553
Earth\'s Special Forces Evolution Mód
  • zátony
    #353
    hali!
    legyen szíves és segítsen valaki! végigolvastam majdnem az összes hsz-t, de nem találtam megoldsát!
    a problémám tehát: steam nélküli 1.6ra raktam fel az ESF-et. ehhez már szinte minden létező packet, modot, plugint, spiritet stb-t feltettem, de 1. nincsnek sárkánygömbök
    2. nem lehet 2esnél magasabb szintre alakulni
    3. powerlevel changer-t bemásoltam ahova kell, konzoloba beírom: esf_powerlevel NÉV 343434 -> erre ő: ismeretlen parancs...

    legyen szíves valaki és segítsen a 3 probléma kiküszöbölésében!
    ha így kényelmesebb---> msn: [email protected]

    köszönettel: za!tony
  • vki
    #352
    Ha valakit érdekel, akkor itt talál egy videót, hogyan kell átváltozni SSJ4-be a Black Lotus Pack 8.4-ben.
  • Mester119
    #351
    igy--->bot menü ki jön egsy ablak-->5.hozzáértő beállitás rá mész uttánna még egy ablak ki jön-->4.Bot modrá mész <---arra,megint ki jön egay ablak-->6.mozogjon a bot rá mész és megint ki jön egy ablak ls --->2.ne mozogjon a bot
  • vki
    #350
    Ez lehetne egy picit érhetőbben?
  • Mester119
    #349
    amugy ugy lehet hogy bot menü,az 5.hozzáértő beállitás,4.Bot mod,6.mozogjon a bot,és a 2.ne mozogjon a bot
  • Mester119
    #348
    hogyan lehet kivánni a Dragonball Z Earth's Special Forces ,és miket???????
  • draxler12345
    #347
    vki mondja meg a botok menüjébe melyik az a parancs amivel a botok megfagynak? úgy értem nem mozognak és nem csinálnak semmit... előre is kössz..
  • adamprof
    #346
    ja és egy helyre kell menni velüük???érteeeem
  • vki
    #345
    Egyszerre csak egyet tudsz felvenni. Elméletileg a fegyverek között ott kell lennie.
  • adamprof
    #344
    de ha több gömb van akkor mi van? mert nem bírom fölvenni őket. ugyanez van a dragon ball: source játékban is, ott se bírom mindet fölvenni.
  • vki
    #343
    Ha egy gömb van a pályán, akkor csak kívánni kell (alapból b), mivel mind a hét egy helyen van.
  • adamprof
    #342
    helo
    én most kezdtem el jáccani ezzel a király game-mel, és nem tudom h kell felvenni a kristálygömböket, mert van amikor csak odamegyek és felveszi, de van amikor csak átmegy rajta és nem tudok semmit csinálni h fölvegye.PLS HELP!!!
  • zoli4
    #341
    Na és valaki berakta a zenét?
  • vki
    #340
    Amúgy mindent jól csináltál. A 8.4-ben tényleg van egy hiba, amit az esf.live.pl-en be is linkeltek. Ha feljössz MSN-re, akkor majd átküldöm. Lehet, hogy nem válaszolok azonnal, mert GTA-zok.
  • vki
    #339
    Felvettelek MSN-en. Majd jelentkezz!
  • zuzza17
    #338
    pls vki vegyen fel msn re, küldök cserébe cod2 aimot wht recoilt van minden pls
    msn: [email protected]
  • zuzza17
    #337
    háááttt ijen nincs a világon, mindent ugy csináltam ahogy mondtál nagynehezen... elkezdek szervert csinálni 3-4 kockát betölt és FATAL "ERRROR: Mod_NumberForName:Models/Plalyer/ecx.vegeta-ts.white.mdl not found"
    ezt irja mit kell csinálni ijenkor??? :| :@ :'(
  • zuzza17
    #336
    leszedtem azt apower levelt is de nemtom hová kell másolni :s és ha bemásolom valahova akkor hova kell beirni az átváltozáshoz szügséges KI-t
  • zuzza17
    #335
    ööhhhhömmm... a tánsos fúziónál h kel azt megcsinálni h sikeres legyen ??:S mer nekem 10 ből 1x találom el mindig 1 kis dagadt pali lessz 1 KI vel xD valaki irja le pls :)
  • zuzza17
    #334
    na má minden világos vére :D lassúfelfogású vok ... xD
    má telepítem előlről az egészet :) remélem működni fog :D
  • snorbii
    #333
    valaki tud segiteni?:O
  • zuzza17
    #332
    hello
    nah leuninstallozom és megpróbálom még1x ugy ahogy mondtad THX!
  • snorbii
    #331
    "lan server are restrictred to local clients (class C)" nálam ezt irja ki ha a hamachin akarok esf-el játszani vki tudna segiteni?
  • vki
    #330
    a hatost, a moon-t kell választani
    azért kell mindet felrakni, mert vannak olyan fájlok, amik a 8.4-ben nincsenek benne, de pl. a 7.2-ben meg igen. Hidd el, hogy nem passzióból írtam le mindent. Mellesleg ha kiakad, nézd meg, hogy melyik modell hiányzik, és másolj be oda valamit. Ez álatalában nem nagy dolog. Ez írni szokta a hibaüzenetbe.
  • zuzza17
    #329
    hátttez sehogyse sikerül :@@@@@@@@ feladom:@
  • zuzza17
    #328
    ja hogyha csak simán a big pack 8.4 van fenn akkor is fel kell rakni az előzőeket?
  • zuzza17
    #327
    hello! kössz a segítséget nagyából értem h hogy kell csak a kristálygömböktől h kell holdat kérni??:s arra még nem jöttem rá mer mikor előjön a sárkány nyomok 1 b-t és ott vannak a kivánságok csak nemtom meik a hold :( :S am kössz mindent nekilátok megcsinálni
    bye
  • vki
    #326
    ECX RC2-ben továbbra sem lehet átváltozni SSJ4-be. Ahhoz, hogy át tudj változni, le kell szedned a BigPack-et. A további kérdések elkerülése véget:

    1. Szedd le innen az összes BigPack-et (Igen, egészen 7.2-től 8.4-ig), plusz a főoldalon a New Files részlegben találod a VegeaSSJGoku -t, amig úgyszint le kell szedni.
    2. Egymás után felrakod a BigPack-eket, utána pedig 1-1 példány másols a VegeteSSJGoku.mdl-ből az "esf/models/evolution", illetve az "esf\models\player\vegetassjgoku\" mappába.

    A 8.3-as, illetve a 8.4-es BigPack már telepítős. Én úgy csináltam, hogy létrehoztam két mappát. Az egyikbe másolgattam egymásra a 7.2-től kezdve, a másiba beletelepítettem a 8.3-at, utána annak a tartalmát belemásoltam a 7.2, és töröltem a 8.3-as tartalmát. Utána a 8.4-est ugyanoda telepítettem, ahova elsőnek a 8.3-ast, majd azt is átmásoltam az másik mappába. Ezután lehet az egészet bemásolni az esf mappába. Persze csak értelemszerűen másolni.

    Az átváltozás módjai:

    Mind a két karinál azonos: Csökkentsd le a HP-dat 10 alá. Utána nyomd meg az átváltozást (nemtom, hogy pontosan mennyi KI kell az átváltozáshoz, én 20.000.000-t szoktam beállítania power level changer-rel, amit úgyszint megtalálsz a fentebb említett oldalon.) Ha mindent jól csináltál, akkor Goku kis Goku-vá, míg Vegeta a GT-s Vegeta-vá fog átváltozni. Goku-val még tudsz egy szintet lépni SSJ4-gyé változás előtt. Ha ezek megvannak, akkor kivánni kell a sárkánytól egy holdat (ajánlom a cell_games_day pályát, mert ott alapból egy helyen vannak a gömbök), majd megint megnyomni az átváltozás gombot. Ha mindent jól csináltál, akkor láthatsz egy animációt, és voálá.

    Másik:

    Nemtom, hogy bug-e, vagy sem, de a táncos fúziót meglehet csinálni partner nélkül is. Simán leszállsz, majd nyomvatartod a jobb gombot. Plusz itt nem kell a nyilakat eltalálni ahhoz, hogy sikeres legyen.

    Remélem mindenre válaszoltam, amire kiváncsi voltál.

    Bye
  • zuzza17
    #325
    hello! tudna vki segíteni h hogyan kell ssj4 be változni?
    leszedtem az ecx2 es modotmár gokunál és vegetánál amikor választom ki a karaktereket akkor ott van az ssj4 de ssj3 tól tovább nem birok változni a cf csik is maxon van :'( amikor átrakom ssj3 ba mát 103 millió KI-m volt és mégse változik át alap goku ként 13 mill KI ugy is próbáltam h belenézek a holdbe de sehogyse sikerült :'( pls help vki !!
  • snorbii
    #324
    "lan server are restrictred to local clients (class C)" nálam ezt irja ki ha a hamachin akarokl játszani vki tudna segiteni?
  • Goku SSJ5
    #323
    HY ALL! hogy tudok neten játszani? de nem eredeti netről szedtem!
  • vki
    #322
    Ha eredeti, akkor lehet simán is.
  • snorbii
    #321
    helo mindenki! hogy lehet neten jácani esf-el... csak hamachin?:O
  • tuvok7 hadnagy
    #320
    MINDENKI!!!

    Ha szeretnétek igazi klántagok lenni és bajnookságon résztvenni regizzetek erre az oldalra: http://esfsgcklan.extra.hu/news.php ez az elsö esf törtös klán!!

    gyertek minnél többen és játszatok minnél többet!!!!!!!
  • Pirkee
    #319
    Csá mindenkinek!
    Ha valakinek van kedve hamachin earth's special forces ecx rc2-t játszani az lépjen be hozzám: Network name ESF ecx rc2
    Network password imre0719

    GYERTEK minél többen! Tegnap este már játszottunk!
    Ja és kell hozzá a big pack 7.0 is.
  • zoli4
    #318
    Az mp3 lejátszót meg csináltam a mese eredeti zenéivel.
    itt a link: ftp://ftp.extra.hu/cuccok/mp3.rar
    a jelszó és a kód: zoli44
    az optionson belül az advancedben be kell még x-elni az mp3-lejátszót!
    Ami fontos!!!!!!!!!---> várom a visszajelzéseket! ide a forumba.
  • zoli4
    #317
    Meg enyhén zavaros.
  • vixo
    #316
    Ez naon gááááz :S
  • zoli4
    #315
    Ezt nézzétek meg! http://www.telurica.com/videopost/dragon-ball-z-the-movie-trailer-sorprendente
  • dAnGeR91
    #314
    az a helyzet kikapcsoltam de sajnos sokra nem mentem vele :S:S mer alapból kivan kapcsolva ha meg bekapcsolom idle modot nem mozognak a botok :O de és akkor mit kell beállítani h fejlődjenek és szintet is lépjenek értelmesen ne csak max 1 et...