553
Earth\'s Special Forces Evolution Mód
  • zoli4
    #233
    Hopgy van az az ütés kombó?
  • rockyboy
    #232
    És csak a cs1.6 meg az esf van fent.
  • rockyboy
    #231
    Köszi, már megy! De lenne még 1 kérdésem. Az, hogy hogyan tok átváltozni? Mert kiírja hogy ascendet az y gombbal tom csinálni, de nem megy... A legújabb esf van fent az 1.2.3 A régebbivel jáccottam azzal ment simán, de itt nem tom mi a gond... Tudnál ebben segíteni?
  • tobias88
    #230
    a lant xeld be
  • rockyboy
    #229
    Mert feltettem a fullt minden nélkül, szóval csak az 1.6 van fennt meg ez és amikor rámek h create server kiírja hogy valami baj van a steammal. Ez mitől lehet?
  • rockyboy
    #228
    Helló! Lenne egy kérdésem! Hamachi használata nélkül nem lehet ezzel a játékkal játszani?
  • tobias88
    #227
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egész játék warez!

    Az ESF ingyenes, az Esfet innen szedheted le:
    ESF
    A Counter Strike-ot meg 27000 helyről kb le lehet már tölteni, és az amúgy se szabályellenes, ha saját körben saját internetkapcsolatod kárára használod. Legalábbis nem büntetik.
  • GohanSSJ2
    #226
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nemtudom (azért mert warez)
  • tobias88
    #225
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ezt mér kellett elrejteni?
  • GohanSSJ2
    #224
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    aki nem tudná itt lehet leszedni az ESF-et http://gportal.hu/portal/dbzfanpage/
  • GohanSSJ2
    #223
    XD
  • zoli4
    #222
    vagyis sietett.
  • zoli4
    #221
    2 percet késett az órám. ?????????
  • GohanSSJ2
    #220
    sztem nem anyi van nállad bocsi2007. jan. 24. 19:39 fontos 19:39 te meg 19:41-et irtál
  • zoli4
    #219
    most 19:41 van és ennyit találtam: 9 server. beszúrnék képet de nem megy.
  • bbccc
    #218
    De Hamachival se lehet????
  • tobias88
    #217
    vedd meg a cs-t és akkor van talán 11 szerver, ne felejtsd el hogy ez egy mod, ezzel nem nagyon nyomták sosse neten mint pl call of dutyval
  • bbccc
    #216
    ?
  • bbccc
    #215
    És most már nem lehet megoldani sehogyse,hogy neten lehessen gamelni, vagy esetleg Hamachin
  • tobias88
    #214
    én nem találkoztam ilyennel csak régen egyszer, én hamachin nyomtam
    mit ír ki?
    CLASS C?
  • bbccc
    #213
    VALAKI PLSSS ADJON MÁR EGY MŰKÖDŐ SZERVER CÍMET THNX
  • tobias88
    #212
    nem mi csináljuk, ezért nem is tudhatjuk
  • StriKill
    #211
    Hy everybody! Na szal az a nagy szitu h tudja azt vki mikor dobják már ki az esf 1.3-t fullosan?
  • zoli4
    #210
    Inkább rakd fel a cs1.6 non steam-et. Ott szinte mindíg találsz egy szervert. Ha valami cd key izét ír ki akkor csak tovább kell próbálkozni egy másiknál.
  • W0LTH3R
    #209
    Fent vagyunk a esf-dbz hamachi szerveren vagy 20-an de senki sem elérhető :(
  • zoli4
    #208
    Ja. (úgy egyserübb ha beállítod, hogy a botok ne mozogjanak) A lényeg az hogy oda kell menni közel az ellenfélhez és kb 3 mp-ig nyomva kell tartani azt a gombot! De viszont, ha már véletlenül megnyomtad a gombot várj amíg újra használhatod a képességedet kb 40mp lehet.
  • tobias88
    #207
    hogyhogy felrobbantani?? azt hogy lehet?? amit krilinnel csinált a zedben?
  • zoli4
    #206
    egyik specialt sem kell kérni! Dermesztő tök fasza fel tudtam vele robbantani az ellenfelet.Nekem már mindenkivel sikeeület használnom a specialt, kivéve gohan és tranks egyik speciélját.
  • zoli4
    #205
    ez olyan dolog mint hogy songokuval sem lehet ssj3-ban használni a kaiokent.
  • tobias88
    #204
    ja, azt én is észrevettem
  • dreg
    #203
    de pl kaoikent alapból is tudom használni még ha nem is kértem
  • dreg
    #202
    töbször is
  • tobias88
    #201
    2szer kérted a sárkánytól a speciált?
  • dreg
    #200
    beállítottam de vegita legutolsó alakjában nekem csak fel tudja áldozni magát de ha a másikat nyomom nem történik semmi
  • zoli4
    #199
    Mindenkinek 2 speciálja van. Be van az egyáltalán neked állítva , hogy melyik gombal használod? Vegita csak a legutolsó alakjában tudja használni a 2-es speciálját. az 1. és a 2. special 2 külön gomb.
  • dreg
    #198
    de az tudom hogy nem mindenkinek van de nekem akkor is csak az 1. lehet ha van második is.pl majinvegitának van 2es specialja de azt se tudom használni
  • tobias88
    #197
    1.: őcsém te semmi nem tucc jó: menny magyar nyelvórára
    2.: őcsém te semmi nem tucc jó hogy HL1-re csinálták -> azt kérdeztem hogy HL 2 re készül e
  • zoli4
    #196
    Hl2 -s a dragon ball source, de az sokára lessz kész.
  • GohanSSJ2
    #195
    őcsém te semmi nem tucc jó hogy HL1-re csinálták ja és kurva szar
    #193 a JELENLEGI 1.3 olyan szar hogy a verekedésnél csak egymás elött álnak
  • tobias88
    #194
    amúgy az esf open beta az milyen???? mert nekem az alap 5 cucc van fent:
    cs 1.6,esf 1.2.3,evm,evm patch,evm model pack!
    itt van amúgy fent:
    esf open beta, torrentesen lehet leszedni!(nem tartalmazza se az alap cs 1.6-ot, semmi mást!)
    HL2 re nem készítenek esf-et?? annak örülnék