553
Earth\'s Special Forces Evolution Mód
  • dAnGeR91
    #313
    megtalátam ty:)
  • dAnGeR91
    #312
    a BOT menü meg van csak ien idle modot nem találtam a választ és help et ty :):) de ha megtunád nézni megköszönném
  • Tombi
    #311
    jo ez a topic, a honlapomra készitek egy velős ESF (EVM, ECX) cikket, és minden segitség jól jönne. Akinek lenne kedve kiegészíteni az ott leirtakat, ne fogja vissza magát :)
  • vki
    #310
    A bot menüt be lehet állítani a beállításoknál. Alapból nincs beállítva sehova. Ott valahol van olyan, hogy bot modes. Talán, ha jól emlékszem.
  • Darth981
    #309
    Ez a legjobb figyuzzatok. Tegnap rajöttem erre az átiros szarra haver csinalt egy servert hamatchin keresztul. nem irta ki class c semmi , fasza felmentem játszottunk kb 2 orát.Kurvajovolt. Este elmentem itthonrol, később mikor hazajottem csinalt megint egy servert és akkor már nem láttam. Ő sem látja az enyém semmi sehogy sem működik. Ez az amihez már nem tudok commentet fűzni.lehet hogy értelmesebb lenne megvenni 3000 HUF ért és rendesen jo servereken játszani , mint hogy szenvedek :)
  • dAnGeR91
    #308
    Fatboy 89 IDLE mod az hol van?:S én BOT menübe semmi ilyet nem találtam ami így lenne írva pls help
  • zoli4
    #307
    Ez alap, de interneten hogy csináljunk saját szervert?(akár hamachival is csak működjön)
  • Darth981
    #306
    Nah Rájöttem hogyan kell servert csinalni.
    Hogy mindenki tudjon itt a megoldás . Mindenki csinalja és játszatok minnél többen GL

    HA ESF SZERVERT AKARSZ KÉSZÍTENI:

    Először a parancsikont kell átszerkeszteni a következőképpen:
    "C:\Program Files\Valve\hl.exe" -console -nomaster -game esf

    Aztán a játékot elindítod.
    A 'Create Server' alatt kiválasztod a pályát és a 'Game' fül alatt be kell pipálnod a 'Lan Game'-t.
    És kész is.
  • vixo
    #305
    Most sztem lemondok az ESF-ről,már kicsit uncsi,inkább megvárom a ,ígéretesnek néz ki :)budokai pc-s verzióját
  • tuvok7 hadnagy
    #304
    Vegyél fel msn-re ott megbeszéljük!
    [email protected]

  • vixo
    #303
    Egyszer megvolt,most megint letöltöttem,de nem igazán tudom,h hogyan tudnék vele neten keresztül esf-zni
  • tuvok7 hadnagy
    #302
    Nagyon szívesen , bármikor

    hamachid van???
  • vixo
    #301
    Oks,Kösz a segítséget!
  • tuvok7 hadnagy
    #300
    vmint még ott van ssj4 vegetto is potaraval tudsz fusionálni hozzá
  • tuvok7 hadnagy
    #299
    igen de nem lehet csak úgy "elöhozni" be kell írni egy parancssort hogy áttudj változni ssj4-be!! megadtam neked egy oldalcímet--nos onnan letöltheted gt gokut aki simán áttudváltozni ssj4 be is és nem kell beirni semmilyen parancssort

    Vmint ott vann ssj3 vegetto és ssj3gogéta is --ezek eleve cci vel készültek úgyhogy mükszenek rc2 ben!!!!
  • vixo
    #298
    Már a rc2-ben is van ssj4,legalábbis,amkior a karakter kiválasztásánál nézegettem az átváltozásokat,akkor vegitánál és gokunél ott volt az ssj 4 is
  • tuvok7 hadnagy
    #297
    Az ecx rc1 ben kevesebb a karakter és fuzió is csak a táncos van!!

    Az rc2 a legjobb eddig --de várjuk meg az rc 3 at ami hamarosan kijön, szóval ott elvileg lesz ssj4 is...

    Sztem nézd meg ezt az oldalt is érdemes: http://gportal.hu/gindex.php?prt=369680 a modelsek közt vannak nagyon jók pl: gt goku
  • vixo
    #296
    Köszi a választ,de idő közben már rábukkantam az oldalra és a kiegészítőre,naon bejön ez az ECX rc2.

    Még olyan kérdésem lenne,h az ECXrc1-ben milyen karakterek voltak és mennyire volt jó?
  • tuvok7 hadnagy
    #295
    Szia

    verekedni úgy tudsz hogy kétszer egymás után benyomod a (w) elöre gombot és rárepülsz az ellenfélre a többi megy magátol..
  • tuvok7 hadnagy
    #294
    szia!!

    http://esfthegame.extra.hu/index.php ezen az oldalon le tudod tölteni a magyarítást és még sok más érdekes dolgot!!!
    AZ ECX rc1 és az rc2 kiegészítök az esf-hez: több karakter(31) gyorsabb átalakulások, fusiok...
  • vixo
    #293
    Hi all!
    nem tud vki olyan oldalt,ahonnan magyarosítást lehet letölteni?Egyáltalán van hozzá?Egyik oldalon mintha láttam volna...
    És még fejlődés gyorsító patch van vhol,mert nekem iszonyat lassan alakulnak át :S

    ez az ECX rc2 mire jó???

    Előre is Kösz a válaszokat!
  • tuvok7 hadnagy
    #292
    figyu mindenki az http://esf-world.gamers-desire.de/ oldalrol le lehet tölteni az ECX rc2
    töltse le mindenki ha tudja
  • Pityu77
    #291
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet bunyózni a játékban? Beállítottam azt, hogy a két kéz legyen a fegyver, és közel mentem,de nem tudok bunyózni, hiába nyomom a támadást. Előre is köszönöm a segítséget!
  • zoli4
    #290
    HÁT ÚGY HOGY nyomod neki még.(1.3)
  • GeRa256
    #289
    És azt nem tudja valaki, hogy ha összelő két csávó akkor hogyan lehet beleadani plussz löketet?
  • GeRa256
    #288
    Akinek már sikerült kijátszania ezt a LAN servers are restricted to local clients (class C) dolgo az lécci írjon be hogyan kell.
  • zoli4
    #287
    http://www.dox.hu/?loc=http://209.85.129.104/search?q=cache:TJCFVNqLwfQJ:www.helpbybalu.dox.hu/hamachi.html+LAN+servers+are+restricted+to+local+clients+(class+C)&hl=hu&ct=clnk&cd=10&gl=hu&lr=lang_hu
    Itt le van írva. Ha valakinek sikerült az szóljon nekem is. (nekem nem jött össze)
  • Darth981
    #286
    Nekem is ugyenez a problémám. Valaki elmondhatna .
  • GeRa256
    #285
    Csá!
    Nekem az lenne a problámám hogy akárhányszor akárhogyan és akárkivel nyomnám lanon egyszerűen nem engedi és ezt írja :LAN servers are restricted to local clients (class C). mi lehet a gáz? vagy mit tudok vele kezdeni?
    előre is thx
  • zoli4
    #284
    bocs de én délben keltem.
  • tuvok7 hadnagy
    #283
    vagy vegyetek fel msn re: [email protected]

  • tuvok7 hadnagy
    #282
    hali -- aki szeretne velem játszani hamachin keresztül esf-et az írjon nekem EMailt: [email protected] -ra vagy adjaátok meg az msn eteket!

    Ha valaki szereti a cossacks back to wart az is írjon neklem

    Zoli4 várlak hamachira---

    csövi
  • tuvok7 hadnagy
    #281
    szia zoli4 KIJAVÍTOTTAM A HIBÁT ÉS MOST MÁR TUDUNK JÁTSZANI HAMACHIN KERESZTÜL!!!!!!!!!!! JELENTKEZZ
  • zoli4
    #280
    a magyar hamachit ne frissítsétek mert utána már nem lesz magyar.
  • zoli4
    #279
    a hamachi 0.9.9.9-et szedd le, az van magyarban is.felrakod aztán ha elindítod akkor jobboldalt lent van egy HÁROMSZÖG féle jeles gomb ->rámkattintasz és alúlról a 2. ott lehet csatlakozni hálózatokhoz.
  • tuvok7 hadnagy
    #278
    csináltam ey szervert ferissj2 a neve
  • tuvok7 hadnagy
    #277
    szia zoli4 én szeretnék játszani hamachin keresztül veled de nem tudom hogy kell--a hamachit letöltöttem és már itt el is akadtam

    segíts légyszi
  • zoli4
    #276
    a myvipen van Earth's Special Forces klub?
  • zoli4
    #275
    ecx is mehet.
  • zoli4
    #274
    Hamachi: dbesf1.3
    dbesf1.3
    ha valaki játszani akar akkor hamachin üzenjen.