553
Earth\'s Special Forces Evolution Mód
  • Darth981
    #273
    lenne egy problem ugyanis letoltottem törtbe az esf et es haverokkal akarok kizarolag jatszani hamatchin de nem muxik mert latja a servert de nem tudok felmenni valami class C szarsagot kiir . nem tudja valaki hogyan lehet megcsinalni?

    előre is köszi

    MSN: [email protected]
  • vki
    #272
    Ahhoz, hogy a bot fejlődjön, ki kell kapcsonlni az IDLE mode-ot a botmenu-be. Sajnos azt nemtom, hogy lehet ECX-es karaktert berakni botnak.
  • tuvok7 hadnagy
    #271
    nézd ez idáig oké, de ellenfélnek hogy kell berakni ecx-es karaktereket??????

    2.kérdés: a bot ellenfelek csak 1 szintbe mennek , pedig egyszer vmit beállítottam és a botok áttudtak menni akár 3-as szintbe is!!
  • vki
    #270
    Ahhoz, hogy tovább feljlődjenek sok PL, vagy mittomén kell neki. Ahhoz pedig gyilkolnia kell, vagy rakhatsz be ultimate, vagy super botokat, amik alapból 10000000-ról indulnak. Viszont az ECX-ben ha játék közben megnyomom a c-t, tudok választani vagy 30 karakter közül.
  • tuvok7 hadnagy
    #269
    Hogy kell berakni az ECX-es karaktereket? A menüből csak az 1.2.3-asakat lehet elérni!!!!

    És még annyi hogy a botok csak egyes szintbe mennek át hogy kell beállítni hogy átmenjenek akár 3 as ba????

    segítsetek
    Olá
  • Tompi934
    #268
    Én tudok hamachin jáccani!!!
    És jól müxik.
    Szal mondd meg a msn-t és elmondom!!
    Jó??
  • Bandy11
    #267
    Valaki aki ért a hamachihoz és már próbálta a gamet az interneten ezel vagy bárhogy segítsen mer nem tudunk a haverokkal játszani írjon privátot és küldöm az msn címem vagy ha valaki rézletesen le tudja írni ide nekem az is jó csak részletes legyen mer nekem a hamachi eddig sehol se működött és rájöttem hogy én vagyog segg hozzá szal előre is thx pls help!
  • zoli4
    #266
    most mennyibe kerül a hl1 és a hl2 a boltokban?
  • zoli4
    #265
    Hogy kell berakni az ECX-es karaktereket? A menüből csak az 1.2.3-asakat lehet elérni. Botnak.
  • vki
    #264
    Hi!

    Nekem is lenne két kérdésem:
    1, Potara van az RC 1-ben, vagy az csak a 2-ben lesz.
    2, Van várható megjelenési időpontja az RC 2-nek?
  • vki
    #263
    Szal. Ahhoz, hogy fúzionálni tudják, alap, vagy SSJ-ben kell, hogy legyél. A támadások között van egy olyan, amin négy figura van. Oda kell menni a másikhoz, és alapértelmezettben a jobb gombot megnyomni. Majin vehete hasonló módon a támadások között van.
  • Garyskillz
    #262
    'nyomod a fúzión a jobb gombot' ezt kifejtenéd bővebben? mer a KI-vel nem lenne gond, mer vegetával ssj2-ben szntem már megvan, csak nemtom télleg h hogyan hozzam elő ezt a fúzió dolgot, másik hogyan tok átmenni majin vegetába? mer eccerüen nemtok :\ pedig elméletileg van energiám hozzá.
  • zoli4
    #261
    Add meg a hálózatod nevét és majd kiderül.
  • attila117
    #260
    hamchi val kijátcik?
  • attila117
    #259
    mivel jobb az esf 1.3 ?
  • shipu
    #258
    csm:Az rc1-ben még nincs de majd az rc2 ben lesz ssj4.
    skillz 2.kérdés:A fúzióhoz 2 millió KI kell de másik karakter nem hanem nyomod a fúzión a jobb egérgombot és akkor fuzionál.
  • Garyskillz
    #257
    még 1 kérdés, ECX-ben fúziót hogyan tudom előhozni és mi kell hozzá? Gondolom 2 karakter, goku meg vegeta pl vegettohoz, de hogyan lehet megcsinálni a fúziót?
  • zoli4
    #256
    ja.
  • Garyskillz
    #255
    senki sem tud választ adni? :(
  • csm
    #254
    nekem meg ECX-el van bajom, gokut, vegitát nem bírom ssj4be alakítani, hiába van meg az erőm hozzá.
    vegettot és gogetát meg nem lehet választani :(
  • Garyskillz
    #253
    nekem az a kérdésem lenne, h ugye amikor elöször végigmegy a cf csík, átalakulok ssj-be, de utána megint végig kell tölteni a csíkot hogy továbbléphessek? mert fentvannak a modok egészen ssj4-ig, de nemtudom hogyan lehet előhozni. plz help
  • zoli4
    #252
    ha hamachit használsz akkor csak a langameba kell menned és ott megtalálod a haverodat ha már ő elindította a játékot. meg nézd meg hogy a langame be van-e jelölve.
    nekem is van hamachim, de még nem volt kivel kipróbálni azt a játékot.
  • zami22
    #251
    nekem azt írja ki: failed connect to server
    csatlakoztam hamachin, beírtam a szerver jelszavát és nevét, meg minden, elindítom a játékot. kijön a console, beírom hogy connect 74.85.63.215, ekkor kiírja, hogy connect to server. de nem tölt alatta, és fél perc múlva a fenti szöveget írja ki (failed connect to server)
    kérlek, segítsetek, nagyon szeretnék játszani vele!!!!!!
  • zoli4
    #250
    Van egy jó hírem! Meg jelent az ------------>ECX<-------------
  • Matthewpamer
    #249
    az mi?:D
  • StriKill
    #248
    Hali emberek! Nemtudtok vmit az ECX-ről?
  • zoli4
    #247
    Nem tudjátok hogy hogyan csinálják azokat a szervereket amik az interneten vannak, de nem eredeti játékkal mennek? Már sokszor játszottam rajtuk, de én nem tudok olyan szervert csinálni.
  • zoli4
    #246
    A models mappán belül van az aura.mdl.Ez a turbo aura.
  • ati1234
    #245
    sziazstok!lenne még egy problémám nem tudjátok hogy hogy lehet olyan aurám akkor amikor benyomom a turbót mert ha benyomom ninc semijen aurám pedig még amikor régebben felraktam az esf -ot akkor volt deaztán letöröltem és mostanában újra felraktam és most nics ilyen a aura amikor benyomom a turbót!lécci segítstek!
  • tobias88
    #244
    miaza powerlevelchange? vagyis sejtem hogy mi az, de hol van ez fent?
  • ati1234
    #243
    csá én a telepítős változatot a esforces.com-ról szedtem le ott van a rar-os vátozat is de alul van a telepítős,213 mb!különben nem tudjátok hogy a pwerlevelchanget hogy kell használni és feltelepíteni?
  • zoli4
    #242
    Pontosabban: Mit is írjak be a keresőbe?
  • tobias88
    #241
    nekem is telepítős változat van meg az emberszabásű torrentoldalról
  • zoli4
    #240
    Azt honnan szedted le? Azzal még nem találkoztam.
  • ati1234
    #239
    de nekem a telepítős változat van meg nem a bemásolos!

  • zoli4
    #238
    DE! Az open beta mappát csak be kell másolni a valvéba az esf mellé. Elindítod a cs1.6-ot és kiválasztod az open beta modot.
  • ati1234
    #237
    csá!nem tudjátok hogy kell feltenni az 1.3 bétát?mert nekem valami steamos hibát ír ki!lécci segítsetek?
  • zoli4
    #236
    Az esf-world oldalán tök király új modelleket tettek fel!!!
  • tobias88
    #235
    1.: vedd meg a játékot
    vagy
    2.: service pack 2es ringyóz mindkét gépen
  • sopi
    #234
    Hi
    Haverral akarunk neten nyoni Hamachival Lanosan és ezt a C-s hibát irja ki. Valami megoldás van rá? Plz help. :)