209
The Day After Tomorrow
  • Rafaelo
    #209
    szszerintem mmeg nnem jjó dehát tte ttudod hhaver
  • Kori
    #208
    én már vagy 5x megnéztem

    nagyon jól mmeg van csinyálva
  • Waterhorse
    #207
    egyetértek
  • Hentes Bill #206
    nekem bejött, most néztem meg másodszorra :)
  • BlackWolf
    #205
    jo regi topic amugy nem volt nagy durranas film
  • Hentes Bill #204
    :D
  • Hentes Bill #203
    megnéztem... volt egy két nagyon lol jelenet sztem is, amket le is írtatok már, de nekem kellemes 2 órát okozott a film, tetszett a látvány, 1 percig nem unatkoztam a filmen, csak a vége nem tetszett... vhogy máshogy kellett volna befejezni.... na mind1, ha lehetne pontozni, nálam 6/10
  • winnie
    #202
    ott van a nevében, tc, azaz telecine minőségű. a ts és a dvdrip között van félúton
  • Shan
    #201
    201, bazzeg...hűdenagyvagyok...
  • forzajuve
    #200
    200
  • Davidus
    #199
    Tudja valaki ennek milyen a minősége: 07-03-The.Day.After.Tomorrow.2004.TC.XViD.AC3.Hungarian-SCP

    Thx
  • Punkerwork
    #198
    belenézek majd, ha jó 200 forintot megér
  • Alien
    #197
    Telecine DVD-s van, vagyis nem TS (kamerés) hanem TC (ugye Telecine) ami azt jelenti, hogy a mozigépről van átvéve digitálisan. Nekem is megvan ez a változat Dolby Digital 5.1 angol/magyar hang + magyr felirat van hozzá, szerintem egész jó a kép is!
  • zaki
    #196
    biztos, hogy nem, mivel 1,5 hónapja volt kb a bemutató mindenhol. majd ősszel jön sztem a dvd...
  • Punkerwork
    #195
    ez kijött már dvd-n? mert most hozták írott lemezen magyar szinkronnal, de szerintme ez csak ilyen házi barkács lemez és nem gyáriról másolt
  • Camie
    #194
    Ezt már 4x láttam, nagyon imádom! Nagyon jó a zenéje, minden!
  • Waterhorse
    #193
    Ahonnan ők jöttek onnan nézve a szabadságszobor Franciaország felé van, mert a szobor háta felől közelítettek:))
  • Bandew
    #192
    Arra néz, de nem arra van. :-)
  • Sephi
    #191
    Csak szolok neked hogty a szabadsag szomobr egyenes franciaorszeg fele nez es ok igenis arra mentek de ne mond senkinek :)))
  • Bandew
    #190
    Igen de az a két muki volt, akik New Yorkba mentek, de a végén tényleg nem vol értelme, hogy elindultak arra. :-)
  • guardian hero
    #189
    Olvasd el a #153-at.
  • Sephi
    #188
    Engem akkoris a vege akasztott ki a legjobban.

    Mutatak a helikoptereket es lehetett oket latni hogy mennek Francia orszag fele mire hirtelen de tok idegesen felkialtok a terembe :

    -Ha' ezek hova mennek?

    Mire kitort egy egesz kenyelmes rohoges es mikor lattam hogy anyam mar nem kap levegot a rohogestol elkezdtem elemezni a helyzetet :) Tehat ok nem Mexico hanem ugye at az oceanon , Francia orszag parthaira akartak elerni vagy mi a szosz?
  • Cat #187
    én mindig 10-15 percet kések, szóval jó ha van reklám :)
  • Scholes18
    #186
    Tök király, van benn Manchester UTD!
  • LezLee
    #185
    Ez a bajom nekem is, hogy egyszer 20 perc, egyszer 30 perc reklámot adnak le. Bazz akkor mondják azt, hogy mindig 20 perccel később kezdődik a film a reklámok miatt, és akkor én sem lennék így felháborodva. De szerintem még nagyon sok ember van ezen a véleményen, mint mi, sőt szerintem mindenki. Mondjuk sajnos ez nem változtat semmin. A pénz beszél, mi meg ugatunk :(
  • winnie
    #184
    De itt is azt kéne, hogy leírni, hogy mikor kezdődik az előadás és mikor a film.

    mélységesen egyetértek. pesten van olyan mozi, ahol tuti van 15 perc reklám, ezzel általában szoktam számolni, de egyszer kimaradt (gondolom) és elég szívás volt, a filmre érkezni...
  • guardian hero
    #183
    Tényleg, az is jó duma volt :)
  • LezLee
    #182
    Hát szegeden minden jegy 790Ft az első előadás kivételével :(
    De igazad van, inkább legyen olcsóbb a jegy. De itt is azt kéne, hogy leírni, hogy mikor kezdődik az előadás és mikor a film. Akkor talán én sem érezném magamat becsapva. Én elhiszem hogy rengeteg pénzt hoz a reklám, de akkor is ha már eleve csúszott 20 percet az előadás, ezegyszer igazán föl érhették volna ésszel, hogy kihagyják a reklámot.
  • winnie
    #181
    itthon, az az előny, hogy még mindig rohadt olcsó a mozijegy - aki akar, az mondjuk szerdán a bp-i corvin moziban még mindig 480Ft-ért nézhet filmet, este.

    nem tudom, meddig maradnak ilyenek az árak...
  • winnie
    #180
    ha lehetne választani melyiket választanád?
    1. 20 perc reklám és 1000forintos mozijegy
    2. 0 perc reklám és 2500forintos mozijegy

    szerintem nem kétésges.

    a legjobban az európai országok többségében (portugália, anglia, ausztria) van megoldva a kérdés. le van írva, hogy mikor kezdődik az előadás, és mikor kezdődik a film. viszont a jegyek nem helyre szólnak. aki hamarabb érkezik, az jó helyre ülhet, de reklámot kell nézni. ellnben tudja, hogy nem 5 és nem 25perc, hanem pontosan 20 perc reklám lesz.
  • Waterhorse
    #179
    Jaja...
    (Mikor azon filóztak, hogy mit rakjanak a tűzre)
    - Itt egy rakás adótörvény, ezekért nem kár:))
  • Waterhorse
    #178
    Az a bosszantó, hogy ezért fizetünk.
  • LezLee
    #177
    Nem, én a Szeged Plazaban néztem, de ezek szerint több helyen is így csinálják mostanában. Amúgy az idegesített fel, hogy leadtak 1 v. 2 filmelőzetest, utána meg vagy 20 perc reklámot. Aztán jött a két rénszarvas a Mackótestvérből, hogy kapcsoljuk ki a mobilunkat, és hogy élvezzük a filmet. Na mondom végre, el se hiszem. És ezután mit látok? Beadnak egy szar tv2 reklámot. Berágtam.
    De tegnap is ez volt a Harry Potterrel. 20.30-kor kellett volna kezdődni az előadásnak, és csak 20.50-kor engedtek be minket. Na mondom ha van egy kis eszük akkor most az egyszer nem adnak reklámot. Hát tévedtem. Megint leadtak vagy fél óra reklámot és így 20.30 helyett 21.30-kor kezdődött a film. Az egész terem föl volt háborodva. Minden nap látod azokat a gagyi szar reklámokat a TV-ben, majd elmész kikapcsolódni egy filmre a moziba, és ott is ugyanezeket látod. Siralmas. A fogyasztói társadalom mellékterméke. Komolyan mondom, hogy kezdek igazat adni a globalizáció elleneseknek :)
  • guardian hero
    #176
    Egyébként nekem bejött helyenként a film humora is (ez már a Függetlenség napjánál is így volt). Az önironikus dolgok pl. (USA menekültek Mexikóban), meg a csöves csávónak volt egy beszólása, ami nagyon tetszett: mikor kaját kerestek a könyvtárban, erre azt mondja: "És a kukák? Azokban mindig találni valami finomat!" Lehet hogy így nem tűnik olyan nagy poénnak, de akkor, abban a nagy drámai hangulatban szerintem ütős volt :).
  • Bandew
    #175
    -1000000? :-DDD
  • Curtis
    #174
    Hi,

    Hát a 6 pontot csakis az effektek miatt adtam és azért, mert rengeteg munka lehetett a filmmel. Ezt szerintem mindenki díjazza. Szvsz azért nem kell a csapnivaló forgatókönyv miatt lehúzni teljesen a filmet. Vannak jó momentumai is. Csak kevés. Viszont az egyik legborzasztóbb jelenet (legigénytelenebb): amikor jön a mínusz ezer fokos légáram, azt úgy mutatja a kamera, mintha valami üldözné a főhős lábát (A kamera a padló felett 10-20 centi magasságban követi a rohanó főhőst). Hát itt azt mondtam, mint Gálvölgyi szokta: "Én kérek elnézést a nézőktől" (Emmerich helyett) Hát ilyet! Biztos úgy gondolta, hogy ahol a főhős fut, ott még olyan -10 fok lehet, mögötte 2 méterrel pedig már mínusz egymillió, ahol ropogósra fagy még az acél is. Na ne...
  • Punker
    #173
    discovery-n volt valami ilyen mamut kiásós műsor ott azt mondták hogy valószínűleg megfulladt és azért halt meg, a minuszok meg ott alapból röpködnek ezért nem indult be a bomlás
  • guardian hero
    #172
    Szerintem ráomlott egy lavina, aztán úgymaradt :).
  • Bandew
    #171
    Ez akkor is kideríthetetlen. Még hogy 5 sec alatt...
    Az ok, hogy mefagyott, és fenmaradt a teteme, meg benne maradt a kaja a szájában, de, hogy 5 sec alatt megfagyott volna az a több tonna hús, azt nem igazán hiszem el. Azt elhiszem, hogy hamar meghalt, de a teljes fagyást nem igazán.
  • Csacsi
    #170
    Én is hallottam erről, de ha nem is tudnak pontosan megmagyarázni vmit, hogy hogyan történt, akkor is megtörtént.

    És a tudósok megmagyarázták a jelenlegi tudásanyag segítségével, hogy mi történhetett. De az tény, hogy az az állat maximum 5 mp alatt megfagyott. Hogy hogyan, arra találtak ki jelenleg elfogadható értelmes magyarázatot. de a tény ettől függetlenül tény marad, mégha nem is úgy történt, ahogy a tudósok elképzelték.