297
Final Fantasy VII - Advent Children
  • STREEX
    #257
    Tudjátok én mit nem értettem?Hogy cloud nak a kardja ami öt darabból áll, az az öt kard hogyan illeszkedik össze egy naggyá?Én kettőig bírtam követni.
  • Alien1024
    #256
    má van zene album on ff7 ac röl torrent röl leszedtem a 2cd és et mp3 om ba 190mb
  • Alien1024
    #255
    helosztok nem tudtudok linket adni hogy hol lehet leszed a film zenéjét
  • Yuber 7
    #254
    Ezeket lessétek meg. :)


    URL=http://xs48.xs.to/pics/05394/Cid-Spear-Highwind.png]Highwind[/URL]FF7 Cd cover
    Cloud Tifa mögött
  • Seth
    #253
    Ohha, én még csak 3x. Most viszem negyedszerre
    Még a párbeszédeket is leírtad?Te valami robot lehetsz vagy ilyesmi :D
  • Sephi
    #252
    En? Kn 8-szor. volt olyan hogy ahogy bfejeztem ujrakezdtem :D

    Minden egyes dolgot tudtam benne. Mindent. Vaze ha mar megirtam a full storyt worodba erted. Meg a parbeszedeket is :D
  • Seth
    #251
    Nemondmá hogy csak 1x vitted végig
  • Sephi
    #250
    En nagy fan vaok de megegyszer nem lenne turelmem. Jah ha kijonne egy remake akkor igen :D
  • Tatyla
    #249
    Nyíregyháza közelében nincs meg valakinek a FF7 PC-re?
  • Seth
    #248
    nemsokára végzek vele (2cd végén vok) :D
  • Sephi
    #247
    Jah rohely hogy a FFVII rendelesek megint nottek es mindeki jacca :D
  • Ben C
    #246
    Homályos a történet, nem váltotta be minden várakozásom a film, de ilyen látványvilággal látni a régi szereplőket, helyszineket... megjött a kedvem mégegyszer akasztani az FF7et :D
  • STREEX
    #245
    Alulról a harmadik.
  • Alien1024
    #244
    esetleg dvd én nem lehet má valahol le tölteni mert joval jobb minöségbe is megnézném tv én
  • Sephi
    #243
    Ending? Hol van az meg :D
  • Unknow
    #242
    Hát...én ezt a hozzászólást nem értem :P Max inkább voltak benne hangulatos, visszaköszönő elemek :) Amúgy nem volt rossz. FFVII endingnek jó :)
  • Sadun Tryst
    #241
    torrent
  • Ben C
    #240
    Kintvan a film? valaki linket nemtudna dobni?
  • Guer
    #239
    nagyon-naggyon ottvan a film!
  • Gábor
    #238
    Igen, szerintünk is kicsit zavarosra sikeredett a hozzászólásod ;)
  • Prof William
    #237
    Nem tudom ti hogy vagytok vele de és sok filmben imádom az ilyen tökéletesen kivitelezett kis pillanatokat.
    Most az AC-re lebontva. Lehetséges Spoilerek!
    Sepriot bácso kardját lengetve vágódik ki a törmelékből.
    Az utolsó harc Kadajjal amikor olyan kúúúlul előrántja a kardját, igaz csak egy pillnatra látszik.

    Szóval imádom az ilyen kis pillnatokat. Bár főleg animékben lehet ilyenekkel találkozni.

    Kissé talán zavaros a dolog, mert sietve írtam. Ti hogy vagytok ezzel?
  • Sephi
    #236
    Pontosan! :D
  • STREEX
    #235
    Én tegnap néztem meg...Esküszöm még most se tértem magamhoz.Valami isten lett ez a film.
    A sztorit meg max "nem érteni" lehet.
  • Gábor
    #234
    Leült a topic! :/
  • Sephi
    #233
    Jah azert sem lesz ez moziban mert azok akik nem jaccotak a jatekot semmit nem ertettek belole. Es most legyunk oszintek....
  • magus
    #232
    nyiff, meg mindig nem volt idom megnezni, mert nem olvastam vegig egy vegigjatszast sem h felidezzem az emlekeket. ez eg ordogi kor, es megint az lesz, hogy nem nezem meg vegul:|
  • Sephi
    #231
    Azt a Pivi-ek csinaltak :D
  • Gábor
    #230
    Én is folytattam egy két hónappal ezelőtti mentésemet, most tartok a Temple of the Ancientshö, lv50, majd minden eddig meglévő zöld materiaból egy mester szinten :D
  • TheBerzerker
    #229
    Tökéletesen fut semmit sem kellett feltenni csak a jatékot.
  • Prof William
    #228
    En a 8-al voltam így.

    Persze abból nem írtam semmit de most hírtelen kedvem lett egy novellát írni belőlle.
    Nem követi szorosan, párbeszédről-párbeszédre a sztorit, mint anno egy általam olvasott Amnázia nevű játékból készült kisregény, de mnajd igyekszem jól megcsinálni.
  • Tatyla
    #227

    [meghatódott]
  • Sephi
    #226
    En annyira beleszerettem hogy megirtam word-ba az egesz storyt parbeszedekkel mindennel egyutt... egesz nyarat raaldoztam es azutan folytattam... de a fene sem tudgya hol a doksi :( Pedig magyarul vala.
  • Seth
    #225
    most vagyok rá kiváncsi nem 5 év múlva ;D
  • Sephi
    #224
    Vard meg a remaket :D
  • Seth
    #223
    Az a farkas valószínűleg Cloud-nak az "állati" énje, lelkének szimbóluma vagy mittomén. Nemhiába van a vállvédőjén és a fülbevalóján az a farkas
  • Seth
    #222
    Elkezdtem újra a ps-es final 7-et(emulátorral persze,mert a ps-em már múltidő:D). Most arra a visszaemlékezésre vagyok nagyon kiváncsi, amikor a 3 disc-en visszamegyünk Nibelheim-ba és lemegyünk a pincébe a Shinra Mansion-ba.
    Még rohadtrégen az első végigjátszás alkalmával megnéztem, de már rohadtul nem emlékszem rá, meg akkor még nem is tudtam olyan jól englisül, úgyhogy nemtom mit mondanak benne. Arra emlékszem, hogy Zack és Cloud be vannak zárva(asszem vmilyn kapszulákba),és Zack szökteti meg Cloud-ot, de tovább már nem emlékszem (valszeg a Last Order végi jelenet van benne). Márcsak olyan 30 óra és odaérek :D
  • Gábor
    #221
    Ez a farkas bassza a csőrömet! Mi a fenét téblábol a film különböző pontjain?!
    Valaki tudja, hogy minek a szimbóluma?
  • Gábor
    #220
    SPOILER

    Sephiroth és Jenova gyakorlatilag halhatatlan! A hiro-féle felirattal már több értelme van a sztorinak, de gyanítom, lesz ennél még jobb is. Szóval Sephiroth mondja, hogy amí geostigmások visszakerülnek a lifestreambe, addig Jenova génjei ugyanúgy ténykednek, mint eddig (kisebb-nagyobb koncentrátumban megjelenik egyénekben ugyebár). Az eső persze elég sokat elpusztít, de a film végén Aerith jóvoltából a három klón úgy visszakerül a lifestream keringésbe, mint a pinty!
  • Sephi
    #219
    Igen azt meg Midgrart-ban lehet megtalani amikor visszamesz meg a nagy ut elott ha jol emlekszem. Jo persze nem lehet felvenni...vagy key item nem tudom mar reg volt.
  • Seth
    #218
    szerintem semmi baja neki, az a szerelése része

    és azt észrevettétek hogy az összes csapattagon van egy rózsaszín szalag(nem mindegyiken lehet egyből kiszúrni)? gondolom Aeris emlékére