advent Children
  • Sephi
    #217
    Tenyleg te...megfigyeltetek hogy Yuffie-nak semmi baja nem volt a filmben sem a karjaval sem a labaval.... hogy hogy?
  • Gábor
    #216
  • Seth
    #215
    emmeg csak poén :D
  • Seth
    #214
    kis nosztalgia :D



  • Gábor
    #213
    Angol feliratod van hozzá gyárilag?!
  • Sadun Tryst
    #212
    havernak nem volt semmi gondja az ugyan olyan videokarival. szal szvsz próba cseresznye. :)
    hátha működik.
  • Seth
    #211
    eh, kösz, de a videókarim miatt valszeg sehogy se lesz jó(gef6600), mint ahogy a 8 se működik normálisan, csak software-esen (és még úgy is hibázik a grafika), azon sem segített semmilyen patch. Maradok az emulátornál :D
  • Yuber 7
    #210
    Na, ez a KotR monogramm hol is van pontosan, mert én is kikockáztam, eredménytelenűl. És engem mindenféle utalás érdekel. :)
    A rippet megbeszélhetjük, majd ha errefelé jössz. :D
  • Sadun Tryst
    #209
    van xp patch :P
    tádá! :)
  • Seth
    #208
    a 7 megy xp-n??? minden gond nélkül?
  • TheBerzerker
    #207
    8 is megvan cdn de az annyira nem tetszett mint a 7.
  • TheBerzerker
    #206
    Nekem megvan eredetiben a 7 és már fel is raktam és már Wall Market-en is túl vagyok:)
  • Sephi
    #205
    Miru van szo ?
  • Bucser
    #204
    Én most szedem a VII-et VIII-at:)
  • Sephi
    #203
    Fel mert engem sziven utott a film es tovabb erositette a hatast. Minden negativ kritikara igy fogok regalni csak szolok.

    Ez lett a gyengepontom :D

    (nem akarlak megbantani felre ne ertsd!)
  • [NST]Cifu
    #202
    Turks... Így már rémlik valami... :)
  • [NST]Cifu
    #201
    Előre leírtam, hogy mesefilmről van szó, nem is vártam tőle ilyen téren semmit, csak gondoltam megemlítem.

    De ha téged ennek a felemlegetése is kiakaszt...
  • Sephi
    #200
    Nos aszem ha megnezik 10000 a filmet kb 3-4 embernek fog feltunni a botkormany. Ha teged ez zavart...

    Eskuszom kiakadok :D
  • Gábor
    #199
    Angol feliratod van hozzá gyárilag?!
  • Sadun Tryst
    #198
    "a két testőr csetlése-botlása humoros (ők amúgy szerepeltek a játékban?)"

    Reno - miniboss még a játék elején, plusz még elég sokszor feltűnik a társaival.
    A kopasz volt Rude, a másik kettő aki megmentette Rufust, Tseng és Elena volt
    (az ő igazolványukat is dobta oda véresen Kadaj Rufus elé).
    Szóval ők így négyen voltak a The Turks a játékban, Rufus személyes testőrei. :)
  • [NST]Cifu
    #197
    Ma hajnalban én is átestem a fent említett művön.

    Meg kell mondjam, hogy hiányában vagyok a film teljes átlátásának - hiába játszottam végig anno 2x az FFVII.-et, az emlékek az évek alatt megkoptak. Már csak halványan rémlik, hogy a film úgy kezdődik, ahogy a játék véget ér (Red XIII. és kölykei lenéznek a romokra), de azt már csak találgatom mi ez a "Mother" dolog például.
    A CGI része tényleg kiemelkedő a filmnek, a harcok látványosak, a világ kinézete visszaidézi a játékot, a két testőr csetlése-botlása humoros (ők amúgy szerepeltek a játékban?) és Tifa is aranyosan néz ki. Ám tény: ez a film akkor élvezhető, ha legalább egyszer végigjátszotta a játékot az ember. Az se baj, ha az emlékek még frissek...

    Apropó, ugyan a film természetesen mesefilm, de megütötte a szemem az elején, hogy Reno pusztán a botkormánnyal irányította az UH-60-as helit. Ha már belekeverték a mai technológiát (ami szerintem kicsit erőltetett, emlékeim szerint a játékban erre példa nem volt), akkor legalább arra ügyelhettek volna, hogy a heliknél a botkormány mellett folyamatosan fogni kell a kollektív kart is... :)
  • vg
    #196
    CSOCSO javaslom az ideggyógyászat felkeresését..
  • Sephi
    #195
    RIPPELD LE NEKEM!!! :D
  • Bucser
    #194
    /me most kurvára irígykedik....
  • Yuber 7
    #193
    Istenkirály film, ma jött meg Japánból a dvdm, azóta azt bűvölöm és a ház összes TVjén végignézem, nagyon brutál! :D 7.5 GB-n terjeszkedik a dvd-n, van rajta egy Reminiscence of FF7, ez egy visszatekintés fél órában a 7-re, de vannak benne új kommentek is, Cloud beszél telón a többiekkel.
    Király, sirály, még ha vannak dolgok amik hiányoznak is belőle (Choco). Még 10edjére is hátborzongató tud lenni.
  • CSOCSO
    #192
    "Bocs CSOCSO nekem soha nem volt veled bajom.... de kicsit túlzás volt.."

    tudod jol kinek szolt ez az egesz ez olvashattad, hogy o milyen stilusban nyomja.. en csak ugyanugy valaszoltam neki!
    a palmafakrol annyit hogy en jottem ide nem palmafak hozzam de mindegy... de nem is ez a lenyeg.. hanem, hogy nekiall fikazni, de nem meselem el.. ott van lent... OLVASD!
    a rendezos dolgon nemtom mi a szart lehet igy kiakadni...
    azert mert egy etterem vezetoje lecserelodik attol meg ugyanugy lehet jobb kaja es jobb kiszolgalas hiaba o nem csinal semmit!!
  • CSOCSO
    #191
    en felfogtam hogy ez a film nem nekem keszult... mivel nem jatszottam a jatekkal.. felfogtam hogy es mazoknak 10 szer tobbet jelent mint nekem.. es te fel tudod fogni a lapos agyaddal amit mondtam??
    eloszor is azt se tudod ki a fasz vagyok de josz fikazni hogy csicska szoba meg csicska gep.. ki a g*cinek kepzeled magad?? es pont olyat fikazol akinek mindene megvan.. LOAL...
    a filmes dologra annyit mondtam hogyha en lettem volna a rendezo mashogy csinaltam volna dolgokat... ennyi... ha neked ez ennyire faj akkor tudlak sajnalni... vajh miert van az hogy mindenki mas ertelmesen tud hozzamszolni de te akkora paraszt vagy, hogy rad lehet mondani hogy igazi magyar paraszt vagy!!!
  • Seth
    #190
    nézem lassítva, de én nem látom a feliratot...(h/m/sec-ben megadnád??)
  • Kandurex
    #189
    Viszont a weaponokat szépen elhibazta folyton a round :(

    Pedig nagyon reménykedtem benne :(
  • Kandurex
    #188
    Aztán elsőre ráuszítottam egy koszos fóka bébire a parton tesztelés céljából.... nem viselte túl jól a 9 x 10000 -s damaget :D
  • Sephi
    #187
    Hya aranyat... asztan seta a szigetre del-kelet-ra... es tamtadaaaaam a barlagban! :D
  • Kandurex
    #186
    Knight Of The Round

    Képes voltam érte 4 napig chochobo tenyészteni :)
  • Sephi
    #185
    Te az a jelenet amikor Sephiroth a levegobe van es Cloud szetnyitja a kardjat akkor megfigyelted hogy ravan irva hogy K.O.T.R. :DDDD

    ASZITEM BESZAROK DE ANNAK AKI SOHAN EM JACCOT A JATEKKAL FINGJA SINCS HOGY AZ MICSODA!

    Es meg le is jaccota kivegzeskepp :D Hya hisz az volt a legerosebb Summon.
  • vg
    #184
    Maximálisan egyett értek veled! Én is most néztem meg 3adszorra, és egyszerüen én sem tudok betelni vele! Aki megnézi ezt a filmet, és nem peregnek egész nap a fejében a jelenetek, annak valóban nem jelent semmit ez az egész...
  • Sephi
    #183
    Nem fogod! Mert fingod se lesz hogy ki kicsoda! Majd latsz egy piros macskat ugralni aminek a fejen egy fekete valami van! Es egy csomo szines egyent akinek alig hagzik el a neve.


    EZT A FILMET BAZE NEM LETT VOLNA SZABAD KIADNI A PIACRA CSAK UGY HOGYU SZIGORUAN FF FANOKNAK FELIRATTAL!

    Eskuszom vaze ki vagyok keszulve! 8 haverem nezte meg a filmet es folyik a kritika en meg mar lassan 4-edszerre latom es nem tudok betelni.

  • a
    #182
    most amúgy aki nem játszotta a játékot az nem is élvezheti? csak mert már letöltöttem, szal nem akarok nagyot csalódni vagy ilyesmi
  • Sephi
    #181
    Elso szorban szogezzuk mar le hogy az aki a budos eletbe nem jaccota a jatekot mijafasznak pofazik errol a filmrol akarmit is?

    Nezzetek mar meg hogy mi FFVII fanok akinek a gyerekokra meg volt belyegezve ezzel a csodalatos mesevel! Emlekezzetek vissza milyen volt az eleje a kozepe es a vege! Emlekezzetek hogy amikor mar 3-edszerre ujra jaccotatok es tudtaok mi lesz megis egy uj reszt ertettetek meg! Mig vegul totalisan beleltetek magatokat es majig az egyetlen olyan jatek aminek a storyjat meg nem multa felul semmi! Egyszeruen mert a szivukbe zartuk Cloud szenvedeset , Barret felkarjat , Tifa mellet , Aeris szivet , Yuffie materia maniajat , Vincent banatat , Cid hibbant elmejet , Nanaki hitet es Caith Sith arulasat! Es vegul Sephiroth gyuloletet.

    A FFVII storyja engem egy eletre megmarkolt maganak es a filmet percrol percre jobban elveztem es kirazott a hideg csomo helyet!

    DE AKI NEM ISMERI ES NEM EREZTE AT A STORYT AZ MENYEN A PICSABA A KURVA KRITIKAJAVAL!

    (bogar itt nem eppen rolad van szo)
  • Alien1024
    #180
    hellosztok tudok valami jo beálitást azures hez mert elég lasan töl a 512es net em el vagy http oldalt ahol le lehet tölteni
  • TheBerzerker
    #179
    A film nekem is nagyon tetszett, mivel rengetegszer vittem végig a játékot és a mai napig a kedvencem. Én úgy érzem, hogy a golyóbis másik felén feldughatják maguknak a shrek 1 2 meg az egész Pixart!
  • TheBerzerker
    #178
    Én rühellem a pálmafákat. Meg a nagyképű ostoba idiótákat is akik olyan dologba dumálnak bele amihez nem értenek.